Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TESCO-Zsömle válasza GumisPeter (#47) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig a hullahopp sokkal röhejesebb. Ez semmivel se viccesebb, vagy komplikáltabb, mint az a távol-keleti zenélő golyópár, ami szintén a kézügyességet fejleszti.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52) Djuree


Djuree
félisten

ez mekkora a videón :C ezt ki kell próbálnom, kömény lehet, el sem tudom képzelni milyen érzés :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53) Samus


Samus
addikt

A videón konkrétan úgy tűnik, mintha a tag polírozná...nem a labdát. Tényleg viccesen néz ki. De a hangja is brutális. Régebben én is láttam ezeket, kipróbálnám, de elég drága...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54) DemonDani


DemonDani
addikt

Az alapot láttam a Hervisben 3990ért...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#55) Misály válasza GumisPeter (#47) üzenetére


Misály
addikt

Hat csak falmaszok, dh-sok, trialosok hasznaljak a cucc erosit es gyorsabban atmozgatja a karodat mint akarmelyik alkarerosito.

(#56) koxx válasza Misály (#55) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

pontosan

(#57) Csepy


Csepy
senior tag

Ez a video, ha csak a hagot hallgatom (faszi amúgy is elég kínszendvedős fejet vág egy idő után...), mint egy V10-es Formula 1-es motor :DD

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#58) dave666


dave666
aktív tag

Néhány hónapja árult valaki PH-n, csak mire feleszméltem eladta a kijelzős változatot :(

Dave666

(#59) menalcas


menalcas
őstag

Nekem is van 1 signature series valamikor tavasszal vettem, eleinte nagyon rá voltam kattanva, napi szinten toltam, tényleg be tudd durran az ember karja tőle tehát tényleg erősít, de megunható bár ez nem biztos mert én mindent meg tudok unni fél év után :DDD
1-2 saját tapasztalat:
-az olcsó utánzat tényleg gagyi nem lehet annyira felpörgetni
-a gumirozás hasznos, de mondjuk nyáron 10 perc után ha már izzadt kicsit a tenyered akkor már elkezd csúszni
-az elején tényleg szükséges a madzag a behúzáshoz, később már megy tenyérrel majd egy újjal is az "inditás"
Én ajánlom bárkinek, próbálja ki, jó dolog.
Amúgy ha valakit érdekel az enyém ott pihen a dobozában, talán megválok tőle mint mondtam fél év után mindent megunok :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#60) JoolsNOS válasza Djuree (#52) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Olyan mintha megfognál egy golyót amin két kötél van, és azt két ember ide oda rángatná. :K

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#61) Misály válasza JoolsNOS (#60) üzenetére


Misály
addikt

Inkabb kepzelj el egy centrifugat 10-11ezres fordulaton amiben jokora suly van, mindezt akkorara lekicsinyitve hogy beleferjen a kezedbe.

Menalcas, nekem nyaron az egesz gumikeret lejott:D

[ Szerkesztve ]

(#62) Vegha


Vegha
senior tag

én használok powerballt évek óta több-kevesebb kihagyással.
az, hogy nem kell félni attól, hogy kiessen az ember kezéből... sajnos messze nem igaz. A 2. napon a húgom úgy elejtette, hogy maradandó károsodást szenvedett. Habár normál körülmények között élettartam garanciás minden powerball, ez sajnos nem az a kategória volt: ugyan csak padlószőnyegre esett, ráadásul nem is nagyot, a tengelyben érezhető egy kis holtjáték, néha kattog. Erre nagyon figyeljetek oda! Én másnap egyből vettem hozzá bőrtokot és csuklópántot, azóta csak ez utóbbival merem használni énmagam is és másoknak is csak így engedem.

