Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) HawerKing válasza ollie (#11398) üzenetére


HawerKing
őstag

Valóban, itt a Súgó hozzá.

Nekem a Romániai ORANGE a szolgáltatóm.

Lehet hogy ez is nagyon meriti az aksit? :F

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11402) ollie válasza HawerKing (#11401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak azért, mert be van kapcsolva, nem merítheti. Azt nem tudom, hogy a használata mennyire merít.

***

(#11403) HawerKing válasza Tiger. (#11400) üzenetére


HawerKing
őstag

Ez azert sokkal jobb mint nállam...
Ami feltünt hogy nekem hiányzik a becsült üzemidő... irja is lentebb hogy az elmult 7 nap hasznalatan alapul. En meg meg 3napja sem hasznalom.. remelem beall nalam is mer eddig igy cseren gondolkodom

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11404) HUTCHDB válasza HawerKing (#11401) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Milyen szolgáltatónál vagy?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11405) HawerKing válasza HawerKing (#11393) üzenetére


HawerKing
őstag

27 perc alatt merült 8% ot , kisem volt kapcsolva a kijelző. Mondjuk ez nem rossz , kb 75% fényerőn.

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11406) HawerKing válasza HUTCHDB (#11404) üzenetére


HawerKing
őstag

RO ORANGE

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11407) HawerKing


HawerKing
őstag

Bocs a sok hsz ért (mégis csak egy top telò és top topic, talán elnézik a modik) megint észrevettem valami wtf ot :F az akkumlátornál nekem ír egy olyat , hogy "használati mód tanulása" ez most mi is??

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11408) HUTCHDB válasza HawerKing (#11406) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, akkor így érthető.Én kipróbáltam mindhárom szolgáltatóval (telekom, telenor, vodafone) de egyiknél sincs itt Mo-on.

Az általános akkumulátor problémádra én azt mondom, hogy ha van lehetőséged csinálj hard resetet.
2x egymás után!
Ha az sem oldja meg, akkor az általad nem használt összes felesleges samsung alkalmazást tiltsd. (VR, Bixby)
Ha ez megvan 4-5 óra SOT-tot tudnia kell!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11409) Tiger. válasza HawerKing (#11407) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most meg tanul az aksi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11410) HawerKing válasza HUTCHDB (#11408) üzenetére


HawerKing
őstag

Jaja, várok még pár napot aztán ha nemjavul az lesz . S minden felesleget kigyomlálok, nálam Bixby, S healt Fittnes app, microsoft appok s meg sorolhatnám mind felesleges

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11411) Mr.Silkó válasza csorbajeno (#11388) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek. :K

(#11412) vodrosjozsi válasza HUTCHDB (#11387) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Képzeld a tesómnak volt, 8-9 órákat hozott vele, szvsz tudom miről beszélek és nem hallomásból írok mint ahogy azt te feltételezed, megjegyzem hibásan.
Amíg nekünk jól működik a telefon addig neked a fele időt futja, ergo nálad van a bibi.
mondjuk azt nem értem, hogy most mi bajod van a vágod szóval, mikor nem is volt sértő se személyeskedő a hsz-em

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11413) HUTCHDB válasza vodrosjozsi (#11412) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

KIZÁRT dolog, hogy 9 órát tudjon az OP6. Ez kamu!
Mint írtam, oliie-ra is piríts rá e témában...vágod?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11414) ollie válasza vodrosjozsi (#11412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az csak úgy lehet, ha alacsony fényerőn netezik mondjuk.

***

(#11415) Dave1984


Dave1984
őstag

Sziasztok megkernek valakit legyen szíves megnézni, hogy a *#0011# kód működik e S9en?
Szerviz menünek kell feljönni, legalábbis S7 en még volt.
Előre is köszönöm!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11416) HUTCHDB válasza Dave1984 (#11415) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Működik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11417) vodrosjozsi válasza ollie (#11414) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Közepes fényerőn messengerezett meg videózott.
HUTCHDB: az kamu attól még, hogy neked nem sikerült? Ez aztán érv :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11418) ollie válasza vodrosjozsi (#11417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy szinte bármelyik készülék hoz 8-9 órát, még az S9 is.

