Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TOM-202


TOM-202
senior tag

Hiánypótló alkotás. Gratulálok, jó cikk lett! Pár dologhoz én is kedvet kaptam ez alapján hogy a sajátomat pimpeljem egy kicsit. :)

(#2) oliver186


oliver186
csendes tag

Nagyon jó cikk lett! :) Gratulálok! :C

(#3) Namelesske


Namelesske
addikt

Megmondom őszintén, nagyon elfogott a nosztalgia amikor megláttam az Xplore programot. Látszik, hogy hiába van rajta szép csomagolás ez még vérbeli Symbian telefon. Nagyon hiányzik a kis E51-em, már több mint két éve vagyok Android felhasználó, de én úgy érzem Symbianon sokkal jobb volt. A platform hiányossága a gyenge grafikus teljesítményben volt a felhasználói felületen, a nagyon rossz alap böngészőben és az elavult processzorokban volt, amik hiába érték be órajelben az Androidos társaikat, a többfeladatos környezetben nem tudták hozni a zökkenőmentes működést. Meg persze a sok anomália ami minden készüléket másképp érintett.

A szoftverek minősége nem tudom mennyit változott amióta nem láttam symbiant, de nem hiszem hogy nagyban javult volna a színvonal látván az Xplore-t. Inkább csak lett egy rakás szemét mint androidon. A widgetek érdekesek, de szerintem nem annyira fontosak, az Active Standby jobb volt. Viszont a komplex menük a mindenre kiterjedő részletes apróbb beállítások sokat számítanak. Amikor androidon találok egy ennyire paraméterezhető programot öröm van, Symbianon meg szinte minden olyan volt.

Hatalmas fekete pont, hogy a meglévő funkciókat csonkították mint PL az óra. Amit Stock androidnak szabad symbian belle-nek nem.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4) S-eye


S-eye
senior tag

Nagyon jó cikk lett:) A Gmail alkalmazás menne 5800-án?

(#5) mirci18 válasza TOM-202 (#1) üzenetére


mirci18
addikt

Már régóta szeretnék ilyen telefont most van nálam bő egy éve a nokia n95 8 gb-om azzal is megvagyok elégedve csak egy ilyenre cserélném le.
Szerintetek a 30 e ft-os árkategóriában van nála jobb telefon?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6) Kolondrum

Egy megközelítése, köszi.

Namelesske! Minden olyan mint régen! :DDD

S-eye! Persze, szerintem bárhol elfut.

mirci18! 30K? Max törött lilát. Ez nem az az árkategória. Lőj fölé 10-el legalább ha rendeset akarsz.

(#7) Gyula84


Gyula84
veterán

Szóval itt van az a cikk :) Nem lett rossz :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) Namelesske válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Namelesske
addikt

"Namelesske! Minden olyan mint régen! "

Jó értelemben? :DDD

Mert ha rossz értelemben minden maradt olyan amilyen volt, akkor bús panda leszek. :K

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#9) Kolondrum válasza Namelesske (#8) üzenetére

Küllemre is. Bugok vannak most is, együtt tudok velük élni. Nem vészes dolgok.

H.Ezredes! Mondom, kinek mi a sok. A 9óra 50 perc nem sok. Én alig beszélek, több év alatt sem jön össze néhány tíz óránál több/teló. Sok besz idős telót nem veszek, jobb a békesség.
A gyártmány a dobozán rajta van meg a telón, de ha burkolat cserét kap vagy fődarabot már bukik a dolog. Addig jó még nem volt belenyúlva. A kínait egyértelműen el kell kerülni. Az silányabb.

[ Szerkesztve ]

(#10) V.T.CS. válasza mirci18 (#5) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

van 30-ért is, de azt 10-ért is meg tudod venni.
úgy hívják, hogy N8 clone.

