Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#784) Tuninger válasza F-ECT$ (#780) üzenetére


Tuninger
addikt

A tegnapi S3 tapizásra felkészültebben érkeztem mint a T-Mobileos tapizásra. Nyitásként összehasonlítottuk az S2 S3 kijelzőjét (végre nem napsütésben). A gsmaréna mérése ellenére az S3 kijelzője tűnt fényerősebbnek. A szineket ugyanazon weboldalon teszteltem mint legutóbb, és így bizony kijött hogy döbbenetes az ugrás mind képélességben mind színhűségben.

Érdekesség, hogy átkapcsolva "Standard"-ból "Natural"-ra a szaturációt, mármár fakó lesz a kijelző. Véleményem szerint (nem tudtuk mellé rakni) körülbelül az iphone 4 színtelítettségére veszi vissza a kijelzőt a natural mód, így bárki megtalálhatja a neki tetsző szaturációs beállítást.

Ezek után átpakoltam az S3-ba a 16GB-s memóriakártyámat (hot swap yea! persze az S2őt szét kellett hozzá szedni :D)

Belenéztünk egy 720p Így jártam anyátokkal-ba, egy kis Family Guy, egy kis Dragonball GT (épp ezek voltak nálam) Érdekes, hogy az SD felvételek is jóval élesebbnek hatnak mint az S2 kijelzőjén. A 720p felvételek meg állleejtősek.

Mikor nem nézett oda senki (a szervezők közül), sebtiben felpakoltam egy Angry Birds Seasons/Trial Xtreme 2 HD/Air Attack HD triót, és elkezdtünk bennük ugrálni multitaskkal (az eddig elindított programokat nem zártam be)
vaj simán ugrált a programok között, és egyiket sem az elejétől futtatta újra. A foglalt memória ebben a pillanatban 630MB/780MB-re rúgott. Itt észre lehet venni hogy kevesebb a rendelkezésre álló szabad memória mint az S2 esetén. Bár ez szerintem sehol sem lesz probléma.

Utána fotózás: amit Bog/Bocha tapasztaltak, a "fényt nem szerető optikát" egyből megtaláltuk, és a hiba okát is. Az optika nagyon érzékeny a zsírra. Ha megtaperolod, akkor ott a köd a képen, ha letörlöd textillel (és nem ujjal, mint Bog, állítása szerint) akkor megszűnik a probléma. Ez ettől függetlenül rossz pont, mert a folyamatos törölgetés nem fog jót tenni a kamera optikájának.
Kép a blúrosodásról, ennek a HDR párja, Ez pedig megtörölt optikával. A képek automatában készültek.

Készítettem 2 videót is, lehet azt később fogom linkelni.

Fogásra minimálisan nagyobb mint az S2, de a 4.8"-os kijelzőt már nem érem át (a 4.3-at igen) valóban két kezes, de szerintem ad annyi plusszt amiért megéri megszokni.

Sorry a hosszú postért, várom a kérdéseket!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.