***

(#11419) Dave1984 válasza HUTCHDB (#11416) üzenetére


Dave1984
őstag

köszönöm :R

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11420) HUTCHDB válasza vodrosjozsi (#11417) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Normális, napi használat mellett igen is KAMU, de lépjünk már túl ezen az önigazolási kényszereden...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11421) vodrosjozsi válasza ollie (#11418) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kár, hogy nincs meg az a telefon.. de anno nekem s7 se hozott ennyit, max 8 órát 1 napos üzemidővel, ott meg volt vagy 2-3 nap, szóval erre nem vennék mérget
HUTCHDB:jó lenne ha vissza tudnád fogni magad és normálisan kommunikálnál, nem ez az első ilyesfajta megnyilvánulásod, itt az ilyen dolgokat nem tolerálják sokáig. Az pedig nem mániákus önigazolás ha leírom a tapasztalataimat :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11422) ollie válasza vodrosjozsi (#11421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A galaxy s7 9 órát tud egyfolytában netezni.

***

(#11423) csorbajeno válasza vodrosjozsi (#11417) üzenetére


csorbajeno
veterán

Videózással én is össze tudnék hozni a sima S9-cel 8-9 óra kijelzőidőt, épp ezért tartom hülyeségnek ezt. Attól függ, hogy mire használod a telefont nagyon változó tud lenni a kijelzőidőd. Pl. ha egész nap telefonálsz -mert ugye ez egy telefon- a Hortobágyon, akkor lesz 20 perc kijelzőidőd, pedig elég intenzíven használtad a telefont.

(#11424) vodrosjozsi válasza ollie (#11422) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor viszont jó hogy van itthon egy s7, meg is nézem holnap
Csorbajeno: ebben igazad van, felesleges a kijelzőidő méregetés, a napi használat úgyis mindenkinél más. Kösz :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11425) csorbajeno válasza vodrosjozsi (#11424) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kitartást hozzá :DDD

(#11426) Dave1984 válasza ollie (#11422) üzenetére


Dave1984
őstag

Nálam az s7 energiatakarékos módban folyamatos mobilnettel max fél napot bírt :U youtube videózás Viber böngészés kb 3 4 óra kijelző idő, remélem az S9+ jobban fogja bírni :F
Mondjuk a jelenlegi Redmi 5plus se bír nagyon 1 napnál többet 8 9 óra SOT al.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11427) ollie válasza Dave1984 (#11426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne mobilnettel nézd, hanem wifivel. Azzal bír 9 órát az S7, de persze nem több éves akkuval.

***

(#11428) csorbajeno válasza Dave1984 (#11426) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én korábban S6-ot használtam, de azon is, ha csak neteztem és YouTube-oztam, akkor össze tudtam hozni 5 óra kijelzőidőt, az S7-nek meg elvileg jobb volt az akkuja. Az S9 ahhoz képest nagy előrelépés akkuban.

(#11429) HawerKing


HawerKing
őstag

Na sracok ez ennyit tudott ma :

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11430) HUTCHDB válasza vodrosjozsi (#11421) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ne kezd megint, nincs ra szukseg, es ne engem utasitgass visszafogottabb forumozasra!

En nem "szoltam" hozzad, es jossz itt olyan adattal, ami irreallis, (OP6) es haverkent, leszolva kommunikalsz velem.
Miert, vagyis inkabb mi jogon?
Amikor helyre igazitom a suletlensegedet, meg neked all feljebb?
Itt valtoztatasra nem nekem, hanem neked van szukseged!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11431) Dave1984 válasza ollie (#11427) üzenetére


Dave1984
őstag

Munkahelyemen a wifi trágya, úgyhogy mobilnetet használok. Holnap legkésőbb kedden megérkezik az S9+ meglátom mennyit bír.
S7esem nem volt 2 éves amúgy:)
Package disable pro t anno megvettem az S7 hez, használható még érdemben? Már év elején nem nagyon működtek a programok fagyasztása :(((

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11432) vodrosjozsi válasza HUTCHDB (#11430) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pedig most is te beszélsz úgy velem mint egy hülyével..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11433) HUTCHDB válasza vodrosjozsi (#11432) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Onmagamat tudom ismetelni:

" En nem "szoltam" hozzad, es jossz itt olyan adattal, ami irreallis, (OP6) es haverkent, leszolva kommunikalsz velem."