(#63) Th3Ac3 válasza Vegha (#62) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Nekem pedig a bátyám ejtette le, azóta kotyog és messze nem olyan jó mint volt! Amúgy jó cucc lenne, csak így egy kicsit már béna...
1 éve vettem, mert láttam haveromnál és megtetszett. Kipróbáltam, és rákattantam. Egy hétre rá beszereztem magamnak egy példányt és egész durva felpörgetéseket lehetett vele, amíg a padlóra nem esett. A berántós cucc egy idő után széjjelmegy, meg elég hamar csúszóssá kezd válni, így aztán ember legyen a talpán aki felpörgeti. Sajnos csak a legalapabb verzió van meg, és eleinte tényleg nagyon jó, de rá lehet unni...

(#64) JoolsNOS válasza Misály (#61) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem van, nem kell elképzelnem :N

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#65) InHell


InHell
senior tag

Nekem ha a szemem kijön sem bírok 12400-nál többet pörgetni. :D egyelőre
Kb. 2 hete van meg, az első héten 11k-t épphogy megbírtam csinálni.
Első napokban a 10k is necces volt.
Szóval szép lassan megy az felfelé.:)
Tesóm egy hónapja nyomatja, napi ilyen 2-3 órákat megszállottan, olyan alkarja van mint popeye-nek. Meg bicepsz-tricepsz is szépen látványosan növekszik.

< béna duma helye >

(#66) koxx válasza InHell (#65) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 hét után az nagyon jó eredmény ám, pár hét és meglesz a 13e majd a következő lépcső a 14, de az már kicsit húzósabb :)

(#67) S.Y.S.


S.Y.S.
aktív tag

Signature volt az első ball-om, amit munkahelyre bevittem/én állat/ és le is lett amortizálva néhány óra alatt. Aki elsőre nyomja jó sokáig, bedurran úgy a keze, hogy nem birja megtartani már kis fordulaton sem, ez történt itt is, elszállt, csapágy megsérült. Nem lehetett már kipörgetni rendesen, ezzel vigyázni kell! Gagyit is próbáltam, abszolút felejtős.
Érdemes kipróbálni a számlálós és a számláló nélküli verziót is, mert méretben eltérnek, kényelmetlen tud lenni és eredményezheti azt is, hogy nem tud rendesen ráfogni az illető és elszáll...
Most egy Techno-t nyúzok, nem adom oda senkinek, hónapok óta tökéletesen üzemel. Nem vettem észre, hogy Popeye-sednék, max annyi, hogy egyre többet tudok pörgetni. :)

(#68) Drenadar válasza S.Y.S. (#67) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem is van, számláló nélküli, és mikor megvettem, nekem is mondták a reflexshopban, hogy ne adjam oda senkinek...

de ahol feltűnik nagy sikere van.

(#69) 3psilon


3psilon
aktív tag

Sziasztok!

Nekem nem kell kart erősíteni (azt megteszem edzésen), de a bal csuklóm rossz. Könnyen megfájdul a csavarástól, egyszer újra elővettem az évek óta nem látott teniszütőt, és utána egy hátig fájt.

Vajon az ilyenkor gyenge porcokat, inakat lehet ezzel edzeni, vagy csak még tovább rontana a helyzeten? Esetleg ha valakinek konkrét sérüléses tapasztalata van, ne röstellje megosztani, többre értékelem, mint a vakon tippelést!
(tehát a kérdés: ha ráterhelek, akkor még rosszabb lesz, vagy lehet szoktatni?)

Köszi!

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#70) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon komoly a youtube-os videó a rekorderről :)

Engem sem kötne le, pár nap alatt ráunnék...

(#71) Misály válasza 3psilon (#69) üzenetére


Misály
addikt

Szia,

Majd 3 eve szetvagtam a bal kezemet egy uveggel, 4 oras mutetbe kerult hogy ne kelljen levagni a gyurusujjamat, 4 het gipsz, gyogytorna 6 het, es utana ugy le volt gyengulve a bal alkarom es be volt allva a csuklom mint a rohadas. Ez a cucc nekem pl segitett mert szep fokozatosan tudod allitani az erejet ( ertsd nem tudsz nagyobb erot kihozni belole amennyit a kezed elbir ). Ez a cucc nem az egesz kart erositi alapesetben hanem a csuklot es az alkart dolgoztatja leginkabb.

