Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vegitossj7 válasza oriic (#46) üzenetére


vegitossj7
addikt

Star Wars az az Old Republic része, akárhogyan próbálják tagadni.

br.rak kolléga tudna mesélni erről, egyetlen oka amiért ignorálja az új film, az a balansz felborítása miatt lehet.

Az Old republic sokkal akciódúsabb, valamiért erősebbek voltak a Jedik és a Sithek, és mellettük Darth Vader és Luke elbújhat a susnyásba, ezt meg nem hagyhatják ugye. :U

Azért egy Klón háborút tehettek volna bele, minimum elvárás lett volna az 1-2 rész után...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#52) Sicilian


Sicilian
addikt

Nem ezt vártam volna.. :(

nothing is true everything is permitted..

(#53) oriic válasza vegitossj7 (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem tagadás kérdése, egész egyszerűen, az SW jogokkal rendelkező Disney azt mondta nem a kánon része.

Anno írtam a döntésről én is:
[link]

Ezek számítanak csak, minden más csak úgy van. De hivatalosan csak a fenti lista érvényes.

Live-Die-Respawn

(#54) marilllyo válasza Malachi (#50) üzenetére


marilllyo
veterán

Ps3/360 sztem nem lesz. Dice szereti a konzolt. Főleg a ps4-et. Én bízom benne, hogy egy jól optimalizált játékot kapunk. De a 40 player nem fogja kifeltetni. Ha hoznák a bf4 szintjét részemről ok. Pláne, hogy most tervezek ps4-et venni. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#55) br.rak válasza vegitossj7 (#51) üzenetére


br.rak
őstag

Az Old Republic a régi világ része (legends), és addig az is fog maradni, amíg a disney nem akar nagy pénzt csinálni belőle, ennyi (onnan bármikor átemelhetnek bármit, ha akarnak)

Alapvetően nem "fair" az összevetés, van egy jól kidolgozott világ, amit az új korszak alkotásaival ( 2, jóindulattal is silány regény, egy 5-7 korosztálynak készült animációs sorozat) hasonlítasz össze. AZ Expanded Universe sem fél év alatt érte el a végleges formáját.

(amúgy nagyon sok pletyka terjeng, ami alapján az új rész egy közepesen gagyi EU mű benyomását kelti, remélem csak kamu)

(#56) aram01 válasza Sicilian (#52) üzenetére


aram01
nagyúr

melyik része nem frankó? (bár ezek még csak morzsák)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#57) kopidoo


kopidoo
senior tag

1:29-nél nézzétek a bal oldali sziklát. :U
Faszán "felfújódik" a tesszellációtól :Y

Amúgy ez már DX12-es lesz vajon?

[ Szerkesztve ]

(#58) oriic válasza kopidoo (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg :DDD

Live-Die-Respawn

(#59) Abu85 válasza kopidoo (#57) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valószínű, ráadásul elég rosszul időzítve. Valószínűleg a megjelenésig ezt javítják. Tipikus LOD problémának tűnik.

A Vulkan támogatása biztos. A többire még nem mondott semmit a DICE. PS4-en GNM-en fut, míg Xbox One-on a DX12 Mono hozzáférésén.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#60) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nincs kampány? Battlefrontokban mikor volt?:DDD
Nincs űrharc? Kár, de eddig is csak a 2-Ben volt. Jön majd a DLC áradat? EA-ről beszélünk kéremszépen :D
Ha adni fogja a SW hangulatot, én beérem annyival is :))

All→M8

(#61) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Az elso battlefront jatek amit talan meg fogok vasarolni. A korabbiak nem tetszettek... mondom ezt ugy, hogy BF es SW fan vagyok :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#62) Dilikutya válasza .LnB (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Főleg, hogy ez renderelt videó, a játékmenetet nem mutatja, és a látvány sem ilyen lesz.

