Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) Tinca tinca


Tinca tinca
újonc

Samu mennyire nem ajánlott? Nem vagyok oda a termékeikért, de egy kommersz Samsung WF7450SUV 14 évet kiszolgált, heti 4-5 alkalommal dolgozott, de most már apróbb hibák után nem bajlódnék vele, úgy látszik itt a vége.
Lenne helyette ilyen, a 40 cm mélység követelmény sajnos. [link]

(#13802) Nagya21 válasza Tinca tinca (#13801) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Ha ez neked jó.....
Ennyire keskeny mosógépet mostanában csak Candy márkában láttam, ezekszerint Samuban is van.
A leirásban a kép alapján ez inkább 43-45cm között lesz.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13803) Tinca tinca válasza Nagya21 (#13802) üzenetére


Tinca tinca
újonc

Én örülnék, ha 30 évig elműködne, de márkásabb terméktől várható ilyen?

(#13804) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!


Szeretném kérni a véleményeteket – segítségeteket:

…az átlagosnál kicsivel keskenyebb mosógépet keresek, mert az ajtó miatt más nem fér be.

Jelenleg e két termék között vacillálok, de nem tudom , hogyan döntsek:

1., AEG L6SME47SM (7kg, 1400-as fordulat) :
https://www.aeg.hu/laundry/laundry/washing-machines/compact-washing-machine/l6sme47sm/

2., LG F2WR709S2W (9kg, 1200-as fordulat) : https://www.lg.com/hu/mosogepek/lg-f2wr709s2w

Árban szinte nincs különbség, viszont tudásban itt- ott több különbség is van.
Több mint 10 évig egy felültöltős Electrolux ment nálunk, azaz az AEG használata ismerősebbnek tűnik, de sok mindenben vonzóbb az LG (nagyobb kapacitás, gőzmosógép, okos funkciók), hátránya kb. az 1200-as centri az AEG 1400-asával szemben.

…de talán mindenek előtt a hosszútávú megbízhatóság lenne a legfontosabb, és egyik megbízhatóságával kapcsolatban sincs semmi tapasztalatom, ezért kérném a tanácsotokat.

(#13805) Gömbike válasza Piotrus (#13804) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ne! a marketing miatt válassz gépet, a megélt, álélt tapasztalat erősebbnek kell lennie, mint a ficsőr.

Én maradnék a megszokott vonalon.

( AEG-Elux párti vagyok, bennük még nem csalódtam, sem a családom)

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13806) Csápájev válasza Tinca tinca (#13803) üzenetére


Csápájev
őstag

Szerintem nem várható manapság semmitől a 30 év.
Én 10év samsung után (sokat mostunk vele) váltottam Elektroluxra, ez is elég keskeny.
Nagy csodát ne várj az új géptől,amit azonban én fontosnak tartanék utólag,az az inverteres motor! Jóval halkabb,mint a szénkefés!
De ahogy nézem a tiéd is az,bár laikus vagyok.
Elektroluxoknál a time management is jó dolog,sok mosás ideje lerövidíthető.

[ Szerkesztve ]

(#13807) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok.
Van valakinek Gorenje WD2A854ADS gépe?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13808) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Nem vagyok egy mosógépszarkértő, milyet érdemes venni, a lehető legolcsobban?
Nem is tudom mi mindent tudhat egy modern mosógép, ha az alapokat tudja nekem elég.
Ami fontos lenne az elsősorban hogy ne legyen "túl"hangos, (panel lakásba kerülne)felültőltős legyen valamint (ezt részletesebben) hogy a fogyasztása amit egyszerre felvesz az kevés legyen.
A hálózatot ne terhelje túlságosan le. (Ez az energetikai besorolás lenne igazából valósan?)

Minden jó, ha a vége jó!

(#13809) Gömbike válasza De4d (#13808) üzenetére


Gömbike
senior tag

A gépek árát nem ( csak) a tudásuk határozza meg, hanem a felhasznált anyagok minősége.

