Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) -Valinas- válasza Medve81 (#450) üzenetére


-Valinas-
senior tag

A widgeteket egyszerűen a következő féle képpen tudod pakolgatni:
Tartsd rajta az ujjad.
Ne engedd el.
Még mindig Ne.
Na most húzd arrébb.
Aztán elengedheted.
:D Ha pedig törölni szeretnéd, akkor húzd bele a kukába.

(#452) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Lassan egy hete, hogy megvettem, folyamatosan taperolom és a 35e forintos telefonszámlás szopást leszámítva nagyon meg vagyok vele elégedve. Kikapcsoltattam a szolgáltatóval az egész mobil internet hozzáférésem így már nem kell paráznom és a buzi beállítások között keresgélni.... Ha van wifi akkor van net ha nincs akkor meg nincs....

Ami nem tetszik...: külön programot kell feltenni ahhoz, hogy meg tudjam nézni az adatforgalmam?? Na né' má'.... Jó, hogy nem kell külön program ahhoz, hogy telefonálni tudjak.. Na meg néhány beállítás mintha szándékosan egy kicsit el lenne dugva..

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#453) Medve81 válasza -Valinas- (#451) üzenetére


Medve81
tag

Köszönöm! :R

(#454) -Valinas- válasza Ti Bo (#452) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Amúgy igen. Adatforgalomra milyen programot használtok? Szerintem is gáz, hogy alapból nincs benne...

(#455) #85552128 válasza Ti Bo (#452) üzenetére


#85552128
törölt tag

35 e FT?
Mennyi adatot küldött, vagy milyen módon számlázzák?
Ez irtó sok.

Nekem csak játék volt pár, ami nem ment, de az Spicán sem menne, mert az a felbontás is kicsi, ha a játékokat nézzük.
Nameg az IGO, de az csak egyetlen felbontástípusra van, többivel nem volt gondom.

(#456) Ti Bo válasza #85552128 (#455) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Sajnos amíg meg nem érkezik a számla addig semmit nem tudok, mert csak ma telepítettem a telefonra programot ami írja az adatforgalom mennyiségét... Gyárilag ilyen opció nincs benne, legalábbis én nem találtam. A vicc, hogy 24 óra alatt jött össze és csak a samsung marketről töltöttem pár programot.... Korlátozták a kimenő hívásaimat (polgármesteri hivatalos előfizetés 4 társkártyával) és a összes társkártyáét is, és kiderült, ha 24 órán belül nem fizetjük be mind az 5 kártya előfizetési díját és számláját (ami az én 35e forintommal 45e összesen.....) és a kártyák újra aktiválása, kártyánként 8e forint lesz... Így fizettünk... Nagy pofon ez a Pannon-tól (Telenor vagy misz@r...) mert eddig 6 éve vagyunk előfizetők, maximális elégedettséggel.... Írnom kell egy kérelmet amit a világ mai állása szerint úgy gondolom, hogy elutasítanak, ha mégsem akkor 30 napon belül döntenek.

Most már fent van az apn droid és egy adatforgalom számláló progi is.
Magyarán tessék vigyázni a samsung marketen is főleg háttérképes programokkal és egyéb hasonló vackokkal mert sok közülük pörgeti az adatforgalmat, és a hozzám hasonló balfékeket így jól lehúzza a szolgáltató. :W :W

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#457) Medve81 válasza -Valinas- (#454) üzenetére


Medve81
tag

Network Monitor
[link]

(#458) koveradam válasza Ti Bo (#456) üzenetére


koveradam
tag

Én simán kitöröltem az összes hozzá férési pontot a hállózati beállítások közül és semmi adatforgaémat nem csinált még!!!

És az adatroamingot is kikapcsoltam

(#459) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ékezetes betűk vannak? sms-nél és tel. könyvben.....

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#460) tariattila


tariattila
veterán

Uraim olvasom a specifikációt...
Tényleg tud ébreszteni kikapcsolt állapotban is?

vagy ISMÉT NEM figyeltek a sablon táblázat kitöltésénél a szerkesztőbácsik?

