Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Dimebag88 válasza dionaea (#1900) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Furi :) Nekem 2 vagy 3 elbénázás után kéri csak a kódot :)

A madár az ász!

(#1902) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Intelligens kezelőben, ha engedélyezve lett a víruskereső, akkor azt ki lehet valahogyan kapcsolni?

(#1903) dionaea válasza Dimebag88 (#1901) üzenetére


dionaea
őstag

Igen eddig nekem is ilyen volt 5 elcseszés után de most random tolja. Elég idegesítő.

(#1904) ovics válasza dionaea (#1903) üzenetére


ovics
aktív tag

első körben én is azt hittem hogy így van, de egyébként attól hogy a jelszót kéri írja is hogy ujjlenyomat vagy pötyögheted. gondolom nem minden esetben, de igazából már jó ideje nem kellett úgy beírnom a jelszót hogy mást nem fogad el

(#1905) Alonso69


Alonso69
senior tag

Sziasztok. :)
Képernyőképet hogy lehet készíteni ezzel a készülékel. :F

Xiaomi 12

(#1906) Atek1213 válasza Alonso69 (#1905) üzenetére


Atek1213
tag

A tenyered élére állítva jobbról balra elsöpröd a kijelzőn.

(#1907) Alonso69 válasza Atek1213 (#1906) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez komoly. :F :W
Mert nálam nem megy. :N

Megvan .bekapcs+home gomb hossan nyomva. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1908) GEPESZ66 válasza Alonso69 (#1907) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A fiamnak van ilyen telefonja, a gesztusoknál kell engedélyezni, ha jól emlékszem.

(#1909) jupp008


jupp008
senior tag

Látom root -al kapcsolatban többször volt érdeklődés...most én is megkérdezem hátha valaki próbálkozott vele :)
Xposed -hez kellene nekem is.

(#1910) bl4ze


bl4ze
veterán

Úgy néz ki lesz egy eladó vadi új, sosem használt eredeti NILLKIN Super Frosted tok. (csoki barna)

Ha valakit érdekel, dobjon egy privit. ÁR : Itthoni ár alatt, mélyen :)

.:. bl4ze .:.

(#1911) Zozetto válasza dionaea (#1894) üzenetére


Zozetto
újonc

A frissítés után nekem is ugyan ez a problémám, és nem találom rá a megoldást. Elvileg azt írja, hogy csak újraindulás után - vagy ha már 24 órája nem használtad a készüléket - kéri a kódot, de ez nem így van! Jó lenne ha minden harmadik képernyő feloldás alkalmával, nem kellene bepötyögni a kódot, ha már egyszer van rajta ujjlenyomat olvasó.

(#1912) GEPESZ66 válasza bl4ze (#1910) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ez milyen anyagból van?
Mennyire jól véd egy esetleges leeséstől, jobb, mint egy Nilkin szilikon tok?
Vagy inkább csak a fogást könnyíti meg?

(#1913) Dimebag88 válasza jupp008 (#1909) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

A root egyenlőre csak a knox és a gari bukásával lehetséges :)

A madár az ász!

(#1914) mateus válasza GEPESZ66 (#1912) üzenetére


mateus
senior tag

Dizájnosabb, jobban mutat vele a teló mint egy szilikon tokkal.
De nem tapad úgy a kézbe, nekem is van egy ilyen, és inkább a szilikontok mellett döntöttem már amikor tok van rajta. Plusz alul és felül nem védi a keretet, csak oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#1915) bl4ze válasza GEPESZ66 (#1912) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezen a képen jól láthatod :

Nagyon jó a fogása, nem csúszik, prémium tok. (Nillkin ugyebár) :)

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1916) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

T-Mobile-os verziókra kint van már a 6.0? Bocsánat, ha már sokszor elhangzott :B Megyek nemsokára megnézni egy A5-öt végül élőben hozzájuk, nem bírok magammal...

(#1917) kmóricka válasza bl4ze (#1915) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nekem is ilyen van, arany, nagyon jó..bár nálam néha csúszik

(#1918) ovics válasza Alvin_ti4200 (#1916) üzenetére


ovics
aktív tag

kint van ( : már azóta jött egy kisebb frissítés is

(#1919) Alvin_ti4200 válasza ovics (#1918) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

köszi! És javult az akksiidő és/vagy a sebesség?

