Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LouiS22


LouiS22
veterán

A telefon a speckók alapján egyértelműen MediaTek chipsetre épül, a formavilág alapján is be lehet lőni a kínai bérgyártót, árban meg nagyjából annyi, mint a társai. Az 1 GB RAM mondjuk nem rossz, első okostelefonnak, karácsonyra jó ajánlat lehet, valszeg sokat el is adnak majd belőle.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2) zsirfecske


zsirfecske
addikt

kár hogy nem a hudl2 jött rögtön, de amúgy fasza. csak ki ne vonuljanak a számukra különösen kedvezőtlenül változó adókörnyezet miatt. sajnos ezt is rebesgetik :(

[ Szerkesztve ]

(#3) Spancho


Spancho
őstag

A tesco hudl 2 -ről én is pár hete olvastam ,az egész pöpec cucc.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) tatararpad


tatararpad
őstag

Szerintem reális termékek azok számára, akik nem Kínából akarják rendelni az olcsó telefonjukat/tabletüket, nem sok a felár azokhoz képest, ha fennakad a vámosoknál akkor meg pláne. Gondolom specifikációkban és minőségben is hasonlóak lesznek.

(#5) gerii


gerii
addikt

MA teszt lesz a tabletről?

(#6) bagkri01


bagkri01
őstag

Ha a tablet ilyen áron lesz, akkor simán beruházok egyre. Nem tűnnek rossznak ezek a kütyük, de a telefon rémlik valahonna :)

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#7) Morph33


Morph33
tag

És hogy kell kiejteni a nevet? Opszrííndott?

(#8) Legendd válasza LouiS22 (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Most jött a sajtóközlemény, valamilyen Intel Quad Core cucc van benne, ami elég jó. Android 4.4.2 mindkettő.

(#5) gerii: Lesz teszt, a tabletből előbb, talán jövő hét.

(#7) Morph33: logikusabb, ópöndott

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól hangzik. Kíváncsian várom milyenek lesznek.

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem a marketing-design része tetszik, pár napja már vaalaki vett ilyen open dott cuccot, ott a Firmware-rendszerinfóknál Medion volt megnevezve, ami kicsit érdekes, mert az ugye Lenovo családtag.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) alkatraz3000 válasza Graphics (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ráadásul a medion Aldi márka :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#12) tjb007 válasza Legendd (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy olyan Intel SoC létezik, amire illik ez a leírás, a Z3530, de elég hihetetlennek tűnik, hogy ezt fogják 30 ezer forintért adni. Ha mégis így van megemelem a nemlétező kapalom előttük.
Amúgy meg egyedül ez tűnik versenyképesnek a három felsorolt készülék közül.

(#13) tonerz


tonerz
aktív tag

Csak nekem tűnik egy kicsit túlkombináltnak ez a márkanév?
A tablet szimpatikusnak tűnik, főleg az ára miatt.
Egyébként a benne lévő soc és gpu nagyjából mivel lehet egy szinten qualcomm és mediatekkel összevetve?

(#14) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

hiper szuper akcióban az a telefon 20ezerért tök jó lenne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) Graphics válasza alkatraz3000 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ezért is volt kicsit érdekes a dolog még.

Hát majd kiderül, kíváncsi vagyok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Legendd válasza tjb007 (#12) üzenetére


Legendd
senior tag

Aa telefon egyébként csak 3G-t tud, 4G-t nem. Azt majd a következő generációs mobil fogja támogatni...szerintem nem nagyon tudják, mi az SoC-vel a helyzet, zárójelbe is teszem inkább a hírnél.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#17) LouiS22 válasza Legendd (#8) üzenetére


LouiS22
veterán

Hopp, megleptek!

Teszteljétek!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18) Menslee


Menslee
tag

Céges telefono(oknak)
teljesen korrekt(ek)
szerintem.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az összeszerelés minősége nagyon fog érdekelni :U

Finn the human

(#20) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Én már próbáltam TESCO terméket! A tepertős pogácsájuk fejedelmi!!! De az ilyen tabletektől kiráz a hideg, persze ha ócsó, akkó..... De a telefon teljesen korrekt. Nem baj az, ha bővül a kínálat!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Meg is van az óra, I6 név alatt lehet megtalálni a kínai forgalmazók oldalán. Tudtam, hogy ismerős valahonnan.
30-40 dollár között mozog az ára, szóval az a 18 ezer forintos ár egy kicsit sok. Mínusz 5000 forinttal már barátságosabb lenne.

(#16) Legendd

A Z3530 egy szimpla alkalmazásprocesszor, nincs integrált modem benne. Az XMM 7160/7260 külön megy mellé (ha megy).

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon meno nev, csak az atlag ember nem fogja vagni, hogy a 3=e, sebaj.
A keszulekekre kivancsi vagyok, majd remelhetoleg lesz teszt a masinakrol. :)

(#23) Csapoati válasza hemaka (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Opháromen dott. Hol itt a probléma? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) ollie


ollie
MODERÁTOR

Telefonhoz hazai gari, 1GB ram, 4,5 colos qHD, IPS kijelző, számomra jól hangzik.