Amit keresel, hogy halk legyen, az az inverter motorral szerelt, de akkor ez kiesett, mert a sima motorral gyártott az olcsóbb, de hangosabb a centrinél.

Itt [link] nézelődj, vannak videók is.

A többi gyártó a tetőbe teszi a mosószer adagolót, ami megoldás miatt előbb-utóbb elrohad a tető zsanérja. Lehet, hogy olcsóbb egy indesitt, de egy Elux tartósabb.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13810) Nagya21 válasza Tinca tinca (#13803) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Minden a szimmeringen múlik!
Ha az birgya akkor a csapágy is birni fogja.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13811) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok!
Ebben az ársávban szerintetek megéri egy ilyenre beruházni?
Köszi előre a válaszokat!

(#13812) Nagya21 válasza cstom (#13811) üzenetére


Nagya21
addikt

Nekem ennek az elődje van 7kg kapacitással, immár 7. éve.........
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13813) cstom válasza Nagya21 (#13812) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi!

(#13814) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok ezt néztem ki, ez majd 30 ezerrel drágább.
Megéri a feltárt az újabb?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#13815) Nagya21 válasza taknyí (#13814) üzenetére


Nagya21
addikt

Nagyobb ajtó....
Döntsd el.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13816) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Mosogatógép akciót keresek, tudtok valahol most olyan akcióról, hogy valami extrát adnak a vásárlás mellé (plusz garancia, jelentősebb árengedmény, stb.)?

Tavaly volt az AEG-nél mosógépekre extra 3 év gari, ilyesmire gondolok.

(#13817) szuzso


szuzso
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg mi a legjobb kombi (mosó szárítógép), amely 200-260k (max egy picit feljebb) kapható, gőzfunkiós, jó lenne 1400-as fordulatszám. Természetesen minél alacsonyabb a zajszint és a fogyasztások, annál jobb. Szóval mi a Best Buy ebben a kategóriában?

(#13818) Nagya21 válasza szuzso (#13817) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Azért csak szikkasztósat kapsz.....ami sok vizet fogyaszt.
A normális hőszipkás kombigéphez még egy 100-ast rakj hozzá, és elux-aeg vonalon nézelődj.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13819) Gömbike válasza szuzso (#13817) üzenetére


Gömbike
senior tag

Rossz hírem van: a normál kombi a technológiai megoldásuk végett soha nem lesz alacsony fogyasztású. A felhasznált vízmennyiség egy komplett mosás-szikkasztásnál ( a szárítás fogalma ennél a kialakításnál nem helyènvaló) elég brutál és a és a villanyszámla a lölö érában meg padlóhoz fog tenni.

Igen, Nagya21 jót ajánlott, ha és kizárólag kombigép fér el, nagyon is jó az irány.

Egyébként meg a két különálló gép a tökéletes, bár ezt visszaolvasva nyilván szembejött.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13820) Sinesol válasza szuzso (#13817) üzenetére


Sinesol
veterán

Ha kombit akarsz, akkor 5 év garival Midea-t, kifejezetten jo ar/ertek aranyu gep: [link]

Többet nem is erdemes költeni rá, drágább márka sem lesz lenyegesen jobb a kompromisszumos megoldas miatt, plusz a Midea sem rossz márka, egész jó nevü kinai cég, ami még árban nem szállt el. Az 1400-as centri legtöbbnél megvan, mivel ezzel is segitik, hogy könnyebb legyen a szaritas.

