Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Systyke válasza gabmng (#275) üzenetére


Systyke
csendes tag

Hali! Mekkora az a hely amire alkalmazásokat telepíthetsz mert én úgy hallottam, hogy csak 400mb. Ez igaz?

(#352) Systyke válasza Systyke (#351) üzenetére


Systyke
csendes tag

Már mint a Myaudio Phone 5 ben mekkora.

(#353) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Nem bírtam tovább várni az S5 pluszra, ezt rendeltem:

(#354) tybsen válasza Cynicelectro (#353) üzenetére


tybsen
addikt

Atyauristen.. Igazi masolat. :C De nagyon cool, foleg az ara! :Y Mindenkeppen szamolj be, ha megerkezik, mennyi ido, mikor kapod meg?

(#355) Cynicelectro válasza tybsen (#354) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Rendeltem már tölük, az két hét alatt ideért, öt napig meg vám alatt volt. Nagyon várom!!!!

(#356) tybsen válasza Cynicelectro (#355) üzenetére


tybsen
addikt

Nem rossz. Es milyenek ezek a telefonok, bevallalhatok vagy nagyon "egyszeru anyaghasznalat", stb. jellemzo? En nagyon regen vettem valami iphone-klont, az kritikan aluli volt. Gondolom ezek mar jobbak?

(#357) Dreimus válasza Cynicelectro (#346) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Nem tudom te kivel beszéltél, de nem a Rókusi Tesco Telefonshoppal ahol ki van helyezve a termék, mivel mind2 modellből van raktáron és bemutató asztalon is ki van helyezve.

Gyere be nyugodtan és nézd meg őket :)

Üdv,
Dreimus.

Más: Akinek a készülék eldobálja a SIM kártyát legyen az bármilyen egy vagy két kártyás termék ott a SIM KÁRTYA a hibás, menjen be szolgáltatóhoz és cseréltesse egy újabbra. Az új készülékeknek nem elvárható dolog, hogy a legrégebbi SIM-kel is jól müködjenek, amennyiben teljesen új kártyával is produkálja ezen hibát abban a kis esetben a készülék a hibás :)

[ Szerkesztve ]

(#358) Cynicelectro válasza Dreimus (#357) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Egy hölggyel beszéltem telefonon a rókusi Tesco TelefonShopjában. Elég nehéz volt elérni, mert a Tesco oldalán el van írva a telefonszám 06-20-827-2584 helyett 06-20-821-2584. A hölgy nem teljesen értette a kérdést ezekszerint. Azt kérdeztem van-e MyAudio öt collos telefonjuk? Nem variáltam, h. phone series5, mert úgy gondoltam, mégúgy sem értené...
Türelmetlenségemben rendeltem Kínából, fent linkeltem, h. milyet. Már nagyon várom!

(#359) ufo13 válasza Cynicelectro (#358) üzenetére


ufo13
tag

Szia, és mennyiben fog fájni a végén? Posta ktg-gel együtt érdekelne...
köszi
Nekem is jó lenne egy ilyen... csak az a gari... ha valami baja lesz, akkor hiába volt "olcsó" mégis ez lesz a legdrágább a végén...

[ Szerkesztve ]

(#360) Dreimus válasza Cynicelectro (#358) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

És mikor tájt volt a hívásod? Amúgy sokkal egyszerűbb a beazonosítás során, ha konkrét modellt mondasz :)
A telefon szám hiba valós, lejelentettem, köszönöm.

Amúgy én is valami kétkártyás után nézelődök, de kivárom a karácsonyt.

Dreimus.

(#361) Cynicelectro válasza ufo13 (#359) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

A 42ezerben benne van a nyomkövetős posta is.

