Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Mike81 válasza Csocsesz75 (#486) üzenetére


Mike81
senior tag

Itt tényleg baromi jól néz ki az óra :K És szerintem a fekete számlap is megy hozzá :))

(#502) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Nem hiszem, hogy sokan figyelembe veszik azt, legalábbis én nem vettem, amikor megrendeltem az órát, hogy az idő 95%-ban az óra kijelzője ki van kapcsolva. Melyik mutat jobban a karon kikapcsolt kijelző mellett, mert a környezetünkben lévők csak olyan állapotban látják.

(#503) Badboys válasza Ghostman78 (#482) üzenetére


Badboys
őstag

A két karon sosem lesz egyenlő a mérés eredménye. Az orvosi javaslat szerint mindig azon a karon kell mérni amelyiken magasabb az eredmény. Ebben a témában gugli a barátod.
Egyébként garanciában cserélik a hátlapot. Külön külön mérj felkarossal mindkét karon és meglátod, hogy soha sem lesz egyenlő. Azt tartsd szem előtt, hogy ez nem orvosi pontosságú műszer csak saccoló. Ugye ezt a samu is le írja. Soha sem támaszkodnék egy óra mérési eredményére.

(#504) Badboys válasza vinczetibor (#493) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem a wtch3 és 4 is kopott sajnos. Pedig nagyon vigyázok az eszközeimre. Pl. az F20 on még mindig megvannak a gyári fóliák még az oldalán is. Szerintem sajnos ez is kopni fog rövid időn belül.

(#505) Ghostman78 válasza Badboys (#503) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Kipróbáltam úgy is, ha a bal karomon van a 4es és az 5ös , az 5ös bpm max értéke "elszalad"
Függetlenül attól melyik van a csuklómon.
Mai edzésen 4es bpm 105 , 5ös bpm 132bpm

Értem, hogy nem orvosi műszer, de amikor 191-es bmp-et írt azt brutál invalidnak éreztem :DDD
Sztem valami nem ok az 5-el.

(#506) szilasz007 válasza Ghostman78 (#505) üzenetére


szilasz007
aktív tag

en meg 191-et nem lattam rajta. Az durva. En pariba nem futtattam a kettot, viszont 5 Pro-val kb hasonlo es hiheto szamokat mutat nekem erzesre (azert ido utan mar tudod, hogy hogy erzed magad 130/150/170) kornyeken, a szokasos 5-10 masodperc csuszassal hirtelen ugrasok eseten. Kocasportra nekem jol meg. 191-nel bajosabb..
Max tipp, 4-esnel mar azt tapasztaltam, hogy feljebb hordva jobban tartja es pontosabb. 5-osnel mar igy is kezdtem. Esetleg probald meg feljebb hordani edzesnel?

(#507) Badboys válasza Ghostman78 (#505) üzenetére


Badboys
őstag

Esetleg próbáld meg amennyiben az időd és energiád engedi 1 héten át napi 2-3 alkalommal újra kalibrálni. Mivel igaz nem tudom mennyi ideje van nálad elképzelhető, hogy még javul valamennyit. Ezt a 4 esnél kiveséztük. Volt aki 100 méréses statisztikát készített nem igazán volt teljesen értékelhető. Jön a Huavei D mint csuklós vérnyomásmérős óra de hát a frász sem tudja 500 eur + sarcok meg hát saját telefonjával lesz pariba? Meg nekem a kerek óra az óra, de nem vagyunk egyformák. A saját szíj nélkülözhetetlen hozzá szerintem piszok drága lesz, ha elromlik.

Mint írtam garanciába cserélik a hátlapot nekem már cserélték a 3-4 es órán sajnos sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#508) Roland861010


Roland861010
addikt

Azt hiszem megtaláltam a legjobb facet.
Pixel Minimal Watch Face...
Ezer Ft de megérte.

(#509) GeoJoe válasza Roland861010 (#508) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Volt már róla szó, én is ezt használom. Nekem is tetszik :)

(#510) Roland861010 válasza GeoJoe (#509) üzenetére


Roland861010
addikt

Tudom,
Csak itthon ezer Ft azért is írtam.
Folyamatosan néztem az új faceket de mindig valami hiányzott...
Most itt van minden ami kell.

(#511) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem is megerkezett a fekete.Eddig minden tetszik,kiveve ez a szij amivel adtak.Ugy erzem rendelni kell masikat hamarosan :D S3 classic utan kicsit jobban erzem a sulyat :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#512) rolandg válasza Roland861010 (#508) üzenetére


rolandg
tag

Nagyon tetszik ez a számlap. Megvettem, de nem települ az órára. Azt írja ki hosszú ideje, hogy letöltés függőben. A Play áruházban meg azt, hogy telepítve. Mi lehet a baj?

