Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) rsanyi20


rsanyi20
tag

Na.. 6 hónapnyi használat után, nekem itt ér véget az a5 használata almára váltás miatt! Igaz jobban szeretem az almát, de esküdni merek hogy ez a telefon az egyik legjobb amit használtam, sose fagyott be 6 hónap alatt, nem csinált semmi hülyeséget úgyhogy ezek után is bátran ajánlom bárkinek!:) Szerintem meg is tartom, nem tudok megválni tőle :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#2702) vodrosjozsi válasza rsanyi20 (#2701) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ha tönkre megy az iphone vagy lemerülne ez is pont elég a pótlásra az biztos. :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2703) rsanyi20 válasza vodrosjozsi (#2702) üzenetére


rsanyi20
tag

Én leszek az átmenet a két tábor között :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#2704) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

BÙÈK nektek!

(#2705) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

stabil és pattent nougattal boldog új évet kívánok mindenkinek! :)

(#2706) dionaea


dionaea
őstag

Buék mindenkinek

(#2707) Reverting


Reverting
őstag

BUEK... :) :C

Alapbol (mint a sonynal:) ) mukodik a file transfer? Kabel nelkul, meg mielott megkapom... :) Szoval mindenfe kulso progi a pc-n vagy a telon, wifi-vel tudok a kapcsolodni a gepemhez file oda vissza masolats celjabol? Koszi :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2708) rvgy75 válasza Reverting (#2707) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Sztem alapbol nem, Vagy csak én nem tudok róla. Én ezt használom. Lehet böngészön keresztül is vagy a hálozati helyeknél beállitva egyből a gépről.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2709) egoistus válasza Reverting (#2707) üzenetére


egoistus
tag

Működik. Airdroid-al

[ Szerkesztve ]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#2710) Reverting válasza rvgy75 (#2708) üzenetére


Reverting
őstag

Koszi... Akkor nem veletlen nem talaltam, mondjuk sony-n is elgeg eldugott helyen volt... gondoltam a forditas viccel meg... de sajnos nem... egy ujabb kenyelmetlenseg... hmmm :O ;] :F

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2711) TomPack válasza Reverting (#2710) üzenetére


TomPack
őstag

Miért kényelmetlenség egy appot feltelepíteni? Ha teli lenne szemetelve, az se lenne jó! ;)

(#2712) Reverting válasza TomPack (#2711) üzenetére


Reverting
őstag

Az android alapbol tudja, app nelkul. Meg meg jo par dolgot, amit valamiert nem raknak be sámsonék. :-/ nem derogal egy app, viszont ha nem lenne muszaj akkor nem raknek semmi ilyen "alap" dolgot.

Szepen lassan megjon az erzes hogy a 4 eves "Z" lecserelese erre, korai volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2713) edelenyberes


edelenyberes
csendes tag

Na, 129.990 függetlenül az új A5 (2017)
Lehet érdemes lett volna megvárni a decemberi vásárlásom helyett. Na mindegy, csak a RAM amit sajnálok belőle :D

(#2714) Gainka válasza edelenyberes (#2713) üzenetére


Gainka
őstag

De hogy, majd a következő a5-re váltunk. Én is most decemberben vettem akcioban. :D

(#2715) dionaea


dionaea
őstag

hát ez az új A5 ezzel a formával . Mintha S3 at látnám. Jaj de jókor vettem. :D

(#2716) ovics válasza dionaea (#2715) üzenetére


ovics
aktív tag

szerintem egész szép, a hardverre meg azért valljuk be ráfért a frissítés ilyen árért, ip68 meg külön plusz pont, én pl nem merem elővenni esőben a telót vagy csak nagyon óvatosan takargatva :D

minden esetre nem bánom én se hogy megvan a 2016-os, nem döcög, elégedett felhasználója vagyok, bár decemberi vásárlásnál már szerintem megvártam volna ezt :D

(#2717) vodrosjozsi válasza ovics (#2716) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kb én is ezen vagyok, de mivel a madaras teszkóban kb 15 ezret le lehetett vásárolni az árából így nem bántam meg. :) Viszont mocsok szépen néz ki, nagyon jó a tárhely/ram méret és ez a vízállóság se szar dolog, bár így is "vízálló".