[ Szerkesztve ]

(#13821) troland26


troland26
őstag

Sziasztok,

Tönkrement apámék 15 éves Fagor felültöltős gépe. Szeretnék venni egy újat, ami mindegy, hogy milyen kialakítású. A lényeg, hogy ne legyen túlbonyolítva a kezelése illetve legyen rajta használható gyorsprogram. A Fagort szinte csak gyorsprogrammal használták. (ezek a gépek talán még súlyt se mértek)

(#13822) Nagya21 válasza troland26 (#13821) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Na a maiak a gyorsprogrammal sok ruhát nem biztos, hogy tisztára mosnak......
Vegyél nekik egy elux mosógépet lehetőleg inverteres motorral, van belőle keskeny is, az akkora külméretre, mint a felültöltős, normál programon is csökkenti a mosóidő, ha ő úgy érzi, de van rajta Time manager, ahol te adod meg a mosás időtartamát.
A felültöltősbe is Elux a jó, de az jóval drágább mint az elöltöltős.
Üdv Nagya
UI: a mostaniak nem fognak elmenni 15 évet. Az én eluxom most lesz 7 éves, de eddig köszöni jól van.

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13823) Csorbi válasza Nagya21 (#13822) üzenetére


Csorbi
addikt

Tisztára mos az is, csak megkötésekkel. (Súly- és szennyezettség limit).
Bolond aki azt hiszi, hogy 8 kg ugyanolyan szennyezettségű ruhát a normál programhoz képest ugyanúgy kimos egy gép, ha a szimplán a gyorsmosás-hóbort végett lefelezzük-harmadoljuk a mosási időt. Mosolyogva nézem mikor itt mindig csak úgy önmagában "reklámozzák" pl. az Electrolux-féle Time managert, de a kiegészítő infó sosem érkezik hozzá, a kérdező meg örül az apróbetűs rész híján, hogy nahát ez milyen hasznos. :))

(#13824) Gömbike válasza Csorbi (#13823) üzenetére


Gömbike
senior tag

Az a ruha szennyezettségétől is függ.

Én nem vagyok fizikai munkás, életem nagy részét iroda/ vagy ehhez hasonló részen dolgoztam. Mondjuk most recepciós vagyok, de ott se lesz olajos a ruhám, az eszemtől biztos nem :DD A Rendőrségen az irodámban, mikor kihallgattam a rosszfiúkat, ott sem lett koszos, csak amikor árkon-bokron keresztül kellett őket levadászni. ;]

Bőven elég a visszavett mosási idő nálunk, a feleségem is irodában dolgozik, nekünk nem annyira szennyezett a ruhánk, mint aki egésznap porban stb dolgozik.

Bár jobb helyen az ilyen cégek mosatják a a dolgozók ruháit.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13825) Csorbi válasza Gömbike (#13824) üzenetére


Csorbi
addikt

Igen, ezt írtam, hogy a szennyezettség limitáló tényező tud lenni a mosási idő rövidítésénél.

(#13826) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

Whirlpool elöltöltős mosógépünket [link] meghibásodás miatt kénytelenek vagyunk lecserélni.
Szerelő LG direct drive-ot ajánlott.
Méreteiben hasonlóra volna szükségünk.
Van ajánlott LG direct drive típus? Vagy olyan amelyiket nem érdemes? 100-150ezer ft körül. Ahogy látom ez az alsókategória árban jelenleg. De nyilván ha azok nem ajánlottak akkor mehetünk kicsit feljebb is.
Köszönöm!

XP

(#13827) Nagya21 válasza Csorbi (#13825) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Elux elöltöltős 7kg kapacitás 1200-es centri, inverter motor, 7 éves.
1 kantáros munkásnadrág+kabát+2pár zokni+2(4)hosszú ujjú poló+2(4)alsógatya.
Nálam ez 2 hetente mosás, dzsuvás durván olajos poros környezet(én vagyok a portalanító ahogy bujkálok a gépek között)
Berakom mosni Time Manager beállít 2h.35 percre, a gép a felvett víz, és motoráram alapján felülbírálja, és azt mondja elég erre 1h.55, no komment, a ruha tiszta.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13828) Csorbi válasza Nagya21 (#13827) üzenetére


Csorbi
addikt

Ez 3,5-4 kg-nál nem lehet több, persze hogy működik. Mint írtam, a súly és/vagy a szennyeződés mértékének a csökkentése a feltétel a rövidítéshez.

