Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) mSchumi87 válasza Tiger. (#11600) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem nem hianyzik. Jol el vagyok en a full feketevel :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#11602) _Flood_ válasza HUTCHDB (#11598) üzenetére


_Flood_
aktív tag

A kamera képe. 😀

(#11603) Mr.Silkó válasza _Flood_ (#11597) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Két dolgot tudok elképzelni (mert nálam például maximum felbontáson is folyamatos a videófelvétel élőképe és a visszajátszás is):

a) be van kapcsolva az energiatakarékos üzemmód nálad;

vagy

b) az SD kártya van nálad beállítva alapértelmezett mentési helynek a fényképezőnél, és az SD, amit használsz nem bírja a nagyobb felbontású videókat ugyanolyan minőségben visszajátszani/felvenni, mint az UFS 2.1-es belső tárhely.

Magyarán gyenge az SD kártyád, próbáld meg a belső tárterületre készíteni a videókat és valószínűleg máris nem fogsz hasonló képkockaveszteséget érzékelni. Én ez utóbbira tippelek a hibából kiindulva.

[ Szerkesztve ]

(#11604) Macskasy


Macskasy
tag

Amit a westeles csóka mondott a roamingról azt meg tudom erősíteni, van hogy gondolkodik egyet a telefon 0 térerőnél, aztan majdnem maxosba felugrik. Ezt többször is eljatszotta ma nekem. Illetve 2óra 7perc SoTnal jarok. 5órája huztam le töltőről kb 91%on voltam akkor, most jarok 33%nal. Tehat aki mondjuk mas orszagban roamingolni akar az sztem ne ezt a telefont vegye elsősorban. Német vodas simmel roamingolok itthon. S9+.

(#11605) HUTCHDB válasza _Flood_ (#11602) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah... :DDD

Nalam hibatlan, sehol semmi problama nincs.
(En is a legmagassabb felbontason hasznalom.)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11606) Tiger. válasza Mr.Silkó (#11603) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is sdre van állitva és jó, igaz az egy ush3-mas.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11607) Mr.Silkó válasza Tiger. (#11606) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon nem mindegy a kártya írási/olvasási sebessége, a kollégánál én erre tippelek az általa tapasztalt hiba forrásaként, nálad meg ez utóbbi miatt nincs gond, ahogy nálam se.

[ Szerkesztve ]

(#11608) csorbajeno válasza Mr.Silkó (#11607) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én sem vettem észre semmilyen dropot.

(#11609) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Kesz a gcam s9/s9plus-ra!
Megszunt a lilasodas az esti kepeknel, es tenylwg nagyon jo kepeket csinal egyeb szituaciokban is!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11610) borsodika válasza HUTCHDB (#11609) üzenetére


borsodika
őstag

Kíváncsiságból feltettem és lőttem pár képet vele, halvány lámpavilágítás mellett és ugyanezt megcsináltam a gyári kamera appal is. Hát a gyárit nem übereli természetesen :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11611) HUTCHDB válasza borsodika (#11610) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De be is allitottad az alkalmazast? (BSG mod)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11612) hackeeeee válasza _Flood_ (#11597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem tapasztaltam ilyet.

Véleményem szubjektív...

(#11613) hackeeeee válasza HUTCHDB (#11609) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És az odabökős fókusz is működik végre rendesen? No meg, akkor van pontos leíás a beállításhoz?

Így beállítva Camera error..

HDR+ parameters állítása után elszáll az app.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11614) crane75 válasza HUTCHDB (#11611) üzenetére


crane75
senior tag

Nem működik sajnos 😔

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#11615) hackeeeee válasza crane75 (#11614) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, ez kukás.. sajnos, mint a legtöbb.. :(

Véleményem szubjektív...

(#11617) hackeeeee válasza #45553408 (#11616) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, én használok.

Én most csak kipróbáltam, kíváncsiságból. Annó a note-nál próbálgattam, ott is végül töröltem. Gondoltam ha működik, akkor fent hagyom, próbálgatom, de használhatatlan.

Jam nekem is megvan az Osmo 2, majd tesztelgetni kellene. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11618) HawerKing


HawerKing
őstag

Vr szemuveget hasznal valaki?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11620) K Norbi válasza HawerKing (#11618) üzenetére


K Norbi
addikt

Nem jól mondod :N
Szerintem te a tüvári szemüvegre gondolsz [link] :DDD:DDD

(#11621) hackeeeee válasza #45553408 (#11619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az utolsó 2 frissítés óta nem tapasztalok ilyet. Előtte volt olyan, hogy néha eldobta, de azonnal vissza is csatlakozott. Szépen dolgozik.

Véleményem szubjektív...

(#11622) _Flood_ válasza HUTCHDB (#11609) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Nálam a slow motion nem működik.

(#11624) _Flood_ válasza Tiger. (#11606) üzenetére


_Flood_
aktív tag

A kártya sebességével nem lehet gond ugyan ilyenem van 128-as. Most restartottam a telefont és úgy néz ki jó. Holnap tesztelem meg egy kicsit.

(#11625) hackeeeee válasza #45553408 (#11623) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát közel azonos, ugye elvileg a fő különbség az OS, ami nem hátrány.. viszont szerintem jó az előd. A S-Health néha csinál furcsaságokat, de ezt már megszoktam..

Véleményem szubjektív...

(#11626) Tiger. válasza _Flood_ (#11624) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor wipe cache partitont csinálj.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11627) hackeeeee válasza Tiger. (#11626) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam attól sem javult meg, ugyan úgy, ha beállítottam a korábbi módon, camera error van, és sehová tovább.

Véleményem szubjektív...