(#513) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Ma megkaptam az ajándék buds live és a szijat amit a membersen keresztül igényeltem a vésárlás után. Szembesülni kellett viszont azzal hogy ezekre semilyen garancia nincs! Csak nekem új ez? Amíg nem membersen keresztül igényeltem addig ott volt a számlán 0 ft al és ha vittem szervizbe akkor szó nélkül javították......

(#514) ollie válasza atomka78 (#513) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már egy ideje nem adnak ajándék cuccokra garanciát a Samsungnál. Év elején már biztos ez volt a helyzet.

***

(#515) jacis válasza Roland861010 (#508) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez tényleg elég informatív. Lehet én is megveszem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#516) Att92


Att92
csendes tag

Galaxy watch 4 classicot lecseréltem,mert folyton olyan érzésem volt mintha valami félkész cuccot használnék.
Hol kapcsolódott,hol nem,hol mért hol nem,hol megjöttek az értesítések hol.....
De ez is ugyan azt az érzést kelti.
De amit nem néztem ki a 4 classicból,hogy a strapat bírni fogja.
Ennek ellenére kutya baja,jó,tiszta karc,meg itt ott kraterek vannak a kijelzőben,de még mindig bírja a vizet,ha por kerül a lünetta alá, mindig ki tudom mosni,vagy kompresszorral fújni.
1 hétig használtam az 5t, és vissza került a 4.
Olyan hangulata van ezeknek az óráknak,mintha a samsung muszájból adná ki őket.
De az új telefonjaikkal is ugyanezt érzem.

(#517) $atirka válasza Att92 (#516) üzenetére


$atirka
senior tag

Samsung telefonnal használod?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#518) Roland861010 válasza rolandg (#512) üzenetére


Roland861010
addikt

Töröld a telefonról
Bt ki, óra újra indít aztán keres rá az órán ott telepítsd először.
Aztán a telefonon.
Én mindig csak így csinálom.

(#519) jacis válasza Att92 (#516) üzenetére


jacis
nagyúr

A véleményed erősen beárazza ez az egy szó: "kompresszorral"
Az aki egy ilyen eszközt kompresszrral tisztít az inkább maradjon a kapánál meg a vasvillánál.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#520) atomka78 válasza ollie (#514) üzenetére


atomka78
tag

Oké. De én eladni szeretném és így megnehezíti a dolgot.

(#521) eami válasza Att92 (#516) üzenetére


eami
addikt

azért kíváncsi lennék hogy hogy néz ki egy átlag napod :)

(#522) PeteePeti válasza Att92 (#516) üzenetére


PeteePeti
őstag

Aztán a ganajt hogy bírja az óra? :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#523) Gubu0101 válasza Roland861010 (#460) üzenetére


Gubu0101
veterán

11 ora alatt 15%-ot merult,jobb mint remeltem :D Meg csak ma erkezett meg,kivancsi vagyok mikor merul le teljesen,most fent hagyom ejszakara is.Amugy nem szeretek oraban aludni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#524) rolandg válasza Roland861010 (#518) üzenetére


rolandg
tag

Köszönöm!
Végül egy gyári visszaállítás lett belőle. A frissítések sem mentek le, bár a kapcsolat megvolt a telefonnal. Most már fent van, és én is nagyon elégedett vagyok ezzel az óralappal. Hihetetlenül sok mindent lehet beállítani rajta.

(#525) Luigi962 válasza atomka78 (#520) üzenetére


Luigi962
őstag

Mások is így árulják bontatlanul most épp 20 ezer alku előtt! :)

(#526) Roland861010 válasza rolandg (#524) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem is sok számlap csinálta ezt hogy ha telefonon kezdtem el telepíteni és ott adtam meg a kuponkodot akkor nem települt.
Csak azt írta a telefon hogy az óráján hamarosan települni fog és még újra meg is kellet volna venni.

Szóval most már úgy csinálom, hogy óra majd kikeres amit akarok és ha fizetős akkor azon indítom el a fizetést át irányít a telefonra ott befejezem és csak után telepítem.

(#527) rolandg válasza Roland861010 (#526) üzenetére


rolandg
tag

Köszönöm a tanácsot! GW-ből ez nekem az első, így nincs sok tapasztalatom vele.

Más: Üzemidő nekem olyan 30%/napra jön ki, igaz, van minden nap 2...3 óra gyors séta benne, amikor folyamatos a monitorozás, meg éjjel a horkolás és egyéb egészségkövetés. Én így is elégedett vagyok.

(#528) Roland861010


Roland861010
addikt

Srácok most tényleg nem lehet az LTE-s verzióról smst küldeni?
Internet van hálózat okés, play áruház működik, telefonálni tudok .. de üzenetet nem küldi el.
Folyamatosan kéri a telefont. :W

(#529) GeoJoe válasza Roland861010 (#528) üzenetére


GeoJoe
senior tag

és tényleg :D ez érdekes. Úgy fest hívást tudnak 4G-n közvetíteni de az sms gondolom még mindig valami alacsonyabb sávon megy.

