Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) F-ECT$ válasza BDave (#161) üzenetére


F-ECT$
titán

Komolyan nem lehet még mindig kikapcsolni a kamera fényképezésének a hangját?

Azt hiszem ezt nem tehetik meg Mo-n törvényi szabályozás miatt, de lehet, hogy csak urban legend.

Dive ever, work never.

(#302) lcee79 válasza tresh (#300) üzenetére


lcee79
őstag

Amikor megjelent a one x még nem volt SGS 3 de az biztos hogy ha valaki használt már samsungot, nem biztos hogy azt vesz legközelebb is.
De aki htc-t használt, legközelebb is nagy eséllyel vett htc-t (legalábbis az ismerősi körömben így van/fórum tapasztalatok)
És olyat láttam hogy xda-n a htc sense felületét megcsinálták samsungra és mindenféle telefonra
De olyat nem hallottam még, hogy htc-t használt volna valaki touchwiz-el :)

Egy telefon/pdaphone... nem csak hardver, hanem szoftver is, és azt látod amikor belépsz a menükbe, és nem a a quadrant eredményeit (ami 4 magot nem is kezel...)

Szóval HTC általában nem rossz választás, sőt...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#303) tresh válasza lcee79 (#302) üzenetére


tresh
addikt

Nem mondtam hogy rossz készülék a Htc (volt herom imádtam) most még is samum van és vannak betegségei mind kettő gyártónak..csak én pl ha új négy magos csodát akarnék várnék még vele hogy mit tudd a samu aztán döntenék az igényeknek megfelelően...a Tw vs sense külön dolog (sense nagyon jó felület) de szerintem ez már csak kinek mi tetszik alapon mérvadó..

(#304) 33as válasza lcee79 (#302) üzenetére


33as
senior tag

Nem ám.... nagyon nem! :)

Én itthonról természetesen a Mobilarénát szoktam olvasni, külföldről meg egyértelműen a Gsmarénát!

Aki bírja az angolt: Samsung I9300 Galaxy S III vs. HTC One X: Alien vs. Predator

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#305) hallerlaller válasza lcee79 (#302) üzenetére


hallerlaller
addikt

quadrant eredményeit (ami 4 magot nem is kezel...)

Quadrant 2.0 verzió óta van multi-core támogatás.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#306) BenHans


BenHans
addikt

Nincsen még sehol... gyorsboltban jövő héten lesz bemutatópéldány, XXLben meg majd visszahívnak ha lesz...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#307) r4z válasza nggabi (#293) üzenetére


r4z
nagyúr

Hogy Mr(s). Garrison szavaival éljek:
Okay, now let's try to get an answer from someone who is not a complete retard :P;]

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#308) batai15


batai15
félisten

Ronda, olcsó anyagok, jah és samsung.Teljesen fölös maga a hatalmas kijelző, sok ponton nem is tűnik csúcs készüléknek, és az ára sem olcsó.Fölös az ekkora teljesítmény, még szerencse hogy az üzem idő nem olyan siralmas.AZ svoice tetszik, de egyébként többi újdonság fölösleges.

(#309) lovrityp


lovrityp
csendes tag

Nem tetszik, nagy, drága, műanyag borítás, kamerája sem csigázott fel. Viszont az új android tetszik. Inkább Galaxy S2!!!!!!!!!!!!

(#310) F-ECT$ válasza lalakov (#172) üzenetére


F-ECT$
titán

-Hatalmas mínusz, "a bejövő hívást fel tudjam venni a középső gomb megnyomásával" ezt eddig tudták a telefonok, most miért kellett lehagyni?? vezetés közben nem szeretek odanézni, hogy hol/mennyire kell elhúzni az ujjam, a gombot vakon megnyomom.

Ez megoldható S3-mal, le is van írva a cikkben.

Dive ever, work never.

(#311) Prof01 válasza lovrityp (#309) üzenetére


Prof01
veterán

Inkább a Motorola RAZR MAXX! Abban van anyag! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#312) F-ECT$ válasza stilo18 (#213) üzenetére


F-ECT$
titán

Javították, de még mindig rosszabb, mint az S2 / S3 üzemideje.

Dive ever, work never.

(#313) Smani


Smani
senior tag

Sikerült eljutni az S3-al arra a kijelző szintre ami már kényelmetlen.