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2718) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

énis tavaly decemberben vettem a 2016-osat, és bár van 1-2 dolog ami a 2017be több, de cserébe nagyon nem szép.
viszont a 16-os gyönyörű, nem véletlenül vettem meg :)

(#2719) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok.
Csatlakozom az a5 2016 tulajokhoz, egy fekete példánnyal. December 28.-án jött meg t-mobiltól, rettenetesen szép telefon, gyors is. Remélem bírni fogja az előfizetés le teltéig. :)
(Szándékosan nem vártam meg a 2017-es modellt, drágább is lett volna valószínűleg, és a kiszivárgott képeken amúgy sem tetszett.)

[ Szerkesztve ]

(#2720) rekid válasza alexman (#2700) üzenetére


rekid
addikt

Köszi mindenkinek a segítséget.

Végül úgy oldódott meg, hogy kijelentkeztem minden MS termékből és eltávolítottam a onedrive accountot a kezelőből aztán letöröltem a onedrive 4.8-as frissítést majd újra felraktam. Elkezdtem bejelentkezni a onedrive-ba közben kérte és bejelentkeztem a word-be is. Ezután már megkaptam az aktiválós ablakot és sikerült is aktiválni a +100G-t.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#2721) dionaea válasza Reverting (#2712) üzenetére


dionaea
őstag

milyen jó pár dologra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#2722) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok!

Baleset érte az új A5-öm keretét (egy ponton, de zavar).
van lehetőség a cserére?
nyilván fizetős, mert önhibámból történt, de valaki cseréltette már?

I humbly and respectfully decline™

(#2723) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nem tudja valak mitől pöröghet ennyire az "andorid operációs rendszer" fogyasztásom? ez fogyaszt a legtöbbet. CPU összesen 42 perc, teljes kapcsolati idő: 4 óra 4 perc. számított erengia felhasználás: 750 mAh
33% al vezet a fogyasztásban. mindez 1 nap 3 órás akuhasználattal.

(#2724) Gainka válasza fulton (#2723) üzenetére


Gainka
őstag

Sokat nyomkodtad a telefont? Tehát a kijelző működött sokat ez idő alatt?

(#2725) fulton válasza Gainka (#2724) üzenetére


fulton
addikt

kijelző idő 2h:41p.
Ez nagyon karcsú. már csak 36% on van. Korábban 6-7 óra kijelző időt adott 2 nap mellett.
Én nem értem ezeket a telokat. Hogy f* tud egyik hétről a másikra így leromlani az üzemidő. Semmit nem rakok fel és mégis...van benne memória kártya ha számít , de nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#2726) DxxD25


DxxD25
tag

Üdv.
Arra van lehetőség, hogy bizonyos alkalmazásokat csak ujjlenyomattal oldjon fel a telefon? Nem találtam sehol rá beállítást, lehet átsiklottam felette. Vagy esetleg valamilyen alkalmazás is jó lehet.
:)

[ Szerkesztve ]

(#2727) tonyqa23 válasza fulton (#2725) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ilyen az android. En 4.0-nál hagytam abba, pont ez a merüléses f.szsága miatt is. Azóta se tudják megoldani.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#2728) Reverting válasza dionaea (#2721) üzenetére


Reverting
őstag

Majd irok egy listat a neked...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2729) bul07 válasza fulton (#2725) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg egy alkalmazás frissítés is lehet ludas

És véletlenül se etessük a trolt :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2730) jupp008 válasza DxxD25 (#2726) üzenetére


jupp008
senior tag

Én ezt használom: AppLock - Fingerprint Unlock
Pont amire neked is kell.