[ Szerkesztve ]

(#72) domi007


domi007
őstag

mint egy régi benzinmotor, amit be kell rúgni.

Talán inkább berántani, szerintem ez pontosabb kifejezés az adott mozdulatra.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#73) #24889344


#24889344
törölt tag

Már több mint egy éve hallottam először a powerballról. Akkor is gondolkoztam a megvételén. Ez az írás adta az utolsó lökést afelé, hogy vegyek. Ha minden jól megy holnap már ki is próbálhatom.

(#74) Duree


Duree
veterán

Hát engem nem gyözött meg,nem is olcsó,inkább maradok a jó öreg kondigépnél

duree54

(#75) bwoay válasza Duree (#74) üzenetére


bwoay
nagyúr

az jó és főleg olcsó alternatívája az 5e. Ft-os powerballnak :)
emlékszem, amikor megjelent az országban a müzli, az emberek meg értetlenül álltak, hogy ez mire is jó. a reklámokban hangoztatták, hogy csökkenti az éhségérzetet, sokan ebből azt szűrték le, hogy helyettesít egy 3 fogásos ebédet, utólag meg csodálkoztak, hogy nem erről van szó.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#76) Vegha válasza Th3Ac3 (#63) üzenetére


Vegha
senior tag

Az enyémet a reflexshopban lévő srác rakta helyre, állítólag - idézem - ha a tengely egy bizonyos ütésnél kisebbet kap, akkor azt egy bizonyos ideig tartó minél nagyobb pörgetéssel ki lehet belőle "tekerni". a szemem láttára pillanatok alatt felnyomta a srác sztem 15e vagy afölé, láttam hogy izzad, tényleg kipörgeti magából a maximumot. Miután visszaadta, lényegesen jobb lett, de sajnos nem tökéletes. Használható mindennapos edzésekre (az idióta teljesítményhajhászoknak: a powerball magyar nyelvű oldalon írták is, hogy senki se akarjon többet pörgetni, mint amennyire képes. nem érdemes túlerőltetni magunkat!), de rekordok döntögetésére már nem neveznék be vele. Bár nekem napi 2x5 perc is elég (persze ahogy lehet egyre magasabb fokozaton : ), de való igaz, hogy kb. 1 évig hozzá sem nyúltam.

3psilon
Én nyáron a jobb kisujjamat törtem el. először csak sínben volt, de az annyira komolytalan volt (naponta cseréltem rajta kötést, pedig nem lett volna szabad hozzányúlnom), hogy 1 hét után könyörögtem a dokinak a gipszért. Kaptam is, 2x1 hétre. utána marokerősítőznöm kellett volna a doki szerint, de én inkább powerballoztam. Nem tudom a porcokra milyen hatással van a laszti (na nem az : ), szerintem a legjobb ha megbeszéled ezt egy sebésszel, az én dokim rettentő lelkes volt ilyen szempontból.
Porcot, ízületet legjobb tudomásom szerint (sokat bringázok, fontos téma nálam) erősíteni terheléssel nem igazán lehet. Megfelelő táplálkozás (magnézium, calcium, kén, foszfor tartalmú ételek) viszont sokat tud rajta dobni. de ezt is inkább az orvosoddal beszéld meg!

(#77) lorcsi


lorcsi
veterán

az iylen marok erősítők mitől másabbak ?