(#314) Land


Land
veterán

Jó telefon, jó teszt, de nekem valahogy a HTC One X jobban bejön, bár az üzemidő ebben lényesen jobb, így viszont, akkor inkább ez...:)

Csak szólhatna már valaki Koreában, hogy az igényesebb emberek nem szeretik a csillogó-villogó lakkozott műanyag hátlapot...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#315) batai15 válasza Prof01 (#311) üzenetére


batai15
félisten

Egy véleményem vagyunk;) :D

(#316) F-ECT$ válasza tzsolesz (#270) üzenetére


F-ECT$
titán

Épp néztem, hogy a böngésző gyorsabb, ahogy írod is. (Egyébként meg minimális a különbség.) Emellett az S1 és S2 is sokat gyorsult az újabb romokkal, amik elég sűrűn jöttek / jönnek. Az LG-nél pedig bevallottan gond van a frissítések időbeli szállításával - ha ezen tudnak javítani, akkor ok, de addig nálam az LG nem játszik...

Dive ever, work never.

(#317) rígel válasza Land (#314) üzenetére


rígel
őstag

Annyi hozzáfűzni valóm lenne (talán már mások is megjegyezték), hogy a szintetikus benchmark eredmények finoman szólva nem valósak:
A HTC One X Quadrant-ban nem 4300-at hanem 5000-5200 pont közötti eredményt produkál.
AnTuTu: 11100-11600 pont között

Úgy gondolom hogy minimális, teszteken kívül észre nem vehető a különbség. Alázás? :F

[ Szerkesztve ]

(#318) donceleger8 válasza rígel (#317) üzenetére


donceleger8
őstag

Manapság egy telefon sem tud újat mutatni, mindegyik mindent tud, a többi meg már a hozzá írt programokon múlik!
Így marad a tesztek eredményeinek elemzése, ahol egy mondjuk egy 50 pontos előny már-már alázásnak minősül! Igaz, gyakorlatban semmit sem vesz észre ebből a user, de sokkal jobb, mert jobb eredményt ért el! :U :W

Nekem meg inkább a használhatóság számít! Ezért nem kell egyik sem! :B

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#319) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hűű, enyhén jó telefon lett! :R Kéne! :K

Mentalita'

(#320) rígel válasza donceleger8 (#318) üzenetére


rígel
őstag

Szerintem meg igencsak használhatóak. Nekem legalábbis. Azt elhiszem hogy kisebb kezűeknek gondot okoz.
Mind igaz amit írtál. A jelenlegi topkategória hw-e több mint elég.
A sw nem nagyon számít, változtatható.
Ezért számomra egy dolog fontos, a minőségi anyagok és a minőségérzet. És úgy látom ebben a Samsung nem az alázó, hanem a megalázott szerepét játssza.

[ Szerkesztve ]

(#321) lcee79 válasza rígel (#317) üzenetére


lcee79
őstag

Ja a 4300 az még álmából felkelve is menne a one x-nek :) (majdnem szó szerint értve :D)

Ha SGSIII-ból kiadnának egy max 4,3-4,5 colos kijelzős verziót de lehet 4-es is, és ugyanezek a specifikációk megmaradnának, felbontás, proci, stb, de lenne valami unibody ház, és fullosabb kamera... akkor még esetleg nőknek is el lehetne adni, és akkor simán megérné a felét,
mint amennyiért ezt most akarják adni :))

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#322) ramrit


ramrit
tag

Szép és jó telefon, bár már lassan nem is telefon,hanem számitógép amivel éppenséggel lehet kagylózi is. Nekem tetszik személy szerint,bár nem igazán tudnám kihasználni,mivel ez a hardveres brutalitás nekem nem sokat nyom a latba, bár aki ezen fps-ezik,annak jó lehet.