(#2731) Gainka válasza bul07 (#2729) üzenetére


Gainka
őstag

Ki trolkodik?

(#2732) alex.1


alex.1
újonc

Sziasztok!
Nekem lolipopnál az újjlenyomat olvasó nagyon szépen működött, telefon egyböli feloldásnál amikor a fizikai gombon rajta tartottam az ujjam. De marshmallow-nál sosem oldja föl csak ha megnyomtam a gombot és utána rakom rá az ujjam. Tudtok erre valami megoldást? Szerintetek a szoftver hibája?

(#2733) Koszta


Koszta
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a Galéria alkalmazás lefagy (tekerem lefelé, és egy idő után a képek szürkék lesznek, nem tölti be őket)? Ekkor a telefon kb. teljesen lefagy, és bár az alkalmazást be tudom zárni kézzel, utána ugyanez a helyzet. Kis idő elteltével (vagy újraindítás után) megoldódik a probléma, de kb. naponta előjön. Próbáltam a - szintén beépített - Google Fotókkal is, ugyanaz a helyzet (igaz, ott másik képnél akadt meg). A telefon melegszik, látszólag pedig semmi nem fut a háttérben.

A dologban a legrosszabb, ha ezt a dolgot produkálja, onnantól pl. a bejövő hívásokat nem lehet fogadni (csak némán rezeg a telefon, és hiába venném fel, nem reagál rá). Csak amikor a hívó fél lerakta, akkor áll helyre. Utána működik minden hibátlanul. A készülék nincs egy éves, és a legfrissebb verzió van fent rajta.

Bármi ötlet?

(#2734) fulton válasza bul07 (#2729) üzenetére


fulton
addikt

meglehet a ludas. lejárt a mobil netem , de bekapcsolva hagytam. gonolom folyamatosan probalt kapcsolodni a hatterben...

Viszont még annyit szeretnék kérdezni. Valamiért nekem most hiába rakom fel a skypot nem tudok belépni, csak fehér hátteret látok a bejelentkezés után. Már ujra indítottam. Így sem jó.
Arra gondoltam bevállalnék egy esetleges hard reset et HA, skypon meg lehet azt csinálni mint viberen.
Nevezetesen hogy miután felraktam és hhozzáférhet a névjegyzékemhez, automatikusan berakja azon embereket ismerősnek akiknek szintén fent van a telon a skype. A lényeg az lenne mint a vibernél hogy automatikusan felismeri az illetőket és már irhatok is nekik üzenetet akár...azon keresztül.
Direkt ragaszkdnék a skype-hoz ha ez megoldható már rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2735) TomPack válasza Koszta (#2733) üzenetére


TomPack
őstag

Lehet, hogy a memóriakártyád haldoklik!

(#2736) Koszta válasza TomPack (#2735) üzenetére


Koszta
tag

Bár van benne sd kártya, ellenben azon csak előző telefonos fotók találhatóak, amúgy most még mindent a telefon belső memóriájára ment. Én is gondoltam erre, azonban az elakadás teljesen véletlenszerű (lehet akár tegnapi fotó, de lehet egy éves is).

(#2737) debianos


debianos
aktív tag

Na, megjött az átlátszó tok, ha valakinek esetleg kell, én EZT vettem.

Teljesen jó, nem értelmetlenül vékony, de nem is vastag, pont jó így a fogása. Fedi a gombokat, de a kamerát is védi, szóval király. :DD

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2738) TomPack válasza Koszta (#2736) üzenetére


TomPack
őstag

Próbáld ki pár napig memóriakártya nélkül! Lehet, hogy valamelyik régi képed a ludas, és amikor gyorsítótárazni próbálja megakasztja a rendszert.

(#2739) Reverting válasza dionaea (#2721) üzenetére


Reverting
őstag

Nem irok listat, inkabb csak eszrevetel a Z elleneben amit lassan 4 eve hasznalok.

ez kb ket het alatt tunt fel, es nem kerestem a "hibat" inkabb csak eszrevettem h valami nem ok.

