Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Az eddigi battlefield részeknél inkább a multi dominált, így erősen bízom benne hogy végre sikerül a DICE-nak egy értelmes single player story-val is megáldania a Battlefrontot. ( Persze a 64 fős multi se maradjon ki. :D )

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2) Labolt


Labolt
csendes tag

Várós, de nagyon. :))
Gépigényre kiváncsi leszek. Remélem nem lesz nagyobb, mint a BF4-é. :DDD

Agy nélkül is van élet!!!

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok erre a játékra. Itt a hangulaton lesz a hangsúly, ha azt sikerül eltalálniuk akkor biztos siker lesz. Az alapok adottak, és jók. BF széria jónak mondható azért, működhet SW kiadásban is. Én Nem várok nagy durranást a Single Player módtól, de majd kiderül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) mlinus


mlinus
őstag

nagyon remélem, hogy nem egy átskinelt BF lesz...

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Várakozási lázban ég a világ ! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#6) batai15 válasza mlinus (#4) üzenetére


batai15
félisten

Ha az lesz akkor is jó lesz.

(#7) mlinus válasza batai15 (#6) üzenetére


mlinus
őstag

Már akinek...

(#8) axton válasza batai15 (#6) üzenetére


axton
tag

kösz nem, hardline is egy kalap fos

(#9) Darth_Revan válasza mlinus (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pedig valószínűleg az lesz.

(#10) elithun


elithun
őstag

Várós nagyon! :K
Igazából meg sem tudom fogalmazni, hogy mit várok tőle, és csak azt remélem, hogy nagyon jó hangulata lesz.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) doooo


doooo
veterán

Tudtam, hogy a DICE így rágyúr majd a kinézetre.. és gondolom a gépigény is ilyen lesz.. :O

[ Szerkesztve ]

(#12) oriic válasza doooo (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem biztos.:D

Live-Die-Respawn

(#13) doooo válasza oriic (#12) üzenetére


doooo
veterán

Hát.. a próféta szóljon belőled :DDD

(#14) batai15 válasza axton (#8) üzenetére


batai15
félisten

A Hard linet ne említsük már egy lapon a bf szeriaval

(#15) .LnB válasza doooo (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő a #konzolÓsdi-ra gondolt... Ott ugye ilyennel nem kell foglalkozni.

(#14) batai15 Akkor szólhatnál az EA-nek is, hogy vegyék ki a címéből a Battlefield szócskát. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) oriic válasza .LnB (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Affene ismersz mar. :D

Live-Die-Respawn

(#17) batai15 válasza .LnB (#15) üzenetére


batai15
félisten

Sure. As you wish.

[ Szerkesztve ]

(#18) tomas51 válasza axton (#8) üzenetére


tomas51
senior tag

Semmi köze a BF-nek meg a Dice-nak ehhez a Csatatér Keményvonalhoz.
Max a Frostbite de az se az igazi (pc).

(#19) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha olyan földbedöngölős lesz az előzetes mint a tegnapi filmé, akkor végem lesz :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#20) mlinus válasza tomas51 (#18) üzenetére


mlinus
őstag

attól, h nem a DICE csinálta, elég meredek azt mondani hogy nincs köze a battlefieldhez, tekintve hogy benne van a nevében, és játékmechanikailag megegyezik. Nomeg a BF4 se volt nagyon játszható launch után fél évig :U

(#21) .LnB válasza callmeakos (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játékelőzetesekket mostanság óvatosan kell nézni mert mostanában az a trend, hogy kamu a fele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Még ki se jött a trailer, de már megbukott...