(#13829) szimcsi válasza szimcsi (#13826) üzenetére


szimcsi
senior tag

AEG-eket nézem még, amik tetszetősebbek talán, de drágábbak is.
Ezekben a dobcsillag be van építve vagy külön állóak/cserélhetőek törés esetén?
Mert az LG direct drive azért volt ajánlva nekünk, hogy abban cserélhető. Vagy annyira ne ezt figyeljük?

XP

(#13830) Nagya21 válasza Csorbi (#13828) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
De én meg azt írom, hogy felülbírál a mosógép.....
A rövidítésen is rövidít. :DDD :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13831) Thunderzolee

Üdv!

Bauknecht mosógéphez hol lehetne letölteni magyar használati utasítást?
Ezen az oldalon minden mást lehet, csak a manualt nem. :W
https://docs.bauknecht.eu/

Kaptunk hozzá egyet, eredetinek néz ki, mármint nem otthon szerkesztette valaki, hanem ez "gyári" lehet, szóval biztos, h létezik ilyen a Baucknechtnél is; de annyira halvány, h gyakorlatilag nem lehet elolvasni, plusz rosszul van kinyomtatva, egymásra nyomtatták az utolsó lapokat, és így olvashatatlan néhány helyen. :(((
Illetve van egy-két gomb, ami meg egyszerűen nem is szerepel a leírásban. :U

WAT 6313 C a típusa
12NC: 859991653780

Egyébként minden oké a géppel, csak érdekelne, h miket tud még azon kívül, h az első programmal ki lehet vele mosni. :F
A régi gép elromlott (14 év után), és a mosógépszerelő mondta édesapámnak, h tud ajánlani másikat helyette, gondolom benne van a keze, h ilyen csomagolássérült gépeket árul privátban, ezért vette tőle apu, de ez egyébként nem gond, a gép, és a márka is teljesen rendben van.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13832) Nagya21 válasza Thunderzolee (#13831) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Keresd meg melyik Wiccpool mosógép ez, és annak biztos van magyar használati utasítása.
Esetleg ez????
[link]
[link]
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13833) Thunderzolee válasza Nagya21 (#13832) üzenetére

Aztaaaa, hát ez komoly.

Köszi a segítséget, így hamar meglesz. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13834) Miklósbácsi válasza szimcsi (#13829) üzenetére


Miklósbácsi
csendes tag

Szia ! Lassan 14 éve olvasom ezeket a sorokat, de a dobcsillag törésének a panaszával nem találkoztam az AEG és testvérének, az Elektrolux gépeinél. Igaz, más gépnél sem.
Persze ez egyáltalán nem zárja ki, hogy ez a hiba is megtörténik. Ennek a gyakoriságáról ( vagy ritkaságáról ) egy szerelőt lehetne megkérdezni.
Szerintem egy átlagos mai felhasználónak nem érdemes ezzel a kérdéssel foglalkozni az AEG - Elux gépek esetében - válaszolom a kérdésedre.

Mi már a többedik Elux gépet használjuk, a legutolsó 3 éves, már inverteres. Ezt ( is ) csak dicsérni tudom.

Egyik fiamnál egy idősebb AEG mosógépnél kellett szénkefét cserélni, de ezt én a természetes elhasználódás kategóriájába sorolom be. Egyéb hiba a családban lévő AEG - Elux gépeknél nem fordult elő.

Üdv !