(#362) ufo13 válasza Cynicelectro (#361) üzenetére


ufo13
tag

woww....azért majd dobjál már ide két sort ha megjött, hogy milyen :R

(#363) scyllarus


scyllarus
veterán

A Rókusi krt-i Tescoban ma is kint volt mindkét 5 collos :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#364) ufo13 válasza scyllarus (#363) üzenetére


ufo13
tag

Szia, most pontosan melyik két telefonra gondolsz? Illetve a tesco árulja, vagy az előtte lévő üzletsoron? köszi :R

(#365) Dreimus válasza ufo13 (#364) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Bent a sor végén vagyunk, a műszakinál. Az Mtech aTAB 5 és a MyAudio Phone Series 5 van kitéve egymás mellé.

Üdv,
Dreimus.

(#366) scyllarus válasza ufo13 (#364) üzenetére


scyllarus
veterán

Pontosan, ahogy a kolléga írta. Bent a Tescoban, az optikai részleg mellett van egy telefonos rész, a bejárattal pont szemben. (A vevőszolgálat melletti konkrét Tesco bejárat, nem az épületé)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#367) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Lassan 3 hete nyúzom!! Nagyon elégedett vagyok vele. A barátomnak Galaxy note-ja van,de igazából,a képernyő színein kívül nem látok nagy eltéréseket. Igazából a Galaxy színei gyönyörűek,de ha nem látom a kettőt együtt,a Mayaudio kijelzője is szép. Kárpótol a két sim és a baráti ár. Az akksi szépen beállt,még soha nem kellett a másikhoz nyúlnom. Összességében,kellemesen csalódtam! Remek kis gép. Kár,hogy nincs még info a rootolási lehetőségekről. Lényegesen használhatóbbá lehetne tenni.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#368) Sickboy75


Sickboy75
tag

Sziasztok,

nekem 1 hete van meg a cucc és nagyon bejött eddig. Minden rendben volt eddig vele, dupla sim kártyával használom (a másik egy Digi-s 2 GB-os netes SIM)

Elégedett vagyok vele, - persze a helyén kell kezelni a dolgot:

- a kamera valóban nem nagyon jó, nem lehet veszett éles képeket csinálni vele ...

- a TV-t még nem teszteltem, de csodálkoznék ha jó lenne valamire.

- az akksi gyakori nyomkodással kb másfél-2 napot bír ki.

- dual sim nekem jól megy, igaz a másik káyrta csak a netet adja

én 59.900-ért vettem a debreceni tescoban (persze, lehet(ett) volna olcsóbban venni, de ők egy nagy előnnyel indultak az összes többi helyhez képest: csak náluk volt kapható abban a pillanatban (mellesleg azóta sem láttam sehol sem ...), úgy gondolom ennyiért jó vásár volt.

Szeretem a bazi nagy kijelzőét, a gyerek is előszeretettel játszogat vele :)

Ez az első androidos telóm és szeretem :)

Remélem megbecsüli majd magát a hosszú hónapok/évek alatt is.

Üdv,

SB

(#369) Dreimus válasza Rabidsnail (#367) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Esetleg nézz meg egy root check progit play-ről, mivel a magyar termékek amik csak átcímkézésre kerülnek, mint a myaudio és mtech azok alapból rootoltak és ezért nincs is leírás hozzájuk. Legalábbis a Myaudio tabletem rootolt volt. Egy próbát megér :)

Üdv,
Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#370) Sickboy75


Sickboy75
tag

Ami nekem fura az az, hogy annyira le van irva hogy ha barmi kerdesed van, user manual kell vagy ujabb firmware etc akkor a http://myaudioworld.com-rol siman leszedheted. Na ja, csak hogy ez a model spec éppen nincs benn a listaba. Vagy a tobbieknek megvan csak nekem nincs ? Nyilvan regeltem eloszor (ahol erdekes modon volt arra lehetoseg, hogy a keszulekemet regisztraljam) Utana gondoltam megnezem, hogy milyen anyag hozzaferheto ehhez a keszulekhez, de nekem ugy tunik hogy nagy S-el semmi.

Pls help me ha barki mas megtalalta volna, csak en lennek ilyen bamba.

