Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) appel válasza sea (#550) üzenetére


appel
őstag

Nem tudom hol olvastad, hogy megszűnt. Ma is magától szinkronizálta Runkeeperbe.

(#552) sea válasza appel (#551) üzenetére


sea
tag

Próbaképp feltettem telóra az S-health-et. Ott nem látom a partneralkalmazások menüben. Vagy valahogy másképpen kell sync-celni?

[ Szerkesztve ]

(#553) bodazo válasza sea (#552) üzenetére


bodazo
tag

Nem tudja szinkronizálni az endomondoval mert az nincs benne, csak runkeeper.

(#554) sea válasza bodazo (#553) üzenetére


sea
tag

Sajnos én a Runkeepert sem látom az alkalmazások között. :-( ( legfrissebb s-health google playről szedve)

(#555) bodazo válasza sea (#554) üzenetére


bodazo
tag

Pedig benne van.
Beállitások--->csatlakoztatott szolgáltatások így fogod megtalálni.

(#556) sea válasza bodazo (#555) üzenetére


sea
tag

Ááá! :W

A partner alkalmazások között kerestem! Köszi szépen! :R
A workout után szinkronizálja egyből automatikusan?

(#557) appel válasza sea (#556) üzenetére


appel
őstag

Igen. GF2->S-Health->3rd party

(#558) moleculez


moleculez
veterán

S-Health ből az Interval Traininget hiányolom, amire a Tabata Pro-t használom, viszont az nem szinkronizál.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#559) xedos


xedos
addikt

Tele van a hócipőm az új szoftverrel!!!!
Nem talál GPS-t, állandóan leáll séta közben - automata pihenő????
Pulzusomnak séta közben 170-180-at mért...
és ma teljesítettem 151 emeletet. EZ egy SZAR!

(#560) andrisbandi válasza xedos (#559) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az órán;
Beállítások\ kapcsolódás új telefonhoz

Ez teljesen legyaluja. Utána jónak kell lennie.

(Minden törlődni fog az óráról.)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#561) Cuccok válasza xedos (#559) üzenetére


Cuccok
tag

Nekem ilyen anomáliák azért nincsenek, de egyértelműen visszalépés az új software minden téren.

(#562) xedos válasza andrisbandi (#560) üzenetére


xedos
addikt

Megtettem. A pulzus mérés rendbe jött. az Emelet szar... szerinte idáig 86emeletet másztam... Sík terepen közlekedek, kb 10emelet a valós. GPS-t fél óra alatt nem találta meg! Régebben ez 1-2perc volt maximum.

(#563) Bennyboy válasza xedos (#562) üzenetére


Bennyboy
őstag

sajnos szerintem is rosszabb lett mint volt. Reggel felkelve jelez az óra, h teljesítettem az emeletet vagy a lépésszámot. Valamit nagyon eltoltak a srácok és az a baj, h nem nagyon kapkodják magukat update terén.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#564) bodazo válasza xedos (#562) üzenetére


bodazo
tag

Azt nézd, meg hogy ahol az óra és a szíj össze csatlakozik nincs-e kosz.
Mert a leírás szerint valahol ott van benne a barométer, amivel a magasság változást észleli, így ha ott valami kosz van, akkor hibás lehet az érzékelés.

A szoftvert valóban eltolták már nem jelez a beállított célnál és a szakaszoknál sem és nem is beszél csak visszavált a fő képernyőre.

Ha azt szeretnénk, hogy minél előbb legyen, valami javítás akkor jelezni, kell a hibát feléjük, ha lehet minél többen.

(#565) moleculez


moleculez
veterán

Futni nem futok, arról nem tudok nyilatkozni, de én már az új szoftverrel laktam be, és pulzus, meg emelet gondjaim nincsenek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#566) bodazo válasza moleculez (#565) üzenetére


bodazo
tag

Azok nekem sincsenek, de mivel rendszeresen futok és bringázok engem nagyon zavar hogy többit elrontották. Remélem hamar javítják a hibákat.

(#567) saril


saril
senior tag

kérdés: ha a kapcsolatok menüben kikapcsolom a GPS-t de indítok egy "testmozgást" és ott pedig be van kapcsolva a hely funkció akkor használja fogja a gps-t tehát csak addig kapcsolja vissza amíg tart az edzés?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#568) bodazo válasza saril (#567) üzenetére


bodazo
tag

Elvileg igen.