Nincs kozvetlen wifi file csere PC vel, android resze.

Galeria, nincs file rejtese.

Nincs ora amin latom a masodpercet,automata orakal "foglalkozom" sokszor kell a masodperc pontos ido. Kulon app vagy neten kell keresni.

Fenykep vagy video kozvetlen kuldese wifin, tv-re, sony alapbol tolja at, videot es kepeket... samsungnal nincs is ilyen opcio.

Alkalmazasadatok torlese, adatok torlese,gyorsitotar torlese,alapertek torlese, egy app nal... csak app torlese van...

Athelyezes app-ot sd-re azt nem is irom mert lehet mar az android nem tamogatja, nem a samsung hibaja... igaz? Sonyn megy... :)

Csoro vaku. Sony: derito, vorosszem, Auto, ki,

Persze idovel bovul meg, de remelem neeeem:) ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2740) debianos válasza Reverting (#2739) üzenetére


debianos
aktív tag

App adatait lehet törölni, ahogyan a gyorsítótárat is.
Amúgy a többihez meg annyit, hogy kinek mi. Engem speciel pont az zavarna, ha ezek benne lennének, mert számomra full felesleges lenne mind. Azért nem rakják bele, mert a többségnek nincs ezekre szüksége. Ettől még nem rosszabb/jobb egyik telefon/gyártó a másiknál. Ebből csak az derült ki, hogy neked Sony való.

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2741) dionaea


dionaea
őstag

Szerintem ez nem," hogy neked Sony való" én is sonyrol váltottam és igaz pár apróság van de más a két gyártó. És ez jó
Én a Sony galériától rosszul voltam igaz nem sokat használtam mióta android azóta Quick pic. Az elso amit felrakok. Mint ahogy launchert is.A Sony vaku beállítások picit mások voltak de itt az automatika jobban működik illetve a feny értéke jobb a lencsenek és ebben a LED használható mert Sony nál ez annyira nem volt nyerő. Nekem Samu tv m van sonyval nem működött a5 el hibátlanul a távkapcs funkció is. Szerintem szokni kell. Illetve a Z a Sony csúcs készüléke volt az a5 meg soha nem volt csúcs készülék lehet ez is számít

(#2742) TomPack válasza Reverting (#2739) üzenetére


TomPack
őstag

Át lehet helyezni appokat sd-re! Nem mindegyiket, de van amelyiknél ott a lehetőség az alkalmazás kezelőben. Pl a Messengert át lehet.
A többi dologra meg ott a Play-áruház.
Nem értem miért probléma, hogy számodra alapértelmezett dolgokat nem tartalmaz a gyári rom.

(#2743) Andrewstarr válasza TomPack (#2742) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ja, ha rajta vannak "azabaj", ha nincsen rajta "azabaj"! :DDD

(#2744) debianos válasza dionaea (#2741) üzenetére


debianos
aktív tag

Na, hát azt írtad le, amit én. :))
Ha neki ezek must have dolgok, kritikus pont, hogy nincs benne mind gyárilag, akkor neki a Sony való, mert abban meg benne van. Ennyi. :D

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2745) Reverting


Reverting
őstag

Koszi aki erdemben valaszolt... :C :R megvan az athelyezes:) szuper:) es az adatok torlese:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2746) dionaea válasza Reverting (#2745) üzenetére


dionaea
őstag

látod jó lesz ez a végén

(#2747) pit450


pit450
aktív tag

Tudtok jó tempered glass t ami majdnem teljesen kiér a kijelző széléig?

(#2748) redface válasza pit450 (#2747) üzenetére


redface
tag

(#2749) pit450 válasza redface (#2748) üzenetére


pit450
aktív tag

Azt írja az oldal nem található...

(#2750) GEPESZ66 válasza pit450 (#2749) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nézd meg az xprotector oldalán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.