Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Samus


Samus
addikt

Kicsit emlékeztet ez arra, amikor az N82-t vettem. Bújtam a Mobilarénát, és a nagyobb nevű telefonokkal foglalkozó oldalakat, hogy mégis mely készülék lenne az, ami nekem megfelelne. Végülis egy olyan lett, amit előtte eleve kizártam, merthogy nem tetszik. Azán mégis megtetszett. Irány a fórum, és vagy két hónapnyi kérdezősködés után eldöntöttem, nekem ez kell. De épp nyár eleje volt, a készletek kifogytak (!), nem hogy eredeti magyar, de még a szürkeimport sem volt könnyen beszerezhető. Nézegettem az árakat, sorban írtam a boltoknak, de mindenhol elkeserítettek. Nincs, nem magyar garis, bolti garancia, majd később lesz, stb, stb. Végül meguntam, és az utolsó boltot felhívtam. A hölgy készséges volt, elmondta a konstrukciókat, hogy mi mivel jár, mennyiért mit kapok. Végülis egyszer élünk alapon a hivatalos két éves magyar garanciásat választottam, "potom" 91000 magyar forintért. A két éves, szürkeimport bolti garanciás 75000 lett volna...nem is bántam, hogy a hivatalost vettem, kétszer kellett LCD panelt cserélni, egyszer billentyűzet fedlapot (három hónappal a megvétel után(!), anyaghiba, azt mondták a szervizben), és a sztereó hangszórók közül a bal-t javítani kellett...ja igen, és a kameramodult is kicserélték, lévén beégett (fehér) pixelcsoporttal gazdagította az elkészült fényképeket. Szerencsére pont belefértem a két évbe...azt viszont eldöntöttem, hogy soha többé ennyit telefonért. 60 000 a maximum, amit valaha is ki fogok adni, ha újat veszek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.