Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Hajrá!

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Fiamnak ugyanilyen tabletje van. Szerintem esélytelen bármit rávarázsolni. Turtam én is a fórumokat, de semmi használhatót nem találtam. Talán Linux jöhetne még szóba, de az szerintem nem nagyon használható tableten.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) pet007


pet007
aktív tag

Szerintem ha meg sikerul is feltolni a gepre, akkor is gondjaid lesznek driverekkel (kamera, touch, kitudjami).

(#4) qqcqqc válasza pet007 (#3) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én is ettől félek.
A másik, meg mennyire támogatja a 32 bites efi-t. A linuxszal is az a gond, hogy az UEFI telepítők 64 bites rendszert kérnek, ezekben a tabokban meg 32 bites van.

(#5) quailstorm


quailstorm
nagyúr

RemixOS-t próbáld ki, akár pendrive-ról. Intel kivonult a droid support mögül (5.1-nél), úgyhogy szívás van. 6.0-n túl nem nagyon jutott még senki se.

(#6) qqcqqc válasza quailstorm (#5) üzenetére


qqcqqc
őstag

Köszi, nem lenne rosz, de az a fránya 32 bites efi

(#7) Hieronymus válasza qqcqqc (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én próbáltam.
Egy SilverCrest, születési nevén Trekstor, 2in1 táblagépen kettő gondom volt vele.
Az érintést tükrözve érzékelte. Volt hozzá javítás, csak nem segített.

De ez volt a kisebb gond. A sebességben mélyen a Windows alatt teljesített a táblagép.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) qqcqqc válasza Hieronymus (#7) üzenetére


qqcqqc
őstag

Na ezért szeretem a közösség segítségét. Sok fölösleges kísérlettől megkímél.
Köszönöm a választ.

(#9) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Ahogy olvasgattam az oroszok Windows 10 LTSB verzióval használják a tabot, de hát ez már warez zóna.
Mondjuk logika van benne, nincs verziófrissítés, az nem is menne a tárhely miatt, de valamennyire naprakész.
Nekem a winnel az volt a gondom, hogy lassabb, mint az android és jobban ette az akkut.

(#10) Hieronymus válasza qqcqqc (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Mondjuk logika van benne, nincs verziófrissítés, az nem is menne a tárhely miatt, "

Ez már nem gond a Windows 10 esetében.
Rendszerfrissítéskor kér a rendszer egy USB meghajtót. A kért méretnél nagyobbat kell csatlakoztatni. Az lényegtelen, hogy pendrive vagy merevlemez, csak elegendő szabad helynek kell lenni az eszközön.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) qqcqqc válasza Hieronymus (#10) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az eszközön nincs elég tárhely. 32 GB a belső tárhely. Jó esetben egy tiszta telepítés megy, de frissítéshez kéne hely a widows.old mappának is. Ha raksz rá valamit, akkor felejtős a frissítés. És akkor nem számoltunk azzal, ezek dual bootosok alapból, tehát a 32 BG-n van egy win és egy robot.

(#12) Hieronymus válasza qqcqqc (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Leírom még egyszer.
Nekem van egy 32GB-os tárhellyel rendelkező táblagépem.
Eddig minden frissítést sikerült telepítenem, beleértve az utolsó áprilisi frissítést, amit márciusi dátummal jelöl a Microsoft.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) SzaboZE válasza Hieronymus (#10) üzenetére


SzaboZE
addikt

De probléma, ugyanis a Pron még 1511-es win10 van gyárilag és az nem ajánlja fel a külső meghajtót. Én kigyepáltam mindent a win alól, sikerült 8GB (!!!) helyet csinálnom rajta, elindult a frissítés. Ez valószínűleg csak egy köztes firssítés (1608 talán), aminél újra elindult a frissítés, ekkor már kért pendrive-ot. Viszont a pendrive-al az újraindítás után folyamatosan 0%-os készültséggel megáll, végkimerülésig ott áll. Szóval 22-es csapdája. A win10 telepítő pendrive-val indítva sem indul el a tablet. Valakinek sikerült már 1803-at tenni rá?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14) SzaboZE válasza Hieronymus (#12) üzenetére


SzaboZE
addikt

Gondolom neki fent van az Android is, ez esetben csak 18GB a win tárhelye!

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.