Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) anti77 válasza tpeter77 (#350) üzenetére


anti77
tag

LG 4X HD van. Annál jobb.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#352) M.A.Z. válasza tjb007 (#12) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Intel Inside van kiírva a standjánál.

(#353) tjb007 válasza M.A.Z. (#352) üzenetére


tjb007
nagyúr

A telefonnál ? Ha igen akkor még mindig a hülyeséget terjesztik.

(#354) anti77

Tudom, esett erről már jó párszor szó.

[ Szerkesztve ]

(#354) anti77 válasza tjb007 (#353) üzenetére


anti77
tag

A telefon MTK procis.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#355) tpeter77 válasza laca7909af (#230) üzenetére


tpeter77
addikt

szombaton voltam a miskolci legnagyobb Teszkóban megnéztem élőben a telefont.
Feltettem az eladó (hölgynek) pár kérdést (mert még nem találtam rá erre a topikra) de nem tudott rájuk felelni, ezért a kiállított darabhoz oda se ment, hanem egyet behozott a raktárból és felbontotta, tuti ő is kiváncsi volt rá :D
Azt sem tudta, hogy hány simet kezel. Meglepődve mutatta, hogy 2 simet kezel, meg az akksit nézte, hogy csak 1700mAh.
Azt mondta neki egy 5" telója van de 3 órányi használat után töltenie kell.

Nagyon gyorsan fókuszál a kamera, makrótól távolig, tényleg a feleségem is csak lesett, neki volt S3 minije és most LG L70-ese van.
Jó a képe, hangerősségről nem tudok beszámolni, azt nem próbáltam.

Térerősséget jól veszi? a Wifi vevője erős? ezekre talán még nem írtatok.

(#356) anti77 válasza tpeter77 (#355) üzenetére


anti77
tag

De írtuk. :-) A wifi picivel az átlagnál erősebb. A térerő meg mindig van soha nem nézegettem.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#357) tpeter77 válasza Degeczi (#198) üzenetére


tpeter77
addikt

jó lenne egy méretpontos szilikontok, nekem nagy szükségem lenne rá, hogy ha poros koszos felületre leteszem akkor ne a hátlap karcolódjon, koszolódjon, sérüljön.
tudjátok már, mi való hozzá, mivel kompatibilis a mérete?

másik kérdés az aksi.
Nagyobb kapacitásút bele lehet rakni?

anti77: kösz, most olvastam végig a 350 hsz-t, lehet 1-2 elkerülte e figyelmem :)

[ Szerkesztve ]

(#358) Degeczi válasza tpeter77 (#357) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Na ez a másik, valóban, és nem is annyira csak a hátlap védelmére, hanem ha netán leejted a telefont és az élére esik, könnyen megreped a kijelző a hirtelen ütéstől: olyankor az a tán 2 mm-nyi vastag szilikontok is sokat csillapít rajta

És nem csak a külméretek szerint kell illeszkedjen a tok, hanem a gombok, csatlakozók helyén kivágott, ezért mindenképpen típusspecifikus

(#359) tpeter77 válasza bluepulse (#277) üzenetére


tpeter77
addikt

4 órányi mobilnetezés vajon hány %-osra merítené a fullra töltött telót?

kizárólag mobilnet, semmi wifi.... és közben autókázol 200-300 km-t.
Ha ezt tudja a teló, máris megveszem.

(#360) tpeter77 válasza Degeczi (#358) üzenetére


tpeter77
addikt

igen, ezért tetszett a zte v5, vagy a Leonovo A328, de egyik sem tetszett. Első túl nagy, a másiknak rémes betekintési szögű TN-paneles kijelzője volt.

remélem lesz kifejezetten erre a készülékre gyártott szilikon tok.

(#361) anti77 válasza tpeter77 (#359) üzenetére


anti77
tag

Autó fényerővel sacc kb tudja.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#362) oris válasza tpeter77 (#360) üzenetére


oris
aktív tag

Ha jól láttam a vevőszolgálatosoknak adott leírást, jövő héttől lesz tok a Tecsóban a telefonhoz.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#363) tpeter77 válasza laca7909af (#302) üzenetére


tpeter77
addikt

valami jó témát kéne rá feltenni, mert a gyári ikonok nem tetszenek.

az LG és a Samsung ikonjai tetszenek, de legjobban a
Motorolám CyanogenMod ikonjait szeretem.

