Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) joci86


joci86
senior tag

Tulajok esetleg leírnák, hogy "mi van a dobozban"?
Kínaiak szeretnek extrákat mellépakolni (pl. fólia), bár az is igaz, hogy ez bérgyártott készülék :)
Itt azt írják, hogy 2 év (!) garanciát vállalnak rá...

(#202) laca7909af válasza joci86 (#201) üzenetére


laca7909af
tag

a készüléken gyárilag méretpontos fólia található felhelyezve
a doboz tartalma: teló, akksi, adatkábel, töltőfej, kisfüzet a kezelésről, garipapír (24 hó)

(#203) joci86 válasza laca7909af (#202) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi! :)

(#204) dlaj


dlaj
őstag

Első vásárlója voltam a kecskeméti Tescóban ennek a telefonnak. Még a boltban szerzett tapasztalataim a következők: a telefon egy kicsit nagy a kijelző méretéhez képest, viszont nagyon elegáns és divatos. (szerintem) A sajtóképekkel ellentétben (sajnos) a bekapcsoló gomb bem jobb oldalon a hangerő alatt van, hanem a bal oldalon eléggé fent. Nem baj, mert most is használom azt az app-ot, ami éleszti a képernyőt a volume gombra. A kijelző gyönyörű, a telefon gyors, a fényképező gyorsan lövi a képeket, ami (a kijelzőn visszanézve) úgy tűnik elég jó lesz. A telefont egyébként az eladó szeeint és a papírja szerint is a német Medion gyártja, vagy gyártatja. A lényeg, hogy németesen precíz és szép készülék. Ami még tetszik, hogy a gombok világítását a kijelzőből nyeri a telefon (legalább is elsőre nagyon úgy tűnik), amitől nagyon halvány és szép egyenletes megvilágítása lesz. Viszont így sajnos sosem lesz belőle noti "led".
Holnap este írok még egy hosszab beszámolót ide a friss tapasztalataimról, vasárnap pedig lőtt képeket is töltök fel.
Addig is ha valakinek van kérdése felteheti itt. Így elsőre azt mondhatom bátran vegyétek ezt a telót ennyi pénzért.
Ja, és szerda estig, ha gondom van vele visszavihetem és cserélik.
Jobb mint kínába visszaküldeni. (Egyébként egy év alatt 7 kínai telefonom volt, de egyett sem kellett visszaküldenem.)

(#205) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Ugye jól tudom, hogy csak feketében elérhető a telefon?

(#206) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A táblagépből van/lesz fehér verzió?

Laci

(#207) tomej válasza Gusztáv (#206) üzenetére


tomej
aktív tag

Van fehér. Tegnap megnyomkodtam, korrektnek tűnt az összerakás, sebesség is rendben levőnek tűnik, bár természetesen kb. semmi nincs rá telepítve a megszokott appokon kívül. Antutu vmi 18800 -at dobott rá.. Jó lenne róla egy objektív teszt. :)

[ Szerkesztve ]

(#208) Gusztáv válasza tomej (#207) üzenetére


Gusztáv
addikt

Köszi, a 6 éves kereszt lányomnak lesz, szóval csak play legyen, a többit megoldja.

Laci

(#209) atthany válasza dlaj (#204) üzenetére


atthany
aktív tag

notiledben biztos vagy, hogy nem lehet megoldani?
ja és 3 állású fülhallgatóval szted a rádióállomások között lehet váltani?

(#210) duni84 válasza dlaj (#204) üzenetére


duni84
aktív tag

köszi a kedvcsinálót :) délután én is megnézem, hogy van-e helyben, aztán veszek, elnyomkorászom hétvégén és ha használható (gps, wifi, akku idő), akkor le van tudva a szüleim telefon dilemmája. persze ettől még csatlakozom a mások videós/képes/szöveges beszámolóit várókhoz, hogy még a 7 napon belül derüljön ki, ha valami orbitális kehéje lenne

#metszéspontok

(#211) Degeczi válasza atthany (#209) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha valóban a kijelző háttérfénye világítja meg a gombokat, akkor nyilvánvalóan nem, hiszen csak a kijelzőt bekapcsolva világítanak...
(mondjuk ettől még lehet olyan alkalmazás, ami a teljes kijelzőt időnként fölvillantja, ha volt esemény, de az nyilvánvalóan sokkal többet fog fogyasztani, mint a gomb-LED világítás bekapcsolása)