(#78) TESCO-Zsömle válasza lorcsi (#77) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A mozgás-koordinációt nem javítják.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#79) bwoay válasza lorcsi (#77) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezek egyikének sem túl szórakoztató a használata. meg az sem elhanyagolható, hogy a powerball "ereje" változtatható.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#80) toth_janika


toth_janika
őstag

Nekem régóta van egy PB-m és az egyik legjobb kar-váll-csukló erősítő, amit használtam.
Nem vagyok se triálos, se falmászó, és az alkalrom sem olyan mint Popeinek, de nagyon jó kis cucc.
Csak hát 12e felé még nem sikerült mennem! :(

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#81) AMG


AMG
tag

Pixmanián most nagyon kedvező áron van:

http://www.pixmania.hu/hu/hu/r/powerball/page-0_10?t=2_1#void

az alap :2894 Ft.
a számlálós : 5232 Ft. :R

(#82) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Szeretnék venni énis powerballt, és nézegettem reflexshopba elég sokfajta van. viszont 1 dolog nem világos. van ez az autostart nevezetű 12k-ért csak ezt lehet bepörgetni zsinór nélkül? mármint tudom hogy aki profi ebbe az bebírja aztis amelyikhez zsinór kell de én mint kezdőként kérdem hogy melyik powerballt mivel lehet bepörgetni legjobban?

iPhone 13 Pro Max

(#83) brownus


brownus
veterán

iLike:)

(#77) lorcsi, PB-val tudsz más izmokat is erősíteni, pl. váll, bicepsz, tricepsz, stb...

van a neten egy gyakorlat sor képekkel/videókkal illusztrálva, hogyan kell tartanod a karod hozzá... megkeresem ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#84) koxx válasza jozsi252 (#82) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legjobb vétel a 250hz pro verzió. A berántó zsinórra max 1 hónapig lesz szükséged utána már simán 1 ujjal is be fogod tudni indítani.

(#85) Borg76


Borg76
tag

Üdv.

Végre megkaptam a ketyerét, 250hz neon-t sikerült páromnak szerezni(ajándék).Bár azt olvastam, hogy a ledes-t nehezebb 16k-ra tekerni, de ez még nem okoz problémát mert a 12k-t se tudom elérni :D Igaz csak 3 napja próbálkozom, van még idő fejlődni.
Egyenlőre nagyon tetszik, kiváncsi vagyok mikor unom meg, persze elképzelhető, hogy soha :)
Melóhelyen vérre menő harc kezdődött, kollégám minden áron új világrekordot akart beállítani, aztán csodálkozott, hogy a tollat se birja felemelni :DD
Szóval eddig pozitiv a golyó !

(#86) cozmo


cozmo
őstag

Villamoson tekerni nagyon jó. Minap este toltam egy durva menetet. Vilire felszállás előtt berántottam a neon pro lasztit. És végállomástól végállomásig váltott kézzel folyamatosan tekertem.
Megàllóban csak lazán hallkan, mikor a vili gázt adott akkor én is teljes gőzre kapcsoltam. Csak ajánlani tudom. Ha feltünési viszketegségben szenvedsz különösen ajánlott:-)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#87) Borg76


Borg76
tag

Amióta megvan a cucc megnéztem az összes Akis videót.Tény, elég viccesen néz ki, de amúgy meg egy állat :) Ennyit kipörgetni, nagyon durva.Aki nem próbálta annak fogalma nincs.Eddig 5 emberkének adtam oda, kettő ebből képtelen volt azt elérni, hogy legalább ne álljon meg a gyro.Szóval nem egyszerü az biztos.Sajnos egyenlőre leragadtam 12.600 környékén.De nem adom fel :D

(#88) Nimrod válasza lorcsi (#77) üzenetére


Nimrod
addikt

Marokerősítő napi használatra nem ajánlott, ellenben powerballt nyugodtan.

