Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) vakondvok válasza vakondvok (#13523) üzenetére


vakondvok
tag

Vissza ment inkább a gyári Anna :D majd megvárom, hogy kiadják rendesen :). Amúgy jó volt meg gyors is, csak sms-t nem küldött, ha válaszolni akartam ha meg újat akartam írni, azt nem is engedte :)

(#13552) CS_D


CS_D
senior tag

A legújabb Belle-en natív multitouchos Opera Mobile/Mini vagy a Nokia Panorama közül valamelyik megy?

Ha nem, akkor nem frissítek rá.

(#13553) Szabi46


Szabi46
csendes tag

Én már lassan kezdek beletörődni, hogy lilul a kijelző kép és videónézésnél látszik és fényváltásnál (most az Anna után az analóg óránál már nem lila, szerintem megváltoztatták a hátterét :D), a HDMI fedél nekem is meg van repedve, nem vészes de a H-D felirat közt fut egy hajszálrepedés, szóval még nem 2 darabba van, és az Ovi Suite frissítés után T-mob nekem sincs office-om. Olvastam feljebb, hogy Itt lehet letölteni Office-t és PDF Readert, mindjárt ki is próbálom :)

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#13554) slimshady válasza semetka (#13531) üzenetére


slimshady
senior tag

Egész jól néz ki, nekem leginkább a telefon forgatásakor tetszik az animáció, az elég pofás...

üdv.: SlimShady

(#13555) kacsa7 válasza semetka (#13531) üzenetére


kacsa7
őstag

Konkrétan faszán működnek a téma effektek belle-en. Pont most pakoltam rá fel a videón láthatót. Elég baba :) Jelentett kemény 3mb minuszt a C-n (mert én oda pakoltam nem az E-re), ramom meg ugyanannyi van mint előtte.
Segítség

(#13556) deka10 válasza kacsa7 (#13555) üzenetére


deka10
senior tag

Én ma raktam fel golan7 belle6-os verzióját és ebben is vannak már pörgőforgó effektek de legjobban az elforduló sleeping scren tetszik és a böngésző is stabilabb meg úgy az egész.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13557) Assdak


Assdak
őstag

(#13558) kpal válasza Assdak (#13557) üzenetére


kpal
veterán

hát igen .

(#13559) Ufff válasza Assdak (#13557) üzenetére


Ufff
senior tag

Majd mindjárt jön egy alma fan, aztán jól megmagyarázza az egyértelműt... :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13560) Karma válasza Ufff (#13559) üzenetére


Karma
félisten

"This article creates what is called a logical fallacy. 

To prove the point you're attempting to make you would need to use one of two approaches:1 - Compare actual downloads for the same apps in the different stores; or2 - Compare the average downloads for, let's say, the top 100 apps in each store.Otherwise, the way you are stating this, the only thing you're proving is that the large size of Apple's store means that the BOTTOM apps don't get much love."

Idézve a kommentek közül, több magyarázatot nem érdemel.
Esetleg egy magyar fordítást.

“All nothings are not equal.”

(#13561) Gl4diator


Gl4diator
tag

Elbarmoltam múltkor valamit, az Ovi áruházam nem töltött be, a teló szaggatott, ezért újraflasheltem a telót Phoenix-szel. Annát raktam fel, minden zsír, megy a teló rendesen. De az alkalmazásokba benn van pár progi, (origo, axn tv, iwiw,postr, tv2,dunamobil, webtv, stb) ami nem kell, és az alkalmazás kezelőből a telepített programokból se tudom törölni őket, mert a törlést megszakítja. Van S3-ra valami progi amivel ezeket ki tudnám pucolni?

[ Szerkesztve ]

(#13562) oggy71 válasza Szabi46 (#13553) üzenetére


oggy71
tag

Igen, nekem is ugyanúgy keresztben, H és D betű között repedt meg, átlósan mindhárom fedelem.
Ennél a legutolsónál látszik talán legkevésbé, de sajna akkor is megrepedt úgy, hogy hozzá sem nyúltam :(( !

(#13563) peugeotmate válasza deka10 (#13556) üzenetére


peugeotmate
őstag

Annán is elfordul az új sleeping screen!

meg

(#13564) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

ne haragudjatok már, de megnézné valaki, hogy ANNA-s készüléken mekkora filet tud csatolni e-mailbe?
BZs-m volt fen, most feltettem formázás után a hivatalos Annát és ez is azt írja, hogy a mellékletek teljes mérete túl nagy. max mére 2730kB.
Másnak is ezt csinálja?

