Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Javaslom (amennyiben eddig nem tetted), keress magadnak valamilyen korrektebb, komolyabb animét, és nézz olyat is, kellemesen fogsz csalódni :K A legtöbb halivúdi produkciónál klasszissal jobbak, a történet is nagyon jó, vagy minimum korrekt. :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

a twilight filmeket (amiből lett ez a spin-off)
Kis korrekció, a VampDiaries mint könyv cca 10-12 évvel előbb volt, mint a Twilight. Amihez természetesen, semmi köze. :)
Amúgy ma vetítik usa-ban az 2x01-et, holnapra már kint is lesz a neten a tvrip, felirattal :))

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) Parci válasza szablya (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ghost in the shell tetszett... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Parci válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

thx, ma is tanultam vmit.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) atom87


atom87
aktív tag

Húgomnak szereztem meg a True Blood sorozatot.
Eleinte nem érdekelt, de most a héten visszaköltöztem a fősuli miatt az Pécsre és még nincs netünk. A hordozható vinyón nézelődtem amikor rátaláltam. Gondoltam belenézek...

Na azóta a második évadot is kivégeztem. :C

Szerintem nézz bele az első részébe!

Kawasaki z1000

(#6) cskamacska


cskamacska
addikt

Azt hiszem én is megnézem ezt magamnak, ritkán látni olyan Sci-Fi sorozatot, ami egy ponton nem kosztümös bohóckodásba, vagy szappanoperába torkollik egy idő után.(ha nem ezzel kezdenek már kapásból :U) :O

szablya: bár nem ide tartozik, de én őszintén szeretnék olyan anime címeket hallani, amelyek nem a valóságtól teljesen elszállt gyermekmesék(tehát komolyabbak), mert amiket én eddig láttam, azok.. nó komment. :( Egyedüli pozitív csalódásom e téren az Animatrix válogatás volt.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) The DJ


The DJ
addikt

Mi is teljesen rákattantunk párommal a Vampire Diaries-ra. Minden részben történik valami igazán izgalmas és a sztori sem áll meg szinte egy percre sem. Tudják hogy kell kedvet csinálni ahhoz, hogy az ember várja a következő részt. Már kijött az S02E01 is, abban is pörögnek az események rendesen :K A Trues Bloodot magasan veri nálam, abban szinte csak szex megy :D Nem mintha az baj lenne, de a sztori sem az igazi szerintem.

Furcsa, hogy ebben a vámpírimádatos Twilight ízű korban tudnak olyat alkotni, ami nem csak a tiniknek izgalmas és érdekes. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) Parci válasza atom87 (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, infók és leírások alapján elég lesz a vámpírosdiból a diaries. egyébként az első évad végével már annyira nem voltam elégedett, de még bőven elviselhető, jó.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) atom87 válasza Parci (#8) üzenetére


atom87
aktív tag

Üsse kő, meglesem ezt a vámpír naplókat is. ;)

Kawasaki z1000

(#10) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Először azt hittem valami Twilight utánzat, de aztán rátaláltam a bejegyzésedre és elkezdtem nézni. Kellemes csalódás :) Persze nem egy Queen of the Damned vagy Interview with the vampire, de azért köszönöm!

sweetlou6.wordpress.com

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

csajom komálja ezt a sorozatot nagyon, persze én is megnéztem vele az első évadot.

I humbly and respectfully decline™

(#12) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Jó kis sorozat ez. Kiszívhatná a csajszi az én véremet is. Az mindegy melyik. :DDD

(#13) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

mondjuk az első évad legvégétől kezdve eléggé lapos lett sztem, sajnos. ez van, semmi sem tart örökké...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Gyufaaa válasza Parci (#13) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem rendbe van a cucc. A Fringe -el vagyok így inkább. Amilyen jó volt az első évad, szerintem annyira lapos eddig a második. :((

(#15) kenwood3 válasza Parci (#13) üzenetére


kenwood3
őstag

na én most találtam ide...sztem nagyon jó a sorozat , nagyon jó csajokkal ...tegnap néztem meg az újat kezd izgalmas lenni ...azzal meg teljesen 1etértek , hogy az Twilight úgy ahogy van 1 rakás fos , nemhiába kap minden része 1 zsák aranymálnát...de a Vámpírnaplók az bejövős :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#16) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Egy kiscsit fel kellene pezsdíteni ezt a topikot szerintem. Van olyan jó ez a sorozat, hogy megérdemeljen egy aktív topikot, úgy, hogy hajrá... :C

Ezek a részek már nagyon komolyak kezdenek lenni. Hozzák azokat az eseményeket szerintem amit elvárna tőlük az ember.

