Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Mr.Silkó válasza Vhiktor (#11949) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egy kis odafigyeléssel, tiszta kijelzőnél, nagyjából pormentes helyen nem lenne ilyen a végeredmény. Plusz ugye a tokok is felnyomhatják a fóliát.

[ Szerkesztve ]

(#11952) brainticket válasza TOZ (#11950) üzenetére


brainticket
aktív tag

eddig az összes magyar telefonos fórum ahol megfordultam 80% fóliázásból és tokozásból állt, teljesen mindegy melyik telefonról van szó :U

(#11953) Vhiktor válasza Mr.Silkó (#11951) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az tuti hogy pormentes volt, mert porszem az most sincs alatta, max annyi lehetett, hogy zsíros lehetett a kijelző azokon a helyeken, mivel ugye alkoholos kendőt nem adnak hozzá, így csak sima kendővel töröltem át.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11954) Zsozsoka 74 válasza Vhiktor (#11953) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Lehet hogy a teló leesett vagy ütődött valaminek és maradhatott az üvegen olyan sérülés amely miatt azon a részen nem sikerül a kis légbuborékot kiegyengetni.
Mondjuk nekem is kettő maradt a legbuborékból a Ses - ben de többszöri kártyával való egyengetés után eltűnt. Valószínűleg az előttem lévő tulaja nem használt fóliát és így sérülések érhették az üveget.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#11955) Vhiktor válasza Zsozsoka 74 (#11954) üzenetére


Vhiktor
veterán

Full szüzen raktam rá ez elsőt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11956) Mr.Silkó válasza Vhiktor (#11953) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha nincs kéznél alkoholos kendő (a gyári pakkban sajnos valóban nincs), akkor megteszi valami spricnis otthoni üvegtisztító folyadék is, amit például ablakra használ az ember.

[ Szerkesztve ]

(#11957) zoltan6


zoltan6
őstag

Na megvettem én is a gyári fóliát a telóra,hát mit ne mondjak,elég ocsmány lett.Minden elismerésem aki ezeket a fóliákat fel tudja normálisan rakni,háromszor szedtem vissza,most már csak olyan 10db kissebb buborék van alatta.Fizettem is volna érte szívesen,de még a mobilos boltos ember se vállalta,hogy felrakja. :(

(#11958) HawerKing válasza zoltan6 (#11957) üzenetére


HawerKing
őstag

Na akkor az vagany lehet ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11959) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#11956) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Amúgy az üvegtisztító és egyebek nem teszik tönkre az oleophob bevonatot?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#11960) Revesz


Revesz
aktív tag

Én Spigen neo flex hd fóliát használok és nagyon könnyű volt felrakni. Akciósan vettem a 2db-ot 3000 forintért...ennyiért nagyon megérte.

(#11961) Mr.Silkó válasza zoltan6 (#11957) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pedig nem bonyolult, csak némi gyakorlat és biztos kéz kell hozzá. Ha visszaszeded rossz felrakás után, akkor már persze, hogy nem lesz jó ugyanaz a fólia, olyankor azt kukázni kell.

(#11962) Tiger. válasza Revesz (#11960) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De könyörgöm, úgy néz ki mintha kiharaptak volna belőle.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11963) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#11959) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Fél évente 1 használattal (addigra mondjuk elfárad a fólia) nem okozhat gondot.

(#11964) Revesz válasza Tiger. (#11962) üzenetére


Revesz
aktív tag

Úgy rátapadt a fekete részre, hogy egyáltalán nem látszik a "harapás xD".

(#11965) Macskasy válasza Mr.Silkó (#11938) üzenetére


Macskasy
tag

Ez érdekes mert nekem evo plus 128gb-os kartya van, és 4k 30fpst még siman de 4k 60fpst mar nem rögzít kartyara a telefon

[ Szerkesztve ]

(#11966) ferenck válasza Mr.Silkó (#11961) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem kell kidobni, ha nem sikerült rendesen felrakni vagy szösz szorult alá. Én úgy csináltam, hogy visszaszedtem, csap alatt folyékony szappannal átmostam és még úgy vizesen felraktam, majd kisimogattam alóla a vizet. Egyre kell nagyon vigyázni, hogy meg ne törjük a fóliát, mert azzal már semmit sem lehet kezdeni és ott már többé nem is fog feltapadni.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#11967) Mr.Silkó válasza Macskasy (#11965) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban érdekes. Nálam nincs ilyen probléma. Nincs nagyon tele a kártya, vagy nem vagy energiatakarékos üzemmódban?