(#13565) TaylorPro válasza AndrewTdi (#13564) üzenetére


TaylorPro
addikt

Amikor létrehozod a mail fiókot és elfogadod a licenszet akkor van a 2MB-os korlát. Ha nem fogadod el akkor nincs korlát! Töröld a postafiókot, és hozd újra létre úgy, hogy a licenszt elutasítod.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#13566) deka10 válasza Gl4diator (#13561) üzenetére


deka10
senior tag

Töltsd le az alkalmazásokat oviról vagy ahonnan szoktad telepísd fel és utánna töröld így engedi majd.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13567) imi290


imi290
aktív tag

[link]
Ha már ennyire megy a repedés téma :D mondjuk engem nem nagyon érdekel csak megmutatom,igaz nem igen látszik,de a H és a D betű között elterülő háromszög formájú repedés látszik.amúgy már pár napos korában megrepedt. :)

a kép lemaradt :D

[ Szerkesztve ]

(#13568) AndrewTdi válasza TaylorPro (#13565) üzenetére


AndrewTdi
addikt

thx

más:
hivatalos Annát vagy BZS félét érdemesebb visszatenni?

(#13569) Kasya


Kasya
nagyúr

Nektek megy a Navifirm (1.2)? Nekem a mai nap sehogy se akar felcsatlakozni. Esetleg valaki feltudna tolteni a legutolso euro 3 romot, ha szépen megkérem? ^^

(#13570) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a problémám: A Nokia Ovi Suite-on keresztül frissítettem a T-s N8 telóm az Annára, amit fel is telepített, csak a 2/2 frissítés telepítésénél írt ki hibaüzenetet. Utána a fórumban belinkelt és letöltött Adobe reader és Qickoffice alkalmazások minden gond nélkül feltelepültek. A 2/2-es Anna frissítést hogyan tudnám feltelepíteni? Előre is köszi a válaszokat.

(#13572) moland007 válasza Tappancs2001 (#13570) üzenetére


moland007
tag

http://www.n8fanclub.com/2011/08/symbian-anna-update-36-points-generic.html

a 4. pont kell neked

55A83J

(#13573) oggy71 válasza imi290 (#13567) üzenetére


oggy71
tag

Enyém detto!
Mindhárom ugyanígy!
Ezekbe így van beleprogramozva a repedés! :D

(#13574) Misály válasza Assdak (#13571) üzenetére


Misály
addikt

Vegre basszus, nem kicsit vartam erre a pakkra.

(#13575) karldergroße válasza Misály (#13574) üzenetére


karldergroße
senior tag

Viszont úgy tűnik, tolódik a frissítés... (2012 eleje)

(#13576) Szabi46 válasza oggy71 (#13573) üzenetére


Szabi46
csendes tag

Pont így van nálam is, de ha neked már 3-at cseréltek, akkor nem is cseréltetem ki...

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#13577) Misály válasza karldergroße (#13575) üzenetére


Misály
addikt

Szovegkornyezetbol itelve ez nem a Belle-re hanem az MS pakkra vonatkozik.

(#13578) busman


busman
addikt

Béla 38.héttől elérhető N8-ra...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13579) Just486 válasza busman (#13578) üzenetére


Just486
senior tag

Az még 1,5 hét :) Szerintem nem fog összejönni nekik.

That unconquered country we call the future.

(#13580) peugeotmate válasza busman (#13578) üzenetére


peugeotmate
őstag

Honnan az infó?

meg

(#13581) busman


busman
addikt

Egy olyan embertől hallottam akinél egy N9 volt....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13582) peugeotmate válasza busman (#13581) üzenetére


peugeotmate
őstag

:) Bár kicsit korainak ítélem az időpontot, de én örülnék a legjobban, ha ekkor tényleg megjelenne. :K

meg

(#13583) vakondvok válasza busman (#13581) üzenetére


vakondvok
tag

jó volna, de beérem azzal is ha egy n9 lesz a kezemben 1,5 hét múlva!

(#13584) Kasya


Kasya
nagyúr

Kicsit kiestem a Phoneixezésből az utóbbi hónapban. Mit kellene leszedni NaviFirm-ből (végre felengedett), hogy feltudjam tenni a hivatalos független szoftot?

(#13585) busman válasza vakondvok (#13583) üzenetére


busman
addikt

Szép telefon volt....de javíthatatlan,mivel nem lehet szétszedni.
Nekem annyira nem jött be,nagyon nőies..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13586) Karma válasza Kasya (#13584) üzenetére


Karma
félisten

22.014-es Euro3-as verziót, a telefonod színének megfelelően.
A default szerveren is ott kellene lennie, és az alapértelmezetten kijelölt fájlok elegek. (az emmc akkor kell, ha a belső tárhelyet is alaphelyzetbe akarod állítani a gyári szarokkal, és el akarsz pazarolni fél órát az életedből, amíg végigmegy).