(#17) koshmar


koshmar
őstag

Öcsém nagy kedvence.
Jajjj, ezek feszt ezt nézik. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18) kenwood3 válasza Gyufaaa (#16) üzenetére


kenwood3
őstag

1etértek én is szeretem :K
Azt hiszem most volt új rész a 7en hosszú szünet után ha nem tévedek ?!

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#19) Gyufaaa válasza kenwood3 (#18) üzenetére


Gyufaaa
veterán

jaja. Volt is. Már alig vártam. Szerintem batár nagy lett. Már tűkön ülök a következő részért. Most a tanár úr maga a gonosz vagy csak megszálta?! :C

(#17) Tibii91: Szerintem kattanj rá te is. Eleje kicsit csöpögős, de a közepétől már brutál jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20) kenwood3 válasza Gyufaaa (#19) üzenetére


kenwood3
őstag

Én még nem láttam de ma leszedem és megnézem :K
2en fogjuk vinni ezt a topicot? :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#21) Gyufaaa válasza kenwood3 (#20) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ha kell? Simán! :DDD :K :C

(#22) kenwood3 válasza Gyufaaa (#21) üzenetére


kenwood3
őstag

Ok én benne vagyok :K :D
Már le is szedtem :K Meg is nézm ma és majd eszmét cserélünk ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#23) Gyufaaa válasza kenwood3 (#22) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:C :K

(#24) koshmar válasza Gyufaaa (#19) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem főként Nina Dobrev miatt... éri meg nézni. ;]
Érné meg, jobban mondva.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#25) kenwood3 válasza koshmar (#24) üzenetére


kenwood3
őstag

Azt én is sunáznám sőt mindent ;] A legjobban ő meg Bonnie(Kat Graham) jön be

;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#26) Gyufaaa válasza kenwood3 (#25) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát haljátok. Amióta a szösziből vámpír lett én tudnám csipázni! Egyébként nagyon bejön mind (pesrze ezt csak csöndben mondom, mert asszony lenyakaz :DDD ) De az a szöszi. Kiszívhatná a véremet! :DDD

Szerk.: Vajon Kathrin-el mi lehet a szándéka Klaus-nak. Már nagyon várom a kövi részt.

[ Szerkesztve ]

(#27) kenwood3 válasza Gyufaaa (#26) üzenetére


kenwood3
őstag

Miért megjelent már Klaus ? Még mindig nem néztem meg későbbre tervezem :O

Mi az az ekezet dragasag??

(#28) Gyufaaa válasza kenwood3 (#27) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Akkor most elszóltam magam. Mielőtt folytatnánk, szerintem nézd meg. :DDD :K

(#29) kenwood3 válasza Gyufaaa (#28) üzenetére


kenwood3
őstag

Megjelent!? Akkor muszáj lesz hamarosan hozzákezdenem :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#30) Sweet Lou 6 válasza Gyufaaa (#26) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

a szösziért én is oda vagyok :D

sweetlou6.wordpress.com

(#31) kenwood3 válasza kenwood3 (#29) üzenetére


kenwood3
őstag

Na megnéztem nagyon jó és izgi rész volt :K Szerintem csak megszállta a tanárt vagy valami ilyesmi , mert anno láttam 1 képet arról , hogy ki is lesz Klaus és azon a képen nem a tanár volt . Katherine-el meg nem tudom mit akarhat de kíváncsian várom a következő részt . 1kis előzetes a következő részből [link] és 1 kis infó a további részekről [link]. Izginek tűnnek a továbbiak is :C
Örülök , hogy van akivel eszmét tudok cserélni a sorozattal kapcsoltba :R ,azt hittem a Ph-ról senki se nézi , mert annyira halott volt ez a topik . De örülök , hogy tévedtem :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#32) Gyufaaa válasza Sweet Lou 6 (#30) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Kemény kis világban él, ami brutál bejön. Kis cincogós. :DDD :C

(#31) kenwood3: Ezzel én is így vagyok. Bennt van a kedvencekben és mindig szoktam fürkészni. Most végre szerencsével jártam/jártunk, akor ne hagyjuk veszni.. :C

(#33) kenwood3 válasza Gyufaaa (#32) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem is bent van és tényleg ne hagyjuk .
Ő lesz Klaus [link]
mod : Bakker most olvastam , hogy Bonnie meg fog halni Klaus miatt :O [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#34) Gyufaaa válasza kenwood3 (#33) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hmmm. ne má. Kár lenne a kis boszinőért. :O :P Egyre inkább jöhetne már a kövi rész. Szanta Klausra kíváncsi leszek már mikor jelenik meg saját bőrében.. :C