(#11968) Mr.Silkó válasza ferenck (#11966) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A visszaszedett foliákkal nekem más a tapasztalatom, de elhiszem, hogy az általad felvázolt lehetőség is megfelelő lehet. Mondjuk én szerencsére már nem szoktam elrontani a felrakást, így nem kell egyéb trükköket alkalmaznom erre. :)

(#11969) Macskasy válasza Mr.Silkó (#11967) üzenetére


Macskasy
tag

Nincs, üresen se engedte, azt se hiszem hogy fake kartya lenne.Amazonrol rendeltem a csomagolasa es a kartya festese alapjan is eredetinek hiszem. Ha hazaerek dobok egy screenshotot rola.

(#11970) HawerKing


HawerKing
őstag

Ezt az AR emoji vackot használja valaki ? Akárhányszor próbálom ez még 1% ban sem hasonlít rám :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11971) Bathalsar válasza Macskasy (#11965) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Hibát ír ki? Vagy csak nem engedi bekapcsolni a 60fps-t?

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#11972) csorbajeno válasza Németh91 (#11911) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem az XProtector jött be nagyon.

(#11973) Németh91 válasza csorbajeno (#11972) üzenetére


Németh91
tag

Gyári,xprotector,Spigen között agyalok talán a spigen mellett az szólna a spriccelős folyadéktól talán egyszerűbb a felrakás. Nem tudom...

(#11974) Németh91 válasza Revesz (#11960) üzenetére


Németh91
tag

Hol rendelted?

(#11975) Mr.Silkó válasza HawerKing (#11970) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyszer megcsináltam, de azóta se küldtem el szerintem senkinek. Nyugi, rám se nagyon hasonlít. ;)

(#11976) Mr.Silkó válasza Macskasy (#11969) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Próbáltad már más formátumba formázni a kártyát?

(#11977) csorbajeno válasza HawerKing (#11970) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én ennek az AR Emoji funkciónak talán csak a dátumozott fotó funkcióját látom értelmesnek, mert a saját emoji nekem sem hasonlít... és a sok gyerekes mintánk sem vettem még hasznát.

(#11978) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudtatok, hogy a Note 9 103 pontot kapott a dxomarkban?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11979) ollie válasza Tiger. (#11978) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

Nem mintha a Dxomark számítana valamit.

[ Szerkesztve ]

***

(#11980) Tiger. válasza ollie (#11979) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig az s9ben is ugyan az a kamera van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11981) HUTCHDB válasza Tiger. (#11980) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Inkább s9 plus-ra lesz az igaz, nem a sima s9-re.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11982) Superhun válasza Tiger. (#11980) üzenetére


Superhun
addikt

A főkamera ugyanaz, de a Dxomark a zoom képességeket is teszteli, a zoomkamera pedig hiányzik a sima S9-ből.

(#11983) Reverting


Reverting
őstag

Hi... Matol En is ide fogok irogatni, elsore annyit h ennyit nem er mint amit ekertek erte.... ;] :DDD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#11984) crue válasza Reverting (#11983) üzenetére


crue
őstag

Jó kezdés

(#11985) ollie válasza Tiger. (#11980) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak a hardver számít.

***

(#11986) HawerKing válasza Reverting (#11983) üzenetére


HawerKing
őstag

Welcome. Igazat szóltál !

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11987) Mr.Silkó válasza HawerKing (#11986) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem bántásból: azt nem értem, ha ennyire elégedetlen vagy a telefonnal, hogy gyakorlatilag minden egyes lehetőséget megragadsz a kritizálására, akkor miért nem adsz rajta túl, miért "kínzod" vele magad? Tényleg nem rossz szándékkal kérdezem, de egy másik Samsung topikban is volt egy fórumtárs, aki fél évig ölte a topiklakók idegeit, de csak nem vált meg az ő szerinte borzasztó hibáktól hemzsegő telefontól. Egyszerűen csak nem értem. Ha számomra valami nem válik be, nem megfelelő, akkor túladok rajta és kész. Nyilván nem tökéletes az S9 páros sem, én sem vagyok mindennel maradéktalanul elégedett (ujjlenyomat-olvasó, üzemidő), de azért a többség az esetleges hibái ellenére is elégedetten használja, hiszen egy kis fórumos utánaolvasással már vásárlás előtt tudható, hogy miben lesz esetleg gyengébb egy készülék. Nyilván véleményt nyilvánítani szabad, kritikát megfogalmazni úgyszintén, de századszor is ugyanazt leírni vagy a hangulatot kelteni értelmetlen.

