Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Snip3r_HUN válasza vegitossj7 (#96) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De azt tedd hozzá hogy közben a bf3 ingyenes is volt, és jelenleg nincs jobb alternatíva mint a bf4 ha járműves/gyalogos játékmenetre vágyik az ember.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#102) Xaels válasza Snip3r_HUN (#101) üzenetére


Xaels
félisten

Igen volt ingyenes is a Bf3, de attól még a 4-ben katasztrófálisak a térképek. 2-3map van amit jó szívvel idézek fel a 4.-ben. A 3 sokkal jobb ilyen téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#103) .LnB válasza Dilikutya (#62) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én még a trailer kiadása előtt írtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104) hangszoro válasza vegitossj7 (#100) üzenetére


hangszoro
tag

Vagy mint ez?
Ez nem game specifikus dolog, hanem engine.
Ezek nem rendelelt videók, hanem az engine realtime "demói".

[ Szerkesztve ]

(#105) kopidoo válasza vegitossj7 (#100) üzenetére


kopidoo
senior tag

De ha legalább úgy fog kinézni, mint az uncharted gameplay, akkor én már örülök.

(#106) vegitossj7 válasza kopidoo (#105) üzenetére


vegitossj7
addikt

A gyakorlatban meg így. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#108) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát ez így ez alapján a trailer alapján elsőnapos vétel lesz, max. megbánás lesz belőle ha mégis elrontották, csak a grafikai megvalósítás lett ütős, de nálam ha multiplayer lövölde akkor valószínűleg a Battlefront a SW univerzum miatt.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#109) Ragnar_ válasza doooo (#11) üzenetére


Ragnar_
addikt

Pont a PHs teszt szerint a Hardline nem lett kifejezetten magas gépigényű, highon (nem ultrán) pedig már középkat VGA-val 4 magos procival is játszható. És ugye elvileg a konzolok már adottak, miért ne lenne hasonló egy 'konzolport' gépigénye ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#110) hun_Banderas


hun_Banderas
csendes tag

Ez szerintem nekem is beszerzős lesz (még ha nem is első napos vétel). Bár egy-két dologban én is csalódtam még is összességében eddig tetszetős képet mutat magáról a játék.

(#111) hun_Banderas válasza br.rak (#55) üzenetére


hun_Banderas
csendes tag

Az új kánonnal kapcsolatban bár osztom azt a véleményed, hogy nem szabad összehasonlítani a nagy múltú EU-val, de más téren nem értek veled teljesen egyet. Az említett két(?) regény egyáltalán nem silány. A New Dawn-t magam is olvastam és bár nem egy világ megváltás, de korrekt iparos munka. A Tarkint már olvasom és eddig nagyon tetszik, bár elég sok benne a politikai leírás, ami tény hogy nem mindenkinek jön be (nekem pl. igen :D ). Ezenfelül már megjelent a Heir to the Jedi és a Lords of the Sith is (ezekről még nem tudok véleményt mondani). A Rebels bár elsősorban az említett korosztályt célozza meg, azonban ha az ember ezt eltudja fogadni, akkor nagyon is élvezhető a sorozat. A régi rajongók felé is rengeteg utalás van és a cselekmény egyre jobban kezd kibontakozni, mondhatom, hogy egyre izgalmasabbá és nagyobb volumenűvé válik az egész.
Emellett ott vannak a képregények is. Na itt a Leia és a Star Wars sorozat nem valami nagy eresztés, de a Darth Vader és a Kanan már a magasabb kategóriát képviseli.

(#112) Dilikutya válasza Malachi (#89) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyan régóta biztos nem, mindössze 2 éve vannak az EA-nél a SW jogok, előtte még Activision logó alatt készült a leállított régi Battlefront 3. Feltételezem, előtte a DiCE nemigen foglalkozott vele, már csak azért sem, mert ősszel jött a Battlefield 4, 2 éve még a Frostbite 3 sem volt kész. Nem érzem azt, hogy túl régóta foglalkoznának vele. A videó marha látványos, de semmi sem derül ki belőle, előre renderelt, játékban nem ezt fogjuk látni, és mivel renderelt, magáról a játékról sem árul el semmit. Forgattak egy kisfilmet Frostbite 3 motorral, ennyi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#113) Malachi válasza Dilikutya (#112) üzenetére


Malachi
addikt

írtam, én sem várok sokat tőle. legjobb esetben egy hibátlanul működő, újra skinelt BF3 lesz, elfogadható méretű és mennyiségű pályával. de arra tippelnék, hogy első körben nem lesz túl sok a tartalom, mert inkább a zökkenésmentes játékmenetre mentek rá. kiderül.

