Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kenwood3 válasza Gyufaaa (#497) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

napocska2 igazából nekem 8, mert bármelyik csaj jöhet belőle :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#502) Gyufaaa válasza napocska2 (#500) üzenetére


Gyufaaa
veterán

;] Én szeretném mindet! Főleg a szöszi vámpírt ki nem bírja Klaus-t, a kis barna boszit, no meg Elenát, de még azt a kis szende szűz fekete hajú árvát, akinek a papája feláldozta magát a házban a 12 emberrel Silas-ért is. :DDD Szóval mindegy. "Szeretem a krumplit is csak el ne guruljon" :P

Már csak a kövi rész hiányzik. Silas fiúnak meglesném már én is a pofiját. Remélem nagy csattanóval fogják bemutatni...

(Trónok harca is egyre brutálabb :C )

(#503) kenwood3 válasza Gyufaaa (#502) üzenetére


kenwood3
őstag

" a kis barna boszit"

na arról vedd le a szemed gyorsan, mert nekem tényleg ő gyün be a legjobban ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#504) Gyufaaa válasza kenwood3 (#503) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:D Egye kukac. Van még mibő' válogatni. :D

(#505) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kenwood, Gyufaaa

Elkezdtem a trónok harcát. 3. résznél járok csak az első évadból eddig nagyon tetszik. A törpe aki volt a halálos temetés című filmben öröm látni, hogy itt is elég üdítő szerepe van :D
Amúgy igazatok volt. Ennyi rész alatt több mellet, meg szerelmi jelenetet látott az ember , mint az Amerikai Pitében :D

(#506) kenwood3 válasza b4zsi- (#505) üzenetére


kenwood3
őstag

én mondtam :DD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#507) napocska2 válasza Gyufaaa (#504) üzenetére


napocska2
senior tag

Örömmel látom, hogy ti is meg tudtatok osztozni! :DDD Fő a békesség! :D

(#508) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Háát.... Ez megint csöpögős lett, bár voltak benne új szálak és félig meddig mutatták eme félistengyilkosállatot. De nem volt nagy eresztés. Elena már tényleg nagyon uncsi. Most már kiléphetne a sorozatból és hazajöhetne hozzám! :DDD

(#509) kenwood3 válasza Gyufaaa (#508) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Inkább mutatták volna, hogy, hogy tesz rendet Klaus New Olreans-ba :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#510) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Nah. Igaz volt csöpi is benne, de zajlott azért. A kövi részt már alig várom :C Szétborítják a világot :DDD

(#511) kenwood3 válasza Gyufaaa (#510) üzenetére


kenwood3
őstag

nemsokára megnézem én is :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#512) kenwood3 válasza Gyufaaa (#510) üzenetére


kenwood3
őstag

spoiler:

ne már... kár a bosziért :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#513) Gyufaaa válasza kenwood3 (#512) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jaja. De valahogy csak visszajön. Kell mint egy falat kenyér!

(#514) LadyLorien


LadyLorien
tag

Spoiler:

Most akkor nem csak a háromszögben keltek életre a holtak? Na meg Bonnie? :S

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#515) Gyufaaa válasza LadyLorien (#514) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Káosz van. ;]

(#516) kenwood3 válasza LadyLorien (#514) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

Elvileg nem csak ott. A készítők már 1 pár hete elkotyogták, hogy meg fog halni 1 csaj szereplő, de azt nem árulták el, hogy ki. Sajnos úgy néz ki, hogy Bonnie lett az a csaj :O

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#517) LadyLorien válasza Gyufaaa (#515) üzenetére


LadyLorien
tag

Jó nagyra sikeredett a káosz. Kíváncsi vagyok, hogyan zárják az évadot... most már tényleg!

Nem tudom, ti hogy szoktátok, de ha vége az évadnak, én újra szoktam nézni az aktuálist, beosztva a következő évadig :D Ismétlés és elvonási tünet csökkentés. :D

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#518) Gyufaaa válasza LadyLorien (#517) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én ilyenkor a Trónok harcába mélyülök bele. Csak a kövi évad kezdete előtt szoktam egy kicsit "frissíteni" az emlékeket. :)

(#516) kenwood3:

SPOILER:

Ezzel legalább megmenthette a Gilbert seráckát? Erre leszek igazán kíváncsi. (Bonnie-t szívesebben nézem a képernyőn. :D )

(#519) horush válasza LadyLorien (#514) üzenetére


horush
addikt

Spoilerek végig:
Szerintem de, a város nyugodtan beleférhet még, nem?