(#1920) ovics válasza Alvin_ti4200 (#1919) üzenetére


ovics
aktív tag

akadásmentesebb az egész. aksiidőről nem tudok nyilatkozni, mert kicsit máshogy használom mostanában, de nekem érzésem szerint mintha csökkent volna. másoknál viszont nem változott vagy javulást vettek észre (de ezt mintha itt fórumba láttam volna, majd megerősítenek)

(#1921) fulton válasza ovics (#1920) üzenetére


fulton
addikt

hát nem tudom srácok, nekem miótta fel tette a legutolsó kis csomagot, már 2 szer ujraindult, megállt a képerny majd ujraindult, telefonálás közben ujraindult, és merül mint az állat. 100% ról már csak 30% on vagyok. 12 órás aku használat. Szokásos használat mellett , korábban 36 órát is elment egy töltéssel szintén szokásos használat mellett.

(#1922) ovics válasza fulton (#1921) üzenetére


ovics
aktív tag

erről még nem tudok nyiltakozni, de majd megfigyelem és jelentkezek

(#1923) dionaea válasza Zozetto (#1911) üzenetére


dionaea
őstag

3 nap után egyre ritkábban kéri a kódot. ezt tapasztalom. De még így is több mint ami kéne. Viszont jobban ismeri fel

(#1924) Zozetto válasza dionaea (#1923) üzenetére


Zozetto
újonc

Próbáltam, hogy kitöröltem az ujjlenyomatokat, aztán újra szkenneltem, de semmi változás! :(((

(#1925) dionaea válasza Zozetto (#1924) üzenetére


dionaea
őstag

Szerintem ez ilyen lett a biztonsági protokolok miatt

(#1926) Dimebag88 válasza fulton (#1921) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Fulton.Akkor nem csak nálam van a hiba!Ugyan ezeket a jelenségeket produkálja mióta frissítettem rá!Csináltam factory resetet,ha ez sem segít megy vissza a független 6.0.1,vele semmi de semmi bajom nem akadt sosem :))

A madár az ász!

(#1927) ovics válasza fulton (#1921) üzenetére


ovics
aktív tag

nekem nem indult ugyan újra, de megállt a teló tudománya, és csak az újraindítás segített neki. eddig nem csinált ilyet. ez nem tetszik

(#1928) pit450 válasza ovics (#1927) üzenetére


pit450
aktív tag

Ma nekem is be adta a kulcsot....egy újra indítás segített. De egyébként nagyon jó az a telo. 2 nap használat 3.5 óra pofazas 3.5 óra kijelzoido, 1.5 NAVI és maradt 15 %. Ez nálam k va jónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#1929) kogamester


kogamester
csendes tag

Ma független A5 2016-ra érkezett egy 16mb-os frissítés és a rám használat javult benne :)

minden ami mobil

(#1930) fulton válasza ovics (#1927) üzenetére


fulton
addikt

Ezek vannak nalam is. Sajnos. Tiszta zsakbamacska ezek a frissitesi csomagok.
Mar nem tudom visszatenni a sima 6. Ot igaz? Marmint ha csinalok egy factori resetet is benne marad a legutobbi kis csomag frissites igaz?

Aki csinalt factori resetet majd irja mar meg tapasztalatat.koszonom

(#1931) Atek1213 válasza fulton (#1930) üzenetére


Atek1213
tag

Elvileg ha faktori után felrakod a 6.0-t, akkor újra leszedi a frissítést. Legalábbis nekem újra leszedte.

(#1932) fulton válasza Atek1213 (#1931) üzenetére


fulton
addikt

Hogy érted hogy újra felrakom a 6-ot?
Faktorival visszaáll 5 re? én azt hittem a 6 már így is úgy is megmarad hiába hard resetelem.

(#1933) pit450 válasza fulton (#1932) üzenetére


pit450
aktív tag

Ha resetelsz az a kis frissítés is fenn marad amit utoljára raktal fel csak "tiszta lappal a" indul a telo. Ahoz hogy valamihez Vissza tudj térni neked kell manuálisan egy új romot fel rakni pl odin nal...

(#1934) fulton válasza pit450 (#1933) üzenetére


fulton
addikt

akkor nem barmolom. Mert nem értek hozzá, és ne akarok rosszabbul járni. Köszönöm az infot.

(#1935) rsanyi20


rsanyi20
tag

Pár nap Telenoros 6.0 használat után van 1-2 észrevételem.
Az újjlenyomat olvasó tényeg jobban érzékel, plusz tényleg kicsit simábban fut a telefon, bár ezzel eddig se volt különösebb probléma. Viszont van egy kis hárány is, bár nem tudom hogy ez csak nálam fordul-e elő. Kicsit gyorsabban merűl a telefon. Nem sokkal, az 1 napot mindig lazán kibírja de nap végén azért kéri az etetést. Nem mondom hogy nagy gáz, azt se hogy ez feltétlenűl a frissítés miatt van, majd beletúrok az akksikezelésbe és kiderítem hogy mitől lehet.
Összességében nem lett rossz a frissítés, de na ez az akksi cucc kicsit idegesítő :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1936) xtibi


xtibi
tag

A telefonon van gyárilag valamilyen fólia? A képernyő szélei le vannak kerekítve, így az átlag üveg nyilván nem tapad rá. Ezért gyanítom, hogy van. Ha igen, mi a tapasztalat?
Köszi

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#1937) kmóricka válasza fulton (#1930) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nálam semmi leállás stb eddig...de a gmail gyakran leáll, eddig soha semmilyen telómon nem tette. Itt meg egyszer csak kiírja h leállt...úgy napi 1x tuti.