Thx thx

Udv,

SB

PS: A Support vonal sajnos nem arrol hires, hogy felvenne a telefont :( Sokszor probalkoztam mar :(

[ Szerkesztve ]

(#371) Dreimus válasza Sickboy75 (#370) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Egyedül a Szerviz tud biztosítani anyagot (legyen az firmware update, manual, etc.) , a honlap kicsit elhanyagolt a Myaudio részéről, írj a supportnak levelet (bár ők sem a gyorsaságukról híresek :) ) .

Üdv,
Dreimus.

(#372) Sickboy75 válasza Dreimus (#371) üzenetére


Sickboy75
tag

Szia,

thx az infot, irtam a supportnak emailt hogy egyreszt updateljek a web oldalt mareszt nezzek mar meg hogy mennyire veletlen hogy abbol a kb 20 alkalombol 1x sem hajlando senki sem felvenni a telot a "Bármikor, ha gondod van, mi Veled vagyunk!" telefonszámon.

Szerencse, hogy nem ok a mentosok, mert akkor megnezhetnenk magunkat :)))))

A support eddig kissé "egyes", remélem javul majd. (bár ha mar support kell, akkor az nem mindig jo :)

(#373) Sickboy75 válasza atike (#202) üzenetére


Sickboy75
tag

Szia, en is ugy jartam valamelyik nap a Forum legalso emeleten hogy semmit sem hallottam, amikor felhivtak, annyira halk volt.

Ez tenyleg csak par hete csinalja ? Nagyon azt szeretnem hinni, hogy Telenoros hiba és nem a telefon gondja ez.

Pls valaszolj ha van valami fejlemenyed azota ezzel kapcsolatban.

Udv,

SB

(#374) Dreimus válasza Sickboy75 (#372) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Maga a szerviz részük az négyes (megértőek és segítőkészek) csak nem érdemes a kijelölt pontokba menni, hanem érdemes a nagy áruházakban leadni ahol vette az ember, saját tapasztalat :)

Üdv,
Dreimus.

ui.: A weboldalon a kapcsolat menüben lévő telefonszám már nem is létezik :)

(#375) Sickboy75 válasza Dreimus (#374) üzenetére


Sickboy75
tag

Ééédesek ...

Akkor mit hivjon az ember ha kérdése van ? Jópofák azért. Nesze support ...

Írtam nekik emailt, remélem az még él legalább :)

Üdv,

SB

PS: Anno megjártam már egy telóval garos dolgokban, azóta visszavinném minden alkalommal oda ahonnan vettem akkor is ha a ház előtt lenne a szervíz. Magamnak spórolok meg néhány kört.

(#376) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Egy kis MTK6577 Dual Core benchmark: [link]

[ Szerkesztve ]

(#377) ufo13 válasza Cynicelectro (#376) üzenetére


ufo13
tag

Igen, anno 3 hete, amikor csak tájékozódtam náluk (Myaudio szervíz), azonnal felvették, nagyon készségesek voltak. Gonolom most eladtam annyi telót, amire nem is számítottak, ezért nem győzik felvenni a telefont.
Elmondásuk szerint alig van telefon a szervízben...de akkor miért nem veszik fel, ha ennyire ráérnek.. :(

(#378) ufo13 válasza ufo13 (#377) üzenetére


ufo13
tag

Ma mondta a MMarktos kiscsaj, hogy hétfőn már arulni fogják a Phone Series 5 Plus-t. 60e lesz.
Ennyiért best buy...csak lenne ennyi baj vele...

(#379) Sickboy75


Sickboy75
tag

Szia All,

kérdés:más nem járt úgy, hogy néha amikor hivjak vagy amikor o hiv akkor a masik felet nagyon halkan hallani ?

Telenoros kártya , Debrecenben és van mellette egy másik Telenoros is amirol a Net megy.

Lehet, hogy a másik kártya zavar be?