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11435) HartgeH3-2.8 válasza ollie (#11427) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nem a 4G fogyaszt kevesebbet mint a Wifi? Én mintha úgy tapasztalnám a Wifi húzza jobban, bár fene tudja.
TRUE :) YT-on hallgatok zenét, majdnem csut minimum fényerő (fosok nehogy beégjen, bar bullshit mert mindig tekerem a szamokat/léptetem stb), tök sokat lehet spórolni lehúzott fényerővel.. :DDD Vicces amikor fényes nappal keresem az árnyékot meg takarom el a napot mert nem látom mi van a kijelzőn :C

HawerKing Engedd el tesó :) ez ilyen.
Köss utána egy power bankot. Kb 6,5-7 óra kijelzőt kellene hoznia. Nincs minden agyig bekapcsolva egész nap?

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#11436) Dave1984 válasza HartgeH3-2.8 (#11435) üzenetére


Dave1984
őstag

Mobilnet jobban szívja az akksit.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11437) Tiger. válasza Dave1984 (#11436) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Abban az esetben nem, ha a WiFi jel gyenge.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11438) HUTCHDB válasza Tiger. (#11437) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az biztos, hogy ennyit 4g-n nem tud az en telefonom.
Ma csak kb 1 orara hagytam el a hazunkat, a tobbi wifi volt:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11439) Tiger. válasza HUTCHDB (#11438) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De gondolom a wifizesnel közel voltál a modemhez.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11440) HUTCHDB válasza Tiger. (#11439) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, jo a vetel! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11441) HawerKing válasza HUTCHDB (#11438) üzenetére


HawerKing
őstag

Ez biztos nem a sima S9

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11442) csabicska


csabicska
senior tag

Szasztok.
A Mobil Corner-től vásárolt telefon az oldaluk szerint 1 év gyártói garanciát ad.
Korrekt cég?
Köszi előre is.

-Galaxy S20 - The best-

(#11443) csorbajeno válasza K Norbi (#11434) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez is csak igazolja a tapasztalataimat, miszerint az S6 sem egy túlhaladott technika. Én nagyon szeretem és továbbra is használatban van, de SIM-kártya nélkül.

(#11444) HUTCHDB válasza HawerKing (#11441) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

S9 plus.
De nem ez a kb. 9 oras SOT az altalanos, mint ahogy irtam is. Inkabb a 6-7 ora a realis.
Sima 9 -nek a 4-5 orat hoznia kell!
Meglatod nalad is kialakul!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11445) csorbajeno válasza HUTCHDB (#11444) üzenetére


csorbajeno
veterán

Így van, simán tudna nálam is 4-5 órát, ha nem többet. De csak egy értetlen kérdés részemről. Mit csináltok a telefonnal, amitől napi szintem ennyi kijelzőidőtök van? Nem bántás, csupán érdeklődés.

[ Szerkesztve ]

(#11446) HUTCHDB válasza csorbajeno (#11445) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En a mindennapokban hivasokat bonyolitok, email-eket kezelek, navigalok, netezek, fotozok, videozok, viberen kommunikalok.
Estere mire toltore teszem mar siman megvan a jelzett SOT-om.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11447) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Hát skacok, nem tudom mit teszek, vagy állítok be rosszul, de nekem egy nap alatt alig jön ki az 1-1,5 óra kijelző idő, harmatgyenge az akkumulátorom. Tegnap este töltöttem fel 100-ra, majd reggel csak 93% volt úgy, hogy ki volt kapcsolva a net és a wifi.

A telefonon, Messenger, Facebook van csak, illetve korlátozva van, hogy mely alkalmazás használhatja a háttérben a mobilnetet. Közepes energiatakarékos módban használom és közepes fényerőn használom egész nap. 1-2 óra zene hallgatás és kb ennyi.

Szerintetek érdemes elvinnem a szervizbe? A napokban lettem figyelmes harmadik alkalommal arra, hogy magától kikapcsolja a bluetoothot zenehallgatás mellett, illetve újra is indul a telefon magától időnként.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#11448) Tiger. válasza vulnrea (#11447) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Csinálj egy factory resetet.
Nálam semmi nincs tiltva, korlátozva.
Csak a rendszernel van ki kapcsolva az akunal, a háttérfolyamat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#11449) zoltan77 válasza vulnrea (#11447) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem elég jó akku idők szoktak kijönni. :)
Az utolsó voda frissítés nagyon sokat dobott az akku használaton. :C :Y
Előtte olyan 3-4 órás időket produkált.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 plus 8/256 Galaxy watch4 classic 46mm

(#11450) samu74 válasza Dave1984 (#11426) üzenetére


samu74
addikt

Nekem is s7-et váltott az s9+. :)
Sokkal jobb a helyzet, nem esek kétségbe a délutáni órákban.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.