Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21561) ---Lasali--- válasza ---Lasali--- (#21558) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Na belle eddig ami nem tetszik:
Hova tűnt a csevegések mappa az üzeneteknél, meg egyáltalán miért az összes üzenetet adja ki egyszere???? Mi értelme van hogy látom az 1100 üzenetet ami a telefonba van?? És akkor ott beállít gomb, és mappa nézet, amit persze nem ment el. Fantasztikus...
Menübe miiééÉÉÉrt kellett kivenni hogy a parancsikonokat be lehessen húzni könyvtárakba?? Most csak úgy lehet rendezgetni hogy tartod rajta az ujjad és áthelyezés mappába.. Most újratelepítés után kb volt 100 parancsikonom a menüben, marha jó volt őket így elpakolgatni..
Aztán kijelzőről nem lehet megnyitni a futó programok listáját... kb minden nap használtam 10 szer, csak a menü gombot tartva, plusz idő megint..
Téma animáció.. na ez tényleg az úristen kategória.. eddigit se használtam, de ez a mostani kb 1 perc alatt felidegelt, annyira lassan nyitja csukja vele az ablakokat hogy fúú
Miért lett minden ilyen *urva kisbetűs??? Kb nem látom a betüket annyira kicsik!!! Nagyon gáz..
Az asztalon levő ikonok is miért lettek ekkorák?? Kb mellé nyomok 3 ból egyszer... Szöveget meg nem is látom, másfél milliméteres betűk!
A készenléti óra volt a kedvencem, azzal is a miarák lett??? Miez a kicsi csíkos számos szar ottis?? Dátum meg olyan kicsi alatta hogy hadnemondjam...
Androidos óra az asztalra... MIÉRT???
Lehúzhatós menü??? MINEK??? Utáltam mindig is az androidos telefonokon.
Alsó androidos gombok... utálom szintén, és ráadásul milyen kicsik... 3 ból egyszer tuti nem veszi be.
Üzeneteknél a felső menü, amivel lehet váltani a küldött, bejövő stb közt.. halál.. ha nem látszik az a vége vagy az eleje, nem ám elhúzhatóra megcsinálja.. nem.. sarokra a 3 milliméteres átlógó részére nyomjál..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.