-no space battles
-20v20 multi
-no clone wars
-jetpack rebels

Ja és

"Mcleod also explained that Battlefront would not feature planets such as Mustafar and Naboo at launch, and added, "I can’t talk exactly about what the future holds for Battlefront, but I can say we’ll definitely be supporting Battlefront post-launch. We have a long history of add-on content.” = Mocsok sok DLC

Facepalm

Nem mellesleg:
No Campaign

Double

Gyorsan előrendelem, hisz ez tuti ütni fog...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23) mlinus válasza vegitossj7 (#22) üzenetére


mlinus
őstag

na most megpróbálok nagyon meglepődött lenni........

nem sikerült. :DDD

(#24) mentoloshypo válasza Snip3r_HUN (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Állítólag NEM LESZ KAMPÁNY a játékban!
A multi meg 40 fős. (nem tudom a 64 miért fájt, ha igaz)

Nem linkelek mert hamarosan kiderül, hogy ez igaz vagy csak kacsa. Remélem az utóbbi...
(ez esetben tárgytalan a hsz-em természetesen)

(#25) Xaels válasza Snip3r_HUN (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Arra az SP-re gondolsz ami a pletykák szerint úgy szólt, hogy mindkét oldalon végig lehet játszani a komplett SW SAGA-t? Mert az már akkor is mosolyt csalt az arcomra annyira marhaság elvárni. A Battlefront mindig is a multiról szólt és egy ilyen kampány mód túl komplex és tartalmas lenne, valamint qrva sok munka is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) mlinus


mlinus
őstag

(#27) marilllyo válasza Xaels (#25) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem kell Single player....Szerintem ők sem fognak kockáztatni. Az SW túl nagy cím ahhoz, hogy megbukjanak egy single player kampánnyal. Márpedig a BFBC2 óta nem hoztak tető alá egy értékelhető kampányt.

A 40 fő nem feltétlenül kevés. Egy masszív űrcsatához még akár sok is lehet. Gondolok itt a BF széria air superiority módjára ami necces ha sokan vagyunk.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#28) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá hoppá, ez de jól néz ki. :D

Live-Die-Respawn

(#29) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ezeknek sem sül le a bőr a képükről. :K

"Planned dlc that they couldn't include for free."

Ahogy olvastam, már nem is védik a játékot, csak azért akarják megvenni mert "látni akarják a Frostbite-ot". :D :C

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#30) adamgreen


adamgreen
senior tag

És a hardver gyárto cégek elkezdték dörzsölni a tenyerüket :C

(#31) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Jó lesz ez b*ssza meg!(ugye DICE? :K ) Jobban várom mint egy battlefieldet ami nagy dolog :DDD
Idő volt rá végül is,engine adott ugye már csak a fasza star wars hangulat kell
és kész-remélem fasza pályák lesznek :R
Kb én a BF4 gépigényét saccolom rá az meg jó lesz a látványhoz.

Origin:Memphis79HUN

(#32) aram01


aram01
nagyúr

Remélem nem kell új gépet vennem miatta :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor csak egy két infó:

Helyszínek: Endor, Hoth, Tatooine, valamint Sullust.

Nem lesz egyjátékos mód. Multiban max 40 fő. És NEM LESZ űrharc!!! Egy Battlefront játékban: WTF??!!

Cserébe lesz split screen, egy ingyenes DLC a Star Wars VII-hez átvezetőnek, valamint rengeteg DLC!

A videó game engine trailer, nem in-game engine, szal ezt tudja a Frostbite, de nem így fog kinézni a játékmenet...

Ezek után kb, annyira már nem is érdekel. De tény, szép.

szerk: Ha jön hivatalos sajtóközlemény amiben van újdonság, szólok majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) aram01 válasza oriic (#33) üzenetére


aram01
nagyúr

hát eléggé letört hogy nem lesz űrharc :((

bár még dlc-ben jöhet :)

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) vegitossj7 válasza oriic (#33) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha feljebb nézel 11 hsz-el, ezt írtam épp :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#36) oriic válasza vegitossj7 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jöttem még csak be sorry. :D

Live-Die-Respawn

(#37) gyuribácsi88

DLC-ket még nem jelentették be? Meg a többi fizetős tartalmat? Season Pass? Semmi? Ezek sem a régiek már. ;] :DDD

Szerk; ó tényleg :R :D

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38) vegitossj7 válasza gyuribácsi88 (#37) üzenetére


vegitossj7
addikt

Olvass vissza 8-at :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#39) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Kár, hogy nem lesz kampány :( :W
Mondjuk a DICE a multihoz ért. De azért egy jó kampány kellett volna. Hátha a következő részben.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#40) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Nem lesz kampány?
[link]

(#41) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

EA egész jól járt, épp becsődölt a BF sorozat erre ezt megveszi majd a sok SW rajongó nagypapi :C

/s

(#42) warcat


warcat
veterán

Mexikóban csak 44.99$/39.99$ fanatikusabbaknak még jó is lehet,többieknek 60 euró úgy hogy még mindig nem láttunk gameplayt.kackac kategória ;)

EA: It's in the crate!