Lehet hasonló témát felrakni erre is? Ilyet még sosem csináltam, bezzeg romot a Motorlás már sokszor cseréltem :)

(#364) tpeter77 válasza oris (#362) üzenetére


tpeter77
addikt

akkor azt kivárom... köszi!

(#365) anti77 válasza tpeter77 (#363) üzenetére


anti77
tag

Persze. feldobsz egy launchert és már meg is oldódott. ( A zero nekem bejött. Kicsi,gyors)

[ Szerkesztve ]

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#366) tpeter77 válasza joci86 (#319) üzenetére


tpeter77
addikt

Y550 és az Ace4 dual simesek? ..... mert úgy látom mindkettő single, tehát kiesnek, marad a nyitottpont mind olcsó dualsimes.

(az LG-s kérdésemre még nem jött válasz...)

(#367) tpeter77 válasza oris (#331) üzenetére


tpeter77
addikt

KingoRoot progival próbáltad már?

(#368) tpeter77 válasza dlaj (#337) üzenetére


tpeter77
addikt

Jól látom? töltés után 2 órán át volt készelétben a telefon és 50%-ra merült az aksi.
Az tűnt fel, hogy eközben a wifi végig aktiv volt.
Gondolom úgy van beállítva a wifi, hogy állandóan fel van kapcsolódva a routerre.
Arra tippelnék, hogy a háttérben a wifi vagy egy másik progi bugos és meríti nagyon az aksit.

gyári resetet csinálj, ha akkor is ezt produkálja, cseréltesd ki a készüléket, vagy lehet, hogy hibás az akksi....

[ Szerkesztve ]

(#369) dlaj válasza tpeter77 (#368) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi az ötleteket. :R Valami hasonlókban gondolkodtam én is.
Délelőtt letöröltem néhány gyanúsnak vélt alkalmazást, újraindítottam majd feltöltöttem. Most úgy néz ki jó lesz, nem kell visszavinnem. :)

(#370) duni84 válasza joci86 (#326) üzenetére


duni84
aktív tag

otg nem megy, de nekem perpill 20 óra alatt 30%-ot merült (vásárlás óta első bekapcsolástól, tehát annyira nem nevezném mérvadónak). bt, gps, wifi végig bekapcsolva,max 40 perc ébrenléttel: amíg nyomkorásztam vásárlás után, pár fotó készítése, minden app frissítése, 10 perc navigálás, ilyesmi. elég "lapos a csík" azokban az órákban, amikor nem használtam, tehát lehet, h sikerült kifelejteniük néhány vámpír appot a kezdő csomagból ;)

#metszéspontok

(#371) csongi


csongi
veterán

A hatuljan van tesco jelzes vagy barmilyen markara utalo? Es ez kartya fuggetlen?
Es az otg nekem erdekes, mert ez a soc nem tamogatja.
Valoban mukodik?

[ Szerkesztve ]

(#372) Fr0z3n válasza dlaj (#369) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szabad tudni mit töröltél? Nekem is össze vissza írja, hány százalékos.

(#373) tpeter77 válasza csongi (#371) üzenetére


tpeter77
addikt

most olvastam végig a teljes topikot.

- OTG-t nem támogat
- DUÁL SIM-es, és kártyafüggetlen. Két "normál" méretű SIM kártya megy bele (nem a divatos kicsi, microSIM)

(#374) csongi válasza tpeter77 (#373) üzenetére


csongi
veterán

koszi!
Lehet megerne egy tesztet. De ma mar a tablet video test indul a ph tv-n.

(#375) anti77 válasza csongi (#371) üzenetére


anti77
tag

Nem müködik az otg. Bár a proci támogatná.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#376) tpeter77 válasza csongi (#374) üzenetére


tpeter77
addikt

tényleg?
és még a héten lesz ópendot telefon teszt is?

(#377) tsiga18 válasza csongi (#374) üzenetére


tsiga18
tag

Azt az infót kaptam Legendd-től, hogy teszt lesz a telefonról a közeljövőben, tablet teszt már folyamatban van.