(#569) xedos válasza saril (#567) üzenetére


xedos
addikt

Elvileg igen.
Ma reggeli állapot. GPS-t semmi esetben sem talál! Mire beértem és feljöttem 3emeletet, már 30-nál járt.
Visszanézve egyértelműen a frissítés után lett szar... Addig max 22emelet volt...

(#570) envagyok


envagyok
veterán

Milyen zene kódolást tud a fit 2 lejátszani, ami a legjobb minőséget tudja?
És mivel lehet flac-t arra a formátumra a legkönnyebben konvertálni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#571) appel válasza envagyok (#570) üzenetére


appel
őstag

A választ ugyan nem tudom, de érzek némi ellentmondást a GF2 és a legjobb minőségű hang között. Egyrészt bluetooth átvitel, másrészt sportolás közben nem hiszem, hogy ez számítana... Ja és a kis tárhely sem segítene sokat.

(#572) moleculez válasza envagyok (#570) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem 320-as mp3-tól felfelé nem fogod hallani a különbséget, egyrészt a BT-s minőség romlás, másrészt a GF hardvere miatt, plusz gondolom nem azzal a fülessel edzzel amivel FLAC-t hallgatsz. Nem zenelejátszó, teszi a dolgát, edzéshez nem is kell több (nekem).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#573) envagyok válasza moleculez (#572) üzenetére


envagyok
veterán

Samsung level active van, az veszteségmentes BT kapcsolatot tud (apt-x) bár nem tudom a fit 2 tudja-e ,de a galaxyval gyönyörűen szól, és bőven hallatszik a különbség. Ráadásul nekem minden zene flacban van meg. Konvertálni mivel érdemes?

Másik kérdés:
Eddig sima fitet használtam, arra voltak appok amikkel lehetett pl fényképezést indítani távolról, vagy navigációs üzeneteket jelezni az órán. Ilyeneket hol lehet találni erre?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#574) envagyok válasza envagyok (#573) üzenetére


envagyok
veterán

Illetve melyik watchface ajánlott?
Olyat keresnék, ami mutatja a kinti hőmérsékletet, és esetleg van aod funkciója ami kikapcsolható.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#575) appel válasza envagyok (#574) üzenetére


appel
őstag

A Watchface rád van bízva, rengeteg jó és ingyenes is van. Sőt egész egyszerűen lehet sajátot is készíteni. Sajnos az egyéb alkalmazások száma kb. összesen 5 és az is teljesen felesleges.

(#576) envagyok válasza appel (#575) üzenetére


envagyok
veterán

Találtam olyat hogy tools fit watch.
Ígéretesnek tűnik, de nem ingyenes.
Próbálta vki?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#577) appel válasza envagyok (#576) üzenetére


appel
őstag

500ft nem gáz, ha ez kell. Szerintem túl kicsi a kijelző a 12 funkcióhoz egy képernyőn. Nekem inkább egy normális Spotify, és egy Google maps utasítás kijelzés hiányzik.

(#578) envagyok válasza appel (#577) üzenetére


envagyok
veterán

Plusz a távexponálás a fényképezővel :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#579) moleculez válasza appel (#577) üzenetére


moleculez
veterán

Spotify állítólag van.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#580) appel válasza moleculez (#579) üzenetére


appel
őstag

Persze: sim kiszedés, usa vpn variálás... és legutóbb még így is hol működött, hol nem. Meg tudtam csinálni, de na...

(#581) moleculez válasza appel (#580) üzenetére


moleculez
veterán

Erről lemaradtam...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#582) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Eddig csodálkozva olvastam, hogy a frissítés után miket tapasztaltok, most ez engem is utolért. :) Csináltam a telefonomon factory resetet, ezért az órát is reseteltem, és utána nálam is össze-vissza méri a lépéseket és az emeleteket. :( Nagyon várom a javító frissítést hozzá.

Más: az óra hátulját ti mivel tisztítjátok? Simán nedves törlővel áttörölni, és kész?

Köszönöm! :)
Peti

(#583) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen óra vételén. Illetve hezitálok gear s2 és a fit2 között. Szerintetek? Mennyit bír a fit2 1 töltéssel? Milyen szoftot használ? Én inkább a hétköznapokban használnám, mondjuk max lépésszámolásra, pulzusra. Előre is köszi!

(#584) xedos válasza Vitaqo (#583) üzenetére


xedos
addikt

Ezt gondold végig... a két óra köszönő viszonyban sincs egymással!
Az egyik Android wear, a másik egyedi Samsung szoft stb...