Üdv,

SB

(#380) Totis válasza ufo13 (#378) üzenetére


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Ennyiért tényleg nagyon best buy lesz...
A hivatalos oldalon 64900.-Ft
Nagyon tetszik csak a felbontása lehetne kicsit nagyobb. Végül is most is ekkora felbontású tablet-et használok csak az 7"-os.

A szoftveres gombok eltüntethetők az aljáról? Ha már vannak fizikai gombok... Soha nem láttam még működni. Remélem ha megjön a fizum megyünk tacsiba és meg tudom nézni személyesen is... :))

Üdv:
Totis

[ Szerkesztve ]

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#381) ufo13 válasza Totis (#380) üzenetére


ufo13
tag

MMakrt nov 5. 60e

(#382) Totis válasza ufo13 (#381) üzenetére


Totis
aktív tag

Köszi!
Meg fogom nézni. Maga a forma tetszik. Csak telefonálni szeretem ha a fejelemhez tudom emelni a telefont. Gondolom ez elég idiótán néz ki úgy...:)

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#383) Sickboy75 válasza Totis (#382) üzenetére


Sickboy75
tag

Mindenki vihog hogy mekkora bazi nagy darab telo, de engem nem aggaszt :)

Jol mukodik egyelore (remelem hogy ez a néha halkan hallom a masikat ez nem a telo hibaja lesz hanem a Telenoré ... )

Üdv,

SB

(#384) ufo13 válasza Sickboy75 (#383) üzenetére


ufo13
tag

engem sem aggaszt...ezen a méreten jó igazán netezni...ezután minden teló egérméret

(#385) Sickboy75 válasza ufo13 (#384) üzenetére


Sickboy75
tag

Mellétettem az Iphone-t, kis vacaknak tűnt az 5" mellett :)

(#386) Rabidsnail válasza Dreimus (#369) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Sajna nem rootolt alapból!! Totis! Nincs szoftveres gomb az alján!! A képen látszik,de a valóságban nincs! Én beszéltem a szervizzel,még a vélt akksi gond kapcsán,de akkor még nekik sem volt szoftverük! Se új,se régi! Ha gyors ügyintézést szeretnél,vagy hibára gyanakszol,a miskolci szervizt érdemes tárcsázni! A cég is miskolci,így talán kerekebb! Nagyon segítőkészek voltak!!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#387) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!
Milyen felbontású videót lehet készíteni a "kicsikével", HD felbontásban lehetséges?

(#388) Sickboy75 válasza Dhampir (#387) üzenetére


Sickboy75
tag

Szia, vga felbontast tud, HD-t nem

(#389) Dhampir válasza Sickboy75 (#388) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a választ!

(#390) szaki04


szaki04
senior tag

Úgy tudom az Android nem ébreszt kikapcsolva. Ezt a telefont viszont be lehet programozni hogy kapcsoljon ki megadott időpontban illetve be is. Ezt akkor most hogy csinálja?

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#391) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Köszi az infókat! Ma megnéztem magamnak. Nagyon tetszik. Igaz csak az egymagoshoz volt dolgom.
Tényleg jó rajta net-ezni. A 7"-os Huawei S7 Slim-em után is egész jó volt rajta gépelni.

Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#392) ufo13 válasza Totis (#391) üzenetére


ufo13
tag

Ma vettem egy Myaudio Phone Series 5 Plus-t :DDD :DDD :DDD
Holnap este írok, milyen volt az első napom vele :D
MMarkt szerdától 59.990Ftért adja, plusz kaptok mellé egy "bőr"tokot és egy szilikontokot is..ahogyan én is :D Most kapcsolom be... teljesen be vagyok sózva :DD

(#393) Cynicelectro válasza ufo13 (#392) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Gratulálunk! Várjuk a beszámolót!

(#394) Totis válasza ufo13 (#392) üzenetére


Totis
aktív tag

Grat! Várjuk a beszámolót! :)

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#395) kovike


kovike
tag

[link]

a két magos proci simán megéri azt a plusz 5ezret... :) Nah milyen a teló?