***

(#25) Pearce


Pearce
aktív tag

Elég bazárinak néz ki az a fitnesz karkötő. Plusz kérdés a minősége is, mennyire tartós, stb.
A tabletnél mondjuk én is kíváncsi lennék az összeszerelés minőségére, bár el tudom képzelni...meg 30 ropiért milyen tablet lehet az...
Értem én, hogy az átlagra mennek rá és őket nem érdekli, hogy egyszerre 10 ablak legyen megnyitva meg menjen a zenehallgatás, de átlagjózsi meg pont ezt fogja gondolni, hogy no, itt van milyen olcsón a többi 100k-s árához képest és biztos ugyanannyit tud. Közben meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#26) Csapoati válasza Pearce (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez user error 100%-ban. Akinek van egy csöppnyi esze, az beláthatja, hogy egy 30 ezres tablet nem fogja hozni a 70 ezres Nexus 7 vagy a 120+ ezres iPadek teljesítményét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) hue2000


hue2000
tag

vettem már tesco-s saját márkás termékeket és nagyon kakik voltak :DDD

Az élet mindig drága

(#28) Graphics válasza hue2000 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telefont? Vagy mit. Csak mert ez beszállító kérdése, nem a sajátmárkáé

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) nubreed


nubreed
veterán

Úgy látszik a kínai bérgyártók bárkinek legyártanak bármit, bármilyen márkanéven. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#30) bagkri01 válasza Pearce (#25) üzenetére


bagkri01
őstag

:W Akkor majd Átlag Józsi megkérdez egy olyan nagy szakértőt, mint Te, hogy figyeljé.... má... Te, ez olyan jó, mint egy asus tranformer, me... akko.. megveszem. Ne nézzél már mindenkit hülyének, hidd el sokan utánaolvasnak mit vesznek, bár az írásod alapján csak Te lehetsz annyira okos. Nem hülyék az emberek, hogy azt gondolják egy, hogy egy 30k-s tablet ugyanazt tudja, mint egy 100k-s. Az összereéli minőséget meg majd meglátjuk, láttunk itt már katón varjút.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#31) HarleyCustom válasza nubreed (#29) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A márka nem számít csak használható legyen a mindennapokban,ne okozzon bosszúságot senkinek.Szerintem. :U Aztán kitudja...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) hue2000 válasza Graphics (#28) üzenetére


hue2000
tag

Egy ilyen tesco-s telefon jó egy öt éves gyereknek első telónak na de a tesco mit gondol? azt hogy ezt bármelyik 10 év fölötti ember megveszi ? arról már nem is beszélek hogy egy felnőttnek akinek van keresete az majd tesco-s mobilt vagy tabletet fog venni azok is meg még a gyerekek is inkább vesznek egy samsung-ot egy htc-t , blackberry-t vagy esetleg egy apple-t ? ez így van , lehet hogy jók ezek is de alig lesz rá kereslet

Az élet mindig drága

(#33) Graphics válasza hue2000 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Tescoba nem geekok járnak vásárolni. Van keresete, de nem mindent engedhet meg magának. Nem általános de sok ilyen család van

Kimennek 10-e után a családok fizukor vásárolni, szétnéznek ,tetszik meg fogja venni.

Teli van az ország nem műszaki beállítottságú emberrel, Nők, férfiak, gyerekek.

Ez nem degradálás, hanem tény. És olcsó eszközre lesz igény.

Tudod mennyi Akai-t , Navon-t, Beex-et, Qilive-et vettek már a magyarok. És hol, a Tesco-Auchan és társaiban :)

Ezt kéne látni, nem azt ami itt kerül tesztbe. Látni, hogy mi az amit megengedhet magának a magyar ember.
És igen, az nem fog HTC-t, Samsung-ot és ilyeneket venni. Ha előtte van az olcsó, megfoghatja és kipróbálhatja.
Nem érdekli a verziószám, mert lövése sincs pl, csak használni akarja :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) boncser válasza hue2000 (#32) üzenetére


boncser
aktív tag

Ezeket te komolyan is gondolod amiket leírtál? Nem fog mindenki kiadni 100-200 ezreket egy szaros telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#35) hue2000 válasza Graphics (#33) üzenetére


hue2000
tag

most őszintén te bemennél a tesco-ba és vennél egy ilyet ?

Az élet mindig drága

(#36) bagkri01 válasza hue2000 (#32) üzenetére


bagkri01
őstag

Az ilyen hozzáállás miatt nézik le sokan a kínai gyártókat, oppo, meizu, zopo, xiaomi, huawei, zte és még sorolhatnám. Na jó ez nem is hozzáállá, hanem inkább tudatlanság.
Azért MT6582+qHD+1 giga ram, azért már a bőven használható kategória és szerencsére nem egy tesco logó lesz a hátulján.

