Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) VD válasza toti198511 (#649) üzenetére


VD
őstag

Nem. :(

(#652) thebeegee


thebeegee
tag

Tényleg sokkal gyengébb a wifije, mint az Optimusnak??
Az Optimusnál azt olvastam, hogy nagyon izmos wifi van benne, nagyon sok környékbeli hálózatot befog, ez pedig talán gyengébb az átlagnál...

(#653) VD válasza thebeegee (#652) üzenetére


VD
őstag

Ne ezzekkel a készülékekkel akard lopni a szomszéd wifi-jét! :P
Sok különbség nincsen a kettő között. Alapvetően az ezekbe a készülékekbe szerelt wlan modulok kávézóban és/vagy otthoni hálózatra csatlakozásra vannak optimalizálva. Kisebb a fogyasztásuk mint egy laptopba vagy netbookba épített vevőé. És jelemzően csak az erősebb jelekkel müködnek jól.

(#654) -B- válasza Csigger (#636) üzenetére


-B-
senior tag

Nagyon úgy néz ki, hogy lesz 2.2, mégpedig november környékén. [link]
Szerintem hozzánk később fog elérni, de az a lényeg, hogy lesz!!! :)

(#655) csigacska válasza pető bá' (#650) üzenetére


csigacska
tag

Sajnálom én is nagyon a gyári fóliáját, de hát ez van. Jövő héten talán beszerzek egy pár fóliát. Elég sokat nyomogattam a mai nap folyamán, de még mindig csak ismerkedek az egész rendszerrel, azért ez még sem egy w880i szoftver :) Eddig telejesen pozitív tapasztalataim vannak, nekem megérte ez a teló.
Kb pénteken írok egy kicsit hosszabb beszámolót a telóról, addig igyekszem jobban megismerni.

(#656) -Valinas- válasza -B- (#654) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Na, ez jó hír.

(#657) orkati


orkati
tag

Én is vennék a Euronics-ban egyet, 54-ért megéri, most indul a vadászat egy Cetelem kártya után :DD Ha nem találok rokonnál/ismerősnél, vajon mennyire veszik ezt komolyan? Lehet esetleg enélkül is venni szerintetek, vagy muszály ilyet szereznem?

[ Szerkesztve ]

(#658) Alex91 válasza orkati (#657) üzenetére


Alex91
félisten

Alkudj egy kicsit! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#659) pető bá' válasza orkati (#657) üzenetére


pető bá'
őstag

kártya nélkül mennyi? 60-65k? szerintem komolyan veszik

fóliát érdemes e-bayról rendelni, vagy nem sokkal drágább itthon, boltban megvenni?

"... and I hope you have a great day!"

(#660) #85552128 válasza pető bá' (#659) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én hétfőn rendeltem ebay-ről átlátszó silicon tokot+fóliát, remélem a héten megérkezik, mert az itthoni tartozékkínálat ehhez a telefonhoz <0.

(#661) pető bá' válasza csigacska (#655) üzenetére


pető bá'
őstag

előzetesben annyit kérdezhetek, hogy hogy lehet megszakítani a hívást? megjelennek a virtuális híváskezelők, vagy csúszka van, mint az x10 minin? erről sehol sem találtam infót...

#660 Szaby59 : én kissé ódzkodom az ilyen rendelésektől, azért kérdeztem. PÜ-ben felvilágosítanál, hogy működik ez? :B

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#662) csigacska válasza pető bá' (#661) üzenetére


csigacska
tag

Először azt hittem hogy csak egy gomb, ami megjelenik, aztán elkezdtem húzni, érdekes volt, rányomtam. Gondoltam lerakta, erre még mindig ott volt, és akkor jött a húzás :)
Kicsit megzavart, jobb lett volna rendes híváskezelő gombokkal, de ez is csak szokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#663) MLaci2009


MLaci2009
csendes tag

nekem vagy egy kilométert téved a gps gondolom ez azé nem normális
mit kéne csinálni vele ?

(#664) akos727 válasza pető bá' (#661) üzenetére


akos727
senior tag

Na milyenek a 3d-s játékok a telón?

(#665) iMPeRi0R


iMPeRi0R
aktív tag

Sziasztok. Vásárlás előtt állok, pénteken vennék egy ilyen készüléket. Pár tisztázatlan kérdésem maradt a fórum végignyálazása után:

1.) A legtöbb marketes progi fog futni megfelelően ezzel a felbontással? (játékok annyira nem érdekelnek, de a többi)

2.) Van-e valamilyen közösség vagy oldal a készülékhez, ahol ilyen kezdőknek beállítások, alapvető progik, stb-k vannak ajánglatva?

3.) Frissítés 2.2-re, hogyan lehet? Hol? Mikor?