A részről: Nem volt olyan rossz, de Elena nyafogásától már rosszul voltam. Nagyon kiszámítható volt már amúgy onnantól, amikor a sírhoz ért. Ki gondolta volna, hogy majd jön a Kol, a Jeremy meg jól megmenti? :U
Mondjuk a vége tetszett, pláne, hogy ki merték nyírni a Bonniet. Bár gondolom majd úgyis feléled valamikor valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#520) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ma megnézem a lemaradt 2 részt. Elfoglalt voltam a szakdolgozatom írásával meg kicsit elkapott a gépszíj a trónok harcával és már behoztam a 3 évad 6. részéig magam (nincs is több ha jól tudom eddig) :D

(#521) horush válasza b4zsi- (#520) üzenetére


horush
addikt

Már van 7. is ;]

(#522) napocska2


napocska2
senior tag

Így rögtön évadzáró rész után annyit tudok nyilatkozni, hogy most megyek és átgondolom mit is láttam. :DDD
Összességében jó lett szerintem. :K Azért megnyugtat, hogy lesz 5. évad is, csak kezdjék leadni minél hamarabb...

(#523) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Miután az Originals pilot részét (ebben a sorozatban a 20. rész) láttam, eldöntöttem, hogy amint az elkezdődik, nem nézem tovább a TWD-t. Viszont kérem szépen egy olyan évadzárót rittyentettek össze, hogy ezt a döntésemet elnapolták egy évaddal későbbre, az biztos.

Spolier

Igazából Jeremy visszahozásának nem örülök, mivel belőle nem tudom, hogy mit lehetne még kihozni. Katherinet emberként látni vicces lesz, annak pedig még jobban örülök, hogy Silas nem halt meg, mivel a karakter egy teljesen lelketlen és stílustalan manipulálógép volt eddig, érdekes lesz látni, hogy mik lesznek az új céljai, most hogy már nincs meg a gyógyír. Az meg nálam külön pluszpont, hogy Stefant bedobta a tóba, nem bírtam már a nyálas pofikáját. Damonra leszek kíváncsi, remélem ez a nagy szerelem nem teszi egy pöccsé, Klaus távozása után ő az utsó szimpi férfiszereplő még.

Spoiler vége

Amit viszont jobban várok, mint egy új évadot, az a The Originals, amibe nincs szerelmi háromszög és talán a nyálas részeket is hanyagolják majd benne. Ha meg mégse lesz olyan jó, már csak Klaus miatt is megérdemel egy évadot :D

Valaki szokta innen nézni a paródiát is? DJ Károly meg a többiek :DDD Elvileg nyáron jön a lezáró film a 4. évad jeleneteiből, én ki nem hagyom ;]

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#524) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ennek a résznek a vége ért valamit... Meg Bonnie és Caroline teste. :DDD

(#525) kenwood3 válasza Gyufaaa (#524) üzenetére


kenwood3
őstag

és én pont az nem értettem. mi a tökömet beszélt ott silas? hiába késő van már :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#526) Gyufaaa válasza kenwood3 (#525) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez nem a késői órán múlik. Értelmezhetetlen... ;]

(#527) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Évad legjobb része volt szerintem. Végre voltak benne fordulatok, ami kicsit izgalmassá tette. A vége viszont ott Silas magyaráz úgy látom másnak sem volt világos :) Alaric hatalmas volt benne meg Klaus is :D

(#528) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Elkezdődött! :C Nem volt rossz, bár elég érzelgősek megint az Elenás jelenetek... DE, a The Originals, az valami veszett jó lett! Már alig várom a második részt! :C :C

(#529) kenwood3 válasza Gyufaaa (#528) üzenetére


kenwood3
őstag

Basszus , nekem meg teljesen kiment a fejembol! Pedig 4-5 napja neztem az imdb-n, hogy mikor lesz mar :D. Raadasul ma mar meg se tudom nezni, majd csak holnap:(

Mi az az ekezet dragasag??

