Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#287) beyruth82 válasza -FreaK- (#283) üzenetére


beyruth82
veterán

Én használtam miui-t évekig(Xiaomi redmi note 2,3 pro,mi5s plus,mi 10T pro) Oneplus 7T Pro előtt.Anomáliával egyszer talalkoztam Xiaomi mi 10T Pro-n.Kb fél év alatt 2x minden ok nelkül elkezdett gyorsan merülni az aksi de egy ki és bekapcs megoldotta a dolgot.A gyors merülés azt jelentette hogy a 10 órás kijelzőidő felére csökkentl ami még így is több volt mint a 7t pro 4-4,5 órája 😂
Legutolsó Mi10T pro-mra több frissítést kaptam jóval mint a hiresen támogatott oneplusra...
A miui maga ezerszer többet tud mint az oneplus.Minden témázható, állítható, stb.Milliónyi hasznos kis funkcióval van tele amit ha nem akarsz akkor nem használsz de a lehetőség legalabb adott és nem kell mindenhez letölteni valami külsős alkalmazást mint egy oneplus esetében.Nagyon nagyon fapados az oxygen os a miuihoz képest.Ég és föld a kettő.Kameraban szerintem az oneplusok jobbak azonos kategóriájú xiaomikhoz képest, bár a fotós felülete is ezerszer több beallítast, lehetőséget kínál a miuinak.Nekem ez a tapasztalatom 4 év xiaomi és 1 év oneplus használat utan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.