(#114) aram01 válasza Dilikutya (#112) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem meg keményre megcsinálták, másképp lehúzná a filmet ami kasszasiker lesz a mozikban

majd jussak eszetekbe akkor ;]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#115) Chapel


Chapel
addikt

Vakítás. Itt le teszem a nagy esküt, hogy ez köszönő viszonyban sem lesz a valódi játékkal.
Ordít róla a cgi jó pár helyen, ugye emlékszünk még Watch Dogs stb. féle fiaskóra. Nyálcsorgató trailer aztán meg butított és játszhatatlan port.

Csodálkozom, hogy vannak még akik ezt megnézve hisznek EA-nak... (kamu)marketingben igen jók :U

Amúgy gondolom full script és "72-es betűmérettel kiírva hogy most nyomd meg a spészt" bonyolultságú játékmenet jön. Trailer alapján levonni bármit...ennél azért többet tanultunk az elmúlt években, nem? :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#116) Xaels válasza Chapel (#115) üzenetére


Xaels
félisten

A Frostbite tudja ezt. Megfelelő vassal a BF4 is kinéz így ingame.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#117) Malachi válasza Chapel (#115) üzenetére


Malachi
addikt

senki nem mondta, hogy ilyen lesz a végleges játék. ez egy előre felvett videó, a játék motorjával. realtime, de csak a csillivillire megy. gombnyomkodás meg nem lesz, mert amennyire tudható, nem is lesz single kampány egyáltalán, csak spec. coop küldetések.

[ Szerkesztve ]

(#118) vegitossj7 válasza Chapel (#115) üzenetére


vegitossj7
addikt

Látod, hogy nem. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#119) Dilikutya válasza aram01 (#114) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hülyeség. Tőlem lehet akármilyen szar is a játék, az a filmet nem fogja befolyásolni. Nálam tuti nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120) bit_bro válasza oriic (#33) üzenetére


bit_bro
tag

Egyébként, ha tényleg nem lesz benne űrharc, annak valószínűleg oka van...

(#121) Dilikutya válasza bit_bro (#120) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze. Nincs már idő azt is megcsinálni, ha ki akarják adni még a film előtt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122) bit_bro válasza Dilikutya (#121) üzenetére


bit_bro
tag

Én inkább egy új X-Wing-re gondolok, úgy 2016 végi megjelenéssel...

(#123) Malachi válasza bit_bro (#122) üzenetére


Malachi
addikt

igen, ezt én is írtam lentebb (ha nem ide, akkor máshová :D ), tuti jön űrharc szimulátor a jövőben. a panelban pedig azt nyilatkozták, hogy az űrharc feleslegesen szétszakítaná a játékteret. 12 ember lent a felszínen bohóckodna, 8 meg fent az űrben, a két csoport egymástól kb. elvágva. ezért maradnak a vadászok a légkörben.

mod: ja, az 50-ben írtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#124) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez így a mostani információk alapján nem lesz több mint egy Battlefield kiegészítő. De ez esetben ez nem baj! A BF játékmenete nagyon jó egy Multiplayer SW játék alapjának. Működhet szerintem. A kérdés az, hogy vajon lesz e annyira tartalmas és minőségi, hogy megérje egy teljes játék árát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125) marilllyo válasza .LnB (#124) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy játék árát? Itt is gondolom lesz alapjáték...hozzá 4-5 dlc. Míg végül 3 játék árát is ráköltöd. Ez tuti. Ettől Függetlenül nálam tuti vétel. Battlefield-et imádom...sw-t detto. Nincs több kérdés. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#126) aram01 válasza Dilikutya (#119) üzenetére


aram01
nagyúr

nálad nem, meg nálam sem. Csak találgatok mint te, meg a többiek is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#127) deathlord20


deathlord20
csendes tag

Remélem még elbírja a gépem. :D

"Olyan nincs, hogy olyan nincs"... -"Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.