(#11) H.Ezredes válasza Kolondrum (#6) üzenetére


H.Ezredes
őstag

én számlálóm 9:50-et mutat az is korrekt nem ? Arra a megállapításra,hogy milyen gyártmány a teló elég ha a dobozát nézem vagy a telefonon kell keresnem dobozán Made in Finland szerepel akkor az már elég is nem ?!?!

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Nem hiszem el.. Az én cikkem meg csütörtökön jön ki erről a készülékről. Megelőztél :(((

Forward thinking. كرر

(#13) andris1602


andris1602
aktív tag

Grat a cikkhez :R

őszintén megmondom, nem gondoltam, hogy ilyen dolgokat is ki lehet hozni a symbian-ból :)

(#14) Kolondrum válasza rep3at (#12) üzenetére

Tehát a tiéd a másik, N8 topicba vadásztam ki írt még, de senki nem felelt. Kíváncsian várom! Biztosan máshonnan közelítetted meg.
Érkezési sorrend, mint a busznál. Felénk ismerik a sort, PH-n is. :R

andris1602! Ennél többet is ha pl a menüt is kicsit animálják. Ez a felszín. Azok tudnak mesélni akik módosítják a szoftvereket.

[ Szerkesztve ]

(#15) rep3at válasza Kolondrum (#14) üzenetére


rep3at
őstag

Nincs harag, nem azért írtam csak egy héten két N8 cikk.. De legalább felfut az ára hardveren :)

Én természetesen nem ilyen szemszögből közelítem meg, az enyém inkább tesztféle lett, szerintem kiegészítik majd egymást, majd olvasd el. Amúgy gratulálok a cikkhez, igényes lett!

Forward thinking. كرر

(#16) H.Ezredes válasza Kolondrum (#9) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ha belegondolok 9:50 perc nem sok egy ilyen készüléktől. Ahogy olvastam "lekopogom" de a jobbik fajtából való az enyém minden téren. :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#17) leviske válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


leviske
veterán

vagy úgy hívják, hogy symbian-t unó tulaj :DDD

H.Ezredes: A lilásodást ellenőrizted? Mert kíváncsi volnék, én sose néztem.

Egyébként az eredetvizsgához szerintem elegendő, hogy ahogy írtad, javították garisan a SIM fiókot. Ez gondolom nem esik meg, ha a T nem árul eredetit. Bár a fene tudja. Mindenesetre remélem nem bántad meg, hogy Symbianos telót vettél és abban is bízom, hogy nem érzed átverve magad bármi miatt. :R

(#18) H.Ezredes válasza leviske (#17) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A készülék maga nagyon szuper az egyik legjobb ami a piacon van :) Persze,hogy elégedett csak általános ellenőrizendőkről és állapotról kérdeztem. Amúgy minden szuper állapot küllem kijelző nem karcos tényleg szép csak 1 bajom van az pedig a színe :DDD +1 ami idegesít,hogy csak úgy simán nem tudom a Belle Refresh-t fölrakni a T mobile miatt. A lilásodást most lefényképeztem. Nagyon halványan látszik valami de igazából ezt soha nem vettem észre.


[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19) kpal


kpal
veterán

SymbianOS szuper és részletes :R

(#5) mirci18: ÉN is N95 8Gb-rol váltok N8-ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) fesii


fesii
aktív tag

Király cikk lett!
Látszik, hogy ez a cikk már nagy tapasztalatból született nem két napnyi tapicskolásból! Ilyenből még sokat kérnék :R

(#21) Namelesske válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Namelesske
addikt

Engem egyedül a felület fluidságának a hiánya zavar ennél a telefonnál. Androidon sem bírom, de symbianon sokkal rosszabb a helyzet. Ráadásul még csak nem is azonnal tölti a kezdőképernyőket.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#22) Kolondrum válasza Namelesske (#21) üzenetére

Ez van, te is tudod ez már így fog meghalni.

