Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) appel válasza bg612 (#649) üzenetére


appel
őstag

Hihetetlen mennyit vergődsz már rajta.
Menj be valami üzletbe nézd meg, fogdosd egy kicsit, aztán vedd meg (interneten, ahol jó áron van)!
Biztos lesz benne olyan, amiben csalódni fogsz, de mivel minden embernek mások az igényei, ezért kár 47 embertől megerősítést várnod.
Jó a cucc, meg kell venni! Ha nem tetszik, akkor eladod, keresel mást...
Én a megjelenéskor egyből megvettem, azóta is napi használatban van.

[ Szerkesztve ]

(#652) bg612 válasza appel (#651) üzenetére


bg612
tag

egy nő sokat vekeg. felesleges golgokon is, tudom. bocsánat.
te azt mondod, hogy neked bejött.
én meg nem eleve úgy szerték nekiindulni, hogy úgyis csalódni fogok benne....

(#653) bg612 válasza appel (#651) üzenetére


bg612
tag

tudod, ha már az ember fia (jelen estnen lánya) ilyen lépésre szánja el magát, azért szerintem elvárható hogy mivel ne 1-2ezer forintos tételről beszéltünk, legalább a karadlgóriától elvárható igényeimet kielégitse.... azéry kérdeztem, hogy ha va más ötletetek nyitott vagyok rá...

(#654) moleculez válasza bg612 (#653) üzenetére


moleculez
veterán

Nincs jobb ötletem, ez alatt vannak pár ezres lépésszámlálók, fölötte meg 100ezernél drágább okosórák. Szóval ár-erték arányban igen jó, és jól össze van válogatva a tudása. Amit nem tud az nagyrészt nem is hiányzik (nekem.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#655) bg612 válasza moleculez (#654) üzenetére


bg612
tag

nagyon köszönöm. ilyesmire vártam. vagy megrősítésre, lecseszésre, minegy. infóra...! köszönöm szépen. nyilván még biztosan ep fogok akadi a beállítolásoknál. de számítok rátok :)

(#656) bg612 válasza moleculez (#654) üzenetére


bg612
tag

nagyon köszönöm. ha majd" túllépek magamon"addigra már úgyis újakat találnak ki

(#657) xedos válasza bg612 (#653) üzenetére


xedos
addikt

Ha ilyen szép színest szeretnél és a kerek alak nem jön be, akkor az a legjobb és legszebb :-)
VEDD MEG :-)

(#658) bg612 válasza xedos (#657) üzenetére


bg612
tag

köszönöm. megrendelrem. lesz, ami lesz.
arra meg már nem emlékszem, hogy esetleg a kamerát tudja-e kezelni?

(#659) appel válasza bg612 (#658) üzenetére


appel
őstag

Nem tudok róla, bár ez nem kizáró ok :)
Egyébként mi az a szituáció, amikor a karpántról kellene elindítani a fényképezést? Állványra teszed és beáll a család? Mondjuk arra pont ott van a kamera késleltetett exponálása...na mindegy, szerintem nem kezeli a kamerát.

(#660) bg612 válasza xedos (#657) üzenetére


bg612
tag

olyan szép színes, hogy egyenesen pink :-) rajtam nem múlik. de azért számítok rátok a beállítsoknál, mert ahhoz kb analfabéka vagyok. :D

(#661) bg612 válasza appel (#659) üzenetére


bg612
tag

gen valami olyasmi. amikor ne a león nyomod a gombot, hanem az órán. találkoztam sehányfilléres, noném gagyi karpereccel és legnagyobb meglepetésemre tudta. de nyilván e nélkül is lehet élni :D

(#662) appel válasza bg612 (#661) üzenetére


appel
őstag

No, találtam olyan óraszámlapot (nem ingyenes), amiben van remote camera (ehhez mondjuk a telefonra is telepíteni kell egy alkalmazást), szóval mégis van.

(#663) bg612 válasza appel (#662) üzenetére


bg612
tag

remek! reméltem hogy eléggé új még a ketyere és bíztam benne hogy mint a mi bad 2-t szépen fejlesztik (és azért szerintem nem is ez a kategóri az árát illetőleg) de rossz szavam nem nagyon van rá. néha rakoncátlan egy csöppet, de ennyért még elmegy.
ezért szeretnék "kategóriát" váltani. itt nyilván másfajta beállítási (számomra ismeretlen) trükkökbe fogok belefutni...
számítok rátok, mint tapasztalat felhasználókra :))
köszönöm

(#664) bg612


bg612
tag

nektek, mint felhasználóknak bejött? megksptáttak, amiket varártatok?