(#212) csabors


csabors
tag

Sziasztok! Ket kartyas ugye? Hogyan kezeli a második kártyát, persze aktív mindkettö -gondolom.
Üdv

Nikon

(#213) llaci63


llaci63
tag

Üdv!
Nagyon megköszönném, ha egy tulaj mondana valamit a telefonálási hangminőségről, és a telefonálás hangerejéről! Tudom már esett szó róla, de azóta hátha többeknek is lett tapasztalata! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

llaci63

(#214) bluepulse


bluepulse
csendes tag

Üdv!

Kép



http://kepfeltoltes.hu/view/141107/IMG_20141106_115557_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/141107/Screenshot_2014-11-07-14-07-36_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/141107/Screenshot_2014-11-07-14-08-34_www.kepfeltoltes.hu_.png

[ Szerkesztve ]

(#215) anti77


anti77
tag

Szép napot mindenkinek.

Tegnap beszereztem ebből a telefonból mindjárt kettőt. (egy LG 4X HD és egy Wayteq Talk5H lett lecserélve)
Eddig sok negatívumot nem tudok írni róluk. A sebessége a saját harminc valahány programom telepítése után is akadásmentes, A hangminőség és erősség szerintem megfelelő.Az összeszerelés, anyaghasználat hozza a mai igényesebb szintet. Semmi gagyi hatása nincs. Antutu 19979 pont . ha valakit érdekel bármi nagyon szívesen leírom.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#216) anti77 válasza llaci63 (#213) üzenetére


anti77
tag

Teljesen rendben van ilyen téren is.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#217) dlaj válasza atthany (#209) üzenetére


dlaj
őstag

A bill. világítás mégsem a kijelzőről megy, hanem külön van egy kapcsoló amivel ki-be lehet kapcsolni.
Tehát szerintem meg lehet próbálni beállítani értetési "led"-nek.

A fülhallgatót/rádiót nem tudtam kipróbálni, mert nincs olyanom.

[ Szerkesztve ]

(#218) gretzky77


gretzky77
veterán

Azt esetleg egy tab tulajdonosa meg tudná nézni,hogy az Otg funkció megy e illetve hogy esetleg elbír egy külső vinyót is vagy azt nem tudja meghajtani!? Köszi előre is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#219) dlaj válasza dlaj (#217) üzenetére


dlaj
őstag

Az előbb lemaradt:
A kapcsoló nem zárja ki azt, hogy nem a kijelzőről megy a billentyű világítás, de ha leveszem a kijelző fényerőt a bill. világítása nem változik, tehát a kettő független egymástól.

(#220) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Valaki próbálta már rootolni a telót esetleg?

(#221) anti77 válasza sing1ep1ayer (#220) üzenetére


anti77
tag

Akartam de pici probléma adódott. Egyszerűen nincs fejlesztői opció. Nem tudom az usb hibakeresést bekapcsolni. A nélkül pedig semmire nem jutottam.

[ Szerkesztve ]

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#222) gretzky77 válasza anti77 (#221) üzenetére


gretzky77
veterán

Beállítások ott alul a telefonról és ott sokat nyomogasd a build számot és lesz fejlesztői opció! Viszont a tabon mennyi a szabad hely mert most neztem egyet tescoba és. Azt irja 2gb-ból hogy 1,9 a szabad ! Hol a 8 gb?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#223) anti77 válasza gretzky77 (#222) üzenetére


anti77
tag

Nagyon köszönöm. A 8 gigát keresem én is. :-)

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#224) gretzky77 válasza anti77 (#223) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát ez az nem hiszem hogy 6 gb a rendszer ráadásul ügye azt irja ki hogy 2-ból Ennyi a szabad az meg azert karcsú!? Neked tab van