(#13835) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Sziasztok tudnátok ajánlani megbízható elöltöltős mosógépet 180.000Ft lenne a max keret rá. 85cm magasság, 55cm mélység, 60cm szélesség áll rendelkezésre.Samsungunk 10 év után dobcsillagtöréses lett, 2x volt szénkefe cserélve benne, meg állandóan 5d hibát dobál. Heti szinten van vele munkásruha mosva( olajos-poros). Minél jobban kicentrizze a ruhákat, ne kelljen sokat szárítgatni. Nagyobb kapacitás se hátrány. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#13836) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Ezt mennyire tudjatok ajanlani?
Vagy esetleg mast ilyen srkategoriaban?

https://euronics.hu/eloltoltos-mosogep/lg-f2wr709s2w-eloltoltos-gozmosogep-p286098?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA-bmsBhAGEiwAoaQNmu-Qqr9FU5sQ_4ImokrLqZe2K7kLrKiW1oQFKhTLSZQfDH6iQaYJ9xoCpW4QAvD_BwE

(#13837) Nagya21 válasza kalozhun100 (#13835) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Én Elux elöltöltőst ajánlom, ennyiért van inverter motoros, tud Time Manager-t (mosási idő rövidítést)
Ha AEG-t nézel az ugyanez csak drágább.
Űdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13838) Miklósbácsi válasza yanesz (#13836) üzenetére


Miklósbácsi
csendes tag

Szia !
Például itt van igen jó áron az Electrolux EW6SN406WI PerfectCare 600 keskeny elöltöltős mosógép.

https://euronics.hu/eloltoltos-mosogep/electrolux-ew6sn406wi-perfectcare-600-keskeny-eloltoltos-mosogep-inverter-motor-p266110

Nekem a hely miatt az Elux felültöltős változatra volt szükségem. Maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyjából ugyanazt tudja, mint amit feljebb írtam Neked a keresett elöltöltősről. Nyugodtan ajánlhatom, mint felhasználó.

Persze van egy csomó mindenféle varázslattal ellátott csodagép. Azt sejtem, hogy ez reklám, a vevőt meg kell fogni valahogy.
Én a megbízható gépet próbáltam kiválasztani és egyszerűen csak mosson jól. Például a családban van virágpor allergiás is, de a problémáját nem a gép hirdetett allergiás programja oldja meg. Nagyon hálás lennék a gyártóknak, ha csupán a mosógépükön múlna a gyógyulás......és nincs többé gyógyszer meg papírzsebkendők özöne. De ez csak egy példa, sok más szempont is lehet a választásnál.

(#13839) bach66


bach66
tag

Üdv!

Konkrétan melyik felültöltős gép van nektek?
Mi is most keresünk felültöltőst (helyszűke), azért kérdezem.
Boldog új évet!

(#13840) LamaForce


LamaForce
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám, amire megoldást keresnék. Van egy 5 éves Samsung gépünk, amiben nagy valószínűséggel tönkrementek a lengéscsillapítók és talán a csapágy is.
Ausztriában egy kb 200 éves épületben lakunk, ahol se vízszintes, se függőleges falak és padlózat sincs. A hely ahol a gép volt fapadlóval van lerakva. Miközben lépünk rajta is hajlik sok esetben a deszkázás sok esetben 3-4 mm-t...
Erre a felületre keresnék mosógépet és ötletet, hogy mivel lehetne a padló kilengését csillapítani. Rezgés elnyelő 2cm-es gumiszőnyeget tettem a gép alá, de ennek a mostaninak már az se sem segít. Máshova áthelyezni sajnos nem tudom.

A gépre szánt keretem 400.000 Ft-ig terjed ha ebben az ársávban lenne olyan, amit kifejezetten lehetne ajánlani egy xar padlózatra. (Sajnos nem kaptam rá engedélyt, hogy bármit kezdjek a deszkázással, így marad ez)

Köszönöm ha valaki tudna segíteni.

(#13841) Csorbi válasza LamaForce (#13840) üzenetére


Csorbi
addikt

Sajnos kb. minden mosógép használatijában feltétel az, hogy fix, stabil helyre (értsd padlózat) kell tenni. :(
Ha az nem vízszintes, az a legkevésbé gond, mert a lábakon lehet állítani, de a rugalmas padlózat az idő kérdése és szétb....ssza a mosógépet a folyamatos "ellenrugózással".