(galaxy s-nél is papíron tud ébreszteni...amúgy nem) :DDD

JA és hol/mennyi manapság ez a masina? :F

[ Szerkesztve ]

(#461) -Valinas- válasza Joe bácsi (#459) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nincs magyar ékezetes kioszás, ha spanyolra állítod, ahogy azt én is tettem, akkor csak az ö, ü-ről kell lemondanod, és hosszú társaikról. /ha hosszan nyomod az u-t, meg fog jelenni az ú is -spanyol kiosztással például :) -/

(#462) Joe bácsi válasza -Valinas- (#461) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És ha lengyelre állítod?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#463) -Valinas- válasza Joe bácsi (#462) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hö.
Akkor van minden. :D

[ Szerkesztve ]

(#464) -Valinas- válasza tariattila (#460) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Holnap reggel kiderül :D

(#465) tariattila


tariattila
veterán

Az anysoftkeyboard-ot próbáljátok ki!
7db ékezetes betű alapból a billentyűzeten...
A többi pedig hosszannyomva éritek el...
Ha kell valakinek pü ben segitek...
Igaz mint ha a marketen lenne de ahhoz külön magyar kiegészitést kell letölteni...

Én csak ezt használom... fórumozni etalon...

(#466) -B- válasza tariattila (#460) üzenetére


-B-
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy androidnál nem müködik kikapcsolt telón az ébresztés.

(#467) realee


realee
tag

Nem tudjátok hol kapni legolcsóbban kártyafüggetlenül? Az Euronics akcióról lemaradtam, pedig érdekelt volna.

(#468) -B- válasza realee (#467) üzenetére


-B-
senior tag

Gyári garival a legtöbb helyen 70 k.
Én még az akció ideje alatt megrendeltem az euronics-ban, azt ígérték megkapom 55-ért, ha lesz. Hát, kiváncsi leszek rá.

Amúgy, ha látja valaki valahol akcióban, ne habozzon ossza meg itt velünk.

(#469) realee válasza -B- (#468) üzenetére


realee
tag

köszi a választ
remélem nem számít reklámnak, de ujmobilok.hu -n EU-s garival 63ezer a teló. 66ezer magyar garival, de ez így sok egy kicsit, pláne hogy akarok tartalékfóliát meg egy tokot is venni hozzá, hogy ne menjen szét ez a teló is pár év múlva mint a mostani K750i -m.

szerintetek érdemes még itt a helyi Euronics-ben (Dunaújváros) megnézni, hátha van akciós áron(amíg a készlet tart ugye)?

akik nagyjából kiismerik a mobil áreséseket-növekedéseket, azok szerint még idén esélyes, hogy lejjebb megy a készülék ára? vagy inkább növekedés várható? mert ha van esély egy újabb akcióra, akkor nem hamarkodom el és esetleg megvárok egy hasonló akciót, mint Euronics-nél...

[ Szerkesztve ]

(#470) -B- válasza realee (#469) üzenetére


-B-
senior tag

Most olvastam 1 másik fórumon, hogy valaki tegnap vett ilyen készüléket a gödöllői euronicsban 58-ért.

Lehet, hogy az akció után a többi euronics-ban is ennyiért árulják?

Szerintem biztos lesz még akció!
Ha bekerül a szolgáltatók kínálatába, lehet az is lenyomja 1 kicsit az árát.

[ Szerkesztve ]

(#471) realee válasza -B- (#470) üzenetére


realee
tag

hát akkor még várok hónap végéig - esetleg október közepéig. el akarom kerülni azt, hogy felrepüljön az ára Karácsony miatt és várnom kelljen tavaszig, hogy lemenjen...

(#472) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Ha valakit érdekel, én a múlt héten 60-ért láttam az Allee-ben a hivatalos Samsung márkaboltban.

(#473) dr_ace


dr_ace
aktív tag

vidékiek figyelmébe!
az összes vidéki MediaMarkt áruházban szeptember 13-ig 59.990 Ft-ért kapható a készülék.
az alábbi városokban valami beszámítási akció keretében ennyi az ár (tehát be kell vinni vmi régi műszaki cikket, vagy ilyesmi, de ezt nem olvastam el): Békéscsaba, Pécs, Székesfehérvár, Tatabánya, Zalaegerszeg.
a többi városban csak simán ennyibe kerül akciósan, nem kell beszámíttatni semmit.

szerk.: most vettem észre, hogy Szombathelyen nem érvényes az akció, valamiért a szombathelyiek kimaradnak a buliból, nekik ezúton üzenem, hogy sorry.

[ Szerkesztve ]

(#474) erikszon válasza realee (#471) üzenetére


erikszon
csendes tag

Karácsony felé az az árak nem csökkeni szoktak :F

(#475) DeFranco válasza erikszon (#474) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez most kérdés, vagy kijelentés?