Te jó ég,hány olyan vérpistike lesz,aki majd "megveszi" (apuci neki) 180ruppóért,de egy mobilnet csomagja nem lesz hozzá :-)

Köszi a tesztet,királyok vagytok!

felecsd'el

(#323) tresh válasza ramrit (#322) üzenetére


tresh
addikt

Akinek apu veszi lesz nete is mellé vagy lopja a szomszéd le nem védett wifijét ;]

(#324) Land válasza rígel (#317) üzenetére


Land
veterán

Tudom, hogy kutyagumit se ér pl. a Quadrant:) Csak ha a HTC One X-ben jobb akksi lenne, akkor nálam egyértelműen az lenne a favorit.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#325) oszi666


oszi666
őstag

az a durva hogy en valami nagy hihetetlen durranasra szamitottam. de nem jott ossze. aztan haverral elkezdtunk gondolkodni es arra jutottunk hogy nekunk se nagyon jut eszunkbe semmi egetrengeto feature ami ne lenne meg mindegyik andoidos teloban kategorian belul... inkabb a htc o one x. kizarolag azert mert az szebb szerintem :)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#326) rígel válasza ramrit (#322) üzenetére


rígel
őstag

Ha apuci vesz, lesz hozzá mobilnet is.
Inkább azokra gondoltál, akik félévi keresetüket/segélyüket erre költik, hogy aztán lehessen vele villogni.Na nekik enni nem lesz mit, nemhogy mobilnetre jusson. Pár ilyen embert ismerek :( , gondolom más is.

Land:
A HTC ONE X üzemideje teljesen vállalható. Az SGS3-é bizonyára jobb a 300mAh-val nagyobb akkuteljesítmény miatt, de nem hinném hogy szignifikánsan.

[ Szerkesztve ]

(#327) lcee79


lcee79
őstag

Amúgy nem lenne rossz telefon, de az árához kellene pár extra a dobozba...
Először is fullos fül/fejhallgató, aztán ha már létezik akkor vagy az allshare-es megosztó vagy a vezetéknélküli töltő, és egy bőrtok.
A belsejébe jobb kamera, unibody vagy fémház, és ami fontos a nagy kontrasszttal dicsekednek (ami szerintem csak főleg sötét, és nem kontrasztarány... akkor miért nem koromfekete a telefon és miért kék...Lumia800 mintájára...), még ettől is sokkal nagyobb akku (nehogymár csak a motorola tudja) szép widgetek a főképernyőkre (átlátszós is legyen, mert nekem az teccik :) )
És hasznos programok...
És ami fontos ha csinálnak egy hangfelismerő programot, akkor legyenek szivesek lefordítani legalább 40-50 nyelvre... De igazából magyarra mindenképp, ha már egyszer itt ennyi rajongója van a márkának :)

Szóval ezekkel már nem is olyan drága a pdaphone :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#328) Xaels


Xaels
félisten

Hol kerül ez 180-ba? Mert, hogy őszinte legyek akárhol néztem 190 alatt nem láttam. Sőt jellemzően 200 körül mozog vagy afelett.

Amúgy ha meglesz az LG is, akkor idén is csináltok egy tavalyihoz hasonló összehasonlító tesztet?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#329) Prof01 válasza Xaels (#328) üzenetére


Prof01
veterán

Egy olyan tesztre én is nagyon kíváncsi lennék! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#330) dr. Kind válasza Xaels (#328) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Igen, de még a Huawei Ascend D Quadot is megvárjuk; mindkettő hamarosan érkezik :)

(#331) rígel válasza Xaels (#328) üzenetére


rígel
őstag

Mondjuk a T-nél? 170 Dominóval. Nagy eséllyel függetlenül az első hetekben.

(#332) Xaels válasza dr. Kind (#330) üzenetére


Xaels
félisten

Na akkor remélem a Huawei is kapkodja magát. Jól hangzik. Köszönöm a gyors választ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#333) zack válasza tzsolesz (#270) üzenetére


zack
nagyúr

Erről beszéltem. Optikán keresztül átjön, hogy oda-vissza pofánveri az LG. :U Egy gyengén látó 20 dioptriás szemüvegben is látja a kijelzők közti különbséget. Az LG kijelzője vérbeli IPS, és ahogy nézem ez rátesz az előző generációra is minőségben (HD-IPS vs. IPS). :C
A gyorsasága is érzékelhető, és ha érzékelhető, akkor ott nem kicsi a sebesség különbség.
Számomra nem kérdés, hogy a 4x és az i5 között fog eldőlni a trón sorsa, és az is, hogy melyikre cserélem az S2-öt. :K Az internet sebesség valószínű orvosolható lesz másik böngészővel (Opera Mobile).
Nagyon minőségi cuccnak tünik a 4x. Remélem alá fogja támasztani a gyakorlatban is amit az előzőekben mondtam, miszerint az LG összekapta magát a 2x után. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#334) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Szerintem az s3 néz ki a legjobban ebből a trióból: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#335) csaabz


csaabz
őstag

Koszi a tesztet! Klassz, telo...lesz ha lemegy az ara. :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#336) pumpedlix


pumpedlix
tag

Nem győzött meg.

