Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#506) speter33


speter33
aktív tag

Tegnap megjött Hongkongból a Nillkin tok. Ebben segítségemre volt storm4 fórumtárs, így hatalmas köszönet jár neki az üzlet lebonyolításáért, és a nagylelkű, önzetlen segítségért :R
Nem tudom reklámozhatom-e, de nyugodtan forduljatok hozzá bizalommal, nagyon korrekt, önzetlen, és segítőkész úriember :R

A tok nagyon tetszik, végre védi valami a hatalmas képernyőt a fólián kívül is. A gyári termék ára valamivel 12000 felett volt a T-nél kb. 1 hónapja. Nem tudom ez miben különbözik tőle, de sztem nem sokban térhet el( már ha eltér valamiben, és nem csak a tokon látható névtől).
A tok behajtása után a szükséges információk a kivágott ablakban (alatt) láthatóak, tehát hívást is itt tudunk fogadni, a tok nyitása, kihajtása nélkül( már aki nem felvevős headsettet használ). Ezt mondjuk nem értem hogy csinálja, letakartam kézzel a kamerát és az érzékelőket is, de így sem váltott át, szigorúan csak behajtás után vált a képernyő.
A telefon szorosan illeszkedik bele, nem lötyög, valószínűleg nem fog kipottyanni belőle.

Szóval megvagyok vele elégedve, jól működik, és az ára is jóval olcsóbb, mint a gyárié. Ingyen szállítással kis hazánkba kb. 2400 Ft :)


[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.