Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) szilasz007 válasza Csocsesz75 (#248) üzenetére


szilasz007
aktív tag

A "Hey Google" remelem ki van kapcsolva :)

(#252) szilasz007 válasza kakuk.tamas (#245) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ez: "Ez ilyen. Használati tárgy, sérül." :C
Tetszik a hozzaallas. Ora, telefon hasznalati targy: serul.
Persze vigyazni vigyazunk ra, de ezzel kell elni.

(Neha sohajtozok, mikor itt forumon hosszu-hosszu beszelgetesek keregednek mindenfele uvegrol, foliarol, aztan meg, hogy melyik mennyire nem valik be. Gorillara en egy jo ideje kulon nem teszek semmit. Ezert talaltak ki.)

[ Szerkesztve ]

(#253) Roland861010 válasza szilasz007 (#252) üzenetére


Roland861010
addikt

Félre értesz. Nekem a telefon nincs tokban nincs fóliával védve. Horgászni is így járok ki vele.
Tiszta nyálkás mocskos mire vége a napnak( persze át szoktam törölgetni közben is)
De az órát azért mertem megvenni mert ugyan azt a minősítést kapta meg mint az amazfit T-Rex .
Annak a házán 1 év alatt semmi karc nem volt az üveget sikerült megkarcolni amit nem is értek de ez van.
Azért ennek is titán háza van ennek is illene bírnia főleg hogy azért nincs extrém körülmények között használva.

[ Szerkesztve ]

(#254) szilasz007 válasza Roland861010 (#253) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ertelek es teljesen jo. Az egyik tesztbe amit lattam, ott is mondta a srac, hogy neki is sikerult osszekarcolnia az oldalat, de nem tudja mivel. Kar.
En meg csak a gondolatommal az ekszer vs hasznalati targy kulonbsegre gondoltam :)
Hogy mondjam. Innentol mar az lenne a csucs, ha nem lenne vizallo az ora :)

(#255) Roland861010 válasza szilasz007 (#254) üzenetére


Roland861010
addikt

Vízálló az biztos.
Többször raktam már vízbe mivel át mostam hosszabb használat után.

(#256) motown5l válasza $atirka (#230) üzenetére


motown5l
senior tag

Sikerült. El küldtem a kódot amit kaptam. Majd küldeni fogják az earbuds ot.

(#257) $atirka válasza motown5l (#256) üzenetére


$atirka
senior tag

 na ez jó!

Azt én asszonykának oda adtam, nem is olyan rossz cucc, mint gondoltam. Ezzel au újszerű dizájnnal még az ő kis fülébe is jó lett :D

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#258) motown5l válasza lala666 (#226) üzenetére


motown5l
senior tag

Nekem nincs benne olyan. Most mar azt írja ki hogy nincs szolgáltatás. Mikor. Újra raktam az órát. És. Mikor hozzá akarom adni újból a QR kódot, azt írja ki, hogy "Nem sikerült beallitsni a mobilcsomagot. A kód érvénytelen, vagy már fel használták" . Ilyenkor mi a teendőm?

(#259) motown5l válasza $atirka (#257) üzenetére


motown5l
senior tag

Ez már nekem a 3. Belőle. Note 20ultrahoznis adtak egyet. De az idén el hagytam. Vettem egy másikat. Azt el ejtettem valamelyik nap, és össze tört 😭

(#260) lala666 válasza motown5l (#258) üzenetére


lala666
senior tag

Új kódot kell kérni, telekomnál annyiszor kérek ahányszor akarok.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#261) motown5l válasza lala666 (#260) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszi lala. Meg. Lesz a kód, akkor jelentkezek

(#262) lala666 válasza motown5l (#261) üzenetére


lala666
senior tag

Remélem sikerül.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#263) GeoJoe válasza motown5l (#258) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Telekom? Véletlen nem a mobilod eSim kódját generálod újra és újra? Nekem sikerült belefutni, hogy nem a multisim kódját adtam meg neki hanem a telefonét :DDD