Szép szép, de azért ennél nagyságrendekkel jobb fotó és videó minőséget vártam.

Nokia után Samsungos lettem, úgy látom jobb hogy mindkét márkáról leszokóban vagyok.

Ó te drága, ó de drága.
:R

(#337) nggabi válasza zack (#333) üzenetére


nggabi
nagyúr

remélem az lg-t veszed majd ;]

"szenyor dzsíííí"

(#338) Rhino666


Rhino666
őstag

Az élő háttérképek között is van egy-két kellemes okosság, én speciel az AccuWeather által szállított frogó szélerőműveket szerettem meg (...)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#339) sagit válasza hallerlaller (#334) üzenetére


sagit
addikt

nekem a 4X jön be

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#340) FeRkE válasza nggabi (#337) üzenetére


FeRkE
őstag

aztan majd szidhatja a supportot, mikor nem kapja meg a jellí beant:)

(#341) zack válasza nggabi (#337) üzenetére


zack
nagyúr

Majd csorgathatod a nyálad! :P ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#342) nggabi válasza zack (#341) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah biztos :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#343) Tomy Yayo válasza pumpedlix (#336) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

"ennél nagyságrendekkel jobb fotó és videó minőséget vártam. Nokia után Samsungos lettem, úgy látom jobb hogy mindkét márkáról leszokóban vagyok."

Nem látom az összefüggést, hogyhogy jobb? Bár az SIII-tól többet vártam, de szerintem még mindig ez a kettő rakja a legjobb kamerákat a telóiba. Nem értek hozzá, de szemre bizton állíthatom, hogy a Lumia 800 pl. nagyon szép képeket csinál. HTC köztudottan gyengébb kicsit fényképezés terén, LG-ről nagyon kevés tapasztalatom van, de az a kevés biztos, hogy nem jobb a Nokiánál, vagy a Samsungnál, mostani Sonyk egész jók (Xperia S, P), de arra se vennék mérget. Ezt szigorúan szemmértékre mondom, melyiknek szebbek/élethűbbek a színei, kevesebb az elmosódás, meg a fénybeégés a képeken, ilyesmi alapján.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#344) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Megnéztem gyorsan, hogy mit produkált 2 magon a Snapdragon S4-es SoC, és azt kell mondjam, hogy beteg. Egy jó pár benchmarkban megelőzi az S3-at, és akkor mire lesz majd képes a Krait 4 magon ? :Y

Az S3-ban az tetszik a legjobban, ahogy az érzékelőket kihasználták. :C

PS4

(#345) hallerlaller válasza sagit (#339) üzenetére


hallerlaller
addikt

az szerintem 1:1 sgs2.. hux hátlap viszont hogy szét van kopva :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#346) lcee79 válasza Tomy Yayo (#343) üzenetére


lcee79
őstag

"HTC köztudottan gyengébb kicsit fényképezés terén"

Kivéve a ONE X :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#347) sagit válasza hallerlaller (#345) üzenetére


sagit
addikt

azé' tetszik :DDD , sgs2/note/kóreai kamu s3 a best nálam a "szögletesség" miatt

vicc /on
jah a 1x hátlapja nyilván csak zsíros és fényes, semmiképpen sem kopott mert hát taiwani bikavérrel átitatott polikarbonát unibody háza nagyon strapabíró :DDD vicc/off

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#348) rinbanbo


rinbanbo
tag

fotók nem jók...de a konkurenciát maga mögé utasítja....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#349) F-ECT$ válasza rígel (#317) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez S2-nél is így volt. Hiába hoztak az újabb romok jobb eredményt, a régivel került be az összehasonlításokba. Btw aki a quadrant alapján dönt, az meg is érdemli :)

Dive ever, work never.

(#350) pumpedlix válasza Tomy Yayo (#343) üzenetére


pumpedlix
tag

Még ha a Nokia számomra már nem nyújt semmi újat vagy érdekeset, úgy gondolom az N8 képei mellett elbújhat szinte az összes többi készülék kamerája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.