(#89) jozsi252


jozsi252
veterán

Megvettem ma a szerkezetet végül 1 autostartot vettem, így fél óra próbálkozás után 8900 ig jutottam el de érzem hogy a karom már odavan kicsit. Másik dolog ami fölött nemnagyon tudok még uralkodni úgymond hogy forgás közbe a rotor ne forduljon el másik irányba, néha ez a hiba előjön, gondolom a rotornak nemtesz jót. Mozgáskoordinációval lehet ezen javítani? tehát hogy pontosan a csuklónak 1 felé kell forognia? akkor nemfog a rotor elfordulni?

iPhone 13 Pro Max

(#90) ABE


ABE
őstag

Nemrég értem haza powerball vásárlásból, hát mit mondjak, durva cucc, pár perc alatt megérezte a karom. :D Asszem kiváló alkalom lesz végre kicsit feltornázni ügyességben a bal karomat is. Én az alapváltozatot vettem meg számláló nélkül, gondolván arra, hogy esetleg nem jön be. De azt hiszem, fogok hozzá venni számlálót is, mert szimpi cucc. :K

[ Szerkesztve ]

(#91) jozsi252


jozsi252
veterán

Másik kérdés hogy egyenlőre akárhogy próbálkozok 8500-9000 fölé nemtudom vinni, igaz ugye most vettem, 1-2 órát nyomattam eddig. Nektek mennyi idő alatt sikerült elérni a 10-13 000-et?

iPhone 13 Pro Max

(#92) Nimrod válasza jozsi252 (#91) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem az teljesen jó eredmény. Amikor naponta használtam a legjobb 9000 fölött volt, utána ahogy egyre ritkábban úgy csökkent a teljesítményem.

(#93) jozsi252 válasza Nimrod (#92) üzenetére


jozsi252
veterán

9400 ment most, viszont effölé igazából nemtudok menni. érzem hogy bírnék menni csak ígyis annyira gyorsan mozog a kezem hogy gyorsabban nemtudom ennél, valószinű hogy a technikám rossz, de majd idővel elakarom érni 12-13k-t legalább.

iPhone 13 Pro Max

(#94) ABE


ABE
őstag

Sikeresen leejtettem a powerballt, most elkezdett nagyon kotyogni. Szétszedtem, kitakarítottam (már 1 nap után volt rajta némi műanyag forgács), de nyilván szabad szemmel nem látok semmit. Most nem tudom, hogy mit kell benne cserélni vajon: rotort, vagy pedig csak a csúszógyűrűt? Vagy vigyem vissza a reflexbe, és ott úgyis meg tudják mondani? :F

(#95) jozsi252 válasza ABE (#94) üzenetére


jozsi252
veterán

Mivel teis most vetted mint jómagam is, én annyit ajánlanék netes olvasgatás után hogy próbáld meg nagy fordulaton 1 percig forgatni, ez a nagy fordulat 10 000 fölött legyen. És lehetséges hogy ez megoldja a kotyogást, mivel a rotor helyrehozhatja ezt a kotyogást. Bár ez első használat után nehezen menne szerintem. De a reflexnél biztos megpróbálják ezt a formációt vagy, megmondják hogy mit cserélj ki.

iPhone 13 Pro Max

(#96) ABE válasza jozsi252 (#95) üzenetére


ABE
őstag

Valószínűleg holnap beugrom hozzájuk, meglátjuk... Mivel nem a rotorra esett rá, remélem, hogy az sértetlen maradt, illetve a ház sem szenvedett nem látható sérülést. Ha szerencsém van, csak a csúszógyűrű deformálódott, mert az pár száz forintos tétel.

(#97) Nimrod


Nimrod
addikt

Sok kihagyás után egyből 10300-at forgattam tegnap. És nem is sportoltam most semmit. :)

(#98) Borg76 válasza jozsi252 (#91) üzenetére


Borg76
tag

Nekem kb egy hét alatt sikerült elérni a 12500 körüli eredmény, kollégám csak akkor nyomja ha beviszem és igy tud 12050-et.Rengeteg múlik a technikán szerintem, de 12-13k fordulatszám után már csak az erő számít, hogy tudd tartani.
Most nekem pihen a golyó mert szétszedtem kipucolni és elveszett belőle 2 alátét.Összaraktam, megtekertem, aztán meg nézem a 9500-as eredményt bután, hogy ez most mi :DDD .De fény derült a hibára.