(#378) csongi válasza tsiga18 (#377) üzenetére


csongi
veterán

Az jó :)

(#379) joci86 válasza tpeter77 (#366) üzenetére


joci86
senior tag

Az Y550 és Ace4 valóban single SIM-esek, akinél a dual elvárás, náluk nem jönnek számításba. Nekem a dual csak egy nyitott lehetőség lenne, de (jelenleg) egyáltalán nincs rá szükségem. :)

@ Oris (#331)
@ Duni84 (#370)
Köszi az infót! Sajnálom, hogy nem OTG képes. Nem elvárás, csak egy plusz pontot jelentett volna :)

(#380) garame


garame
csendes tag

Aki vásárolt már, nem tudna feltenni sötétben készített képeket?

(#381) haris


haris
őstag

Na megnyomogattam Őket a budaörsi tescoban.
Mondjuk alig találtam meg, mert gondoltam a műszaki osztályon találom, de ott egyetlen darab sem volt. Viszont kifelé menet a "főfolyosón" volt egy polcvég, azon volt mindegyikből 1-1 kirakva. Telefon, tab fekete, tab fehér. Karkötő nem, de azt sose vennék.

A telefon szerintem teljesen rendben van. Kicsi, gyors, a launcher sem zavaró, de az úgyis cserélhető.
A 8GB ROM-ból kb 2 van a rendszer, a maradék 3-3GB arányban lett felosztva a programoknak és a multimédiának. Ez mindenképp jobb, mint néhány gyártó 1+5 felosztása.
1-2 képet lőttem a camerával, azok a kijelzőn igen meggyőzők voltak, gépen nem tudtam visszanézni.
Kár hogy épp most jött meg a teló, így inkább csak nézegettem, venni nem tervezem, pedig bejövős.
Mondjuk hogy a bekapcsoló gombot miért kellett "a rossz" oldalra tenniük, azt fel nem foghatom, ráadásul kicsit lötyögős is volt, de ennyi pénzért ez szerintem elnézhető.

A tab fura volt. A fekete valamiért kicsit döcögött, még a képernyő lapozáskor is meg-megakadt. Gondolom mindenki teliszemetelte már mindennel a play-ből. Ezt azért gondolom, mert a fehér jó gyors volt, ezeket nem produkálta.
Viszont a tárhely a taboknál érdekesen alakul. A 8Gb-ból mindösszesen 2GB!! maradt. Gondolom az x86 proci miatt kell ennyi hely a rendszernek, bár nem tudom, majd aki jobban ért hozzá elmagyarázza. Mondjuk ez kicsit eltántorít tőle.
Na megyek megnézem mit mondd Legendd a MA!TV-n

Bocs ha kicsit hosszú lett

(#382) duni84


duni84
aktív tag

sikerült már valakinek előhoznia a task manager-t (háttérben és előtérben futó ablakok listáját)? ami másik telefonokon a home/fizikai gomb megnyomására előjön. ebben mindenképp a google assistant ugrik elő

#metszéspontok

(#383) tsiga18 válasza duni84 (#382) üzenetére


tsiga18
tag

Ez engem is érdekelne, nekem se jött össze a task manager előhozása

(#384) Zeki


Zeki
nagyúr

A tescomobile sim kártya olyan hogy kitörhetős mikrosimnek?

(#385) inyuska válasza tsiga18 (#383) üzenetére


inyuska
tag

Középső ledre kétszer rákattintasz gyorsan.

(#386) duni84 válasza inyuska (#385) üzenetére


duni84
aktív tag

zseniális :) köszi

#metszéspontok

(#387) Dluinet válasza Zeki (#384) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#388) Zeki válasza Dluinet (#387) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szuper!
Holnap veszek egyet.

(#389) dlaj válasza joci86 (#379) üzenetére


dlaj
őstag

Y550 jóval gyengébb kijelzőben.

(#390) dlaj válasza garame (#380) üzenetére


dlaj
őstag

Íme. Bocs, de a vaku bekapcsolva maradt.