(#264) motown5l válasza GeoJoe (#263) üzenetére


motown5l
senior tag

Nem. O2 külföld. Az órához csatoltam. Lenyeg az hogy le járt az elofizetesem a telfononomon. Kértem egy másik elofizetest rá . De az előző kártyát online kelett le. Mondani. Annak más volt a telefon száma. Mondtsm nekik hogy kérem viasz a számomat az új kártyára. Az órát online vettem meg mivel nem volt keszletennekik szürke.
Ahoz kaptam egy e simet mikor még jött az óra.Es annak is egy más telefon száma volt És a. Régi telefon számom volt a telefonba, mivel még működött. És úgy aktivaltam az órán az e simet. Lehetséges. Hogy ahoz kapcsolta hozzá. Tegnap le. Kapcsoltak a régi számom. Ki cseréltem. A. Kártyát és nem kaptam vissza a régi számom. Óran utána már nem volt kapcsolat. Nyomtam telefonon is reset et. És az órán is. És mégse. Működik az esim az órába. Ki írja hogy már fel lett használva. Busisness esim. Életemben nem foglalkoztam meg esim. Kártyával. Még vettem a telefont és bele tettek a kártyát. Ne haragudjatok hogy ennyire pancser vagy ehez a témához.Elozonoram egy galaxy watch 46 volt. Ami csak Wi-Fi is volt. Sorry

[ Szerkesztve ]

(#265) GeoJoe válasza motown5l (#264) üzenetére


GeoJoe
senior tag

fú nem irigyellek, macerásan hangzik :D

(#266) lala666 válasza motown5l (#264) üzenetére


lala666
senior tag

Jó kis katyvasz az tuti. :U

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#267) motown5l válasza lala666 (#266) üzenetére


motown5l
senior tag

Az igen sajnos. A szolgáltatónal olyan szerencsétlen emberek dolgoznak, akik nem értenek semmihez. Az a dolguk hogy el adják a készüléket,vagy a kártyát. Es ha telefonon hívom a központot azokat pedig nehéz el érni. Ha intézni akarok valamit, az fél napba telik telefonon. De azok is egy nagy nullak. Nem is értem igazából mit. Mondanak. Mert külföldről beszélnek. Pakisztán vagy India. Olyan az akcentusuk hogy nem értem a felét amit mondanak 😭

(#268) Lorantz24


Lorantz24
csendes tag

Kinek hogy áll az előrendelés? Én két hete rendeltem a szürke pro LTE-t, de még mindig semmi, csak megrendelés leadva státusz. Ügyfélszolgálatnál sincs több infó. Azért reméltem, hogy az előrendelés azzal is jár, hogy megjelenésre kihozzák...

(#269) GeoJoe válasza Lorantz24 (#268) üzenetére


GeoJoe
senior tag

samsung.hu? Akkor én nagyon gyorsan zaklatnám őket :D

(#270) Csocsesz75 válasza szilasz007 (#254) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ez volt az ?

[Karc]

(#271) Csocsesz75 válasza szilasz007 (#251) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Fent sincs.

(#272) Roland861010


Roland861010
addikt

Na le mentem a talajra 45 perc az akupunktúrás szőnyegen (sikerült bealudni).
1. az alvást egyáltalán nem érzékelte
2. a nyugalmi mérés 10 perc után volt ismét beállítva (nem sikerült mérnie csak 30 perc után ott sikerült neki tartani a 10percet)..

(#273) nylacika válasza Lorantz24 (#268) üzenetére


nylacika
aktív tag

Samsung.hu oldalon rendeltem 10-én. Már egy hete hordom.. Szintén szürke 5 pro lte

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#274) szilasz007 válasza Csocsesz75 (#270) üzenetére


szilasz007
aktív tag

(#275) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, most van az óra 25%-on a harmadik nap végén úgy, hogy végig rajtam volt, csak zuhanyozáshoz vettem le. Kíváncsi vagyok, hogy kibírja e holnap estig. Úgy tippelem, hogy ki fogja bírni, az meg már 4 teljes napot fog jelenteni.

***

(#276) $atirka válasza Roland861010 (#272) üzenetére


$atirka
senior tag

Az alvást fel kéne ismerni az órának?
Én mindig nyomok egy Alvásidő módot, azt gondoltam onnan figyel.... Nem?
A többi nem teljesen tiszta :U

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#277) $atirka válasza ollie (#275) üzenetére


$atirka
senior tag

Biztos kínozni akarod az akkut?
Nem meríteném 10% alá, meg alatta már hisztizik folyton...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#278) eami válasza $atirka (#277) üzenetére


eami
addikt

egy tesztre miért ne tenné?

