Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) hari73f válasza forczek (#900) üzenetére


hari73f
aktív tag

És milyen billentyűkombinációra indul az a CWM?

Tudja a Full backup/restore-t?

(eddig csak Sony Xperia-n használtam)

(#902) üszök


üszök
őstag

Most akkor ezt is meg a másikat is olvasni kell, Minek kettő?


forczek
(újonc)

Használhatnád a link gombot ne kelljen másolgatni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#903) forczek válasza hari73f (#901) üzenetére


forczek
csendes tag

bekapcs+hangfel

igen .

(#904) hari73f válasza forczek (#903) üzenetére


hari73f
aktív tag

Köszi az infót :)
Holnap belemélyedek a Flashtool használatába.

(#905) n@p@lm


n@p@lm
őstag

a telefonhoz tudtok valami használható tokot?

(#906) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

Sziasztok! Én is vettem egy ilyen telót, nagyon tetetszik, de sajnos nekem is vibrál a kijelző. Szerdán vettem, ott helyben kipróbáltam, semmi baja nem volt, mire hazaértem (1oraval később) már vibrált... Azonnal visszavittem, mert ujrainditas után is csinálta, aksi ki-be ellenére is. Persze ott helyben nem csinálta, ezért csak jó hülyének nézett az eladó és megfujta csak az aksi csatlakozott és arra fogta hoc por volt ott, ez mas telonal is okoz ilyet... De azóta többször is csinálta, és már nnem tudom mit csináljak... Mire odaerek már úgyse fogja csinálni, így még nem fogják cserélni. Meg én eleve nem a pénzért szeretném vissza, hanem egybol egy ugyanilyen telót.

Sokaknak vibral? Mert eddig max 4 embertol olvastam a fórumon... És nálam sem az automata fenyero okozza... Illetve akinek vibral, annak milyen a firmware? Mert lehet, hogy tényleg szoftveres bug... De nem tudom, mert ha egy ugyanilyenre cserélik ki, az szívás... Ha egyáltalán kicserelik.. Szóval kiknek csinálta eddig? És hányszor? Illetve milyen a firmware? Nekem is 208 és nem engedi frissíteni...

(#907) szucsinka válasza kmarkk22 (#906) üzenetére


szucsinka
őstag

Vidd vissza és hivatkozz a 3gb tàrhely re. Nekemvisszaadtak a pénzt és vegyél vmi normális telót azt javaslom

(#908) cappa72 válasza kmarkk22 (#906) üzenetére


cappa72
nagyúr

Vedd fel videóra, lehetőleg természetes fénynél. A porra fogni nettó hülyeség, meg "más telefonnál is csinálja" az nem ok arra, hogy elhajtson.

Vagy próbáld meg ezt, hátha megeszik... ;) (Ezt félkomolyan tudom csak javasolni) - szerk.: az értelmi szerző beelőzött a javaslattal... ;)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#909) porbel válasza kmarkk22 (#906) üzenetére


porbel
csendes tag

Hi!
Nekem 10 napja van meg, 5-6 alkalommal tapasztaltam én is a vibrálást. Nem tudom mi idézi elő, talán valami elektrosztatikus zavar. Kb 5percig vibrál majd fokozatosan megszűnik. 208-as firmware van rajta. Most még nem küldöm szervizbe, hátha lesz valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#910) Ra3 válasza porbel (#909) üzenetére


Ra3
őstag

Nálam is 208 van fent, 16.-án vettem, azóta jópárszor előjött a vibrálás, például már ma is, mivel most még egy hónapig nincs lehetőségem visszavinni ezért várom a frissitést hátha segit. Plusz kollégánál szintén 208-al néha előjön, esetleg irhatna valaki 212-vel hogy van-e az a jelenség. Amúgy nem szivesen vennék másik telót, mert ettől meg az akksi kijelzéstől eltekintve ár-érték bajnok, és az összeszerelés minősége is elég jó.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#911) kmarkk22 válasza Ra3 (#910) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Igen, írhatna olyan akinek 212-es van, mert szerintem tuti szoftveres, mert nagyon jól össze van rakva, és csak random jön elő, magamtól sosem tudtam előidézni... Nálam is úgy van hogy egy ideig erősen vibrál, utána fokozatosan megszűnik.

De most azt sem tudom eldönteni, hogy megérné-e kicseréltetni, mert lehet ugyanilyet kapok...

Egyébként nektek is marha lassan tölt? 1 óra alatt most 10-11%ot sikerült magára szednie... Ez a harmadik töltése. Kell neki egy egész éjszaka hogy feltöltsön...

[ Szerkesztve ]

(#912) ttt1 válasza Silentfrog (#824) üzenetére


ttt1
őstag

Igen, nekem mobil netem van 2300 ft-ért 2 gb-os ..:)

[ Szerkesztve ]

(#913) KTU válasza kmarkk22 (#911) üzenetére


KTU
addikt

Esetleg evvel az indokkal is visszaviheted ha épp akkor nem produkálja a hibát.
Ez szerintem hardver hiba.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#914) bluepulse válasza kmarkk22 (#911) üzenetére


bluepulse
csendes tag

Üdv.

