Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) icemad válasza helixP (#2300) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Majd 3 óra és most vagyok 41%-on.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2302) TODI1111 válasza icemad (#2296) üzenetére


TODI1111
addikt

Én a [Replaio Radiot] használom.

(#2303) helixP válasza icemad (#2301) üzenetére


helixP
nagyúr

Reális. 6 óra SOT-nál többet nem hozol ki belőle.

(#2304) icemad válasza helixP (#2303) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Végülis mindegy. Én úgy emlékszem, hogy régebben megvolt a 7-8 óra SOT is.
Jövőhéten küldöm szervízbe. Aksi, alaplap, és kijelző cserére.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2305) Gubu0101 válasza icemad (#2304) üzenetére


Gubu0101
veterán

En meg a jofogasra😂

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2306) icemad válasza Gubu0101 (#2305) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD
Az sem rossz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2307) vilmose33 válasza icemad (#2304) üzenetére


vilmose33
őstag

Garanciában intézik?

A jövő most van

(#2308) icemad válasza vilmose33 (#2307) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. Ha nekem kellene kifizetni, akkor inkább vennék másik telefont. :)
(de Hollandiában élek, itt kicsit másként működik a dolog, mint Magyarországon.)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2309) vilmose33 válasza icemad (#2308) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm, garancia lejárat előtt akarnék, majd egy akkumulátor cserét.

A jövő most van

(#2310) icemad válasza vilmose33 (#2309) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem annak semmi akadálya. Régebben viszont úgy volt Magyarországon, hogy csak egy év garancia van az akkumulátorra. Nem tudom, hogy ez változott e azóta, de érdemes utánanézni. Többieknek biztos van róla megbízható információja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2311) Ace owner válasza Gubu0101 (#2305) üzenetére


Ace owner
addikt

Adok erte egy s22 ultrat ha gondolod :DDD

Galaxy Fold 4

(#2312) szalai112 válasza icemad (#2310) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
én úgy tudom az akku tartozék, nincs rá anyi garancia mi véletlen :DDD

(#2313) Gubu0101 válasza Ace owner (#2311) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg nekem kellene rafizetnem :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2314) Maxximus válasza icemad (#2298) üzenetére


Maxximus
őstag

Tune in radio

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2315) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Lassan 2 éves lesz a gyári fóliám a belső képernyőnél.
Mai nap arra keltem hogy középen a hajlításnál felvált, buborékosodik.
Garanciában nem cserélik ezt a fóliát?
Valami megoldás van rá esetleg?

(#2316) Gubu0101 válasza Ace owner (#2311) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pikpak megszabadultam tole :D Sokat buktam,de mar nem izgat.Nagyon a beka segge alatt van az ara hasznalt piacon.Mondjuk az enyem nem is volt tiptop,mert a hatlapon volt 2 repedes.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2317) Sanraith válasza Winchester95 (#2315) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Garanciában cserélik a belső fóliát, vidd/küldd el hivatalos samsung szervízbe. Legalább egy napig tart a folyamat, mert 24 órán át szárítják rajta az új ragasztót.

(#2318) DrBubo77


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Kijött a májusi frissítés. Valaki telepítette már?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2319) Sumptuous válasza DrBubo77 (#2318) üzenetére


Sumptuous
senior tag

S21Ultra topikban nagyon panaszkodnak rá, random újraindulásokat tapasztalnak. Szerintem várjatok vele.. :K

[ Szerkesztve ]

(#2320) lasse001 válasza DrBubo77 (#2318) üzenetére


lasse001
senior tag

Múlt héten feltettem. Azóta nem volt gondom vele.

(#2321) amstorm válasza DrBubo77 (#2318) üzenetére


amstorm
aktív tag

megy szépen, eddig semmi különös.

Efficiency is clever laziness.

(#2322) vilmose33 válasza DrBubo77 (#2318) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen. Eddig semmi gond,lekoppogom :D

A jövő most van

(#2323) Winchester95 válasza Sanraith (#2317) üzenetére


Winchester95
őstag

Gondolom akkor minden adatot le kell törölni róla. :(
Hátsó zsanért milyen hibánál cseréltek eddig?
Csak mert van rajta egy karc, nagyon jó lenne ha kicserélnék. :D A lakkozott fekete felületre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#2324) Winchester95 válasza Sefneni (#2268) üzenetére


Winchester95
őstag

Most olvasom hogy elmúlt egy éves így nem cserélik a fóliát?
Mekkora vicc már....