"To use this feature, Google Messages must be the default messaging app on the connected phone. This is only available when connected to a Galaxy phone. The phone must be nearby and connected to the Galaxy watch. It is not available on non-Samsung phones or iOS devices. "
Link

[ Szerkesztve ]

(#530) Roland861010 válasza GeoJoe (#529) üzenetére


Roland861010
addikt

Na megcsináltam.
Telefonon átállitva google messengere + órán is alapértelmezettre.
Majd engedélyeztem az órán a Google messengert és így már működik telefon nélkül.

(#531) Roland861010 válasza Roland861010 (#530) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezek szerint ez csak nekem újdonság... :DD

[ Szerkesztve ]

(#532) szilasz007 válasza Roland861010 (#531) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Bevallom nekem is az volt. 1x Belefutottam és nagyon ideges voltam. Jó tudni.
Ettől függetlenül egy értelmetlen fas.ság. :)

(#533) Csocsesz75 válasza Roland861010 (#530) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem órán és telefonon is (S22) az üzenetek az alpértelmezett SMS alkalmazás és tudok küldeni sms-t az óráról LTE módban telefon nélkül is.

(#534) Roland861010 válasza Csocsesz75 (#533) üzenetére


Roland861010
addikt

Mármint melyik a Samsung vagy a Google féle?

(#535) Csocsesz75 válasza Roland861010 (#534) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Samsung. Aminek az órán a kék körben a három fehér pöttyös ikonja van.

[ Szerkesztve ]

(#536) Roland861010 válasza Csocsesz75 (#535) üzenetére


Roland861010
addikt

Örülök neki hogy neked megy úgy hogy BT kivan kapcsolva és csak LTE megy.

Mind a kettőn a Samsung volt alapértelmezett nekem is de egyszerűen nem ment.

(#537) sazo


sazo
tag

Jött frissítés a Pro-ra,

Üdv,

Z

(#538) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Az alma EN13319 minősítést kapott, lehet vele búvárkodni is. Remélem a watch 6 lte pro super ultra átveszi majd. Az árat persze ne :DDD

(#539) Csocsesz75 válasza sazo (#537) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Az enyém nem leLTE meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#540) $atirka válasza Csocsesz75 (#539) üzenetére


$atirka
senior tag

Neki biztos kékfog only:DD

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#541) $atirka válasza GeoJoe (#538) üzenetére


$atirka
senior tag

420K az óra :F
Azé' már a lóf**nak is van vége...
Mondjuk amit olvastam, hogy miket tettek beke, azok jó ötletnek tűnnek, ha minden működni fog, akkor Samsung felkötheti a gatyót.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#542) eami válasza $atirka (#541) üzenetére


eami
addikt

Pl?

(#543) Gubu0101 válasza eami (#542) üzenetére


Gubu0101
veterán

Testhomerseklet meres,40m ig vizalo stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#544) $atirka válasza eami (#542) üzenetére


$atirka
senior tag

Pl infravörös éjszakai számlap, búvárfelszerelésnek lett minősítve, 2000nites kijelző, vészhelyzetben 86db-el sziréna segit a megtalálásodban, baleset érzékelés (frontális ütközés, borulás stb esetén értesíti a szerveket). Ezek elég hasznos dolgok...

Link

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#545) eami válasza $atirka (#544) üzenetére


eami
addikt

búvár dolgokat félre téve (mondjuk a sgw is bírja azért a merülést...) már jó ideje van "crash" utáni értesítés GPS koordinátákkal.

vki kimerte már, hogy milyen hangosan visit a sgw? 86db megvan?

őszintén szólva az újdonságok közül max a hőmérséklet mérés ami új lehetne, ha igaz. Samsung meg vár az engedélyre, Apple meg megkapta?

[ Szerkesztve ]

(#546) Badboys válasza eami (#545) üzenetére


Badboys
őstag

Az ugye meg van, hogy a samu az Aple után mikor kapta meg a vérnyomásra és EKG ra az engedélyt? Nem vagyok Aple fan, de a samu a legalapvetőbb hibák javítására sem képes. Az Aple tudás mögött azért van fejlesztés ne felejtsük. Azt ugyan nem tudom, hogy az Aple mennyire pontos vérnyomás mérésnél, de a samu pontossága kívánni valót hagy maga után. Azért arra is kíváncsi lennék mennyire titkosak amit tárolnak az eü. adatokról stb.

[ Szerkesztve ]

(#547) szabi__memo válasza Badboys (#546) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Appleben nincs vérnyomásmérés. Tudtommal

(#548) Badboys válasza szabi__memo (#547) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs csak kapkodva írtam.

(#549) rolandg válasza Badboys (#546) üzenetére


rolandg
tag

Igen! És már 36 órát képes működni egy töltéssel. Le a kalappal! Nem.

(#550) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Azt meg kell hagyni, hogy a méréspontosságban tényleg előrébb vannak illetve nem bétaként adják ki a cuccot (pl. van fizikailag hőmérőm de nem jó semmire). Meg is kérik az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.