Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kassadin válasza D1Rect (#49) üzenetére


Kassadin
addikt

Ideje vennem egy applet. Hehe.

(#52) rt06 válasza baluka26 (#39) üzenetére


rt06
veterán

ha csak ezert, akkor nem fogadom el #30-ra

amugy pedig a magyar ketfarku kutya partrol van szo, az o jeloltjuk volt magocs daniel (program), aki a hircsardat uzemelteti

de probalkoztak mar az egyel korabbi orszagyulesi valasztasokon is - erhetetlen modon nem nyertek, pedig ok is mindent megigertek, tobbek kozt az ingyen sort is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#53) baluka26 válasza rt06 (#52) üzenetére


baluka26
veterán

Mogács Dániel. Igy már megvan :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) Oz Nagyúr


Oz Nagyúr
csendes tag

Én is most kaptam hasonlót,csak azt nem tudom miért.Kínosan ügyelek hogy ne sértsem meg a szabályokat. :(((

Ami nem fut,az nincs is.

(#55) Alexios válasza baluka26 (#37) üzenetére


Alexios
veterán

ha felháborodsz azon hogy lebuzizlak akkor buzi vagy? :F

No offense, csak nem értem a logikát ebben..

(#56) baluka26 válasza Alexios (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Ha komolyan gondolva lebuzizol, akkor annyit mondok, hogy úgy gondolod, ahogy akarod, és mosolygok egy jót.
De egy emberi tulajdonságot egy betegséggel kár összehasonlítani. :F
Mellesleg a cikkben csak egy tök mellékes Apple vonatkozás volt. Aki ezen felháborodik az biztos úgy érzi, hogy neki meg KELL védenie a megbecsült applé társadalmat és felháborodik egy viccen, amiben indirekt lesznobozzák. Hát, szerintem ez sznobság. :)

Tök aranyos az új arcképed :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) Lauda válasza Oz Nagyúr (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Azt irjak, hogy flameltel, ugy hogy erre figyelj a jovoben.

(#58) Z86


Z86
őstag

Szerintem vicces :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.