Hetente kétszer vagy háromszor csinálja, töltésidő max 3,5 óra.

(#915) hari73f válasza ttt1 (#912) üzenetére


hari73f
aktív tag

Az alap DIGI 1GB mobilnet csak 1500Ft, ha van másik szolgáltatásod (amúgy 2100)

(#916) hari73f válasza forczek (#894) üzenetére


hari73f
aktív tag

Köszönöm az útmutatót :R

Sikerült feltelepítenem a Flashtool-al a CWM recoveryt,
és végre arra is bootol be.
Működik rendesen a full backup/restore SD kártyára. :)

Már csak egy gyári új ROM kellene kijavított hibákkal.

(#917) kmarkk22 válasza bluepulse (#914) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

nekem már 2 órája tölt és még csak 40%on van, 4%ról indult... és nem használom közben.

@KTU:
köszi a tippet, megpróbálom kicserélni, mert a frissítés nagyon jól jönne, hátha szerencsém lesz, és egy olyat adnak amin van frissítés, vagy ami frissíthető.

UI.: nekem legalább az akkujelzéssel nem szórakozik, legalábbis miután 100%ra töltött, azután normálisan jelzi, és simán kibír 1-1,5 napot.

[ Szerkesztve ]

(#918) ttt1 válasza hari73f (#915) üzenetére


ttt1
őstag

De ez 2 gb ..:)

(#919) hari73f válasza ttt1 (#918) üzenetére


hari73f
aktív tag

értem, csak azért írtam, ha valakinek elegendő az olcsóbb 1GB-os mobilnet is

(#920) Nagya21 válasza kmarkk22 (#917) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A teló 440-450mA vesz fel töltéskor.
Namost ha kikapcsolva töltitek, akkor az 1700mAh akksiba a veszteségeket is beleszámolva cca 4 óra alatt tölti fel.
Értelemszerüen, ha bekapcsolva töltitek, akko ez az idő hosszabodik.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#921) hari73f válasza Nagya21 (#920) üzenetére


hari73f
aktív tag

Legalább kíméli az akkut ))
Valamivel nagyobb áramot azért ereszthetne rá a töltésvezérlő,
még a régebbi Nokiá-k is engedtek majd 1A-t.

(#922) im492


im492
tag

Értesítési led hiányra: flash alerts 2 a play-en ;) vakut használja értesítésre :D

(#923) Ra3


Ra3
őstag

Most nézegettem a telót, és párszor ráböktem a build-száma egyszer csak kiirta hogy 3 lépésre van attól hogy fejlesztő legyen, aztán tovább böködtem és kiirta hogy ön mostantól fejlesztő, ez mi a túró?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#924) Nagya21 válasza Ra3 (#923) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Az nem tünt fel, hogy van egy új menüpontod is a beállítások között??
PL: fejlesztői lehetőségek :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#925) Ra3 válasza Nagya21 (#924) üzenetére


Ra3
őstag

Jahogy az eddig nem volt? :)
Közben kifogtam megint egy vibrálós időszakot, gyorsan nyomtam a telóra egy reboot-ot, és az újraindulás során ahogy az a lila kör növekszik, az egyik pillanatról a másikra megszűnt a vibrálás, mintha a betöltés során lőtte volna ki valami.
Eddig bekapcsolt kijelzőnél nekem nem szűnt meg soha, mindig akkor tűnt el ha elaltattam a gépet pár percre.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#926) dlaj válasza im492 (#922) üzenetére


dlaj
őstag

Kár, hogy pont a nem fogadott hívást nem jelzi.
Nálam csak akkor villog, ha hívnak. Pedig pont utána kellene megadott időközönként.

(#927) im492 válasza dlaj (#926) üzenetére


im492
tag

Bocs,nem teszteltem,igazad van

(#928) gps76


gps76
őstag

Nem lehetne összegyúrni a két fórumot,ugyanarról elmélkedünk ne kelljen már lépkedni ide-oda.

(#929) Ra3 válasza gps76 (#928) üzenetére


Ra3
őstag

milyen másik fórum?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#930) r66 válasza dlaj (#926) üzenetére


r66
aktív tag

Próbáld meg ezt.

(#931) gps76 válasza Ra3 (#929) üzenetére


gps76
őstag

(#932) tpeter77 válasza im492 (#922) üzenetére


tpeter77
addikt

inkább olyat keress ami a navigációs gombokat villogtatja, én nem kinoznám a vaku ledjét ezzel.

(#933) tpeter77 válasza gps76 (#928) üzenetére


tpeter77
addikt

szerintem is a másikat használják inkább a telefonosok.
ezt meg lassan át kéne keresztelni tabletessé és akkor nincs keveredés.

én se tudom követni már mikor hova irok...

(#934) kenand


kenand
veterán

Táblás itt is van:

(#935) dlaj válasza r66 (#930) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, jó hogy eszembe juttatad. Ismerem, még fizettem is érte csak most nincs fent a telón. Ez biztos vezérelné a led vakut, csak ezzel meg az volt a bajom, hogy jelzésnél mindíg felélesztette a kijelzőt.