Bocs a többiektől a hosszú OFF-ért, de ez kikívánkozott. :)

[ Szerkesztve ]

(#11988) Tiger. válasza Superhun (#11982) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nyilván a plusra gondoltam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11989) Szombó válasza Tiger. (#11988) üzenetére


Szombó
senior tag

Milyen igazat szóltál. Állandóan csak a nyafogás. Olyan boldog lennék ha annyi időm lenne napközben nyomkodni a telefont hogy estig ne bírja ki töltés nélkül. Akinek van ideje nyomkodni és a fogyasztást számolni annak biztos nem esik nehezére aggregátort húznia maga után. 11 éve van okos telefonom,és egyik sem bírt többet. Nem is azért vettem hogy az akku időt számolgassam. Egy biztos jelenleg a piac egyik legjobb telefonja. Aki itt ezt nem úgy gondolja az nagyon rossz helyen van.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#11990) #37254912 válasza Szombó (#11989) üzenetére


#37254912
törölt tag

Szerintem is 1nagyon remek telefon.Vigyázok is rá nagyon.Vétel előtt utánajártam s tudtam ez kell nem is csalódtam.S aksi is Nálam 1napot bír simán igaz munka közbe nem nyomkodom szünetbe nézem át jött-e valami,játék nem megy rajta,youtube stb se ha munka van s akkor 11órából talán 1órát sincs össz használva ezért bír ki annyit...Ha pedig lemerül kb másfél óra alatt feltölt az meg nem sok idő.

(#11991) K Norbi válasza crue (#11984) üzenetére


K Norbi
addikt

:DDD :DDD

(#11992) #07400704


#07400704
törölt tag

Maximálisan egyetértek az előttem szóló szupermennel, a kacsával, és a piros napszemüveges fickóval!!!! :C

(#11993) Mr.Silkó válasza #07400704 (#11992) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:R

(#11994) #37254912 válasza #07400704 (#11992) üzenetére


#37254912
törölt tag

Ez tetszett :) :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#11995) K Norbi válasza #07400704 (#11992) üzenetére


K Norbi
addikt

+1 :)

(#11996) HawerKing


HawerKing
őstag

:Y hehe, nem mondtam 1x sem, hogy nemszeretem es hogy utalom :DD ....
Megvettem, hasznalom es leirom a tapasztalataimat meg ha kicsit nyers is neha a megfogalmazas , jo telefon valoban, de vannak hibai amit masok is jo ha latnak. Amugy meg egyik telefon sem tokeletes :) nehany aprosagot leszamitva kijelentheto hogy az S9 az egyik legjobb

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11997) balazs0102 válasza Mr.Silkó (#11987) üzenetére


balazs0102
senior tag

Számomra sem megfelelő, csak éppen nem tudok mire váltani. Fontos a videó és fotós képesség ezért marad az s9. Hajlított kijelző baromság, semmire sem jó. Ujjlenyomat olvasó.. Honor 8ról jöttem, 2016 év elején vettem. 2 évvel azután képtelenek egy olyan minőségű szenzort belerakni egy abszolút csúcskategóriába..szúrják hasba magukat. Írisz szkenner? :O vicc kategória. Azt se tesztelte le senki, hogy jobb kézzel lejebb veszem a hangerőt pont szemből a bekapcs gombra támaszkodik a teló? hálistennek nem reagál a két gomb együttes megnyomására semmit. Sok esetben mikor elindítok egy hívást (igen ez egy telefon is) érzésre másodpercekig nem történik semmi.. :((( mire kezdem azt hinni, hogy mégse indítja a hívást akkor bejön a tárcsázási képernyő. Annyi biztos, hogy nem bírja ki nálam 1,5 évet mint a H8. Mindent bezárok (sima s9) van 800 mega szabadon? WHAT?? H8-nál 2,1 volt az átlag ha minden bezáródott. Lehet ez már nem táccswiz hanem bárminek lehet nevezni továbbra is problémás szerintem.
Vannak nagyon jó tulajdonságai, szépen szól a hangszóró, AOD nagyon jópofa dolog, bixby gomb bár mókolva de tanítható másra is, kameraszoftver android vonalon egyik legjobb, videóban pedig nem kérdés. Ez utolsó két dolog miatt marad még egy darabig.

(#11998) Revesz válasza balazs0102 (#11997) üzenetére


Revesz
aktív tag

Miért kell neked annyira a szabad memória? Komolyan kérdezem, mert elképzelni sem tudom. Ha a memória "üres" akkor mindent újra be kell tölteni...

[ Szerkesztve ]

(#11999) Macskasy válasza Bathalsar (#11971) üzenetére


Macskasy
tag

+@ (#11976) Mr.Silkó

Konkrétan ezt írja :

Kibontottam a kártyát és beleraktam a telefonba, mivel nem írt hibát vagy hogy formáznom kéne ezért hagytam úgy ahogy van, de ha ez a hiba akkor lehet újraformázom a telefonnal

Ja igen a beállításokban pedig az van beállytva hogy sdre mentsen :(((

[ Szerkesztve ]

(#12000) Bathalsar válasza Macskasy (#11999) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Még egy utolsó kérdésem lenne a kameraszoftverrel kapcsolatban: alapból támogat külső mikrofont vagy be lehet állítani az opciók között? Valaki próbálta már, hogy külső mikrofont csatlakoztatott jack porton?

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.