Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

SPOILER

Nah. Silas feltámadt. Gondoltam, hogy a doki bőrébe bújt. Kíváncsi leszek miket alkot. Nem volt rossz ez a rész, bár nagyon sok tartalma sem volt. Egy kicsit sok az időhúzás és a bájcsevej. Jeremy srácnak jól lecsengett... Kíváncsi leszek, hogy sikerül e véghez vinnie Silas-nek a tervét.

[ Szerkesztve ]

(#452) kenwood3 válasza Gyufaaa (#451) üzenetére


kenwood3
őstag

Egyetértek.

Spoiler:
Én arra leszek kíváncsi, hogy Rebekah ad-e az igazi dokinak 1 kis vámpírvért, hogy meggyógyuljon. Egyébként sztem kamu az amit Silas akar :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#453) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Spoiler:

Kezd egyre röhejesebb lenni ez az évad. Most akkor Katherine Haylevel szövetkezett aki meg Shanenel , hogy visszahozza a szüleit stb. Elenából most mi lesz, hogy mindent kikapcsolt? Beindul a Salvatore+Gilbert swinger klub? Ebből mit hoznak ki. Jah Klaus meg gondolom 7-8. évadig fogócskázik Tylerrel.

(#454) kenwood3 válasza b4zsi- (#453) üzenetére


kenwood3
őstag

én már nem bírom sokáig nézni ha ilyen marad :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#455) kenwood3


kenwood3
őstag

Na végre ez a rész jó lett :C

Szpojler

Szegény Klaus azt hitte magáról, hogy már nincs kitől félnie az egész világon erre Silas szépen helyben hagyta :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#456) Gyufaaa válasza kenwood3 (#455) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ne má! Szólhattál volna, hogy új rész van! :DDD Már szedem is! :C

(#457) kenwood3 válasza Gyufaaa (#456) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD
a múlt héten is volt már ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#458) Gyufaaa válasza kenwood3 (#457) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Arról is lemaradtam! :DDD De most bepótoltam. :C Az utolsó az már tényleg nagyon kellett. Innen remélem megint megindul :C Korrekt volt. Tetszik a Silas téma... :K

(#459) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Alakul.

Spoiler:
-Elena már sehogy se szimpatikus. :)
-Caroline nem nagyon volt tisztában mit tett... főleg amikor ott magyarázta Klausnak hogy de hát Bonnie a barátnőm...
Kinyílik a kapu basszus több száz ember jön vissza aki Elena miatt halt meg. Együtt már csak kinyírják...

(#460) kenwood3 válasza b4zsi- (#459) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

A kapu nem csak akkor nyílik ki ha Silas megszerezi a gyógyírt? Egyáltalán minek kell neki a gyógyír? Már elvesztettem a fonalat :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#461) kenwood3


kenwood3
őstag

Holnap új rész :C Majd 3 hét szünet :W

Mi az az ekezet dragasag??

(#462) David93Pecs válasza kenwood3 (#460) üzenetére


David93Pecs
tag

Pedig ez volt benne. :D
Elvileg azért kell neki a gyógyír,hogy megölhesse magát. :D

(#463) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Hát. Elég csöpögős és tartalom nélküli lett. Nem lett volna baj, ha izgalmat is visznek bele. Hmmm. :U

(#464) kenwood3 válasza Gyufaaa (#463) üzenetére


kenwood3
őstag

hát ja.
Spoiler:

Ez a Katherine Elijah love is nagyon kellett :U
Azért kíváncsi vagyok, hogy Silas-t hogyan intézik el végül

David93Pecs :R
én örülnék egyébként ha megnyílna :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#465) Gyufaaa válasza kenwood3 (#464) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Megnyílhatna! Én is csípném. Legalább valami izgalom lenne. :D

(#466) David93Pecs válasza Gyufaaa (#463) üzenetére


David93Pecs
tag

:D
Én meg pont úgy látom,hogy egyáltalán nem csökken a színvonala,és mindig érdekesek a részek.
Bár lehet ez csak a más sorozatokból való csalódottságom miatt van(Supernatural).... :D

(#467) Gyufaaa válasza David93Pecs (#466) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem rossz annyira, hogy ne nézzem, csak megszoktam az előző részektől/évadokból a "pörgést". Ezt hiányolom kicsit. De még mindig a legjobb sorozatnak tartom a kedvencem ( Trónok harca) után. :K Walking Dead-et szoktam még nézni, de az csak unaloműző maximum ezekhez képest. :D

kenwood3: Zsir az avatarod! Grat hozzá!! :K

[ Szerkesztve ]

(#468) kenwood3 válasza Gyufaaa (#467) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem is hiányzik a régi pörgés. Viszont én a Twd-t jobban szeretem ennél.

köszi :R

szerk: épp most nézem, hogy a revolution is visszatért a szünetről, így most nekiállok annak :C

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#469) kenwood3


kenwood3
őstag

Van új rész ! :))

Neki álltam a szünetbe nézni a trónok harcát, de nem értem, hogy én , hogy a tökömbe nem kezdtem el azt nézni hamarabb :D rohadt jó sorozat :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#470) Gyufaaa válasza kenwood3 (#469) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Látod látod! Nah az az igazi sorozat! Betyár jó cucc! Mindent visz szvsz!