A jó hír, hogy Battlelog nem lesz benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63) Dilikutya válasza wjbhbdux (#41) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csőd? Hol? Számokat akarok!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64) Dilikutya válasza marilllyo (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

De kell. Mi értelme, ha csak jedik és rohamosztagosok kergetik egymást a Hoth-on death match-ben vagy ctf-ben, vagy épp aminek hívjákban? Abba kár egy sztoris univerzumot bevonni. Ennyi erővel Battlefield: Tini nindzsa teknősöket is csinálhatna a DiCE...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én eddig nem játszottam Star Wars témájú játékokkal, valahogy nem érdekeltek. A BF sorozatot szerettem, de ez a Hardline, még csak kipróbálásra sem érdekel. Viszont ez a Battlefront, a kis videócska alapján nagyon tetszik, erre 100%, hogy vevő leszek. És remélek is egy jó kis kampányt alá. Én szeretem az egy játékos küldetéseket végigtolni, és ha lehet a jót keresem bennük, nem azt, hogy mibe köthetek bele. Remélem ennél nem is lesz mibe belekötni.

(#66) Sicilian válasza aram01 (#56) üzenetére


Sicilian
addikt

Hogy nincs benne kampány ! :(

nothing is true everything is permitted..

(#67) bit_bro válasza Xaels (#48) üzenetére


bit_bro
tag

Mi a baj a robbanásokkal? Pont olyanok, mint az eredeti filmekben voltak.

(#68) callmeakos válasza Sicilian (#66) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Írtam is: Battlefrontokban mikor volt?

All→M8

(#69) Sicilian válasza callmeakos (#68) üzenetére


Sicilian
addikt

Attól még lehetett volna ! :DDD
Nem baj, ez is kimarad..

nothing is true everything is permitted..

(#70) doooo válasza callmeakos (#68) üzenetére


doooo
veterán

Hogy-hogy mikor volt :F attól, hogy most nem lesz, előzőekben még volt.

(#71) Penguin95


Penguin95
senior tag

Már nem is bánom annyira, hogy nem lenne min futtatnom. :D Legalábbis azok alapján, amik eddig felmerültek.

(#72) aram01 válasza Sicilian (#66) üzenetére


aram01
nagyúr

a kampányt még lesz@rom, de hogy nincs űrcsata, hát az tényleg b@zd meg, mindegy megveszem remélem orvosolják később.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#73) FollowTheORI válasza warcat (#42) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Be is zsákoltam... Ennél itthon se lesz olcsóbb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74) lofagi


lofagi
addikt

Kicsit csalódott vagyok a trailerrel kapcsolatban, azt hittem,h most már lesz valami gameplay is.
Viszont a látvány nagyon adja, kérdés,h ebből mi lesz a játékmenetben.
A többi info viszont tetszik.

Nincs camp, nagyon jó, bàr egy jó kis storyt biztos szeretett volna mindenki,de legalább nem vesztegetik erre az idejüket.

20v20 szerintem teljesen rendben van, Bfben sokallom a 64et,ha tehetem mindig 32t játszom, sokkal jobban kijön az egyéni skill, az,h ez jó e egy csapat alapú játékban az más.

Nincs űrcsata? Szerintem ez Nem jelenti azt,h nem lesz űrhajó vs űrhajó. Bfben is van ugye az airsuperiority vagy mi, ott azokon a pályákon lehet amin amúgy is. Itt az űrben nagyon változatos pályákan nem lehetne csinálni. Ahol vannak aszteroidák és ahol nincsenek kb ennyi.

Na,de mind1 is, jó lesz ez csak egy baj van vele,h messze van még. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#75) Praston


Praston
tag

Húha, hát érdekesnek ígérkezik. :U Remélem azért nem rontják el nagyon. :U

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#76) Xaels válasza bit_bro (#67) üzenetére


Xaels
félisten

Konkrétan amikor a sikló belemegy a fába, akkor a mellette állónak semmi baja és a fa is egy kis kormot kap és ennyi. Utána amikor lebombázzák az AT-AT-t akörül is minden egyben marad, pedig a Frostbite tudna ennél sokkal többet. Nekem erőtlennek hatnak kicsit, amit elnézek a 70-es 80-as években készült filmnek, de egy 2015-ös játék legyen kicsit komolyabb pláne ha az engine tudja.