4.) A GPS-sel mi a probléma? Bár én most fogom csak venni, van rá esély, hogy az enyémben már jó lesz? Nem igazán szeretném rootolni, ha nem muszáj, legalább 1 évig :)

Thx a válaszokért előre

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#666) Alcedo válasza iMPeRi0R (#665) üzenetére


Alcedo
csendes tag

Szia!

A kérdéseidre ugy gondolom én ezeket válaszolnám

1. Én még nem találkoztam olyan marketes programmal ami nem ment volna. Monnyuk olyan sokat nem töltöttem le, de nem volt velük semmi gond

2. Van egy magyar spica blog, ahol az induláshoz feltétlen szükséges cuccok vannak [link]. Ha nincs internet előfizetésed a mobilszolgáltatónál akkor elsőre sim nélkül használd amíg az APNdroidot le nem töltöd. Különben érdekes számlát kaphatsz

3. Talán november december környékén ez olvastam valahol

4. Esély van, de sztem kicsi (ne legyen igazam). A GPS szoftveresen úgy szar ahogy van. Állítólag ha root-olod a telefont meg lehet csinálni. Én nem mertem. Helyette van egy kis programocska a marketen. GPSoptimisation. Ha elindítod, amíg be van kapcsolva a GPS vevő működni fog. Ha meg kikapcsolod akko csak újra elindítod és kész.

Röviden ennyi. Remélem segítettem :DD

(#667) DeFranco válasza #85552128 (#660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dobj már egy linket légy szives...

(#668) #85552128 válasza DeFranco (#667) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tok: [link]

A fólia i5801-hez van, i5800-re nem jó.

(#669) DeFranco válasza #85552128 (#668) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megrendelted már? Ha nem, betársulnék...

Látom, megrendelted. Akkor kérhetünk majd egy beszámlót, hogy hogy vált be?

[ Szerkesztve ]

(#670) iMPeRi0R válasza Alcedo (#666) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Kösz a válaszokat, megnyugtattál bizonyos mértékig :R

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#671) #85552128 válasza DeFranco (#669) üzenetére


#85552128
törölt tag

Persze, ha megjön :D
Egyébként lesznek még más fajták is, az egyik eladótól érdeklődtem, de azt mondta csak 2-3 hét múlva, addig meg nem akartam várni, mert még összekarcolódik.

(#672) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Profilokat lehet kapcsolgatni, mint pl. a Nokiában külön program NÉLKÜL??

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#673) VD válasza Joe bácsi (#672) üzenetére


VD
őstag

Lehet. Külön program nélkül.

(#674) #85552128


#85552128
törölt tag

Na a fólia meg is érkezett, mindegyik sértetlen pedig csak egy sima borítékba küldték.
Rárakni kicsit macerás, nálam a billentyűzetnél kicsit buborékos is, mert nem éppen úgy sikerült, ahogy kellett volna, de a kijelzőrész nagyon jó, észre sem venni, az ujjlenyomatok picivel halványabban látszanak mint a kijelzőn, már csak a tok hiányzik :D

(#675) KevinHero


KevinHero
csendes tag

Esküszöm, h ezt a tesztet nagyon bírtam:))
Jó volt a leírás, de h mindig azt a szakadt cipőt kell lefényképezni??!:))))))
Tényleg tetszik nekem főleg, h a Nokia bukik(sohasem bírtam) az android meg a szabadság világa, h minden olyan lesz egy idő után benne mint amilyen te v, mert olyan formálhatod:)

Kev

(#676) DeFranco válasza #85552128 (#674) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Milyen fóliát vettél? Az érintőképernyő használatát nem befolyásolja? Ugyanúgy érzékeli az érintéseket? Árakat tudsz mondani?

(#677) #85552128 válasza DeFranco (#676) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ugyanolyan jó mint előtte még meg is lepődtem, hogy a képminőség sem torzult semmit sem. Az érintőgombok is működnek, pedig azok kevésbé érzékenyek, mint a kijelző.
Ezt vettem, de ez nem jó az I5800-ra a gombok miatt: [link]
Viszont van ezer más, ami jó rá és még olcsóbbak, meg szerintem jobbak is.

[ Szerkesztve ]

(#678) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!

Lehet veszek egy ilyen mobilt, csak előtte élőben meg kell fogdosnom ,hogy mennyire passzol kézbe, illetve Nokia 5310 utána mennyire vastag :)

Olyan kérdésem lenne - bár hasonlót nem rég kérdezett valaki - csak kíváncsi vagyok pontosan hogyan lehet kikapcsolni, hogy véletlenül se menjen fel netre. Például ne küldjön időjárásjelentést, vagy pénzárfolyamot stb. gondolom valahol a menüben ezt a frissítést ki lehet kapcsolni... (vagy ahogy írtátok APNdroid)
Illetve hasonló... ugye wifiről is lehet alkalmazásokat telepíteni? Mert mobilnetet nem akarok, viszont sokszor vagyok wifi közelbe... és akkor használnám minden másra.