(#391) dlaj válasza haris (#381) üzenetére


dlaj
őstag

Nagyon tetszett a hsz-ed. Viszont a telefonon alap droid van. Ha ezt nevezed launchernek, akkor OK.
Több nem lesz. Kíméljetek a szerkesztés gomb használatától. (Ez is szerkesztett)

[ Szerkesztve ]

(#392) joci86 válasza dlaj (#389) üzenetére


joci86
senior tag

Felbontásban valóban gyengébb, de a minőségét (betekintési szögek, fényerő, színek) azért megvárnám még ;)
A ROM-ot kivéve hardverben azért jóval fejlettebb az ismertebb kínai (Snapdragon 410, GLONASS, 2000mAh akksi). Valamint plusz pont, hogy tömegével lesz hozzá mindenféle kiegészítő, pótalkatrész, stb... :)
Nekem egyelőre úgy tűnik, hogy (számomra) megéri a +11 ezret, de nyilván más preferenciáim vannak, mint az Op3n Dott valós célközönségének. Egyébként még egyáltalán nem kizárt, hogy végül nálam is a Tecsó telefon köt ki... :)

(#393) dlaj válasza joci86 (#392) üzenetére


dlaj
őstag

Betekintési szögben és fényerőben is kiváló ez a telefon, és nem hiszem, hogy a papíron gyengébb hardver ellenére panaszod lenne a rendszersebességre.
(Az első telefonom, ami után nem vágyok másra. '5 év alatt volt 7 android telefonom, amiből 2 octa core)

Szerk. Kecskeméten megmutatom.

[ Szerkesztve ]

(#394) anti77 válasza duni84 (#382) üzenetére


anti77
tag

A home gombra dupla érintés.

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#395) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Megvettem a Zasszonynak, jó, bővebben ezé a pízé nagyon jó.
Neki is tetszik. :D
Ja igen a énmegyekekben a pont először kicsinyég kóbászót össze vissza, de aztán megnyugodott, és pozícióba ált.
Hosszabb tesztelés majd vmikor a héten ha a zasszonytú visszatudom kunyeráni.......
A töltőfej 1A tud (tudja is), de a teló csak 480mA vesz fel.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#396) joci86 válasza dlaj (#393) üzenetére


joci86
senior tag

Köszi, megnéztem a hétvégén :)
Teljes mértékben elégedett voltam vele, a bekapcsoló gombot leszámítva. Talán a rezgőmotort éreztem kicsivel gyengébbnek, mint amiket eddig megszoktam (Xperia X8, Optimus One, Y300, Xperia M).
Az MTK VS Snapi miatt orientálódom az Y550 felé, de még nem hoztam végleges döntést.

(#397) Peat;) válasza joci86 (#392) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem érdemes megvárnod, az akksi ebben elég kicsi(egyértelműen a legnagyobb hibája a készüléknek), ha mérsékelten használod, kis hívás és tényleg kis net akkor már nagyon necces a két nap, muszáj naponta tölteni. A kamera pocsék, de ilyen kategóriában ez jár. A telefon mérete viszont lehetne kisebb, tök fölös a nagy keret és ugye a nagy helyet ki sem használták nagyobb akksira. A műanyag minősége puha műanyag, érezni hogy ha hozzávered valamihez akkor meg fog látszódni rajta, illetve a kijelző és műanyag találkozásánál garantált a kosz lerakodása..ettől függetlenül egyben van a készülék. GPS meglepő de tényleg megy, hangminőség egész jó. Így más hibát nem is találtam, a kijelző sem felsőkategória azért, de szépnek mondható, fényerő átlagos, jó de nem kiemelkedő. 30-ért nagyon megéri a 2 év garanciával, de ha tényleg 41 lesz a másik akkor érdemes megvárni. Próbáltam kicsit reálisabban leírni a telefont, sokan azért túlzásokba esnek. De ár érték arányban tényleg nagyon jó és nem találkoztam még hibával, bekapcsolod és megy készülék, moddereknek nem való.

(#398) dlaj válasza Nagya21 (#395) üzenetére


dlaj
őstag

Talán emlékszel, nekem is volt Coolpad 7320.
Ami miatt ezt leginkább jobban szeretem, az az élethű színek. Fényképezd le pl.. a füvet a Coolpad-dal és ezzel a telóval. És hasonlítsd össze a saját kijelzőiken a színhűség szempontjából.
Arról nem beszélve, hogy 8 mag ide, vagy oda, ez sem marad el a Coolpadtóll.

(#399) Nagya21 válasza dlaj (#398) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Háperszehogy emlékszek.
Jó majd holnap megejtem, és referálok(mán teljesen megörgyitesz ezze a zőőőddde :DDD )
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#400) dlaj válasza joci86 (#396) üzenetére


dlaj
őstag

Ha ezt telepíted, akkor mindegy, hol van a Power gomb. Feltéve ha a vol. jó oldalon van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.