(#665) bodazo válasza bg612 (#664) üzenetére


bodazo
tag

Részemről igen, minden meg van benne amit akartam
De sajnos az utolsó szoftver frissítéssel azért el csesztek pár dolgot. Ha teheted akkor majd ne frissítsd a szoftvert rajta a következőig.

[ Szerkesztve ]

(#666) appel válasza bodazo (#665) üzenetére


appel
őstag

Azt azért tegyük hozzá, hogy csak néhány embert érint (ha olyan általános lenne, már rég újabb frissítésnek kellett volna kijönni). Nálam ugyanolyan jó, mint előtte, és az új funkcióknak pedig örülök.

[ Szerkesztve ]

(#667) bodazo válasza appel (#666) üzenetére


bodazo
tag

Bocs,nálad működik az audio kalauz edzés közben. Mert ha jól tudom az senkinél nem megy meg az ehhez tartozó funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#668) appel válasza bodazo (#667) üzenetére


appel
őstag

Ebben igazad van, most kipróbáltam, és valóban nem megy a kalauz. Egészen pontosan nálam kilép és a háttérben számol tovább...A zenelejátszás legalább megy. Ősz vége óta nem futottam, úgyhogy ez kimaradt, de mindjárt jön a tavasz, addig azért remélem megjavul.

(#669) appel


appel
őstag

Közben utána olvastam és látom, hogy néhány nyelven nem működik, néhányon pedig igen.
Egy ideiglenes megoldás: edzés előtt át kell állítani a nyelvet US English-re (a telefonon, és utána átáll a GF2 is), és akkor tökéletesen megy az audio coach, rezeg is a beállított intervalonként, és nem lép ki sehova.
Most kipróbáltam, valóban működik. Sajnos, ha visszaállítod a nyelvet magyarra, akkor megint nem lesz jó.
Elég béna hiba ez (sőt szégyen), nem hiszem, hogy ne lehetne hamar debugolni a Samsungnak.

(#670) bodazo válasza appel (#669) üzenetére


bodazo
tag

Igen sajnos ez elég vicces hiba. Nagyon szerettem ezt a funkciót. Remélem, mi előbb javítják.
Ezt leszámítva nekem tökéletes. Köszi, az infót az audio kalauzzal kapcsolatban, ki próbálom én is a nyelvváltást. De akkor majd jobban reklamálok a Samsungnak.

(#671) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Van egy eladó garis feketém eladó. Akit érdekel írjon.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#672) both68


both68
csendes tag

Sziasztok! Ma reggelre eddig jól működő jelzés-alarm applikáció csak az óra világításával akart ébreszteni rezgés nélkül. Van-e valakinek valamilyen ötlete, hogy tudna hasznosaban működni? ( Híváskor, sms érkezésekor berreg )

[ Szerkesztve ]

(#673) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok szíjat linkelne valaki, nem találtam sehol. Kijelző fólia van rajta alapból? Ha nincs kérek egy linket! Köszi: Már kerestem a Google al, de :( :N :K :K [link] Ez az alkalmazás kell hozzá, vagy van másik? S még mit érdemes letölteni hozzá?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#674) Cuccok válasza both68 (#672) üzenetére


Cuccok
tag

Ez a csodás feature nálam is előjött.
Jöhetne már az új software.

(#675) appel válasza pusihusi (#673) üzenetére


appel
őstag

Inkább ezt és ezt és ezt kell majd letölteni. A gear alkalmazáson belül pedig már rád van bízva, hogy melyik golf, fitness, óra, stb alkalmazást töltöd le.

(#676) both68 válasza Cuccok (#674) üzenetére


both68
csendes tag

Megjött a frissités...

(#677) pusihusi válasza appel (#675) üzenetére


pusihusi
addikt

Koszi szépen!

Üdv. Feri!!

(#678) bodazo válasza both68 (#676) üzenetére


bodazo
tag

Milyen frissítés. Nézd már meg hogy az audio kalauzt is javították.
Köszi.

(#679) appel válasza bodazo (#678) üzenetére


appel
őstag

Csak az ébresztő alkalmazást frissítették. Elvileg a rezgés problémát javították.

(#680) bodazo válasza appel (#679) üzenetére


bodazo
tag

Köszi az infot.

(#681) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Arról van esetleg infó, hogy az Endomondo mikor lesz elérhető?

