Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Huhh, ezt jól kiadtad. :) Szabad kérdezni, mi váltotta ki ezt belőled? Elsőre valaki olyan ugrott be, akivel napi szinten kénytelen vagy együtt létezni. De fel a fejjel! Isten szereti a hülyéket. Mi másért teremtett volna annyit belőlük? :DD

(#2) PSti


PSti
tag

Ja, semmi ilyesmi, csak valamiért az emberek imádnak sopánkodni. Értelme meg nulla, és közben tényleg nem érzik magukat jól. Szarul érzik magukat. Attól, hogy leírja, vagy elmondja, nem lesz jobb. Akkor nem történik semmi, csinálni kéne valamit, de hát az meg fárasztó :)

(#3) Jack Hunter válasza PSti (#2) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Saját tapasztalatom szerint az jó,ha kiadod magadból a felgyülemlett feszültséget. Sopánkodni, mások idegeire menni már nem az.

(#4) PSti válasza Jack Hunter (#3) üzenetére


PSti
tag

Teljesen egyetértek.

Az a gond csak, hogy sok embert látok szenvedni, főleg ilyen problémákkal amit itt leírtam. Azt hiszik, hogy nincs kiút, csak őket veri az isten természetesen, másoknak minden könnyen megy. És tényleg, saját magát szívatja, és szívesen segítene rajta az ember, de nem lehet.

(#5) UnA válasza PSti (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem tetszett, jókat vigyorogtam :)

(#6) PSti válasza UnA (#5) üzenetére


PSti
tag

Köszi, akkor már megérte :)

(#7) Somatom


Somatom
veterán

Ha estére azon kapod magad, hogy jobban érzed magad a bőrödben, gyorsan olvass logout blogokat! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) PSti válasza Somatom (#7) üzenetére


PSti
tag

Nagyon jó! :C

(#9) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nem tudom minek olvastam el egy tutorialt, hogyan érezzem szarul magam amikor ha akarom megy az nekem magamtól is. :DDD

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#10) gabyka válasza Bambuszpro (#9) üzenetére


gabyka
aktív tag

Mert a tutorialt mindig el kel olvasni, hátha rosszul tudod, amit kell...persze ettől is szarul érezheted Magad :D

(#11) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

:D

Itt a blogouton elég magas a "mentálisan mozgássérült" koncentráció.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#12) Bambuszpro válasza gabyka (#10) üzenetére


Bambuszpro
tag

De úgy nem izgalmasabb ha nem tudod mit kell csinálni és azért érzed magad szarul? :D

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#13) gabyka válasza CaNNa3IS (#11) üzenetére


gabyka
aktív tag

Ezért jó, ha van kéznél egy kanna bis...

Kikísérem magam... :B

(#14) gabyka válasza Bambuszpro (#12) üzenetére


gabyka
aktív tag

:R Mekkora igazság

Nem nekem jutott...őőő...eszembe...szarul is érzem magam

[ Szerkesztve ]

(#15) Somatom válasza gabyka (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek mi. Nekem az nem jön be. Beparázok tőle, aztán felzabálom a hűtőt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) gabyka válasza Somatom (#15) üzenetére


gabyka
aktív tag

(Talán?) Hálistennek, nekem se sok jutott belőle, megmaradok a sörnél...mondjuk annak is van látszatja... :B

[ Szerkesztve ]

(#17) bkercso


bkercso
nagyúr

Hamarosan mind itt lesznek...! ;]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18) ncc1701 válasza Jack Hunter (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezért is járok edzeni. :) Kiválóan le lehet vezetni az ideget.

(#19) Luck Dragon

Én is újból kezdtem edzeni , hogy a nyári alakom meglegyen . Ilyenkor teljesen kikapcsol az agyam ami pihentető és kizökkent a mókuskerékből .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) ncc1701 válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


ncc1701
veterán

Hát. Vagy nagyon szerencsés testalkatod van, és nincs vele sok munka, vagy ezt a nyarat már aszhatod. De legalább jólérzed magad, és csinálod, ez a fontos.

(#21) Luck Dragon válasza ncc1701 (#20) üzenetére

Már egy ideje dolgozom az “ ügyön “ :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) CaNNa3IS válasza gabyka (#13) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#23) ncc1701 válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


ncc1701
veterán

Helyes. :)

Tavaly olyan panoptikum volt a strandokon, h csak pislogtam. Ennyi szar formát még nem láttam életemben.

(#24) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

ajánlott olvasmány:

Hogyan legyünk boldogtalanok: Az önsorsrontás tudománya
Marcia Jacobs Dan Greenburg

(#25) #72042496 válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

"hogy a nyári alakom meglegyen"

Nekem már a téli is megvan! :DDD

(#26) Luck Dragon válasza #72042496 (#25) üzenetére

Brum-brum fajta ? :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Somatom válasza #72042496 (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) #72042496 válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Poénkodom, nem vagyok azért szétfolyva. :)
Szívesen mozgok is, bár most épp mélypont meg göthösség van (így nem kellett a "szarul érzéshez" idejönnöm tanácsért :D), de ez elmúlik aztán lehet újra csapatni.