(#11628) Tiger. válasza hackeeeee (#11627) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De én nem a google kameráról beszélek. :DD

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11629) HawerKing válasza K Norbi (#11620) üzenetére


HawerKing
őstag

Ezen besirtam :D

Am vettem énis egy no name "Tüvárit" nem a legolcsóbbat , de igyse volt drága. Müködik szépen, nemtul sok a jó minoségü tartalom , az aksit eszi...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11630) hackeeeee válasza Tiger. (#11628) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, aham.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11631) bagaba1


bagaba1
tag

Az akksiidő témához hozzászólva:

Nekem új kora óta siralmas az S9 üzemideje. SES-nél vásároltam, először S6-ról költöztem át, de próbáltam többször is is újrarakni, semmi előrelépés. Pár hete szervizben is volt, de ők sem találtak semmit, szerintük ez normális. Illetve az az állapot ahogy ők próbálták...

Valakinek ötlet? Nem is mutatja mi zabálná ennyire az akksit.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#11632) HawerKing válasza bagaba1 (#11631) üzenetére


HawerKing
őstag

Nincs ezt mit szepiteni, ez ilyen szutyok. Masnak is szar csak szepitik

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11633) hackeeeee válasza bagaba1 (#11631) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mindig ilyen alacsony térerőd van? DualSIM 4G-vel tolod? Kapcsold át 3G-re mind2 sim-et.

Én írtam korábban, ha S9+nál bekapcsolom a dualsim LTE-t (plusz esetleg a VOLTE-t), kb. feleződik az üzemidőm.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11634) Ateszpapa válasza HawerKing (#11618) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen.

(#11635) bagaba1 válasza hackeeeee (#11633) üzenetére


bagaba1
tag

4G-n ilyen alacsony, igen. Az egyik kártyát most átkapcsoltam csak 2g-re, itt azonnal fel is ment a térerő, a másikon viszont jó lenne a 4g sebesség. Megnézem így hogyan alakul.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#11636) Mr.Silkó válasza bagaba1 (#11631) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

2 aktív SIM, alacsony térerő, magas Android rendszer fogyasztás. Elég ebből a hármasból egy is, hogy úgy merüljön a mobil ekkora aksinál, mint a nyeletlen balta.. ;)

(#11637) bagaba1 válasza Mr.Silkó (#11636) üzenetére


bagaba1
tag

2 aktív simmel sajnos nem tudok mit kezdeni, a térerő többnyire nem alacsony, keveset vagyok egy helyben. Viszont a magas rendszerfogyasztás okára nem jöttem rá. Háttérfolyamatok letiltva.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#11638) HawerKing


HawerKing
őstag

Én kikapcsoltam a Bixby homet s a bixby gombot is. A bixby gombot nemlehet beállitani valami mashoz??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11639) ollie válasza HawerKing (#11638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyárilag nem lehet. De még így is jó nektek, mert Note9-en egyáltalán nem lehet kikapcsolni a Bixby gombot (bár az S9 is így kezdett, aztán 1 frissítéssel engedélyezték a kikapcsolást).

[ Szerkesztve ]

***

(#11640) Mr.Silkó válasza bagaba1 (#11637) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az Android időnként produkál magas háttérfogyasztást, ezt teljesen kiküszöbölni nem lehet, egy újraindítás átmenetileg megoldás ilyenkor. Amire érdemes odafigyelni, az például a hely beállításoknál a Wi-Fi és a Bluetooth rásegítés kikapcsolása – ezek rendesen merítenek –, plusz a beállításokban célszerű alaposan átnézni a Google fül alatti beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#11641) Vhiktor válasza xabolcsy (#11219) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ezt [link] vetted?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#11642) HartgeH3-2.8 válasza ollie (#11586) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Jó lesz nekünk az a pite?

bagaba1
Agyig minden bekapcsolva, 2sim, én nem csodálkoznék semmin.. :U

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#11643) tothl válasza Vhiktor (#11641) üzenetére


tothl
addikt

Dehogy is , ez S8 -hoz van !

(#11644) morcogi válasza HawerKing (#11632) üzenetére


morcogi
csendes tag

Azert ebbe belekotnek :) semmi tweaking a rendszer cuccokkal, AOD off, single sim, foleg utazas kozben szoktam 4g-n fb/messenger/duolingo harmast tolni... folyamatos szinkronizalas mondjuk nincs, mert alapbol is a gepnel ulok.

(#11645) zmtTom


zmtTom
tag

Olyan kérdésem volna hogy ha kettő sim kártyával van használva és be van kapcsolva a hívásvárakoztatás pl az 1es kártyán és a 2es át van irányítva rá, akkor ha beszélek az 1es kártyán és jön a 2esre hívás, beszélgetés közben jelzi. De! Jelzi azt is hogy a 2es kártyáról van átirányított hívás és nem az 1es kártyára jött másik bejövő hívás?

Köszönettel

(#11646) HawerKing válasza morcogi (#11644) üzenetére


HawerKing
őstag

Azert ez nagyon lightos használat

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11647) morcogi válasza HawerKing (#11646) üzenetére


morcogi
csendes tag

nem allitom az ellenkezojet, de ebbol is latszik, hogy a "ratyi akksi" eleg szubjektiv dolog :)

(#11648) bagaba1 válasza HartgeH3-2.8 (#11642) üzenetére


bagaba1
tag

Mit értesz az alatt, hogy agyig minden bekapcsolva?

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#11649) HUTCHDB válasza _Flood_ (#11622) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, az valoban hibara dobja az alkalmazast.
Nalam mukodik egyebkent, nem tudom masnal mi lehet a gond.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11650) hackeeeee válasza HUTCHDB (#11649) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy függ valami a szoftvertől is.. Másra nem nagyon tudok gondolni..

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.