(#679) csigacska válasza Kajt (#678) üzenetére


csigacska
tag

Mivel lusta voltam keresgetni a netes beálltításokat, így én az APNdroidot használom. Wifiről természetesen lehet rendesen netezni, appokat telepíteni, és így már nem kell mobilnet. :)

(#680) pető bá' válasza akos727 (#664) üzenetére


pető bá'
őstag

nem tudom mire gondolsz, nekem nincs ilyen telóm, azért érdeklődöm. amit visszaolvastam, az annyi volt hogy nem nagyon várható a hardver miatt túl jó teljesítmény. de választ én sem kaptam... még. (videót sem találtam, de már nem is érdekel. jövő héten meglesz! :K )

"... and I hope you have a great day!"

(#681) Alcedo válasza Kajt (#678) üzenetére


Alcedo
csendes tag

Vagy eccerúen kitörlöd A beállítások/vezeték nélküli hálózatok/mobil hálózatoknál
Bár ez nem olyan elegáns de hatékony :DD

(#682) #85552128 válasza Alcedo (#681) üzenetére


#85552128
törölt tag

Csak újraindításnál nehogy visszaállítsa aztán meg jön a meglepi :DD

(#683) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!
A következő történt: felraktam a LauncherPro nevezetű progit, de valahogy valamivel nagyon összeakadt. Annyit ír ki, hogy a LP. alk. váratlanul leállt, és választható a Kényszerleállítás. Ez eddig oké, de hiába nyomom, csak ez az ablak ugrál fel.
Szóval, van valami hard reset erre a telefonra? Valamilyen 3gombos módszer, vagy ilyesmi, amivel le tudom állítani? Volt már újraindítás, akku, memóriakártya kivétellel, de csak ez jön be folyton. :/
Előre is köszi!

(#684) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Ilyenkor jól jönne valami mutitask, mert ott tartok, hogy az istennek sem akar kilépni ebből a home switcherből. Egyedül kikapcsolni tudom a telefont, meg ha hívnak, fel tudom venni.
Próbáltam Kies-sel gépen szoftvertfrissíteni, de ez az idióta nem enged, csak ha van elérhető újabb szoftver.... -.-.
Segítség! :W

(#685) keechy08


keechy08
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és az egyik kiszemeltem ez a kis készülék. Nem ismerem az androidot még mivel eddig windows mobile-t használtam. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen rajta a gps? Játékokra mennyire jó? a képernyő felbontás nem para programok terén?
Meg az igazi láma kérdés, hogy a rootolás az pontosan mit takar?:$

Válaszokat előre is köszönöm!

(#686) DeFranco válasza keechy08 (#685) üzenetére


DeFranco
nagyúr

GPS: elvileg para van vele, amit sufni tuning módszerekkel már sikerült orvosolni, szerintem lesz rá frissítés. Mondjuk hogy működik.
Játékok: nincs benne dedikált 3D gyorsító, így játékra nem ezt venném
Felbontás: ez android programoknál nem gond, mert a szabvány felbontások esetében (ez az) csak be kell pipálni a programozónak. Elvileg jelenthet gondot, gyakorlatilag a navigáló programokon kívül mást nem hallottam, hogy ne működne. Szerintem nem probléma, ha csak nem akarod navinak használni.

Rootolás: rendszergazdai jogosultság elérése a telefonon. bővebben:link

(#687) akos727 válasza pető bá' (#680) üzenetére


akos727
senior tag

Összezavart engem a sok csiga avatar, bocsi :DDD

(#688) Kajt


Kajt
tag

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy szerintetek érdemes várni a Samsung Wave 723-ra, vagy inkább ez? Nagyjából ugyan az lesz, illetve Bada + vaku... 723 mikor jön T-mobile-hoz... egyáltalán jön? Szerintetek jobb lesz mint a Galaxy 3?... bár lehet, hogy már csak szimpátia alapon fog dönteni az ember.
Előre is köszi a véleményeket.

(#689) erikszon


erikszon
csendes tag

Még 1 teszt:D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#690) consono válasza Kajt (#688) üzenetére


consono
nagyúr

Én ugyanezen agyalok.. Jól néz ki képen a 723, meg fémből van, meg szögletes ami nekem bejön, de sajnos egyelőre semmit nem hallottam róla, hogy mikor lesz idehaza. Meg kicsit az árától is félek, mert ha a 240 EUR-t csak átváltjuk is 70K Ft-nál tartunk...

"In God we trust. All others must bring data"

(#691) pető bá' válasza akos727 (#687) üzenetére


pető bá'
őstag

oké, néha engem is megtévesztettek a csigák... (meg más avatarok is...)

