Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Engem pl. az érdekelne, hogy mobilnet+hang-sim párosítás esetén működik-e a kettő korrektül együtt, vagy azonnal bontja az adatkapcsolatot? Ezekről sosem esik szó...

(#2) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Egész pofás, bár nekem nagy, egyébként azt mindenképpen jó látni, hogy elindultak egy úton ezek a gyártók is.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3) atike


atike
nagyúr

Nem rossz. Érdekes lenne "megtapicskolni"...

"Apa, ott egy Galaxy Note! - dehogy fiam, csak nagyon hasonlít rá. Szólhatna a diskurálás, hiszen első ránézésre szemből szinte egy az egyben megegyezik a két készülék. Most perelhetne a Samsung? Nem fognak. "

Khm. Érintve kapcsolódik ez egy pár másik cikkhez és vitához... :)

(#4) darthsmoke válasza kcsa (#1) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Csatlakozom, engem is főleg ez érdekel.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#5) zso76 válasza kcsa (#1) üzenetére


zso76
csendes tag

Azonnal bontja a kapcsolatot.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#6) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

engem a kamera arra emlékeztet , amikor megjelentek az első beépített kamerás Nokia telefonok. Csak a képek közepe volt "éles" a szélei homályosak :) egyébként nem rossz telefon, nekem bejön.

Üdv: Laca

(#7) kcsa válasza kcsa (#1) üzenetére


kcsa
veterán

A lényeget kihagytam: ha adatforgalom van, nem jön be a hívásom?

(#8) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Note Light? :DD
Megnézném élőben is.

<< Heimdal >>

(#9) benoce


benoce
tag

meglepetés számomra a készülék, de remélem minőségibb mint a MyAudio mp3 lejátszok.
Ellenben a fentebb említett Sim és adatkommunikáció megoldás érdekelne, bont, vagy nem?

(#10) kaller1


kaller1
veterán

Addig maradjunk abban, hogy korrekt telefon ez ennyiért, a kamera és az alacsony pixelsűrűségű kijelző miatt plecsnit viszont nem adnék neki.

A fenti mondatban némi ellentmondást látok, csak nem azért nem érdemelt meg egy tetszett plecsnit, mert kínai?

.::> <::.

(#11) Dreimus


Dreimus
senior tag

A teszt nem rossz bár az analóg TV működik szériaszámot nem kér, illetve érdemes a jobb vétel érdekében az antennáját kihúzni :)

(#12) zso76 válasza kcsa (#7) üzenetére


zso76
csendes tag

Természetesen bejön a hívás, bontja az adatkapcsolatot.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#13) kcsa válasza zso76 (#12) üzenetére


kcsa
veterán

Köszönöm :R

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezek a fotók a géppel ocsmányak :Y jobbat csinálok egy vga kamerával mint ezzel

Finn the human

(#15) tjb007


tjb007
nagyúr

N+1 -edik kínai Note klón csak drágábban, igaz ha probléma van nem kell Kínába küldözgetni.
A kamera meg egyenesen borzalmas, főleg ennyi pénzért. Ha egy tízessel olcsóbb lenne biztosan többen fontolóra vennék, hogy inkább itthon veszik meg (az esetlegesen felmerülő "problémák" elkerülése végett), nem közvetlenül Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#16) tzsolesz válasza tjb007 (#15) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hallod, hogy kijön már az Power VR531 ereje egy 1Ghz-es Cortex A9 mellett.
Nem semmi, hogy a többi SoC milyen rossz eredményt adott ugyan ezzel a gpu-val.
Nekem Cortex A8-al 1200-1300 között van a Quadrant. Ekkora különbség pedig gondolom nincs egy CortexA8, és 9 között, vagy van? 1000 pont?

(#17) Dante32


Dante32
tag

Az aksi nem semmi!Főleg,hogy kettő.......
Jó kis teszt.

(#18) tjb007 válasza tzsolesz (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

De bizony van ekkora különbség a Cortex-A8 és A9 között.
Más SoC -ban meg nincs SGX531, csak a MT6573, MT6575 és MT6577 -ben.

(#19) Legendd válasza benoce (#9) üzenetére


Legendd
senior tag

Ha adatkapcsolat áll fenn (akár egy SIM-es készüléknél), akkor mindenképpen bontódik a net.

Alea iacta est!

(#20) #19708160


#19708160
törölt tag

Ennyi pénzért szerintem korrekt telefon,főleg a 2 sim kezelés miatt is.Néztem róla videót,nekem tetszik.

