Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7967) stewie guy válasza kubesch (#7955) üzenetére


stewie guy
csendes tag

Helo!
Hát, elmondom neked, 1 cipőben járunk..
volt egy kis jack dugós problémám, ami azóta megoldódott, kaptam új hátlapot a care-be.
Előtte mikor T-hez vittem be, az eredeti problémámmal nem is foglalkoztak, annyit írtak a szervízlapra, h alkatrészcsere, igazából nem is közölték, h mit cseréltek, feltételeztem, h fülest,
később kiderült, h valami akku akármi cucc (nem maga az akksi), szerintem ugyanez lehet, ami nálad is, mert azóta:
fél napot bír kiköhögni a telefon ha használom is; napi 2X kell tölteni.., de ha nem csinálok vele semmit, akkor is max 1 napot bír ki, de olyan eddig nem nagyon volt

battery szerint (szept 13 óta):
leghosszabb élettartam: 1 nap 6 óra
átlag idó a töltések között: 10ó 52p
átlagos merülés 13,12% / óra
(azért nem hiszem, h olyan durván használnám a telót, h ilyen értékeket kapjak, jelenleg 5 alkalmazás fut a háttérben...am, reagálva még itt 1-el fentebbre, ez 2-3 órás navigáció után berakná magát akksikímélő módba, aztán ha utána hozzáérnék, tulajdonképpen meg is halna :D)

úgyh örülök is neki, h előjött ez a téma, mert legalább tudok most majd mit mondani, amikor visszaviszem a care-be, az itt olvasottak alapján azért látom, h ennek 2 napot illene végigdöcögnie, de erős használat esetén is 1 teljes nap elvárható lenne

most már remélem megoldódnak ezek a problémáim, mert ez az első okosfónom, és amúgy tetszik benne minden más, legjobban a Here appok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.