(#471) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Érdekes rész volt, csak megint sok volt a csöpögés. Végig néztem volna ahogy a boszi kinyírja a kis uncsi vámpít. :D

(#472) kenwood3 válasza Gyufaaa (#471) üzenetére


kenwood3
őstag

ráadásul rittig nem mutatták azt a nyomit :o :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#473) Gyufaaa válasza kenwood3 (#472) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Remélem most már valami nagyot durran az évad. Jó lenne egy kicsit összeráznák magukat. Kíváncsi lettem volna én is a fejére. :D Majd beleszeret Boniba.

(#474) b4zsi-


b4zsi-
őstag

nah akkor délután megnézem én is. A trónok harcát lehet elkezdem nézni meg a Zöld Íjászról hallottam még jókat :) Nektek vélemény?

(#475) Gyufaaa válasza b4zsi- (#474) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Zöld íjászt elkezdtem nézni, de nem fogott meg. Túl van misztifikálva az egész. Egy egyszerű íjász és még a golyó sem fog rajta. Túl szupermenes szvsz. Eddig a trónok harca viszi a pálmát. Nálam a best :K

(#476) b4zsi- válasza Gyufaaa (#475) üzenetére


b4zsi-
őstag

Akkor azt lehet nézni kellene , mert a TVD kezd lecsengeni nálam.
Amiket régen néztem:
Prison Break
Heroes (utolsó évad már leves volt)
Dexter ezeket csak ajánlani tudom esetleg , ha nem ismeritek.

Meg volt egy nagyon jó sorozat az 1 évad volt csak a Harper sziget. Az izgalmas volt legalább annyira , mint a Dexter 1. évada.

(#477) kenwood3 válasza b4zsi- (#476) üzenetére


kenwood3
őstag

Mindenképp kezd el szerintem tetszeni fog, nagyon jó szerintem és az se elhanyagolandó, hogy qrva sok szex van benne :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#478) napocska2


napocska2
senior tag

A mai rész egészen jóra sikeredett szerintem. Egyre jobban csípem Klaus-t. :DDD

(#479) Gyufaaa válasza napocska2 (#478) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Korrekt volt. Nem volt túlérzelgős és Klaus kezd egyre izgalmasabb szál lenni valóban. Bár ezt a félnótás Silast már megint nem mutatták. Lehetne már valami szerepe is...

(#480) napocska2 válasza Gyufaaa (#479) üzenetére


napocska2
senior tag

Most, hogy említed, nekem egyáltalán nem volt hiányérzetem Silas miatt. - mert az sem jutott eszembe, hogy az előző rész hogyan végződött. :)
Pont emiatt nem szeretem, mikor egy hétig kell várni a következő részre. Elfelejtem, hogy mi történt a korábbiban. :DDD

(#481) kenwood3 válasza napocska2 (#480) üzenetére


kenwood3
őstag

én azt se bánnám, ha mostantól csak az ősökről szólna a sorozat, mert velük mindig akciódúsabb lesz a történet, a szerelmesek meg csak mellékszereplőkké válnának ;]

Egyébként a Silas témával már tényleg csinálhatnának valamit, mert már kezdek ráunni. :K

Egyébként 10/10-es rész volt :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#482) napocska2 válasza kenwood3 (#481) üzenetére


napocska2
senior tag

Egyetértünk! :K Én is kezdek lassan besokallni Elenától, meg a másától is, viszont azt még el tudnám nézegetni mellékszál gyanánt, hogy Klaus hogyan cserkészi be Caroline-t. Azt hiszem, ennek kibontakozásához már kevés rész maradt az évadból. :)

(#483) horush válasza napocska2 (#482) üzenetére


horush
addikt

Én legszívesebben - a tegnapi rész után - egy jó kis mészárlást néznék meg New Orleansban. :) Sok sírásrívás helyett nem ártana már egy-két keményebb jelenet.