(#21) pszili8


pszili8
aktív tag

Nagyon korrekt telefon,jó írás,kár a kijelzőért,de tudnak ezek ha megfizetik őket.A plecsnit nem értem,ha nevesebb gyártó szülte volna biztos ott lenne a Tetszett legalább.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#22) r4z


r4z
nagyúr

A menü rácsos kialakítású (jaj most mi lesz) :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#23) rep3at


rep3at
őstag

Ennyi pénzért nagyon korrekt kis készülék, szerintem egy tetszett plecsnit simán megérdemelt volna.

Komolyan mondom, még el is gondolkozok a vásárlásán második telefonnak, hiszen a Blackberryt csak telefonálásra és alap internetezésre használom (kis kijelző, szegényes alkalmazásfelhozatal) és a Samsungból elég sokszor hiányzott már a telefon funkció..

Forward thinking. كرر

(#24) p06 válasza tzsolesz (#16) üzenetére


p06
senior tag

Nem biztos, hogy nagy a különbség, (bár nem értek hozzá) eleve a quadrant nem tükrözi mindig a valós teljesítményt sőőt...

(#25) FatalEror válasza tjb007 (#15) üzenetére


FatalEror
addikt

Na igen mivel nekem buszra "bohóckodni" ez is jó lenne mivel nagy a kijelző,de ennyiért meg már megkapom T-be az Arc S-t is.És akkor még jöhetne az Arc mellég,hogy erősebb szebb jobb a kamerája stb,de de a 2,5cm az akkor is 2,5cm.

HardCore is my LifeStyle

(#26) tjb007 válasza p06 (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem a Quadrant -ra és AnTuTu -ra alapozva írtam az előbb azt amit.

(#27) DarknessHope válasza rep3at (#23) üzenetére


DarknessHope
senior tag

pontosan.. azegész azért volt mert a tesztelőnek nem tetszik az 5 kijelző? vagy mi? lássuk csak kamera külső szoftverrel pl camera 360 lehet fényévekkel jobbat tud... nem aktív a másik kártya az egyik használatánál.. ez gond de nem akkora vész... igazán csak ez és a fakóbb kijelző okoz gondot... felület leserélhető camera zenelejátszó videólejátszó lecserélhető és kihozható belőle több is biztos. el is gondolkodtam a vásárláson. analóg tv kár hogy nem megy... F1-et lehetne nézni magyarul.. mert neten a hülye m1 nem közvetíti....bár egy külső antenna csatlakozás is hiányzik róla ehhez, azért nem rossz próbálkozás. egy tetszett rámehetett volna

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#28) Dante32 válasza FatalEror (#25) üzenetére


Dante32
tag

Akik két kártyást használnak azoknak bejöhet eléggé.
A nagy kijelző és erős aksi páros nem jellemezte eddig a Dual-osokat.

(#29) FatalEror válasza Dante32 (#28) üzenetére


FatalEror
addikt

Az mondjuk igaz,mert tudom milyen procedúra állandóan simet cserélni,és arra vigyázni el ne vesszen.

HardCore is my LifeStyle

(#30) tzsolesz válasza tjb007 (#18) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tudom, de az SGX530 hasonló ehhez nem?

(#31) Dante32 válasza FatalEror (#29) üzenetére


Dante32
tag

Na,igen.Ilyesmire gondoltam.
Eddig főleg az 1100-1300 mAh-s aksiké volt a terep.Ez nagy előre lépés.Bár lehetne valamivel kisebb a mérete.De tudom,hogy akkor valószínűleg az aksi bánná.

(#32) tjb007 válasza tzsolesz (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hasonlónak hasonló csak épp kb. 2x jobb annál.

(#33) fulopr


fulopr
csendes tag

eddig minden két SIM-es készüléknél fel volt hozva mint negatívum hogy csak az egyik SIM-en tud normális adatkapcsolatot a másikon max az EDGE megy. Itt most mindkettőnél korrekt a modem, erről persze szó sem esik...

szerintem is, a tetszik plecsni járt volna...

(#34) tzsolesz válasza tjb007 (#32) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gondolom azért mert az SGX531-nek dupla a sávszéle nem?

(#35) buktagt540


buktagt540
senior tag

Oké,hogy olcsó,oké,hogy kínai de ekkora kijelzőmérethez ilyen felbontás...büntetés nézni.