(#99) Nimrod


Nimrod
addikt

Egy problémám van csak, mégpedig a fogása. Nekem a kijelzős változat van, de volt szerencsém a kijelző nélküli alapmodellhez is. Valahogy ég és föld számomra a kettő, a kijelzősnél azt veszem észre, hogy egy idő után útban van a kijelző és mászik le a kezemről használat közben.

(#100) jozsi252


jozsi252
veterán

Van 1 párszor használt auto start powerball 1 hetes lehet kb, akit érdekel írjon.

iPhone 13 Pro Max

(#101) Borg76 válasza jozsi252 (#100) üzenetére


Borg76
tag

Ennyi volt? :))

(#102) jozsi252 válasza Borg76 (#101) üzenetére


jozsi252
veterán

őő ez nem az enyém, egyik ismerőssel együtt vettem őneki volt ennyi. én jól elvagyok vele bár 10k körül most leragadtam : S

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#103) Borg76 válasza jozsi252 (#102) üzenetére


Borg76
tag

Na azért :)
Kitartás, menni fog az !

(#104) jozsi252 válasza Borg76 (#103) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen igyekszek de egyszerűen 10k környékén nemtudok rájönni hogy merre illetve hogyan forgassam hogy feljebb tudjam tornázni a rpm-et :( neked 10k fölött mozog az alkarod is vagy csak inkább a csuklóddal forgatod?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#105) Borg76 válasza jozsi252 (#104) üzenetére


Borg76
tag

Én 10k után után alkarból mozgatom de addig csukló.Elképzelhető, hogy nem jó a technikád, vagy még erősödnie kell az alkarodnak, ezt Te érzed.De jó példa rá mennyit számít a technika.Kollégám nem gyenge gyerek, egész nap 50kg-os zsákokat pakol, tonnás raklapokat tologat és mégis képtelen 10k fölé menni :DDD .Egyszerűen nem érzi a lényeget.Sok gyakorlás, probálgatás, megtalálni az ideális fogást, és menni fog az.

(#106) jozsi252 válasza Borg76 (#105) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen sok sok gyakorlás énis így vettem észre most pl 10300 környéke ment, igaz a héten volt munka bőven nemnagyon volt időm gyakorolni de most hétvégén tudtam aztán csak felmentem 10k fölé. és thx az eddigi helpet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#107) Nimrod


Nimrod
addikt

Versenyek már nincsenek? Régen láttam itt-ott meghirdetve Powerball versenyt, de most már sehol semmi.

(#108) Borg76 válasza Nimrod (#107) üzenetére


Borg76
tag

Szerintem itthon nincs verseny, én is kerestem de semmi infó, talán külföldön.
Ha jól értettem hivatalos powerball fórumon Akis se csinált már új rekordot olyan 1-2 éve, bár még foglalkozik vele.Persze minden számban ő tartja a csúcsokat, és azokat megdönteni.. Hát valószinü nagyon nem egyszerü :) Viszont ott jópár ember még mindig csinálja és foglalkozik vele, ott lévő topikok közt lehet eredményeket feltölteni.

(#109) Nimrod válasza Borg76 (#108) üzenetére


Nimrod
addikt

Mennyi most egyébként a rekord a simával? Nem vagyok benne biztos, hogy a 16k megfelel a valóságnak, meg tudtommal modelltől is függ, hogy meddig lehet hajtani.

(#110) Borg76 válasza Nimrod (#109) üzenetére


Borg76
tag

16732 ha jól tudom, ennyi a csúcsa Akisnak a simával.Van róla video youtube-on.Miért ne lenne valóság?Elvileg 16k-ig már a számláló, de van a raptor amivel meg 20k felett pörget.Én kinézem belőle :)