(#530) Gyufaaa válasza kenwood3 (#529) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tetszik, hogy felidézik a naplóból is a részleteket, mert beugrik, hogy mi volt abban a részben. Ez talán érdekesebb lesz mint a VD. :)

(#531) kenwood3 válasza Gyufaaa (#530) üzenetére


kenwood3
őstag

Megnéztem mind a kettőt, és szerintem jól indult mind a 2 évadnyitó. Remélem nem lesz rosszabb egyik se :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#532) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Akkor megvan a mai programom :) Azt mondjátok akkor az Originals is eléggé jó lett?

(#533) Gyufaaa válasza b4zsi- (#532) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem brutál jó. A kezdet legalább is. Nagyon jó a "világ" amiben zajlik szvsz. :)

(#534) kenwood3


kenwood3
őstag

Már van 2. rész az originalsból! :Y :C

Mi az az ekezet dragasag??

(#535) Gyufaaa válasza kenwood3 (#534) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tényleg? Makker! Már szedem is! :C

(#536) kenwood3 válasza Gyufaaa (#535) üzenetére


kenwood3
őstag

Ejj, rohadt jó lett ez a rész is :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#537) Gyufaaa válasza kenwood3 (#536) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azámhazám! Durvulnak. A kis boszicsaj nagyon ott van. A farkaslány pedig "gyönyörűszép" :D Nagyon jó volt! :C

(#538) kenwood3 válasza Gyufaaa (#537) üzenetére


kenwood3
őstag

Holnap meg vámpírnaplók lesz :)) Jó ez, hogy egymás után 2 este is van mit nézni. No meg majdnem minden általam nézett sorozat most indult, vagy fog indulni napokon belül. Nem fogok unatkozni 1 ideig :C

Mi az az ekezet dragasag??

(#539) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Trónok harcáról nincsen infótok? Basszus akkor most én is darálhatom a részeket, mert lemaradtam. Közben a trónok harca könyveket is elolvastam itt a szünetben. Most kezdtem el a Varjak lakomáját, de korántsem olyan jó, mint az előző 3. Nagyon jó lesz a 4 évad. Kíváncsi leszek mit hogy valósítanak meg.

(#540) Gyufaaa válasza b4zsi- (#539) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ahhjj. Azt már nagyon várom én is, de csak jövőre jön. :(

(#541) kenwood3 válasza b4zsi- (#539) üzenetére


kenwood3
őstag

Imdb szerint csak 2014-ben jön. Én azt is nézem. Tiszta sorozatfüggő vagyok:DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#542) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Jó volt ez TVD 1.rész. Végre Silasnek van valami komoly szerepe nem csak a sírban roskad. A trónok harca után furcsa volt az elején a hancúr jelenet lobogó csöcsök nélkül :D .

(#543) Gyufaaa válasza b4zsi- (#542) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azt a részt élőben is tudtam volna szeretni. Remélem folytatják. A boszisrác és a csaj, most elrabolták a srácot, de csak azért, hogy odacsalogassák a szöszi lányt is és visszavágó szexcsatát vívjanak. Én így írtam volna meg a forgatókönyvet. ;]

Második már jöhetne. Tétlenül várom. :DDD Szar itthon betegnek lenni és gubbasztani... :O :P

(#544) kenwood3 válasza Gyufaaa (#543) üzenetére


kenwood3
őstag

Majd holnapra már lesz, szerintem felirattal együtt :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#545) kenwood3


kenwood3
őstag

na senki nem nézte meg a 2. részt? :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#546) b4zsi- válasza kenwood3 (#545) üzenetére


b4zsi-
őstag

Még nem, de jó hogy szólsz töltöm is:)

(#547) Gyufaaa válasza kenwood3 (#545) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már megnéztem. Most a TO 3. részéhez a feliratot várom türelmetlenül. :C

(#548) b4zsi- válasza Gyufaaa (#547) üzenetére


b4zsi-
őstag

Megnéztem a TVD 2 részét és utána az Originals 2 részét. Kérdezem én miért nem rögtön ezzel kezdték és nem kellett volna TVD:D. Nincs a sok nyálas jelenet, amik aztán tényleg már nyálasak:).....jó a cselekmény, szereplők története.

Várható mára a felirat szerintetek?

(#549) kenwood3 válasza b4zsi- (#548) üzenetére


kenwood3
őstag

elvileg 10-re ígérte a fordítő :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#550) b4zsi- válasza kenwood3 (#549) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ma se alszom korán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.