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#396) ufo13 válasza kovike (#395) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok, lassan 1 napja nyúzok egy Myaudio Phone series 5 Plus-t.
Doboz és tartozékok teljesen ugyanazok, mint a sima Series 5-nél. Doboz, töltő, headset, 2db akksi adatkábel + 4GB kártya. Illetve 30 napos felhő szolgáltatás. TV nincs benne, az antenna ott van, de nem húzható ki, csak dísznek van...ez mondjuk fura. (vagy csak nem cibáltam meg eléggé)
Összeszerelés kiváló. Nincs nyikorgás, atomstabil.
Hálóza dobálást nem tudtam folyamatosan figyelni, de majd hazafelé a pályán figyelni fogom. Egyszer vettem észre 3 mp-re.
Hát, hogy mennyivel gyorsabb, mint a sima...őszintén. Nem tudom. Nekem az is gyors volt, laikusként azt mondom, ugyanolyan, vagy ha bemagyarázom, akkor gyorsabb. Menü görgetés piszok gyors, fagyni nem fagyott. Menü is teljesen azonos a sima verzióval, de talán a kijelző minősége jobb vagy annak látom.
Tegnap vettem a MMarktban 60e-ben, adtak hozzá egy rápattintós szilikon (nem olyan lágy) tokot és egy note tokot is. No ez utóbbiba nem fért bele, mert valamivel vastagabb, mint a Note.
Video lejátszásnál (mamkártyámon lévő videokat) hang nélkül játszotta le, de Marketról szedtem le egy video lejátszót 'Easy Video Player", ezzel van már hang is. Ez nem tudom miért van, ezt a sima 5-ösnél is tapasztaltam. File sima avi és divx. :F
USB-n a gép gyorsan felismerte a készüléket, és a fileokat is nagyon gyorsan másolta.
Egyébként nagyon szeretem, szerintem best buy, 5 col, dual sim, 2Ghz proci jó választás.
Ja és fontos! Sok újságban úgy látjátok, hogy a fizikai gombok felett a képernyő alján is vannak ugyanazok a funkció gombok. No ez valójában nincs. Tehát továbbra is a fizikai gombbal és a mellette lévő "Vissza" és "Opciók" gombbal lehet használni. Így nem a képernyőből veszi el a funkció gombok a helyet. Ezért teljes egészében élvezhető az 5col.
Hát ennyi így elsőre, akinek van kérdése szívesen válaszolok...
Szép estét! :DDD

(#397) Cynicelectro válasza ufo13 (#396) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Köszönjük szépen az infót! MX Player-t érdemes letölteni videózásra nagyon jó!

(#398) DarknessHope válasza ufo13 (#396) üzenetére


DarknessHope
senior tag

üdv.. a TV-t megnézhetnéd alaposan no nem mintha bot antennával sok jóra számítanék. .. . inkább azon agyaltam hogy lehetne e valahogy megbuherálni és rákötni valami kis külsőt. egy szobaantennát. Ötlet? :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#399) szaki04 válasza DarknessHope (#398) üzenetére


szaki04
senior tag

2012 december 31-ig tudjuk hasznalni az analog tv adast. Aztan, mar csak digitalis lesz elerheto.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#400) Sickboy75 válasza szaki04 (#399) üzenetére


Sickboy75
tag

Azt hallottam ezzel az antenna dologgal kapcsolatban, hogy odakinn a távol keleten (pl Japánban) valahogy olyan jel van a "levegőben" amit ezek a telók is egy ilyen antennával is egész szépen és tisztán vesznek.

Nyilván nem annyira a mi rendszerünkre lett ez tervezve, de azért gyanús, hogy nem tesznek valami olyat egy ketyerébe, ami sehol semmilyen formában nem működik megfelelően.

Más.

Ez az "eldobja a hálózatot" dolog ez vajon egy SIM cserével megoldódik ? Vagy csak simán gyenge a térerő ott, ahol ez kijön ? Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban ?

Üdv,

SB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.