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#225) anti77 válasza gretzky77 (#224) üzenetére


anti77
tag

Nem. pont azt nyomkodtam.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#226) gretzky77 válasza anti77 (#225) üzenetére


gretzky77
veterán

És a telónál is csak 2-ből 1,9-et ír? Akkor az a 8gb megtévesztő kissé ami nem túl szép!? Van esetleg valaki akinek több?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#227) adabra válasza gretzky77 (#226) üzenetére


adabra
senior tag

A 214-es hozzászólásban szereplő képek közül az utolsó ad némi támpontot ezzel kapcsolatban.
Nem lehet, hogy a system partíció méretét nézitek?
Nincs ilyen telefonom sem tabletem, de kizártnak tartom, hogy 2 v 3 GB lenne a data partíció.

szerk: Itt is 8GB-t emlegetnek, bár nem írják, hogy mennyi használható belőle.

[ Szerkesztve ]

(#228) gretzky77 válasza adabra (#227) üzenetére


gretzky77
veterán

En is csak a Tescoban neztem meg a Beállítások tárhely menü alatt ott ezt írta,az alkalmazásoknál pedig hogy nincs telepített alkalmazás és a 2 gb-ból 17x mb a foglalt!

Igen 8-at irnak a Tescoban is a kis táblácskán azért is érdekes
Amugy amit te linkeltél hsz ott is csak 3gb ami szintén kevés sztem a 8-ból

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#229) anti77


anti77
tag

A telefonban én 6,1 GB-ot látok. X-plore fájlkezelővel.

[ Szerkesztve ]

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#230) laca7909af


laca7909af
tag

A telefon összes(!) tárhelye 8 GB.
Ez ketté van osztva. Egyiken van a rendszer és a telefon memória, másikra pedig a médiafájlok mehetnek.
Tároló menüpont alatt pedig részletezi a teló, mi mennyit foglal.

Más: a telefonos ügyfélszolgálat a telóval kapcsolatos technikai jellegű kérdésemre nem tudta a választ :(
Ja és eddig 5 alkalomból 1-szer vették fel a telefont, 4-szer kinyomták... :(((
Jól felkészült embereket ültetnek oda :C :))
Email-t meg nem lehet nekik küldeni, mert hiába nyomok a küldésre, semmi nem történik :U

[ Szerkesztve ]

(#231) gretzky77 válasza laca7909af (#230) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor lehet a tabnál is igy van csak elsiklottam felette!? Csak az a baj az úgy is kevés sztem egy húzósabb játék meg is tölti!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#232) laca7909af válasza gretzky77 (#231) üzenetére


laca7909af
tag

Én úgy tudom, hogy ezeknél az új kitkat rendszerű kínai telóknál beteszed az SD-t és onnantól az az SD, nem a telefon második 4 GB-os partíciója.
Használok most egy Mizu 502-est, azon is be lehet állítani és SD-re telepít egyből :C
Szóval szerintem itt is így lehet.
Ki kell próbálni a tulajoknak, hogy tároló menüpont alatt az SD-kártya legyen az elsődleges tároló (ott legyen a pötty !!)

(#233) gretzky77 válasza laca7909af (#232) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem ugy van hogy pont a kitkat ami nem enged sd-re telepíteni?

anti77 esetleg a towelroot nevű progi?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#234) anti77


anti77
tag

A telefon root-olással valaki nem jutott valami megoldásra?

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#235) dlaj


dlaj
őstag

Van egy hibás pixel a telefonon. Annyira ne zavar, de van.
Szerintetek egy pixelhibára kicserélik? Szerdáig visszavihetem.

(#236) laca7909af válasza gretzky77 (#233) üzenetére


laca7909af
tag

olvass figyelmesebben légyszíves ! hiába próbálok segíteni, ha nem olvasod el, amit írok ...
írtam, hogy van egy mizu m502-őm, az is ugyanez a hardver (6582soc, qhd ips, 1g ram) és szoftver (4.4.2)
azon is beállítottam sd-t tárhelynek és már oda tölt le mindent
de a Sony M2-esemen is pont a kitkat adta meg a lehetőséget az SD-re áthelyezésre, 4.3 alatt meg nem ment
más 4.4.2-es kínai kütyüt is használtam már, ott is megvan a lehetőség az SD-re telepítésre
remélem mostmár érted :U

anti77: a kitkat úgy tudom még nem root-olható egyszerű módszerekkel (pl. framaroot)

dlaj: ismereteim szerint 1 db hibás pixel miatt még a nagy gyártók (LG, Samu) sem cserélnek, de egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#237) dlaj válasza laca7909af (#236) üzenetére


dlaj
őstag

Kösz, akkor vasárnap visszaviszem. Hátha.