[ Szerkesztve ]

(#29) pusszycat válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én 98 vagyok. Diétázás mellett. Sokat sétálok van, h 8-10 km egy nap. Nem reggelizem egyáltalán. Ebéd ami belefér. Vacsora valamilyen snack. 4 liter tea csak citrommal/nap :) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30) #72042496 válasza pusszycat (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

98 évesen nem is rossz az. ;]

(#31) pusszycat válasza #72042496 (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

98 masnival a hajamban? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#32) Luck Dragon válasza pusszycat (#29) üzenetére

Jó de a súlyod mellett gondolom van magasságod is .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Chaser válasza pusszycat (#29) üzenetére


Chaser
titán

a tömeg magában annyira semmitmondó adat ( :
210cm-hez vagy 98kg, vagy 160-hoz?
vagy...? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) pusszycat válasza Luck Dragon (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+ #33Chaser

175 cm magas, mindenhol csinos izmos, kivéve a hasamat, na az lehetne laposabb. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#35) VIPowER válasza pusszycat (#34) üzenetére


VIPowER
senior tag

Fotót kérünk róla.

(#36) Luck Dragon

Akkor oda irányuló edzést kell végre hajtani .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) pusszycat válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem kivitelezhető, mert cipekedéstől köldök sérvem lett amit meg kell műteni ha majd elég bátor leszek hozzá. Eddig halogattam már vagy 2 éve a covid miatt. Nem fáj meg ilyesmi, de azért látszik. Szinte minden elmúlik vagy begyógyul magától, csak a sérv az nem. Az csak nagyobb lesz. :(((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#38) Luck Dragon válasza pusszycat (#37) üzenetére

És mikor leszel elég bátor ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) pusszycat válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van még más is. Ahol dolgozom mint tudod cnc-n (amúgy ott kaptam sérvet) hát igazából magam vagyok a több száz program közül más nem nagyon igazodik el. Szóval ha kiírnak több hétre akkor nem tudom mi lesz, pár nap nem lenne gond. Meg utána megint nem tudnék emelni 1 hónapig. Van magánkorház ahol robot műt és este haza is mehetsz. Csak egy fold 4 árába kerülne. Vagy bemegyek egy random állami korházba ahol felvágnak rendesen. Halogatok.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) Luck Dragon

Én nagyon szurkolok neked , hogy a legjobb döntést hozd meg .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) pusszycat válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Minden attól függ, h növekszik vagy stagnál, fáj e, max nem megyek strandra addig, amúgy nem túl nagy 1-1.5 cm fentről nézve észre se lehet venni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#42) Luck Dragon válasza pusszycat (#41) üzenetére

De gondolom a tudat , hogy az ott van az zavar téged nem ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) nevemfel


nevemfel
senior tag

Remek összefoglaló, jó meglátások.

A titok nyitja a szarul érzéshez az a fajta világkép magadévá tétele, miszerint azért vannak problémáid az életben, mert a családtagjaid, az ismerőseid, a szomszédaid, a bolti eladó, az autószerelő, a hivatali ügyintéző, a kormány, az emberiség, sőt, maga az egész univerzum szövetkezett ellened, hogy kibasszon veled, ahol csak tud. :)

Forget your troubles, c'mon get happy

(#44) Chaser válasza pusszycat (#39) üzenetére


Chaser
titán

én 187/100-102kg, négyévszakos üzemmód : ) azért van egy kicsi felesleg a hasamon, de nem zavar
műtét után pár hét bukta emelés terén, de melózni attól éppen tudsz ha a fizikai részét megoldja más
ha a melóhelyen annyira fontos a munkád éppen meg is finanszírozhatnák a műtétet, nem vetetted még fel?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) RandomName válasza pusszycat (#39) üzenetére


RandomName
aktív tag

Azért a cég is jobban járna ha tervezetten esel ki, mintha valami váratlan esemény miatt súlyosbodik a helyzeted, és ott állnak ember nélkül...
Dobd fel nekik a témát, hogy mikor tudnak nélkülözni, hogy újra tudd azt rendesen csinálni amire szerződtél.... Ha tényleg annyira fontos nekik a termelékenységed, (és ők is tudatában vannak annak, hogy munkakör miatt vagy ebben az állapotban) akkor találnak megoldást. Ha nem, akkor nem éri meg az egészséged rontani egy ilyen cégnél.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#46) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Persze említettem már, h mi a helyzet és, h "majd" meg kell műteni. Műtétre pénzt nem remélhetek mert nem tudom bizonyitani, h ott nyekkentem meg, szerintem de, de otthon is bicepszeztem 50 kg súllyal, nemtudom én sem. Pedig volt olyan övem de a yt azt mondtak minek az csak gyengíti a hátat... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) Chaser válasza pusszycat (#46) üzenetére


Chaser
titán

teljesen mindegy mi okozta a sérvet, abból a szempontból legalábbis, ha több hétre kiesel az drága lesz a cégnek
ha a drágább műtét lerövidíti a gyógyulást az nekik is megéri
egy próbát megér, ha meg letojják tojd le te is hogy lesz ember ha kiesel 3-4 hétre

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) RandomName válasza Chaser (#47) üzenetére


RandomName
aktív tag

Így van. Itt megint le lett írva mit gondolok én is, én 20+ éve dolgozok annál a cégnél ahol vagyok. Ugyanúgy lojális voltam ahogy ő. Mióta a bal bokám (szerk.: hasonló hozzáállás miatt (ne menj orvoshoz)) csak 70%, azóta is lojális vagyok, de elkezdtem piszkálni is, hogy érezzék a törődést. És működik.

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#49) GreatL


GreatL
őstag

Jó iromány. Nő írta?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.