“All nothings are not equal.”

(#13587) kpal válasza busman (#13581) üzenetére


kpal
veterán

Nem volt a másik kezében véletlen N801 ? :)

(#13588) busman válasza kpal (#13587) üzenetére


busman
addikt

Az sajna nem... :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13589) Kasya válasza Karma (#13586) üzenetére


Kasya
nagyúr

mea 3 dg 016 vagy 017 es verziora gondolsz? Sajnos euro 3-at nem látok már...
No igen, meg ha a 22.014-et nézném :)
A 24.1 lenne a belle?

[ Szerkesztve ]

(#13590) Karma válasza Kasya (#13589) üzenetére


Karma
félisten

MEA = Middle East & Asia (vagy Africa, ezt passzolom), a 24.1 az ebbe a régióba szánt Anna. Jó kérdés mi lesz a buildszáma a Belle-nek, eddig ilyen 1xx.1xx-esek voltak :P

“All nothings are not equal.”

(#13591) Kasya válasza Karma (#13590) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor ezzel nem próbálkozom :)
Köszönöm a segítséget! :R

(#13592) stewe780


stewe780
őstag

Nem tudom, hogy ez csak nálam van, vagy most ez mindenkinél rossz, de mivel nem olvastam még róla ezert rákérdezek:
- ovi store-ban böngészve pár oldal lapozás után nem hajlandó tovabb frissíteni a listát. Írja, hogy betöltés folyamatban, de nem történik semmi. Néha segít rajta, ha egy progira rányomok, majd vissza, de néha ez sem javít a helyzeten.
- másik, hogy a főképernyőn, ha főképernyő váltás után rányomok egy ikonra 10-ből 9-szer nem indítja a programot. Pedig látom, hogy érzékeli a nyomást, mert kijelöli egy pillanatra az ikont, de az alkalmazást akkor sem hajlandó elindítani. Ha várok egy kicsit akkor mindig jó, de közvetlenül a jobbra vagy balra scroll váltás után sosem érzékeli rendesen. Én meg várok a csodára, és nem történik semmi. :W

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13593) kacsa7 válasza busman (#13578) üzenetére


kacsa7
őstag

Elég hihetetlenül hangzik, tekintve h. pár hete van anna.
Részemről úgy látom, hogy hülyék lennének kiadni, mert már az anna is sok javulást hozott azoknál akik fel tudták normálisan rakni és nem 1 széthányt telefonra frissítették.
Én november előtt tuti ki nem adnám a helyükben. (csak ne legyen igazam, bár én a nem hivatalossal is vígan elvagyok :) )

(#13594) slimshady válasza kacsa7 (#13593) üzenetére


slimshady
senior tag

Hidd el nekik is érdekük kiadni és ha netán elkészülnek vele akkorra akkor nincs okuk visszatartani. Főleg, ha azt is figyelembevesszük, hogy már a Belle-t is ki kellett volna adniuk vagy 2 éve.

üdv.: SlimShady

(#13595) kpal


kpal
veterán

A Belle után vajon hány frissítés jön még :F ....jó lenne ha nem állna le ez a tendencia . :)

[ Szerkesztve ]

(#13596) SlayR


SlayR
senior tag

Én is pont ma hallottam, hogy az N8ra lesz elsőre és lehet idén utoljára is elérhető a Belle többi modelre csak januárban...

(#13597) Sarlon válasza kpal (#13595) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Csodákra már nem kell számítani. :)

N82- N8- Lumia 920

(#13598) Kasya


Kasya
nagyúr

Valaki használja a Nokia Cooker progit? Az 1.1 a legutolsó verzió tudtommal, de insításkor azt mondja, elévült verzió...

(#13599) atoth válasza Sarlon (#13597) üzenetére


atoth
aktív tag

Szerintem sem lesz a régebbi modellekre már nagyobb frissítés (pl. UI-t változtató) a Belle után, főleg, ha idén jönnek a 8xx Symbian modellek. A csilivilikhez kelleni fog az erősebb processzor. Arra viszont számítok, hogy a Symbian UI egyre jobban fog hasonlítani a Meego-ra (swipe).

(#13600) MC Pite


MC Pite
veterán

Távoli meghajtó csatlakoztatására nem tud senki semmit?
Nagyon szeretném összepárosítani a routerrel (sambán).
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.