(#238) laca7909af válasza dlaj (#237) üzenetére


laca7909af
tag

végülis saját márkás és új termékük, gondolom korrektül fognak eljárni, hiszen Téged zavar a pixelhiba és így nem vagy elégedett a termékkel
remélhetőleg korrektek lesznek...

(#239) n@p@lm válasza alkatraz3000 (#194) üzenetére


n@p@lm
őstag

gps van benne?
mármint a tab-ban.

[ Szerkesztve ]

(#240) tixem válasza dlaj (#235) üzenetére


tixem
addikt

Ha 3 napon belül vagy akkor még nagyon indokolnod sem kell, hogy miért viszed vissza, 3 napig elállhatsz a vásárlástól minden további nélkül. HA köcsögölnek akkor meg írj a vásárlók könyvébe egy zaftosat.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#241) Degeczi válasza tixem (#240) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs ilyen szabály!
(más kérdés, h a legtöbb Tecsóban valóban nem nagyon szoktak morcoskodni az ügyfélszolgálaton, általában visszaveszik - de semmi nem kötelezné rá őket)
Csak "használatot akadályozó hiba" esetére lenne - de egyetlen pixelhiba nem az

(#242) alkatraz3000 válasza Degeczi (#241) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha 3 napon belül mindenével együtt visszaviszed sértetlenül, kötelesek visszavenni. ha netről rendelsz ez 8 nap.

gps kétlem, hogy lenne benne, hiszen mobilnetet sem tud a gép, meg 30-ért húzós lenne ha lenne gps :P

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#243) Ra3 válasza alkatraz3000 (#242) üzenetére


Ra3
őstag

30-ért egyeltalán nem meglepő ha van benne gps, ez egyébként is alap igény ahhoz hogy android futhasson rajta, ha megnézel egy 25-30k-s Wayteq-et, azon tuti hogy van gps, és ez már 2-3 évvel ezelőtt is így volt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#244) alkatraz3000 válasza Ra3 (#243) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

de a wayteq alapvetően gps-eket gyártott, de azért nem általános egyáltalán a gps megléte.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#245) n@p@lm válasza Ra3 (#243) üzenetére


n@p@lm
őstag

bizony, azokban már van.
ha lenne benne, szerintem be is vállalnék egyet. :)

(#246) Zeki válasza hue2000 (#27) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Tesco grillezős digitális mikrosütője ott van a szeren. Nagyon megérte a 13 ezret bő 1 éve.

(#247) Zeki válasza alkatraz3000 (#242) üzenetére


Zeki
nagyúr

Netről rendelve 14 napon belül lehet visszavinni!!!
Idei változás!

---
A wayteq nem csak gyárt, de szitáztat is tabletet, telefont. Pl a kínai Cube termékeit.

(#248) Zeki válasza csabors (#212) üzenetére


Zeki
nagyúr

Minden dual standby telefon ugyanúgy kezeli a sim kártyákat.
Mivel csak 1 rádiós rész van beépítve, ezért egymást váltva néznek fel a hálózatra. Ha az egyiken beszélsz, a másik olyan mintha ki lenne kapcsolva.
A dual active telefonokban van 2 rádiós rész, ott mind a két sim stabilan a saját hálóján ül.

(#249) Zeki válasza dlaj (#204) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha a "kistescoban" vetted az Izsákin, akkor éjjel negyed 1 fele nagy késztetést éreztem hogy megvegyem, de lemondtam róla, kellenek az infók. :)
Nem tudom hogy csak tesco simmel megy-e. Mert az meg éppen nem kell.
A beépített internetes telefonáló progi milyen?
Mert ha az babán megy, akkor azokért a nevetségesen olcsó VOIP percdíjakért máris megéri a teló.

(#250) Dluinet válasza aramis00 (#154) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Budaivám-nál van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.