Amúgy engem is érdekelne, hogy hogyan alakul az ára függően, vagy előfizetésben. Kizártnak tartom, hogy elérje a kritikus (vásárlási) pontot, de hátha megtörténik a csoda.

A rossz hír az, hogy ahogy az ebay-en nézegettem, 60k-s árnál inkább csak drágábbat találtam.

(mondjuk lehet, hogy béna vagyok az ebay-en keresésben, de akkor valaki lehetne szives és megtaníthatna)

(#476) erikszon válasza DeFranco (#475) üzenetére


erikszon
csendes tag

Kérdésnek szántam :D

(#477) realee válasza erikszon (#476) üzenetére


realee
tag

szép lassan szokták emelgetni az árat, és akkor amikor már kb. 10ezerrel drágább a készülék, akkor jön a nagy "karácsonyi" akció amikor 5ezerrel olcsóbb lesz, de így is számunkra +5ezer... ez az én elméletem, mivel rafkósak ezek a műszakiboltok a tecsó meg a spari meg végképp :)

(#478) erikszon


erikszon
csendes tag

Reméljük, hogy a magenta szolgáltató lenyomja majd az árakat.......

(#479) realee válasza erikszon (#478) üzenetére


realee
tag

remélem az árlenyomás tartalmazza a kártyafüggetlen telókat is!
az a fura, hogy egyes kártyás csomagban lévő telefonok drágábbak mint függetlenül... na ez hogy van ?

(#480) -B-


-B-
senior tag

Ma bementem megint az euronics-ba, de semmit nem tudott az ürge mondani, hogy mikor lesz, meg hogy lesz-e egyáltalán.

Néztem ezt a media markt-os akciót. A debreceni, miskolci, nyíregyházi, szegedi és szolnoki üzletben szeptember 9-től szeptember 19-ig, illetve a készlet erejéig tart az akció.

[link]

Most erősen gondolkodok rajta, hogy meg kéne venni itt.

[ Szerkesztve ]

(#481) realee válasza -B- (#480) üzenetére


realee
tag

Sajnos nincs nálunk MediaMarkt. Viszont van 1 teóriám arról, hogy miért lett hirtelen akciós minden ilyen elektronikai boltban a készülek:
- Hamarosan valamelyik telefonhálózat ráteszi a kezét a telóra, és jóval olcsóbban fogja előfizuban illetve kártyás csomagban dobálni, és akkor kénytelenek lesznek a független teló árát lejjebb vinni, így inkább most "akciósan" eladnak annyit amennyit tudnak belőle, hogy ne kelljen veszteségesen eladniuk amikor bejön a hálózatokhoz is a telefon. Én ennek örülök, mert ha egy 5-10ezerrel lejjebb vágná a független teló árát a magenta vagy akármelyik szolgáltató, egyből vétel lenne szerintem...

Apropó... ehhez tudtok valami bőrtokot? Mert kímélni szeretném ezt a telefont, mert a régi k750i-m szörnyen néz ki (billentyűzet lekopott, billentyűzetkeret leesett, kopott sarkak, tehát ilyen zsebkopott állapotban van). Találtam valahol ilyen műanyag vagy milyen pajzsot amit két oldalról lehet rápattintani vagy hogy, viszont az 10ezer forint. Szerintem van ennél olcsóbb megoldás is a telefon megóvására, pl. egy bőrtok...

(#482) #85552128


#85552128
törölt tag

Root+GPSFix (root szükséges): [link]

Az egyik T-Mobile-os szoftban egyébként lehetőség van alapból kikapcsolni az adatforgalmat a beállításoknál, vagy a kapcsológomb megnyomásával.

[ Szerkesztve ]

(#483) -B- válasza realee (#481) üzenetére


-B-
senior tag

Hát, nem tudom. A spica még mindig 50-55 körül megy előfizuban.
Nem hinném, hogy a galaxy 3-at kártyás csomagban 60 alatt adnák.

(#484) realee válasza -B- (#483) üzenetére


realee
tag

hát remélem akkor alakulnak az árak rövid időn belül, mert még idén szeretnék egy Galaxy 3-t (lejjebb nem szeretnék adni), max 60k-t adnék egy Galaxy 3-ért. nagyon végső esetben 63at

(#485) -B- válasza realee (#484) üzenetére


-B-
senior tag

Hát akkor irány a legközelebbi media markt!