(#2325) Sanraith válasza Winchester95 (#2323) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Én még letöröltem az adatokat, de azóta elérhető a "szervíz mód", ami kifejezetten ilyen esetekre zárja le a telefont: Use Maintenance mode on your Galaxy phone (samsung.com)

"Most olvasom hogy elmúlt egy éves így nem cserélik a fóliát?"
Erről ellentmondó élmények vannak, de az én személyes tapasztalatom szerint de.
1,3 éves telefonnal kérdeztem rá az Oktogon szerviznél, hogy ingyenes-e a fóliáztatás, és ezt a választ kaptam: "A fólia cserét a gyártó a teljes garancia idő alatt egyszer díjmentesen biztosítja ügyfeleinek, amennyiben a számla és jótállási jegy rendelkezésére áll."

Ezután végül a Telenornál (ahol vettem a készüléket) adtam le javításra, és kaptam vissza minden probléma nélkül.

(#2326) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A Fold 3 megkapja a Az Android 14-et One UI 6.0-tal?

(#2327) TODI1111 válasza szalai112 (#2326) üzenetére


TODI1111
addikt

(#2328) Decske válasza szalai112 (#2326) üzenetére


Decske
aktív tag

4 évnyi főverziót kap Samsung ígérete szerint, ami azt jelenti, hogy A15-ig jön support +1 évig még jönnek biztonsági frissítések.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#2329) icemad válasza Decske (#2328) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Addigra úgyis szétesik. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2330) Decske válasza icemad (#2329) üzenetére


Decske
aktív tag

Hát, nekem eddig a Fold az első telefonom, amit nem akarok lecserélni addig amíg van hozzá támogatás.

Szétesni nem hiszem, hogy fog. Gördeszkáról estem rá. :DDD Nem törött, csak a zsanérnál kicsit hullámos lett a külső kijelző alukerete.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#2331) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Egy kis horror:

Ha valamelyikőtök így jár, azonnal vegye le ezt a fóliát, mert simán tönkreteheti a képernyőt. Én levettem, alatta szerencsére makulátlan volt, [kép]. Nekem az a teóriám, hogy a legtöbb hibás képernyőt ez a dolog okozza. Sokan úgy vannak vele, hogy jó az még, összehajtják párszor, és meg is van a baj... Inkább akkor fólia nélkül használjátok, úgy baromi kényelmes, és nem könnyű megsérteni sem.

(#2332) lasse001 válasza Sumptuous (#2331) üzenetére


lasse001
senior tag

Én hétvégén elcserélten egy s22 ultrára. Még nem bántam meg.

(#2333) amstorm válasza Sumptuous (#2331) üzenetére


amstorm
aktív tag

Whitestone Samsung Galaxy Z Fold 3 kijelzővédő

én ilyet szerkesztettem rá mert kezdett középen feljönni az előző, egész jól sikerült egy 15 perces izzadás után :DDD

Efficiency is clever laziness.

(#2334) Sumptuous válasza lasse001 (#2332) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Egyébként én is lecseréltem a 3ast egy s22 ultrára..de nem tudom megszokni ezt az "apró" kijelzőt, így úton van egy Fold 4 :B

amstorm: Baromi nehéz rátenni ezeket, én meg sem próbáltam inkább :DD

(#2335) Maxximus válasza amstorm (#2333) üzenetére


Maxximus
őstag

Ebben még nincs zsaner védő ugye?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2336) amstorm válasza Maxximus (#2335) üzenetére


amstorm
aktív tag

nincs, de aliról filléresbe szereztem azt is

Sumptuous : ha türelmes vagy egész jól ki lehet izzadni a végeredményt :D

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#2337) Maxximus válasza amstorm (#2336) üzenetére


Maxximus
őstag

Rossz a link
Én is próbáltam, de amit én vettem nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2338) amstorm válasza Maxximus (#2337) üzenetére


amstorm
aktív tag

Én ilyen Hydrogel fóliát vettem előre hátulra meg a zsanérra.

Efficiency is clever laziness.

(#2339) Maxximus válasza amstorm (#2338) üzenetére


Maxximus
őstag

Amikor nyitogatod frankón a zsaneron marad?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2340) amstorm válasza Maxximus (#2339) üzenetére


amstorm
aktív tag

egyelőre stabil nagyon :D

Efficiency is clever laziness.