(#279) $atirka válasza eami (#278) üzenetére


$atirka
senior tag

Végülis miért ne, semmi baja nem lesz, de nekem elég lenne az is, hogy tudom kibírja, még ha neccesen is.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#280) ollie válasza $atirka (#277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Watch4-eket általában 0%-os akkuval lehetett megvenni, ahhoz képest ez a teszt semmiség.

***

(#281) hadan


hadan
tag

Azt hittem először hogy hülye vagyok, de nem... A beállításokban a felső gomb dupla megnyomására felvettem a Google Walletet. Majd néhány nap múlva visszaállt a legutóbb megnyitott alkalmazásra. Ti esetleg nem tapasztaltatok ilyet? Most már másodjára játszotta el ezt.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#282) Csocsesz75 válasza hadan (#281) üzenetére


Csocsesz75
őstag

De, Watch 4-en is volt ilyen.

(#283) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Watch 5 44mm BT tulajaként érdeklődnék, hogy lehet erre is a GW4-hez hasonlóan sideload-dal feltenni egy Messenger Lite-ot?

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#284) ollie válasza hadan (#281) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos nálam is előfordul.

***

(#285) GeoJoe válasza hadan (#281) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Igen ezért widgetként raktam ki.

(#286) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Hm.. Ma reggel letiltottam a Goggle Assistant-ot. 90%-ot hasznalt az aksibol es mondjuk igy is 1 napos uzemidot osszehozott, ami derek, de azert kevesnek tartok. Nalatok mennyit eszik az Assistant? "Hey Goggle" nelkul.

(#287) ollie válasza szilasz007 (#286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam semennyit, mert egyszer sem indítottam el. De a Watch 4-en is ette az akkut annak, aki engedélyezte.

***

(#288) polonic válasza szilasz007 (#286) üzenetére


polonic
félisten

Nálam minimálisat és használom is hey google nélkül.

(#289) sazo válasza szilasz007 (#286) üzenetére


sazo
tag

Szia,

Én aktívan használom, közel 0 fogyasztással és nagyon kényelmes, mert nem kell telekiabálnom a lakást. Nem lehet, hogy Neked még "párosítás" közben van, azért fogyaszt annyit?

Üdv,

Z

(#290) szilasz007 válasza sazo (#289) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nem, mar be van "lakva".
Viszont koszonom a valaszokat, most egy kicsit felfuggesztem, azt majd ujrarakom.

(#291) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Bár nem volt nagyon nyüstölve de elsőre szép eredmény. Majd a héten kap nagyobb terhelést is.

(#292) Roland861010


Roland861010
addikt

Egy kis fűnyírás : séta módban + spotify! A sporify rengeteget eszik..olyan 53 % on volt az aksi és idáig merült. Oké a spotify LTE-n kapta az adatot.
Amúgy egyáltalán nem melegedett fel.

[ Szerkesztve ]

(#293) nylacika


nylacika
aktív tag

Valaki vett a samsung.hu oldalról beszámítással órát? Ha igen, mennyi idő után jelentkeztek, ha egyáltalán valakinél jelentkeztek már az árajánlattal?

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#294) eami válasza nylacika (#293) üzenetére


eami
addikt

kb feladást követő héten jött a végső ajánlat, 1 héttel később pedig a pénz is.

[ Szerkesztve ]

(#295) polonic válasza nylacika (#293) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Az egyik régi cucc visszaküldése után két nappal. A másik visszaküldése után meg még nem. Szerdán lett elküldve.

(#296) lala666 válasza nylacika (#293) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem 23-án elvitték, még semmi hír.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#297) $atirka válasza lala666 (#296) üzenetére


$atirka
senior tag

Nekem is 23.-án vitték el a régit, azóta csend van.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#298) nylacika


nylacika
aktív tag

Akkor nem csak nekem nem válaszolnak... :(

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#299) ollie válasza nylacika (#293) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én tegnap adtam fel nekik az órát (ill. futár jött érte), gondolom pár napon belül kapok végső ajánlatot.

***

(#300) lala666 válasza ollie (#299) üzenetére


lala666
senior tag

Persze, nekünk már több mint egy hete elvitték.......

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.