"... and I hope you have a great day!"

(#692) AMD Power válasza DeFranco (#686) üzenetére


AMD Power
titán

Írták már valahol ,hogy nemsokára fogják orvosolni a problémát.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#693) csigacska


csigacska
tag

3 nap aktív nyomkodás után, egy rövid kis összefoglaló:

kijelző:
-a kapacitív technológia teszi szépen a dolgát, a multi touch pedig igen jól használható
-a kijelző 240*400-as felbontása nem zavaró, app-oknál nem volt olyan, amivel gondja lett volna (navigációs programot nem próbáltam)

Menü,programok:
-TW 3.0: nekem nagyon tetszik, bár ez teljesen szubjektív dolog
-ami egy kicsit fura volt, az az, hogy az 1-2. nap a névjegyzék kicsit lassan talált magára, ma már nem volt vele gond, ment szépen, egyéb lassulást nem tapasztaltam
-az előre telepített ThinkFree Office pedig nagyon hasznos

Wifi: jelet szépen fogja, szakadást még nem tapasztaltam (a router nem 50 méterre van ezt azért hozzá kell tenni :) ) (hozzá kell még tenni, hogy telók terén nagy viszonyítási alapom nincs)

Gps: szokásos g3 hiba, elvileg javítják, a fórumban ajánlott programmal viszont ment rendesen [link] (THX érte :R )

Zene, rádió:
-én a telefon alap lejátszóját használom, lejátszási listákat lehet készíteni előadó, album, és még műfaj szerint is
-a gyári füles meglepően szépen szól, egy w880i gyári "agybadugós" fülese után nem gondoltam volna, hogy így fog teljesíteni
-hangszín szabályzó is található a telefonban, 8 előre beállított és 1 egyedileg beállítható sémát tartalmaz + effektusokat is lehet alkalmazni, ahol a basszust erősíthetjük, vagy éppen a zene tisztaságára koncentrálhatunk
-a rádió is működik gond nélkül

Videó lejátszó: teszi a dolgát rendesen, de ne várjon senki feliratot és egyebeket, arra vannak prgoramok marketen

Játékok: nem próbáltam őket, nem tudom, hogyan teljesít 3d játékok alatt

Röviden és tömören ennyi jutott eszembe, 3 nap alatt megszerettem nagyon ezt a telefont, még akkor is ha ma 1x lefagyott csúnyán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#694) dr_ace


dr_ace
aktív tag

megvette már vki a T-nél ezt a mobilt? lehet tudni, hogy megpiszkálták-e a gyári szoftvert?

náluk akarom majd megvenni (a +1 év gari miatt), de várok amíg kicsit lejjebb megy az ára (esetleg vmi karácsony környéki akcióban pl), úgysem sürgős a csere.

(#695) csigacska válasza dr_ace (#694) üzenetére


csigacska
tag

T-nél vettem, nekem teljesen gyárinak tűnik a szoft.

(#696) sghu77 válasza dr_ace (#694) üzenetére


sghu77
tag

Jelen. :) Nem piszkálták meg, mindössze csengőhang meg böngésző bookmark van pluszban. Hasonlóan, mint a Galaxy S-nél.

Amúgy ez egy nagyon frankó kis telefon.

(#697) toti198511


toti198511
csendes tag

Amivel én nem vagyok megelégedve a telefonnal kapcsolatban:

Sebesség: már a telefon menü megnyitása kb 4-5 másodpercbe telik, szint úgy az üzenetek menü megnyitása....ez a többieknél is így van, vagy gebaszos a telóm???

GPS: nálam is hasonló probléma...nincs műhold

Hang:kihangosítva az u600-am simán odaveri, mély hangok nincsenek...fülessel viszont szépen szól

Ennyi, a többi rendben, én is alig várom a 2.2-es oprendszert, hátha dob a sebességén...

(#698) sghu77 válasza toti198511 (#697) üzenetére


sghu77
tag

Sebességprobléma?! Egy hangyányit még gyorsabb is a Galaxy S-emnél (mindkettő gyári legfrissebb ROM-mal). Repül a cucc, különösen ha a 667MHz-es processzort is figyelembe vesszük.

(#699) toti198511 válasza sghu77 (#698) üzenetére


toti198511
csendes tag

Akkor egyedi probléma lehet: nálam ez a
verzió fut: 2.1 update 1
kernelverzió: root@SE-S608 #2

Nálad is hasonló??

(#700) sghu77 válasza toti198511 (#699) üzenetére


sghu77
tag

ROM verziók nálam (pontosabban a Zasszonynál :) ):

Phone: XXJG3
PDA: XWJI1

A kernel egyébként root@SE-S603 #2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.