(#36) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Oké, hogy könnyebb egy koppintott házat használni, de könyörgöm, csak egy kicsit kellett volna azt a középső gombot áttervezni... Egy keskeny lapos csík, vagy egy dagibb téglalap...

Áhh, nem értem. Egyébként pedig az ilyen termékeket nem szabadna beengedni az országba. Nem kellene hozzá, hogy az "ihletet adó" gyártó lépjen...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

samsung kinézete van

(#38) Stanley-B. válasza kaller1 (#10) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Ez egyre inkább egyértelmű.

(#39) tzsolesz válasza ZeroLimit (#37) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mindennek? :F

(#40) ZeroLimit válasza tzsolesz (#39) üzenetére


ZeroLimit
tag

nem mindenek

(#41) p06 válasza ZeroLimit (#37) üzenetére


p06
senior tag

Gyanúsan hasonlít valami Samsung Note-ra ;]

(#42) tzsolesz válasza ZeroLimit (#40) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Majd minden telós topic-ban van valaki azt mondja, hogy copy-paste Samsung koppintás.
Ne mérjetek mindent a samuhoz. Ennyi erővel hasonlít a HTC egyik másik példányára is, vagy bármilyen hasonló alakú telóra....

[ Szerkesztve ]

(#43) Mantin


Mantin
aktív tag

"A menü rácsos kialakítású (jaj most mi lesz)" :F :F :F

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#44) eclipse006 válasza pszili8 (#21) üzenetére


eclipse006
őstag

Én is azt hittem hogy ott lesz legalább egy tetszett plecsni. Annyira szerintem nem sikerült rosszul ez a telefon.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#45) atike válasza Mantin (#43) üzenetére


atike
nagyúr

Célzás egy pár másik topicban menő (másik gyártó hozzáállásával) kapcsolatos történésekre... :)

(#46) haxiboy


haxiboy
veterán

Na most a Samsung perelheti a myaudio-t :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#47) blade zte


blade zte
őstag

Megint: nem bírnak betenni egy mtk 6577-es procival szerelt 1gb ramos telefont. :W .Mert én inkább arra lennék kíváncsi hogy a 2-magos telókkal hogy veszi fel az a versenyt.
pl. egy zopo zp300+ , vagy thlw3+. :W

Oppo find 7 astro black

(#48) fabicska


fabicska
aktív tag

Sziasztok.

Na szóval az én szívemet megdobogtatta ez a kis masina, verjetek meg, de nekem bejön az ekkora kijelző (és az ezen való 'csak' ekkora felbontás), a 7"-os tabok nekem nagyok, a 3"-os telefonom kicsi, az 5" tűnik így megfelelő választásnak. Szerintem ha 40-45 körül lehet kapni, én egyet biztos venni fogok. Egy ekkora telefon meg nem fényképezni van, arra ottvan a mindig nálam lévő Canon fényképezőm.

A videó részleghez szólnék hozzá, elsőnek egy kis hibával:

"jónéhány formátumot kezel"

Majd egy kis megjegyzéssel :

Ha nem visz HD-s tartalmakat, akkor meg kell próbálkozni BDrip, vagy BRrip fájlokkal, a kis első generációs GT540-em is viszi egyik másikat, de az tuti, hogy ekkora kijelzőn az 1080p, és a 720p-s HD videó fölösleges, talán még a 720p-s BDRip is.
Ezekre a telókra sorozatok valók, amik 640*360, vagy ekörüli felbontásúak, és ahhoz képest teljesen jó minőségűek.

Kicsit hosszú lett, csak azért fejtettem ki a véleményemet, mert már az első generációs Optimus 2X-ben (Nvidia tegra, ergo HD videó gyorsítás) is feleslegesnek éreztem lőrés kijelzőn az 1080p-s HD tartalmakat.

Ádám

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#49) atike válasza fabicska (#48) üzenetére


atike
nagyúr

Aktuálisan kicsit több....

forrás

(#50) NivoSzaki válasza fabicska (#48) üzenetére


NivoSzaki
tag

Ettöl sokkal jobbat és olcsóbban tudsz rendelni kinából 960*540 kijelzövel 1GB RAM al kétmagos procival 200 dollar körül keress rá a kínai webshopokban ( pandawill.com amokbuy.com stb) MTK 6577 chippes telefonokra

ez a telefon a bemutatóban egy régi MTK6573 procival szerelt borzalom amit már a kínaiak sem vesznek meg :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.