(#43) aram01 válasza wjbhbdux (#41) üzenetére


aram01
nagyúr

oké, köszi, helló :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44) br.rak válasza GegeWarrior (#39) üzenetére


br.rak
őstag

Nézd a jó oldalát.
Nem kell felesleges történeteket írniuk, mivel az senkit sem érdekel ;]
Nem kell erőforrásokat pocsékolni arra, hogy egységben tartsák az új kánont, ami a 6 új rész után rebootolva lesz :DDD

Viszont komolyan, egy 1,5 max 2 órás kliséhalom kampánynak örülne egyáltalán valaki?

(#45) vegitossj7 válasza br.rak (#44) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nem, ez azt jelenti, hogy minimum ráfordítással akarnak maximum profitot csinálni a Star Wars-fanokból... :(

Én is annak tartom magam, de ez sajnos nem fog megbukni, mert minden hardcore Star Wars-fan megveszi, akár egy fing szimulátort is csinálhatnak a bebukott DICE-al, ha a Star Wars nevet képviseli, megveszik az emberek... :(

Az SWTOR meg mintha nem is létezne az EA-nek.. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#46) oriic válasza vegitossj7 (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az SWTOR meg mintha nem is létezne az EA-nek.. "

Nem is létezik, mivel már nem számít bele a kánonba.

(#47) sirdenis

Mármint mire gondolsz? Hivatalos infók, de ha nem hiszel nekem, elkezdhetem linkelni a forrásokat, de ugyanezt írják.

AMúgy ha megnézel más oldalakat, ugyanezt írják le. Gondolod hírszerkesztőként csak kitalálok infókat?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47) sirdenis válasza oriic (#33) üzenetére


sirdenis
tag

Ezek az infok honnan jöttek? Nem akrom elhinni , hogy visszafele fejlődnének. BF2-nek se volt kampánya mégis jó játék volt. De ez a 40 es multi számomra hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#48) Xaels


Xaels
félisten

Nézzük a jobbik oldalát. A fizikát nyugodtan kidobhatják a kukába így sokkal kevesebb hibalehetősé marad a motorban :D A robbanások csak szerintem rohadt gyengék ebben a trailerben?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) br.rak válasza oriic (#46) üzenetére


br.rak
őstag

Ahogy a filmek regényváltozatai sem, így kb minden a levegőben lóg.
Pl hivatalosan a Coruscanti Jedi templom egy a dagoobainál jóval erősebb dark side nexusra és sith szentélyre épült. A köztársaság mindössze 1000 éves múltra tekint vissza. Sosem volt 2 sith-nél több, meg hasonló érdekességek. Egyelőre nagyon hiányos a timeline, kb úgy kell elképzelni mint a képregényekben az alternatív univerzumokat.

Ui:
A prequel trilógia idejében már nem fog játék készülni.(mivel szeretnék zárójelbe tenni ezt az idővonalat is) Csak az OT ill az új filmeknek lesz közük a játékokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#50) Malachi válasza sirdenis (#47) üzenetére


Malachi
addikt

meglátjuk, lehet az lesz, mint a BF3-nál, PC-n volt 64 fős multi, konzolon csak 32-es. összességében kicsit enyhül a lelkesedésem, ahogy jönnek az infók, de úgyis az lesz, amit valaki írt: SW suckerként meg lesz vásárolva. az űrcsatákat annyira nem sajnálom, arra lehet, hogy lesz később spc. játék, mint a régi X-Wing és társai. de a kampány hiánya miatt eléggé ingatom a fejem. nem érdekel az se, ha fele előre renderelt, de azért egy Hoth csatát mennyire végigtoltam volna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.