(#682) Cuccok válasza both68 (#676) üzenetére


Cuccok
tag

most már működik rendesen .. legalább ez :)

(#683) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok most olvasok éppen egy tesztet tényleg ilyen katasztrofális az üzem ideje? GPS-el 1-2 nap, anélkül 2-3: :O Most kérnék választ mert most kellene lefoglalnom, kszi. :R

Üdv. Feri!!

(#684) appel válasza pusihusi (#683) üzenetére


appel
őstag

A gps inkább 3-5 óra, ha tényleg aktív...egyébként nem nagyon zavarja a kb 3 napos üzemidőt. Ne mondd, hogy ez katasztrófa, mert nem nagyon tudsz sok ilyen tudású, gps-el ellátott normális órát mutatni, aminek sokkal jobb az akkuideje.

(#685) xedos válasza pusihusi (#683) üzenetére


xedos
addikt

Ő... még az autós GPS-ek sem bírják sokáig 2-3óra. A túra GPS-ek kb 8óra...

(#686) pusihusi válasza appel (#684) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi

Üdv. Feri!!

(#687) pusihusi válasza pusihusi (#686) üzenetére


pusihusi
addikt

Kijelző védő fólia kell-e rá? Hol lehet kapni Magyarországon? Vagy van-e valakinek egy fölösleges, vakár kettő? Köszi. Megjött, nagyon szép! :C :C :C

Üdv. Feri!!

(#688) appel válasza pusihusi (#687) üzenetére


appel
őstag

Én nem tettem rá. Megjelenés óta megvan, nincs rajta karc. Mondjuk más már írta, hogy sikerült összekarcolódni.

(#689) xedos válasza pusihusi (#687) üzenetére


xedos
addikt

Éjjel-nappal hordom, vigyázok rá - nincs rajta fólia és karc sem.

(#690) wopi


wopi
aktív tag

Téves.

[ Szerkesztve ]

(#691) bodazo


bodazo
tag

Pár héttel ez előtt jeleztem az audio kalauz hibáját chatban a Samsung felé, akkor azt mondták majd emailban értesítenek, ha tudnak érdemben segíteni és nem csak azt szajkózni, hogy csináljak gyári visszaállítást (ami egyébként nem segít a bajon). Mivel nem kerestek meg gondoltam bejelentem a hibát telefon is, ezt múlt héten meg is tettem. Hát nem volt egyszerű elmagyarázni a hibát az ügyfélszolgálatosnak. De ennek már legalább volt eredménye, ma felhívtak a Samsungtól és azt javasolták a hiba megoldásaként, hogy vigyem, az órát szervizbe majd ott megjavítják.
Szerintettek be vigyem, mert ez inkább egyértelműen szoftveres hiba, amit egy frissítéssel lehetne javítani. Szerintem a szerviz nem fog tudni csinálni vele semmit.

(#692) andrisbandi válasza bodazo (#691) üzenetére


andrisbandi
őstag

#669

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#693) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok hol lehet beállítani a wifit és a gps(a telefonon v az órán, de hol)-t? S van olyan óra amelyik mutatja az időjárást is? Köszi :R

Üdv. Feri!!

(#694) appel válasza pusihusi (#693) üzenetére


appel
őstag

Az órán. Beállítások/kapcsolatok.

(#695) xedos válasza pusihusi (#693) üzenetére


xedos
addikt

Időjárás - ha olyan skint választasz akkor van.

(#696) pusihusi válasza appel (#694) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! xedos: Neked is! :K :K :R

Üdv. Feri!!

(#697) pusihusi válasza xedos (#695) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nem igen van, nem találtam! :N :(

Üdv. Feri!!

(#698) xedos válasza pusihusi (#697) üzenetére


xedos
addikt

Hát... nem értesz hozzá...
A gyáriak között is van 3.! Bekapcsolód a kijelzőt, rajta tartod az ujjad- akkor választhatsz skint.
Amelyiknél van Stilizálás kiírás, ott lehet színt formát stb állítani. Ott van olyan, hogy mit írjon ki- lépést, akksit, időjáárást stb...

[ Szerkesztve ]

(#699) saril


saril
senior tag

azt megírta már valaki hibának hogy ujj ráhelyezéssel már nincs képernyő kikapcsolás?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#700) pusihusi válasza xedos (#698) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi rájöttem hogyan kell csak nem találtam meg. Hol keressem ingyenes fizetős stb.
saril: Nekem lezárja. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.