(#74) lofagi azért űrcsatában van ennél több kreatívitás. Egy Halálcsillag elleni harcot például szerintem orrvérzésig tolnának.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#77) sadii


sadii
csendes tag

látszik, hogy muszáj kidobniuk a filmre, ezért se kampány, pályából is kevés lesz, és még érdemi gameplayt se láttunk, amivel gyanítani lehet, hogy az a kevés pálya sincs mész kész. azonban lesz sok DLC abban nagyon jók.

(#78) Raysen623 válasza oriic (#33) üzenetére


Raysen623
addikt

Eléggé nagy SW fan vagyok egyébként játékügyileg, azonban a fórumon szerintem én leszek az egyetlen ember akit nem lehet bezsákolni és a málnásba vinni egy ilyen kis videóval. Szépen lassan derülnek ki az újabbnál újabb infok a játékról és kicsit sem vagyok megelégedve!!!! Az EA és a Disney is szépen egymásra talált, de meg is érdemli egymást a két dögevő :P
55 euró egy k@rvára félkész játáékért nem éri meg a pénzt, és nem érdekel a sok dlc meg a szokásos hype valamint szövegelés a drága fejlesztők részéről, akik mindennel foglalkoznak csak érdemi munkával nem!

Az SWTOR miatt pedig k@rvára haragszom, de akkor minek vág bele a balf@#& EA, amikor tudja hogy nem érdekli a játék??? Soha nem tudtak MMO-t csinálni és mostmár egy 64 fős multi se megy nekik lassan...Pedig ezekkel a címekkel lehetne hosszútávon sokat keresni (példa rá a jó öreg Blizzard). Egy szó mint száz: az összes kiadott játékuk újabban félkész BUG halmaz és ezért még fizessek is?! Hát lónak a f..... :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#79) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

EA, szóval jó biztos nem lesz.

(#80) aram01 válasza Raysen623 (#78) üzenetére


aram01
nagyúr

ne temesd még, én hinni akarok benne!!! :O :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#81) bit_bro válasza Xaels (#76) üzenetére


bit_bro
tag

Mondjuk ebben igazad van, azt hittem, csak magára a robbanás vizuális megvalósítására gondolsz

(#82) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem lesz egy fő Battlefront topic?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#83) Malachi válasza marilllyo (#82) üzenetére


Malachi
addikt

már van február óta.

(#84) Raysen623 válasza aram01 (#80) üzenetére


Raysen623
addikt

Sajnos a tények és korábbi történések a játék valódi sikere ellen szólnak...sokan megveszik majd, de csak annál nagyobb lesz a csalódottságuk :O Hinni meg a templomban kell...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#85) cskamacska válasza FollowTheORI (#73) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért egy nulla perc játékmenetet tartalmazó játékmotorral készített techdemo megtekintése után igen megalapozottan tehetted meg ezt az előrendelést, pláne ha azt nézzük mit hoztak mostanában össze Battlefield név alatt, és itt még az idő is szorít, nincs fél év haladék mint a Hardline esetében, ha ki kell vágni a játék felét a film premierjére, akkor az ki lesz vágva DLC-nek, ha játszhatatlanul bugos lesz, akkor így jártak a kedves fanok. :U Azért elkeserítő hogy Duke Nukem Forever, Colonial Marines, Watch Dogs, AC Unity, és CoD Ghosts féle szopatások után még mindig vakon előrendelnek a zemberek. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86) Raysen623 válasza cskamacska (#85) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#87) Malachi válasza cskamacska (#85) üzenetére


Malachi
addikt

ne viccelj már. ez nem CoD, ez a világegyetem legnagyobb franchise terméke, a filmes fanatizmus origója, a Star Wars. én is megveszem majd, akkor is ha egy rakás bantaürülék lesz az egész. kell, ennyi. ebből a szempontból mentességet élvez.

különben is, a filmmel együtt olyan és akkora felhajtás lesz körülötte egészen nyár végétől a megjelenésig, hogy az Apple csak jegyzetelhet majd. egyszerűen mindent letarol majd az egész, erre feltennék egy nagyobb összeget.