(#23) TommyX_


TommyX_
őstag

Jó cikk lett tényleg, szokásos jó írás. :K

Megnéztem én is, hogy mennyi van a hívásidő számlálóban, majdnem 2 éves és 89:04 van benne.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Annyira, de annyira sejtettem, hogy ezt a cikket Te írtad amikor már olvastam a címet akkor tudtam :D

Grat, nagyon jó lett, még csak bele-bele pillantottam, de majd ha lesz időm elolvasom később. :K

[ Szerkesztve ]

(#25) old rocker


old rocker
veterán

Gratulálok!!!! :R

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#26) Kolondrum

kpal! Kicsi előrelépés, nem robotos! :D

fesii! Elvétve, közeljövőben biztos nem lesz. Bizonyos méret alatt nem érdemes egyik témát sem elkezdeni. :R

Vasinger!! "Annyira, de annyira sejtettem" >> Te átkeltél a nagy folyón érte.

old rocker! Tudom te is Symbis vagy.

(#27) kpal válasza Kolondrum (#26) üzenetére


kpal
veterán

Úgy úgy! :D (mostanság vettem egy szép 7650-et is ,így kettő van ) :)

(#28) MC Pite válasza Namelesske (#3) üzenetére


MC Pite
veterán

Bocs, de egy 4éves rendszer miért hasonlítasz a symbain^3al? Mert láttál egy még v3-ra írt appot, ami megy v5ön meg^3on is? Lenne értelme arról beszélni a windowos és androidos telefonok mit nem tudtak 1éve, 2éve, 4 éve? Olyanokról mint hogy tetszik-e az óra, ami helyett millió másik van 1 perc alatt, nem is tudom minek fecsérelünk szót (Taylor féle rendszer is alapból hetet ad, hivatalos belléből az újat nem néztem). Multitasking, memóriakezelés, illetve egyáltalán erőforrás kezelés terén (beleértve a procit, vagy a kijelzőt (pl sleeping screen) nem hogy az előző rendsezrtől van messze, hanem a konkurenciától is több tekintetben.

Minden tisztelettel röviden annyit, hogy ne irogass addig ilyeneket amíg láthatóan nem tudod miről beszélsz :R

A cikk jó lett, persze egy éve nagyobbat ütött volna. ;)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#29) Lenry


Lenry
félisten

pro: megjött a kedvem az N8-hoz. a Blade-t is azért szeretem, mert lehet mókolni.
kontra: a Symbian még mindig halott rendszer, és ez engem eltántorít.

de a cikk odabasz :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) TOM-202 válasza mirci18 (#5) üzenetére


TOM-202
senior tag

Az N95 8GB jó telefon, nekem is volt. (Én N97-re cseréltem be.) Élveztem az összes szolgáltatását de az N8 egyszerűen ég és föld azokhoz képest. Véleményem szerint 30 ezerért csak leharcolt ütött kopott vagy valamilyen hibásat találsz belőle. Egy tényleg jó állapotú példány inkább 50 ezer környékén van. Legalábbis én annyit megadnék érte. Az újak még mindig drágák, főleg ha nem a sima sötétszürke kell hanem valami színes belőle. Sok helyen még mindig 80-90 ezer belőle egy-egy bontatlan dobozos eredeti finn példány. Mondjuk annyit már szerintem sem ér már. Minőségérzetre viszont még mindig nagyon ott van ez a telefon, érezni hogy van benne anyag rendesen. Amíg csak megy én ezt fogom használni az tuti.:)

Nekem nagyon hiányozni fog hogy ezentúl szinte már csak kínai eldobható műanyag vackokat lehet majd megvenni függetlenül attól hogy melyik cég neve szerepel majd a dobozán. :(((

(#31) mirci18 válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


mirci18
addikt

használtgsm-en néztem az árat ott volt 30 ér

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#32) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Jó cikk lett! Gratula! :)

Pixel 8 Hazel

(#33) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A kedvenc Nokiám az N9 és az N79 után. Ha esetleg kiadták volna mondjuk még egy MeeGOs kaidásban azonnal ugrottam volna rá.