(#936) gps76 válasza dlaj (#935) üzenetére


gps76
őstag

Van egy régebbi progi MTKButtonLED néven,ez működik vajon?

(#937) sing1ep1ayer válasza hari73f (#916) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Hát igen... ha valaki 212-essel is megcsinálná mindazt, amit te, majd gyári állapotba rakná a telót és mentené a szoftvert, akkor meg is lenne.

(#938) dlaj válasza gps76 (#936) üzenetére


dlaj
őstag

Ha jól látom ehhez root kell. Ami nekem nincs ezen a telón, mert nem is igazán fontos.
És ha jól látom ezzel is volt már dolgom rootolt telefonon, de akkor sem jutottam vele semmire.

Nekem az Alert Me jó lenne, mert a hangjelzés is elég lenne a nem fogadott hívás értesítésére (és, mint írtam, szerintem a led vakut is frankón villogtatná), viszont (amit szintén írtam) feléleszti a kijelzőt.
A beállításaiban nem találtam erre letiltást.

[ Szerkesztve ]

(#939) szucsinka válasza dlaj (#938) üzenetére


szucsinka
őstag

A NO Led nem jó?

(#940) dlaj válasza szucsinka (#939) üzenetére


dlaj
őstag

Azt is próbáltam már.
Azzal az van, hogy a kijelző "ledes" értesítésénél működik a teljes kijelző. Az szívja az aksit, és az amoled kijelzőt leszámítva (amin korom fekete minden, ami nem színes) elég gagyi a fekete-szürkés világító kijelző. És ha jól emlékszem, akkor azon sem lehetett beállítani, hogy a "ledes" értesítéstől függetlenül hangjelzést, vagy bármi más jelzést adjon.

[ Szerkesztve ]

(#941) szucsinka válasza dlaj (#940) üzenetére


szucsinka
őstag

De már be lehet

(#942) dnl91 válasza Ra3 (#910) üzenetére


dnl91
tag

208-as build. 1 hetes telefon, ma beköszönt a vibrálás ide is, eleinte erősen, majd most már alig észrevehetően, gondolom megszűnik nemsokára. Reboot volt, utána kezdett el csillapodni. Nem szívesen vinném vissza, mert tetszik a készülék, de ha rendszeres lesz és nem segít az új verzió sem akkor sajnos kénytelen leszek visszavinni. :U

(#943) Laccoss válasza dnl91 (#942) üzenetére


Laccoss
addikt

Automata fényerőt kikapcsoltad?

(#944) dlaj válasza szucsinka (#941) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, ki is próbálom.

(#945) anfer válasza gps76 (#931) üzenetére


anfer
csendes tag

Emberek!
A másik fórumba írogassunk!
Jobban járunk!
Köszi!

http://prohardver.hu/tema/op3n_dott_tesco_gazdasagos/hsz_1-50.html

(#946) imicip válasza anfer (#945) üzenetére


imicip
csendes tag

Jogos, mert szinte már csak a telóról szól a topik... :R :R

A gyereknek már beszerzett a jézuska az akciós tabletből egyet. A gyerkőcnek tökéletesen elegendő lesz, mire kinövi, az igényei is jelentősen meg fognak nőni, az biztos. Talán két éven belül nem fogja a szeretett kormányunk kinyírni a tetkót, és lesz kinél a garit érvényesíteni.
A karácsonyfa alá játékkal telezsúfolva és tokkal-vonóval szeretném tenni. Akinek már van, kérdezném, hogy jól méricskélem-e a gépet, a mérete megegyezik a ipad minivel? Mert az ebay tele van velük, és könnyebb lenne a választás, nem kellene univerzálissal gyötrődni.

Kösz mindenkinek.

Az élet lenyűgőző grafikájú 3D játék, csak sz@r a vége....

(#947) gps76 válasza imicip (#946) üzenetére


gps76
őstag

Kapható hozzávaló tok,nem a legolcsóbb, igaz 3990,de rá van szabva,és jól védi. Egy műanyag tartóba kell a tabletet tenni,a fedőlap meg háromszögre összehajtható fektetve megemeli a tab-ot,konyhában olvasgatni hibátlan.
Aki kíváncsi rá a bluetoothon keresztüli netmegosztás jól működik rajta,ami sok BT-s,főleg MTK,Rockchip-es ketyerén nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#948) dnl91 válasza Laccoss (#943) üzenetére


dnl91
tag

Jaja, nem segitett semmit sajnos.

(#949) szucsinka válasza dnl91 (#948) üzenetére


szucsinka
őstag

vidd vissza.

[ Szerkesztve ]

(#950) imicip válasza gps76 (#947) üzenetére


imicip
csendes tag

Ha a "gyári"-ra gondolsz -ami a tablett mellett van-, azt már néztem, és nem ér egy lyukas fillért sem, annyira gagyi, rendesen le sem lehet zárni a tetejét, csak fityeg rajta. Holnap megkukkantom a madarasban milyen ott a felhozatal.
De a kérdés még nyitott a hasonlósággal kapcsolatban....

Az élet lenyűgőző grafikájú 3D játék, csak sz@r a vége....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.