(#585) moleculez válasza xedos (#584) üzenetére


moleculez
veterán

Addig teljesen igazad van, hogy különbözik a kettő, de egyik sem Android Wear, mindkettő Tizen OS. Csak az S2-re lehet appokat is rakni, igaz nincs sok hasznos.
A kérdezőnek inkább fitness tracker kell, ez meg arra tökéletes, plusz jönnek az értesítések ami igen hasznos tud lenni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#586) Vitaqo válasza moleculez (#585) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Pont emiatt meg a fémhàz miatt szeretnék s2-őt. Csak sokallom a 90-et érte.

(#587) xedos válasza moleculez (#585) üzenetére


xedos
addikt

Bocs, ezt de benéztem :-( Valamiért a kerek óra miatt az ugrott be... (Moto 360 és LG Urbane stb)
Vitaqo
Valahol próbáld ki, nekem a kerek nem jött be, a hosszúkás felületen könnyebb tapizni :-) és kisebb az óra is.
A sport trackelés, pulzus stb értesítések nagyjából ugyanazok a kettőben. Esetleg itt a PH-s teszteket is olvasd el.

[ Szerkesztve ]

(#588) moleculez válasza xedos (#587) üzenetére


moleculez
veterán

GF2 az fitness tracker okos funkciókkal, mint pl értesítések (amik elég látványosak ezen a szép kijelzőn), míg a GS az óra, fitness funkciókkal. Az én igényeimet ez lefedi, szóval fölösleges lett volna többet költeni. (Plusz nagyon sci-fi flash hogy egy kijelző van csuklomra hajtva😉)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#589) Vitaqo válasza moleculez (#588) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Értem. Köszi. Amúgy navira használható? Képe milyen?

(#590) envagyok


envagyok
veterán

Nektek nem merül rapszodikusan az óra?
2 napja éjszaka alvás közben merült csutkóra 87-ról
Ma meg 83-ról 13-ra reggel 6-13-ig úgy hogy rajtam se volt.
Most éjjel meg 100-ról 83-ra.
Nem igazán értem

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#591) moleculez válasza Vitaqo (#589) üzenetére


moleculez
veterán

Elvileg használható navira, én még nem próbáltam, de kell hozzá egy app.
#590 a merülés egész normális, de az alvás követés a wc-n ülve észrevette hogy nem alszom. (Ez valahol megnyugtató, hogy nem aludtam el, de egyszer már jelezte, hogy felkeltem)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#592) envagyok válasza moleculez (#591) üzenetére


envagyok
veterán

Normális, hogy egyik éjszaka közel 90%-ot, másik éjszaka 13-at merül?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#593) xedos válasza envagyok (#592) üzenetére


xedos
addikt

Nem! Az órán csinálj egy gyári visszaállítást. De előtte kipróbálhatod, hogy kikapcsolod, majd vissza...
Egyszer nekem is meghülyült és merült... most csak az emeleteket dobálja...

(#594) moleculez


moleculez
veterán

Kicsit kezd olyan lenni mint a Windows 10 Mobile topic 😂😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#595) saril válasza moleculez (#594) üzenetére


saril
senior tag

ott is ennyit kínlódnak? :DD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#596) moleculez válasza saril (#595) üzenetére


moleculez
veterán

Csak olvass bele, minden updatettel adnak pár új featuret, 2xannyi hibát, és a kb Föld mágneses terén múlik kinél jön elő és kinél nem... 2 évig ültem a WP vonaton, elég volt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#597) moleculez


moleculez
veterán

kozben az ejjel elkeszult az elso oralapom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#598) appel válasza moleculez (#597) üzenetére


appel
őstag

Igazából nekem még tetszik is. Viszont kültéren világos időben elég nehezen látható, mivel elég kicsi a kontraszt különbség a háttér és az óra betűi között.
Én is játszottam ezekkel egy darabig, aztán a láthatóság miatt maradt a sötét alapon vastag, világos, nagy betűk, no meg a számomra szükséges kapcsolók.

[ Szerkesztve ]

(#599) moleculez válasza appel (#598) üzenetére


moleculez
veterán

"élőben" teljesen jó, elég egyszerű készíteni őket, majd csinálok még párat.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#600) xedos válasza moleculez (#597) üzenetére


xedos
addikt

Jópofa :-) Simán rá tudtad küldeni az órára? Én már csináltam számlapot, de egyszerűen nem hajlandó átküldeni az órára. Idáig csak wifin lehetett, IP szinten látta, de küldéskor nem látta...
Most már lehet Bluetooth kapcsolaton is. Párosítom is, de utána ugyanúgy nem tudja átküldeni :-(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.