(#35) hue2000: simán, ráteszek egy bumpert ha szégyellem, és kész, de megem sosem érdekelt, hogy mi van ráirva a telómra. A Jiayu g3-mat is mindenki lefikázta, hogy az mi....aztán mikor megnézték koppant az áll, hogy milyen jó kis minőségi cucc.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#37) Pearce válasza bagkri01 (#30) üzenetére


Pearce
aktív tag

Veheted a fejedet a falba, hajrá! :DDD
Átlagjózsi nem fog engem megkérdezni, mivel nekem nincs tabletem.Viszont ha megkérdezne, azt mondanám, nem éri meg. Ezek csak ipari hulladékok. Spóroljon és vegyen egy normálisat.
Látszik, hogy a kommentem nagyobb részét magadra vetted, ezzel nem tudok mit kezdeni. Nyilván mindenki utánanéz mindennek, ugye? Aztán azért van az is, hogy telefonoknak is utánakérdeznek, mert maguktól megnézni egy tesztet már nagy erőfeszítés lenne. Akik a Tescoban intézik a nagybevásárlást meg főleg nem. /Itt írhattam volna Metro-t, Lidl-t, Aldi-t is, tökmindegy/

(#38) Ghoosty válasza hue2000 (#32) üzenetére


Ghoosty
őstag

Specifikációja és az ára alapján jó eséllyel ilyet fogok venni magamnak, pedig bőven felnőtt vagyok már.
(Ha kézben fogva, vagy tesztelve mégsem az igazi, akkor kínai THL T6s lesz a befutó.)

(#39) nubreed válasza hue2000 (#35) üzenetére


nubreed
veterán

Nem nekem szólt a kérdés tudom, de én biztos nem. :) De Dulieenek is igaza van, az ország többsége nem geek és tényleg nem ledegradálóan de bizonyos társadalmi rétegekben felül reprezentáltak az "egzotikus" márkák.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#40) Graphics válasza Pearce (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ipari hulladék? Én egy kínai Cube Talk 7X-et használok 1 éve. Öcsém fél évig használta, nyúzta, ütötte verte, ha épp leesett bírta. Múltkor úgy esett elrepedt az üveg, és mgé akkor is ment.

Ha ez a hulladék szint, akkor bocs, de csak ilyet veszek :) Ja és idehaza WayteQ cucc, és minőség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) kcsa válasza hue2000 (#35) üzenetére


kcsa
veterán

Az megvan gondolom, hogy a mobilarena olvasóközönsége jellemzően nem fedi le az "átlagos mobilvásárló" fogalmát :)

(#42) hue2000 válasza Ghoosty (#38) üzenetére


hue2000
tag

a THL jó vegyél azt

Az élet mindig drága

(#43) Graphics válasza hue2000 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tényleg jó, itt nyomkodom :D

De ha ez az op3ndott 30 ezer lesz, akkor veszek egyet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) bagkri01 válasza Pearce (#37) üzenetére


bagkri01
őstag

Na jó hagyjuk, Te már használtál ilyet, mert én még nem, ezért nem jelentem ki, hogy hulladék, Nem lesz egy High end cucc az biztos, nem nincs is annak kikiáltva. Tartalomfogyasztásra szerintem bőven elég lesz. Megfordult már egy pár kínai cucc a kezemben és kijelenthetem, hogy kb 2012-óta igen vállalható minőséget teszenek le sokan az asztara.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#45) gerii válasza hue2000 (#35) üzenetére


gerii
addikt

Pedig ez így van, ahogy írta.

(#46) papi77 válasza Pearce (#37) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem sokaknak hiába mondanád,hogy spóroljon egy jobbra...nem fog,mert nincs miből!
Ezeket első telefonnak fogják sokan venni,meg akinek nincs pénze drágábbra.

Az első: NOKIA 1611

(#47) Pearce válasza Graphics (#40) üzenetére


Pearce
aktív tag

Tudom, te a kínai cuccokat favorizálod. Nem probléma.
A kérdés az, hogy miért olyan fontos azonnal egy 30 ropis tablet? Miért nem jó 2-3 hónappal később?

(#46) papi77

Nincs miből, de egy 30 000 forintos tabletre van pénz? Ugyan. Aki meg arra össze tudta spórol a pénzét, az tud még várni.

[ Szerkesztve ]

(#48) trassher


trassher
addikt

22 óra után is legyen pékáru, utána jöhetnek a saját márkás mobileszközök.

Redmi Note 7

(#49) freelancer68


freelancer68
tag

Elvileg ez az op3ndott telefon Lenovo.

Op3n-Dott-Lenovo-P4502

[ Szerkesztve ]

(#50) Ghoosty válasza hue2000 (#42) üzenetére


Ghoosty
őstag

Elhiszem, hogy jó a THL, végigbogarásztam a topicját, de azért megvannak a maga hibái. Ebben az árkategóriában best buy.
Árban kb ugyanott vannak. 27k vs 30k.
4,5 col jobban tetszik, mint az 5.
Helyi garancia jobban tetszik, mit a kínai.
A kicsit jobb felbontás is jobban tetszik.
Innentől viszont majd a teszt fog dönteni, meg a tapicskolás, mert tesco-ban meg tudom tapicskolni.
Az, hogy tesco-s, nem tud érdekelni, eddig bármilyen sajátmárkás cuccot vettem, nem volt vele komoly gondom. Nem hibátlan, de többet ért, mint az ára. (Nem a kék fehér cuccokról beszélek, azok tényleg sokszor szarok.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.