(#13842) Gömbike válasza LamaForce (#13840) üzenetére


Gömbike
senior tag

Esetleg a falra egy tartó konzolt szerű bármit, azt függőlegesbe szintezni, onnantól stabilnak kellene lennie. Mint pl. A falipolcnál, az alsó részre meg tennéd a gépet, nem a padlóra.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13843) d@minator válasza LamaForce (#13840) üzenetére


d@minator
addikt

Bosch a legstabilabb. Ne a legnagyobb dobbal, 63 liter dobtérfogat vagy kisebb legyen. Gyártói oldalon legtöbb esetben ott van a térfogat.

[ Szerkesztve ]

(#13844) Miklósbácsi válasza bach66 (#13839) üzenetére


Miklósbácsi
csendes tag

Szia!
Electrolux EW6TN3262I felültöltős mosógép a megvásárolt típus. Mivel inverteres motorral szerelt gépet szerettem volna, várnom is kellett rá valamelyik eladó cégnél. Érthetőbb, ha így írom : 3262 i. Sajnos, mostanában nem látom ezt az inverteres gépet semelyik ajánlatban, csak hagyományos motorral árulják.

De : az Elux - Aeg márkabolt újévi ajánlatában szerepel egy nagyon hasonló felültöltős gép inverteres motorral. Bár csak felhasználó vagyok, de én javasolnám ezt, alább a címe.. Nem tudom, meddig tart náluk ez az akció.
Csak mint érdekességet olvastam, hogy az AEG márka a svéd Elektrolux tulajdona egy ideje. Jó minőséget gyártanak.
Üdv.!

https://www.markabolt.hu/aeg/aeg_mosogep/felultoltos_mosogepek/aeg_ltr7e373e_mosogep.html

(#13845) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Keskeny eloltoltos moso szaritogepet milyet ajanlotok?
200k amit raszanok

(#13846) Gömbike válasza yanesz (#13845) üzenetére


Gömbike
senior tag

Mosó-“szárító” gépből semmilyent nem fog ajánlani senki. A technológiai felépítésük végett energia zabáló mindegyik, teljesen mindegy hogy keskeny, vagy normál. Ráadásul a végeredmény sem olyan, mint a külön gépnél.

A valamire használható kombi gép 400-tól indul, de az sem keskeny.

Viszont a kérdésnél maradva, ha ennyi rá a keret, akkor azt kell megvenni, amire a legtöbb garit adják. S el kell fogadni a sok víz és áram fogyasztását.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#13847) Saját


Saját
csendes tag

Sziasztok!

Mosó-szárítógép kiválasztása kapcsán szeretnék tanácsot kérni a következő típusról: PerfectCare 900 (EW9W161BC).

Helyhiány miatt sajnos csak a kombi gép jöhet szóba.
4 tagú család, 2 újszülöttel.

Előre is nagyon köszönöm.
(Bármi ajánlás is jöhet.)

(#13848) Csorbi válasza Saját (#13847) üzenetére


Csorbi
addikt

A gyártó oldalán van 22 vélemény, itt a tizedét nem fogod megkapni :) Ők relevánsabbak azért...

(#13849) wocsok17 válasza Saját (#13847) üzenetére


wocsok17
tag

Mi ezt vettük: Gorenje WD2A164ADS

Meg vagyunk vele elégedve. De olvasd el a használati utasítást. sokan panaszkodnak, hogy gyűröttre szárít, de gondolom mosás után nem szedik ki a ruhát rázzák ki és eszik vissza. Meg nem is lehet annyit szárítani mint mosni vele. Ha nem szárítod csont szárazra, és még kiteregeted akkor meg nem is lesz gyűrött.

Mosni is mos rendesen, Nekünk tetszik.

(#13850) Saját válasza wocsok17 (#13849) üzenetére


Saját
csendes tag

Köszönöm! Neked is Csorbi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.