(#88) vegitossj7 válasza Malachi (#87) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ők is erre alapoznak és ezért lesz szokásos EA csalódás.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#89) Malachi válasza vegitossj7 (#88) üzenetére


Malachi
addikt

őszintén szólva nem várok tőle sokat. de azt tegyük hozzá, hogy évek óta készül, a DICE látszólag tényleg kegyetlenül odatette magát, rajtuk azt hiszem most nem múlik majd.

amin bukhat, de igazán: játszhatatlan bughalmaz lesz. de ezt szerintem nem engedi a dizni és tutibiztosra mennek. ezért nem is várok nagy változatosságot az elején meg sok pályát. kevés lesz, de az szerintem hibátlan. és inkább az arcade-ra mennek majd rá, ez nem egy "valósághű" BF lesz, csak egy űrlövölde/FPS a SW világában. nem számít majd a hitreg, meg a társai.

az EA egyedül a szokásos DLC őrületért felelhet, de a BF-ek óta megszokta már mindenki, hogy ez így megy. sajnos. szóval én garantált sikert tippelek, akármennyire is jogos minden előzetes bizalmatlanság.

(#90) marilllyo válasza Malachi (#89) üzenetére


marilllyo
veterán

Tény és való...míg a korábbi játékokat az EA pénzelte...most azért beszáll mellé egy dízni is. Bár aztán a rosseb sem tudja itt ki fizet kinek. :) Lehet, hogy az EA megvette a jogokat a Diznitől, hogy a film sikerét meglovagolva most kidobanak egy SW játékot. Vagy ez a Disney kérése lehetett?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#91) cskamacska válasza Malachi (#87) üzenetére


cskamacska
addikt

MindenrevanegyZeroPunctuationvideó ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92) vegitossj7 válasza Malachi (#89) üzenetére


vegitossj7
addikt

Látszik, hogy grafikában tényleg ott van, de a DICE felelős nagyrészben a Hardline bukásáért is és ezt valamiért senki se emlegeti fel. :U

Szerintem amúgy meg már kész van a játék, csak várni kell a hypra, hogy ki lehessen adni...

Ez az időszak az, amit imádnak az EA-nél:
-Szétvágni a játékot.
-7 hónappal a megjelenés előtt DLC-t bejelenteni.
-Marketingre elverni a büdzsé 89%-át.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#93) marilllyo válasza vegitossj7 (#92) üzenetére


marilllyo
veterán

Mire gondolsz? Sok köze nincs a Dice-nak a Hardline-hoz. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#94) vegitossj7 válasza marilllyo (#93) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hmmm :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#95) marilllyo válasza vegitossj7 (#94) üzenetére


marilllyo
veterán

Na várj!

A Battlefront-ot a svédek csinálják. Azok akik a BF4 alapjátékot csinálták. Nekik közük sincs a HL-hez. Csak a motort adták. De a BF4 utolsó kiegjeit se ők hanem a DICE LA csinálta.
A HL-t pedig a Visceral.

Nemde?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96) vegitossj7 válasza marilllyo (#95) üzenetére


vegitossj7
addikt

DICE az DICE.

Akkor a Dragon Age-nél is a DICE segített? :D

Mert a BF4 olyan jól sikerült játék lett amúgy is?
Ahogy nézem, még mindig többen tolják a 3-al, mint a 4-el. :U

Az a DICE, akit a BF3-nál ismert meg a nagyérdemű, az már nincs. [link]

Akkor nem hagyták volna ezt.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#97) marilllyo válasza vegitossj7 (#96) üzenetére


marilllyo
veterán

Inkább akkor mondjuk úgy, hogy az EA az EA. Az úgy korrekt. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#98) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, remélem nem kefélik el! Nagyon kellene egy jóféle SW játék! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#99) hangszoro válasza Dilikutya (#62) üzenetére


hangszoro
tag

Mi az, hogy "renderelt"?

Amit látsz a traileren, az egy realtime futó jelenet halom, ami nem a játék része, és a látványra megy.

(#100) vegitossj7 válasza hangszoro (#99) üzenetére


vegitossj7
addikt

Annyira ingame, amennyire ez sztem...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.