Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#621) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Igen, nagyon úgy tűnik, hogy az LG G4 is jobb és a Galaxy S5 is. Csak azt kell szemügyre venni, hogy kinek mi a fontos. Megmondom én nektek, én miért választottam ezt. Én hónapokig nézegettem mielőtt megvettem. Hasonlítgattam ezzel, azzal, amazzal. Még az S7 is szóbakerült.
Azt néztem, hogy igazából az A5 a gyengébb hardverben, de akkor is bőven elég a felszereltsége számomra. Azért már van rengeteg tapasztalatom a mobilok terén. Tudom, hogy mi kell. Nem játszom én egy játékkal sem. Megvettem több játékot full verzióban, mégsem játszom velük, pedig tableten is megtehetném.
Akkor meg teljesen felesleges az erős hardver. A képekkel, videókkal, internettel ez is elboldogul és igen jól.
Így maradt az anyag és összeszerelés mint szempont, plusz az üzemidő. Valamint a szervizhálózat. mint fontosság.

LG. Igaz, hogy van 3 LG termék a házban (TV, telefon, CD-s rádió) és egyikkel se volt még soha baj, de ha mégis lenne, akkor azt se tudom hova szaladjak velük. Gondolom lehet szenvedni az átvevőpontokkal (Pestiek előnyben, de én nem pesti vagyok). A bőrös megoldás az tetszik, de a műanyag már nem.

Galaxy S5 azért nem tetszett, mert a hátlapján van a hangszóró és ha le van téve valahová, alig hallható. Tapasztalat. Műanyag, és utólag hebredált a Lollipop rajta, hiszen eredetileg kitkattal jön ki. Ez pedig a megbízhatóság rovására megy. Szintén tapasztalat. Az más kérdés, hogy ha korábban vettem volna ilyet, akkor tuti nem váltanék erről A5 2016-ra.

Galaxy S7/Edge. Olvasgattam hetekig az S7 fórumot. Inkább ezt, mert az edge nem tetszik annyira. És konkrétan minden egyes nap legkevesebb 2 ember szoftveres problémákra panaszkodott. Emberek, jó reggelt- Negyed millió forint egy nyáklemez, egy kijelző és egy akkumulátor. Egy használt Suzukit lehet érte venni, vagy egy vadonat új robogót. És akkor újraindulgat, melegszik, meg ilyen-olyan bajai vannak? Na neeee. Nézzenek hülyének mást. Azóta biztosan javították és lejjebb is ment az ára, de az most van. Amikor én néztem, akkor 240-250 ezer volt. Azért elvárom, hogy minden flottul menjen.

Aztán olvasgattam az A5 2016-ot és itt csak az árára panaszkodik mindenki. Én meg azt néztem, hogy ha ezt megveszem, akkor stabil telefonom lesz és megtakarítok 100 ropit.

Egyébként szintén tapasztalat, hogy az erősebb hardver nagyobb energiát igényel. És mivel az A5 gyengébb mint az S5 meg az LG G4, ezért jobb ennek az akkuideje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.