Szerk.: Mett csávóra is kíváncsi leszek, mit alkot a rendőr nénivel a vámpírok ellen, ha egyáltalán akarnak valamit tenni. Bár én a helyében felednék mindent! ;]

[ Szerkesztve ]

(#35) kenwood3 válasza Gyufaaa (#34) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem is nagyon hiányozna belőle Bonnie :K :O
Én se tudom mit akarnak csinálni, főleg Caroline-al :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#36) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Mi a szösz van? EZTV honlapja is szünetel. :O :W Hát mi van már az új résszel??? Megőrülök ;] :DDD

(#37) kenwood3 válasza Gyufaaa (#36) üzenetére


kenwood3
őstag

Már le lehet szedni ! Fent van már 1 pár helyen, de felirat még nincs :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#38) Gyufaaa válasza kenwood3 (#37) üzenetére


Gyufaaa
veterán

NCore-on is? Meg is kukkantom. Tegnap este mikor néztem még nem volt fennt. Köszke az infót! :C

(#39) kenwood3 válasza Gyufaaa (#38) üzenetére


kenwood3
őstag

Ott nem tudom :N
Én nem torrentről szoktam ezt szedni hanem Megaupload-rol . Ha kell link pü-ben dobok
Amúgy remélem nem baj , hogy ezekről beszélünk , hogy honnan lehet leszedni :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#40) kenwood3 válasza kenwood3 (#39) üzenetére


kenwood3
őstag

Belenéztem kemény rész lesz :C :K Már csak a feliratot várom

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#41) Huma válasza cskamacska (#6) üzenetére


Huma
addikt

Genshiken
NHK ni Youkoso! (Welcome to the NHK)
Hotaru no Haka (Grave of the firefly)

Kapásból három, de van még rengeteg.

Minden témában találhatsz jókat. Sci-fi, dráma, horror, fantasy, vígjáték.
Ne abból a szennyből indulj ki amit a tévében látsz.

ui: Tudom, hogy a poszt amire válaszolok fél éves.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42) kenwood3


kenwood3
őstag

Megnéztem az új részt már van felirat is hozzá és nagyon jó volt ! Kár , hogy megint várni kell 1 hetet a következő részre :O , mert megint érdekesen lett vége . Na de nem lövöm le a lényeget . :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#43) Gyufaaa válasza kenwood3 (#40) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Küld a linket légyszi. :K Rákattantam én is. Gyors leszedem. :C

Szerk.: Nem hinném hogy a letöltési hely gond lenne. Nem illegális cucc.

[ Szerkesztve ]

(#44) kenwood3 válasza Gyufaaa (#43) üzenetére


kenwood3
őstag

Elküldtem :R
Jó filmezést

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#45) Gyufaaa válasza kenwood3 (#44) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Megjött! Lessz! Köszke! :C

(#46) Sweet Lou 6 válasza Gyufaaa (#38) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Itt minden péntek reggel fent van angolul, a magyar felirat pedig általában délre, kora délutánra készül el: vampirnaplok.hu

sweetlou6.wordpress.com

(#47) Gyufaaa válasza Sweet Lou 6 (#46) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Zsirkirály! Köszi a linket! Neki leselkedek és megnézem a 18.-at. :C :R

(#48) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Jól sikerült ez a rész is. Gondoltam, hogy fel fogja kelteni Elijah-t. Kemény menetek lesznek a kövi részben. A kis boszi meg szerencsére túlélte. Kár lett volna már most érte. Jól állt rajta a kis mini ruci. :DDD

(#49) kenwood3


kenwood3
őstag

Holnap ismét új rész vagyis holnapután
Találtam 1 kis epizódismertetőt . A rész címe: Klaus
" Stefan és Damon dühösek lesznek, amikor rájönnek, hogy Elena szembeszállt velük, hogy új szövetséget kössön, és átvegye a tervek irányítását a Klaus elleni manőverezést illetően. Az egyet nem értés Elena megvédéséről növekvő feszültséghez vezet a két Salvatore között. Ezidő alatt Stefan próbálja biztonságban tartani az összezavarodott és rémült Jennát. A visszatekintések 1491-be megmutatják, hogy Katherine hogy került bemutatásra Elijah-nak és Klausnak, az egész holdkő átok eredetével együtt. Elena sokkoló információkhoz jut Klaus céljait illetően. Matt Davis szintén szerepel a részben."
Jónak ígérkezik :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#50) Gyufaaa válasza kenwood3 (#49) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ajajj! Már türelmetlenül várom. Főleg, hogy fel kelti-e Elijah-t Elena vagy a Salvatore fivéreknek sikerül megakadályoznia. Keményedik a dolog. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.