(#486) realee válasza -B- (#485) üzenetére


realee
tag

autó nincs, oda-vissza buszozás az kb 1,5-2k, mivel a székesfehérvári MM ami szóba jöhet max, mert itt helyben nincs

(#487) csigacska válasza #85552128 (#482) üzenetére


csigacska
tag

Hali! Ezzel a fix-el rendesen működik a GPS?
A közeljövőben tervezem én is egy ilyen teló beszerzését, elvileg a T-nél, ha nem árazzák spica közeli magasságokba kártyásan. (vagy max függetlenül, de az már a legvégső elkeseredésemben :O ;] )

[ Szerkesztve ]

(#488) bmwk1200s válasza #85552128 (#482) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ez a fix nekem is nagyon fontos lenne, de nem tudná esetleg valaki úgy megoldani, leírni, hogy még én is meg tudjam csinálni? :DDD

Semmit sem írok alá!

(#489) #85552128


#85552128
törölt tag

Én felraktam egy újabb softot, azóta fix nélkül is talál jelet max 2-3 perc alatt.
Ezért kérdeztem korábban, hogy nektek milyen verziójú soft van fenn gyárilag, lehet az újabban már javították.

(#490) bmwk1200s válasza #85552128 (#489) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Új szoft? Hol? Hogyan kell feltenni? Mióta? :DDD :B

Semmit sem írok alá!

(#491) #85552128 válasza bmwk1200s (#490) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem hivatalos, ezért nem is javaslom.
Nálam kinullázta az IMEI-t, de másnál meg megy.

(#492) -B-


-B-
senior tag

Nah, megvettem a telót! Ismerkedés zajlik!
Ugye az normális, hogy a menüben több helyen is hiányzik a szavak vége.
Ahogy nézem a tesztben szereplő képen is hiányzik a "k" betü az alkalmazások menüpont végéről.

(#493) asdasdasd


asdasdasd
tag

Samsung I5800 Galaxy3 -al van egy problémám.
Tegnap még remekül lehetett USB-n keresztül kapcsolni PC-hez, és az látta mind Kies-en keresztül, mind Debug mode-ban mount-olva.
Ma meg még az USB notification sem jön fel, csak a töltés megy.

Próbáltam restartolni (PC és Mobil-t is), Állítani a USB debugging-ot, állítani az USB settings-et (Kies, Mass storage, Ask on connection), de egyik sem oldotta meg.
Valami ötlet?

Illetve még olyant tapasztalok, hogy a töltés megáll 99%-nál, nem tudom ez így normális-e, az rémlik, hogy az első töltés végén jelezte, hogy teljesen fel van töltve.

(#494) -Valinas- válasza -B- (#492) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Normálisnak normális de szvsz roppantul gagyi, és nagyon rontja az összképet. Ezért nem is rakom ki a névjegyeimet főképernyőre..a gyári "barátaim éppen most" meg olyan pixeles képeket ad, hogy az borzasztó. Ahh, mennyi bajom van. :D
Ti használtok erre valami widgetet? Csak mert alapból a "telefon"-t nagyon lassan hozza be a rendszer.

(#495) -B- válasza -Valinas- (#494) üzenetére


-B-
senior tag

Hát ez tényleg gáz 1 kicsit, de ez legyen a legnagyobb baja.
Amúgy most néztem a galaxy s teszjében a képeket, ott is ez a helyzet, pedig az 2szer ennyibe kerül.

(#496) tariattila válasza asdasdasd (#493) üzenetére


tariattila
veterán

100-ig kellene mennie és értesít ha feltöltve...

nézesd meg! főleg, hogy a csatlakozás is így áll...

(#497) Alcedo


Alcedo
csendes tag

Sziasztok!

Kutattam kicsit a neten. Találtam valamit root, meg gps bajokra nem nagyon próbáltam ki, de hátha valaki elég bátor lesz :-)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880

A magyar ékezetes billentyűzetre, meg javaslom ezt. Nálam frankón működik

http://lukacspeter.hu/android/?cat=3

Ennyi remélem tudja hasznosítani valaki :C

(#498) Alcedo


Alcedo
csendes tag

Ja visszaolvastam látom már megtalálta más is ezt a root/gpsfix-es oldalt.

Bocsi az ismétlésért :W

(#499) realmadrid92


realmadrid92
tag

sziasztok
Nem tudja valaki hogy kb mikor lehet kapni t-mobile-nál?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.