(#484) Gyufaaa válasza horush (#483) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azt! Keményen. Azt hittem mikor Klaus berágott, hogy végigrendezi őket, de MÉG nem. Bár, ahogy mondta ezt a király dolgot, szerintem hamarosan az lesz. :)

(#485) b4zsi-


b4zsi-
őstag

ez most jó volt. Végén ahogy Elena próbál kemény lenni, hogy ki törik meg előbb... kit érdekel amikor New Orleansbe megy az élet :)

(#486) Gyufaaa válasza b4zsi- (#485) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jah. Ez az Elena rész már nagyon lecsengett. Ha ezen a szálon viszik tovább, akkor Fringe sorja jut a sorozat szvsz.

(#487) kenwood3 válasza b4zsi- (#485) üzenetére


kenwood3
őstag

úgy látom mindenkinek jobban bejönne ha az ősökkel 1 kicsit(sokat :D ) többet foglalkoznának :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#488) LadyLorien


LadyLorien
tag

Látom, hogy itt nem terjedt a hír, hogy a The Originals (4x20) az az ugyanezen című sorozatnak a bevezetője volt. Ősszel indul és abban csak ők fognak szerepelni (Klaus meg a többi eredeti). Szóval ez egy különálló sorozat lesz :) Hivatalos információ már!

Őszintén szólva, én arra is kíváncsi leszek, hogy mit fognak még ebben a pár részben kihozni a sorozatból.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#489) Gyufaaa válasza LadyLorien (#488) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:C Hadd szóljon

(#490) LadyLorien válasza Gyufaaa (#489) üzenetére


LadyLorien
tag

Én is várom az őszt. :D Őszintén szólva, jó lett a felvezetése és szerintem érdekes lesz. Pláne, hogy ugyanazok csinálják majd ezt a sorozatot is. Nem fogunk szerintem unatkozni! :DD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#491) kenwood3 válasza LadyLorien (#488) üzenetére


kenwood3
őstag

Én anno olvastam róla , hogy talán tervben van ez, de nem tudtam, hogy meg is lesz valósítva :N Tuti nézni fogom :D Egyébként a tvd meg már egyre uncsibb, így meg még jobban az lesz, hogy már az ősök se lesznek benne :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#492) LadyLorien válasza kenwood3 (#491) üzenetére


LadyLorien
tag

Azt igazából senki nem mondta, hogy az ősök nem lesznek benne. :) Én is csak annyit tudok, hogy már hivatalos, ősszel indul a The Originals... :) Gondolom nézettség alapján döntöttek vagy fogalmam sincs, hogy megy ez. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#493) kenwood3 válasza LadyLorien (#492) üzenetére


kenwood3
őstag

Reméljük néha benne lesznek még. Azért 1 Silas vs Klaus harcot szívesen megnéztem volna :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#494) LadyLorien válasza kenwood3 (#493) üzenetére


LadyLorien
tag

Én Silas arcát néztem volna meg, de hát csak nem mutatták. :D Kíváncsi leszek, hogy mi lesz, nagyon. Mondjuk nő vagyok, de nem tetszik ez az "Elena... jajj mi lesz vele...?" Unalmas...
Oké, értem, hogy főszereplő, de miért kell az egész sorozatnak szinte erről szólnia, hogy "Mentsük meg a jajgató lánykát". Átérzem, hogy fájt neki minden... kikapcsolta az érzéseit. Mindenki sokat változik a sorozatban, elég megnézni, hogy az elején milyenek voltak. Viszont nagyon túlzásba viszik az Elena vonalat.
Komolyan, az ő karaktere így tetszik jobban, mint rinyagépként.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#495) Gyufaaa válasza LadyLorien (#494) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az. Katherina-val együtt. Már a két tesó is kezd uncsi lenni. Belevághatnának már a lecsóba!

(#496) kenwood3 válasza LadyLorien (#494) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem túlzásba vitték ezt a dolgot ezért is unjuk itt többen. Az igazság az, hogy én több akcióra vágyom és, hogy hanyagolják már 1 kicsit ezt a túl sok nyálat.

Elenát meg küldjék hozzám, én segítek neki kimászni a szakadékból szívesen ;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#497) Gyufaaa válasza kenwood3 (#496) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"Elenát meg küldjék hozzám, én segítek neki kimászni a szakadékból szívesen"

[link] :DDD Én is én is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#498) napocska2 válasza Gyufaaa (#497) üzenetére


napocska2
senior tag

Amíg ti Elenát rángatjátok ki a szakadékból, addig én Damonnal megváltom a világot! :DDD Csak, hogy ne unatkozzon szegény Elena nélkül. :D

(#499) LadyLorien válasza napocska2 (#498) üzenetére


LadyLorien
tag

XD Na jó, én Klaust elfogadnám :D Ha már itt tartunk. A többiek annyira nem fogtak meg :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#500) napocska2 válasza LadyLorien (#499) üzenetére


napocska2
senior tag

Akkor ezt szépen be is osztottuk! :)) A fiúk meg veszekedjenek Elenán... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.