(#111) ABE válasza ABE (#96) üzenetére


ABE
őstag

Jut eszembe, pénteken ejtettem meg végül a látogatást a Reflexshopban. Srác nem tudott mit kezdeni a dologgal, azt mondta, hagyjam ott, elküldik Debrecenbe, de csak kb. 2 hét múlva kapnám vissza, mert a szervizes külföldön van. Vagy szólnak nekem, hogy mikor hozzam be inkább, és akkor csak pár nap. Inkább vettem 950-ért egy csúszógyűrűt (meg az alátétek is benne voltak), beraktam, kicsit csökkent a kotyogás. Aztán átjött haverom, felváltva nyúztuk a cuccot vagy két órán át, egész szépen kiment belőle a lötyögés, majdnem tökéletes. És végre be tudom indítani kézzel is, de csak a bal kezemben tartva. :D

[ Szerkesztve ]

(#112) Nimrod válasza Borg76 (#110) üzenetére


Nimrod
addikt

Azt hittem a sima modell csak 14k-ig bírja.

Abe: még mindig nem tudtam megtanulni az ujjal indítást, pedig több videót is láttam róla. :W

(#113) ABE válasza Nimrod (#112) üzenetére


ABE
őstag

Én sem ujjal indítom, hanem tenyérrel. :D És az is csak úgy megy, ha a bal kezemben van a cucc, és jobbal indítom, fordítva nem működik, pedig a jobb kezem az ügyes. :)

(#114) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Ez de szar ... :N ennyi hülyeséget ... :((

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#115) Borg76 válasza Tibor_560sec (#114) üzenetére


Borg76
tag

Aztán miért lenne hülyeség?

(#116) Borg76 válasza Nimrod (#112) üzenetére


Borg76
tag

Neten van nem egy videó ahol bőven 14k fölött mér a számláló.Csak nem sikerült 14k-t tekerned? :DD

(#117) Borg76 válasza ABE (#113) üzenetére


Borg76
tag

Ujjal kb 1 hónap után tudtam beinditani, most már simán megy.Nem egyszerü megtanulni, de csak egyszer sikerüljön, utána már egyre könnyebb lesz !

(#118) ABE válasza Borg76 (#117) üzenetére


ABE
őstag

Hogyan tanultad meg? Videó alapján nézted a technikát, vagy csak gyakoroltad és kitapasztaltad magad? Mondjuk egyelőre az is elég, hogy nem kell a zsinórral szenvedni. :DDD

(#119) Borg76 válasza ABE (#118) üzenetére


Borg76
tag

Ahogy mondod, videó alapján.Aztán megpróbáltam a nekem legkényelmesebb módon megtanulni.Lehet nem pont úgy csinálom mint a videókon, de működik.Viszont az első 3 hétben nekem is csak tenyérrel ment a beindítás :)

(#120) Nimrod válasza Borg76 (#116) üzenetére


Nimrod
addikt

Én még csak a 10k-s régióban tartózkodok. Azért a 14k picit még odébb van, a 16k meg pláne.

(#121) Nimrod


Nimrod
addikt

Kipróbáltam, hogy milyen kesztyűben és anélkül powerballozni, már csak azért is, mert nekem eléggé izzadós a kezem.
Sok különbséget nem látok, talán egy leheletnyivel biztosabb a fogás kesztyűben, illetve ami előnye, hogy amikor kezet váltasz vagy partnernek adod át, akkor nincs meglepődés amikor véletlenül a mozgó alját fogod meg. :DDD

(#122) cozmo


cozmo
őstag

Csatlakozom :)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#123) rep3at


rep3at
őstag

A videó brutális :DD

Nem tervezek ilyesmibe ruházni, az én kezemet azért megedzi a rendszeres billiárdozás.

Forward thinking. كرر

(#124) Phülöp


Phülöp
addikt

A csuklóműtétem után nagyon sokat segített a cucc, a csuklóm erősebb lett, mint előtte volt - cserébe nem tudok azzal a kezemmel sokáig szorítani, hamar begörcsöl a kezem. Bár arra is van biztos valami erősítő gyakorlat.
12k fölé sose tekertem, de nem is az volt a cél. Inkább a 8k körüli tempó, de az váltott kézzel akár fél óráig is. Most újra elővettem, 8500 fölé fel se bírom hajtani. Baaah.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.