(#2341) helixP válasza Sumptuous (#2331) üzenetére


helixP
nagyúr

Továbbra sem látom, hogy egy fólia hogyan károsítja a kijelzőt :)

Én meg nem ajánlom a fólia nélküli használatot, tekintve, nagyon könnyű megsérteni a belső kijelzőt. A körmöd elég hozzá, vagy egy porszem.

(#2342) vinczetibor válasza helixP (#2341) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ha a zokni meggyűrődik a cipődben, akkor feltörheti a lábadat, ha a lábadra simul, akkor nem. Kb. hasonlatnak...

(#2343) Sumptuous válasza helixP (#2341) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Olvasd el mégegyszer, amit írtam. :D

Maga a fólia nyílván fontos, ha nem tudsz rá vigyázni. (Elvileg) nem károsítja a kijelzőt.. viszont HA felválik, le kell szedni.. sokan ekkor sem veszik le, nekik szól a hsz.

(#2344) helixP válasza Sumptuous (#2343) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem kell elolvasni még egyszer, értem én.

De honnan tudjuk ilyen marha biztosan, hogy a leváló fólia teszi tönkre a kijelzőt? Én csak erre vagyok kíváncsi. Milyen bizonyíték van erre azon túl, hogy egy-két embernek pont akkor ment tönkre a kijelző is, amikor a fólia elindult (mindkettő várható egy év után, egymástól függetlenül)

És ne értsd félre, most nem kötekedek, hanem tényleg jó lenne ezt empirikusan igazolni :)

(#2345) Sumptuous válasza helixP (#2344) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha a hajlításnál megnyomogatod a sajátod (nem azt.. hanem a telefont ;] ) akkor láthatod, hogy van egy kis rugalmassága azon a részen a kijelzőnek. Mivel a ragasztós felületű fólia ha fel van válva, többféleképpen is visszatapadhat rá becsukáskor, (emiatt az apró rugalmasság miatt.) a következő kinyitásnál lehet, hogy egy kicsit jobbrább, vagy balrább feszíti a kijelzőt. Na ezt vagy kibírja párszor még, (mert azért elég erős konstrukció,) vagy nem. De az is előfordulhat, hogy olyan szerencsétlenül sikerül neki visszatapadni, hogy a következő kinyitásnál megfeszül, és ha nem figyelsz minden nyitásnál, mennyi erőt használsz, akkor egy ilyen esetnél tönkreteheted a fóliával a kijelzőt.. Most ezt hogy bizonyítod, az más kérdés.. De ha végiggondolod, nem butaság ez.

(#2346) djapor96 válasza icemad (#2150) üzenetére


djapor96
őstag

Tudom lassan két hónapos írás, de a fogyasztóvédelemben ez nem így van.
Neki kell bizonyítania, hogy azért tört el, mert nem volt rendeltetésszerűen használva. Azt gondolom, hogy egy összehajtható képernyő esetén ahol egyébként nincs külsérelmi nyom a készüléken, elég nehéz bizonyítani ha a hajtás mentén reped el a kijelző.

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2347) djapor96 válasza helixP (#2344) üzenetére


djapor96
őstag

Nem csak 2 embernek valamelyik nemzetközi fórumon is ez a vélemény körvonalazódik ki, pár hónapja olvastam róla. A lényeg ezzal, hogy feljön a fólia már nem a teljes felületen tapad és ahol a leragadtfelület széle van, hajtáskor egy vonalban húzza (2x1) meg a felületet, kvázi megpróbálja emelni azokon a pontokon. Ez a feszültség vezethet a repedéshez.

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2348) icemad válasza djapor96 (#2347) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben az az érdekes, hogy nekem tökéletesen van rajta a gyári fólia, mégis repedt a kijelző. Mióta elkezdett repedni, azóta jön fel a fólia is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2349) djapor96


djapor96
őstag

Adjatok ötletet a problémámra: Xiaomi wifi kameráim vannak otthon. Korábban minden rendben volt a telefonjaimmal elértem az élőképet. Feleségem S22-e tökéletesen eléri az élőképet. A Fold3 ha wifin van szintén mutatja, ha mobilneten akkor nem tudja a kapcsolatot létrehozni. Ha a párom S22 -e hotspotot ad az Fold3-nak akkor wifin megint megy....
Páromnak és nekem is Vodás mobilnetünk van. Mi okozhatja??? :((

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2350) helixP válasza djapor96 (#2347) üzenetére


helixP
nagyúr

Na ez már egy empirikus megközelítés. Jó, hogy van megerősítése nemzetközi fórumokon ennek az elméletnek :)

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.