(#1938) pit450 válasza xtibi (#1936) üzenetére


pit450
aktív tag

Nincs rajta gyárilag fólia

(#1939) Joezyka


Joezyka
senior tag

képernyőkép fotót hogy lehet csinálni? (eddig a bekapcs gomb hosszú nyomásánál ott volt, opcióba a kikapcs és többi mellett) :\
köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#1940) Pttypang válasza Joezyka (#1939) üzenetére


Pttypang
veterán

Lezaro gomb es a home gomb egyuttes lenyomasa, hosszan.

Everybody lies.

(#1941) Joezyka válasza Pttypang (#1940) üzenetére


Joezyka
senior tag

köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#1942) revex345 válasza Joezyka (#1941) üzenetére


revex345
csendes tag

Jobb tenyered elével elhúzod a kijelzőn balról jobbra

(#1943) Pttypang válasza revex345 (#1942) üzenetére


Pttypang
veterán

Nalam ki van kapcsolva, felesleges. Nem tudom, hogy gyarilag be van-e kapcsolva.

Everybody lies.

(#1944) Atek1213


Atek1213
tag

Szükségem lenne egy kis segítségre!
Nem tudom felrakni a gyári telenor-os romot, mert hiányol valamit, de már be sem kapcsol. Csak írja, hogy vészhelyzeti visszaállítást csináljak, de kódot meg nem tudom hogy tudok szerezni hozzá. azt mondja, hogy másik gépre kapott kódot írjam be, de hova küldi?

[ Szerkesztve ]

(#1945) ovics


ovics
aktív tag

na én most egyfajta tesztet nyomtam neki a kis frissítés és 6.0-án. azt hiszem nem lehet panaszom rá, 2 nap 9 és fél óra alatt 3ó 50p képernyőidő. jelenleg 19%-on áll, úgy hogy ebben volt majdnem egy óra játék, majdnem egy óra beszélgetés meg miegymás.

(#1946) jupp008 válasza ovics (#1945) üzenetére


jupp008
senior tag

Most raktam töltőre, és nekem is majdnem kb. ugyanezt produkálta hasonló használattal.

Más.
Nem tud valaki arra megoldást, programot stb., hogy autóban beépített kihnagosító mellett szeretnék teljes hangvezérléses parancsokat kiadni és mivel lehetne.
Google now, S voice nem a legmegfelelőbb még ha angolul is próbálkozom akkor is eléggé hiányos, nehézkes a kezelés.

(#1947) Bandinho


Bandinho
tag

Akiknek ilyen telefonja van, azoktol kerdeznem, hogy mennyire ajanljak tapasztalataik alapjan. Altalanos felhasznalas(beszelgetes, bongeszes, neha jatek, par fenykep, stb.), jo lenne, ha kb 3 evig kihuzna. 70ezer korul tudom most kihozni elofizuval.

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#1948) Sofian válasza Bandinho (#1947) üzenetére


Sofian
őstag

Hát 2 évre mindenképpen ajánlott.. 3 évnél az lehet a probléma, hogy már befigyelhet egy akkucsere ami csak szervizben megoldható.

(#1949) Bandinho válasza Sofian (#1948) üzenetére


Bandinho
tag

Köszi, meg is rendeltem :D
Esetleg fóliát, tokot tudtok rá ajánlani (ebay, aliexpress és társaik is játszik)? Fóliából nem tudom milyet érdemes, tokból pedig jó lenne egy szilikon, meg valami bőr/műbőr flip. Meg persze bármilyen más jól bevált érdekelne.

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#1950) Pttypang válasza Bandinho (#1949) üzenetére


Pttypang
veterán

A nilkin frost tokot szokták dícsérni, hogy jól bírja, az keményebb anyagú, nekem sima szilikon van rajta, meg a kijelzős is sima fólia, ebayre nem vártam, az üveg hátlapot féltettem, megvettem helyi gsm-ben, de elvileg van szilikon peremes fólia a kijelzőre, ami rásimul a lekerekítésre is.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.