All→M8

(#34) BiP


BiP
nagyúr

Nagyon jó cikk lett. Alapos, részletes (bár néhol szűkszavú).
Nekem 701 van, de nagyon sajnálom, hogy hiányzik belőle egy N8 szintű kamera. (igazából egy normális fókusszal is megelégednék, nem a megapixel számít) Sokáig szemeztem is vele pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#35) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon jó cikk lett.

Gratula. :R Végre mások is felfigyelnek arra, hogy nem kell 8 mag (most le ne csesszetek a telefonom miatt :D) ahhoz, hogy elmenjen egy rendszer normálisan. :K

iPhone 13p

(#36) ClioRS


ClioRS
őstag

Jó cikk, hiánypótló, gratula!

Azért nézd át, mert sok esetben rossz helyre tetted a vesszőt :)

Illetve a youtube-os videók gyári böngészőből nekem nagyrészt 640x360-ban nyílnak meg.

(#37) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Én youtubera és onan letöltésre a cutetube-ot ajánlom, dropboxra a cutebox-ot, skydrivera a skyfiles-t.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) Kolondrum válasza MrPetya19 (#37) üzenetére

A cutetube-ot próbáltam régebben, de egyszerűen nem csinált semmit azon túl, hogy szép csicsás volt. Azóta valami biztos történt vele.

Többiek: Bocsi ha nem reagálok mindenre! Örülök, hogy látok X és nem látok Y embereket! :R

[ Szerkesztve ]

(#39) kop8


kop8
őstag

A jó rég beigért írás! :C

Olvasom is!!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#40) BiP válasza ClioRS (#36) üzenetére


BiP
nagyúr

OFF: Igen, a vesszők néhol elkeveredtek máshova.
Ill. másik nagy vesszőparipám, de ez csak stilisztikailag érdekes: az ő-zés. Egy program miért ő? Ez.

ON: QR readerből én múlt héten találtam rá erre a BeeTaggre. Nagyon jó kis program.
Ill. gmail-ből én Operán belül simán weben használom, elég jól meg van csinálva az is, jól néz ki, igaz kicsit lassú is.

[ Szerkesztve ]

(#41) hernor02


hernor02
tag

Jó cikk lett, csak így tovább! :R

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#42) Toby888


Toby888
senior tag

Jó lett a cikk, gratula !!!!! Kérdés: mien widget az az aksifigyelö ?? honnan tudnám leszedni ?? :) a másik kérdés : hogy varázsoltál a telo legaljár a menü gomb mellé még 4 gombot ?? :)

(#43) kpal válasza TOM-202 (#30) üzenetére


kpal
veterán

Lesznek sokan akik megakarnak szabadulni az N8-tol a lumia 920 maitt ,és akkor igen kezd menni le az ára :) ( hál istennek ) Ha beszerzek egy jót én sem cserélem le pár évig .

(#44) ClioRS válasza Toby888 (#42) üzenetére


ClioRS
őstag

Benne van a cikkben: BatteryInfo 1.05
Amúgy szerintem a Battery Monitor jobb, Áruházból letölthető.

Extra buttons, vagy Belle extra buttons a neve az alsó két ikonnak.

(#45) Toby888


Toby888
senior tag

köszi szépen.

(#46) yolan


yolan
őstag

Na most kíváncsi letten mi hozható ki a hőn szeretett 3650-esemből. UP!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47) Kolondrum

találtam egy nagyon érdekes programot, amint lesz időm meg kamerám megmutatom. Most tettem fel, igaz melóba készülök, de belefért.

(#48) kovgab


kovgab
aktív tag

Öröm látni, hogy egy ilyen jó kis teló versenyben fut még mindíg... :C
Grat, a cikk kiváló.

Ká Úr

(#49) Kolondrum

Jó, tesztelés lezajlott, du vagy este kiegészül a programok lap a téma effekteléssel. A minta a 808-asé lesz.

(#50) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Remekmű lett ez a cikk! :R Abszolúte hiánypótló, köszönet érte.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.