Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) turbulencia8 válasza szaki04 (#448) üzenetére


turbulencia8
őstag

Köszönöm és is a választ, ki fogom próbálni!

(#452) klaci89 válasza turbulencia8 (#450) üzenetére


klaci89
tag

Köszi neked is a választ.
de ugye természetesen a 4 vagy 2 gb-os kártya helyére berakhatok 8vagy több gb-os microsd kártyát?

(#453) turbulencia8 válasza klaci89 (#452) üzenetére


turbulencia8
őstag

Persze, én egy 16-ost raktam be.

(#454) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Amúgy felhívtam a Myaudio-t ezzel a középső gombos dologgal, nagyon segítőkészek voltak. Hétfőre megnézik, hogy van-e újabb firmware, és ha van olyan verzió PLUSZra, amivel aktiválható a képernyő home gombbal, átküldik. Le a kalappal, ilyen korrekt support a Kínából rendelt cuccoknál biztos, hogy nincs!

(#455) ufo13 válasza turbulencia8 (#454) üzenetére


ufo13
tag

Kipróbálom azt, hogy átállítom csak GSM-re...hogy akkor is lesz-e ez a hiba... :F

(#456) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#454) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

A telefon menüjéből nem lehet frissíteni a szoftverét az internetről? Mert én nem találtam ilyet sehol, de lehet csak béna vagyok.

(#457) Cynicelectro válasza klaci89 (#445) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Én gy hete használok ilyet! Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Már root-oltam is...

[ Szerkesztve ]

(#458) klaci89


klaci89
tag

myaudio phone series 4 nem tudjátok mikor jelenik meg? (google-ban nem írták és a honlapon is csak annyi van h hamarosan)

[ Szerkesztve ]

(#459) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Még egy kis segítség kéne: MyID regisztrálást nem engedi, csak ha beírok valami kuponkódot is. Lehet én vagyok a balfasz, de nem tudom, honnan kéne olyanomnak lenni. :U

(#460) ufo13 válasza MolnárPéter (#459) üzenetére


ufo13
tag

Szia, nekem olyanom a dobozban volt, kb akkora papírkártyán, mint egy bankkártya.
Nem kaptál? Sztem a service-t felcsörrented, fognak adni Neked.

(#461) turbulencia8 válasza MolnárPéter (#459) üzenetére


turbulencia8
őstag

Én a garanciajegyen lévő sorszámot adtam meg; egyelőre nem vmi jóváhagyásra várok. Amùgy, ha telefonos segítség kell, a kapcsolat menünél található számot hívd fel: 46/505-601 (remélem, jól emlékszem)!

[ Szerkesztve ]

(#462) MolnárPéter válasza MolnárPéter (#459) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Köszönöm, megtaláltam a dobozban, mondom ,hogy én vagyok a balfék. :B

(#456)-ra valakitől ötlet, vagy segítség a bénaságom ellen? :K

(#461) turbulencia8 Köszönöm neked is! :R

[ Szerkesztve ]

(#463) lalszi


lalszi
aktív tag

Ha valakit érdekel ilyen nagy telefon jóáron, akkor most a Váci úti Tescóban 44990Ft-ért tud venni. Az eladó szerint csak 2 napig ennyi az ára. Ennek a telefonnak az ikertestvérét, az ATAB5-öt, az újabb 2 magos változatot adják ennyiért. Lehet, hogy hülye vagyok, de vettem megint egyet belőle és eddig jónak tűnik, még nem volt térerő gondja, mint az előzőnek.

(#464) ufo13 válasza lalszi (#463) üzenetére


ufo13
tag

Hm...annyiért jó ár...

(#465) MolnárPéter válasza MolnárPéter (#462) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Újabb bénázás:

A http://myaudioworld.com/mysupport oldalon, pontosan mit kell beírni a Kézikonyvek, Frimwarek és Gyakori kérdések menüpontoknál a Terméked típusa kérdésre?
Próbáltam a Series-5-plusz, a Phone Series5 Plusz és a MyAudio Phone Series5 Plusz-t is, egyiknél sem talált semmit. :F Köszi előre is a segítséget! :R

Elnézést, hogy ennyit kérdezek, ez az első Androidos és első okostelefonom, eléggé kezdő vagyok még ebben a témában. :B

[ Szerkesztve ]

(#466) Rabidsnail válasza MolnárPéter (#465) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Semmit!! Az a honlap úgy szar,ahogy van!!! Rá se néznek!!!! A szerviz,az tökéletes,a forgalmazó tré!! Közel 2 hónapja megvan a sima 5. Elégedett vagyok vele minden szinten. Két szolgáltató kártyája van benne,de soha egy pillanatra sem veszett el a jel. Úgy tűnik,ez készülék függő. Az elején a Telenorral vacakolt,de kártya igazgatás után tökéletes lett.Az analóg tv-t tegnap használtam. A szentesi adótól,mintegy 30 km-re tökéletes kép és hang mellett élveztem a Voice műsorát,amit rögzíteni is tudtam. Tudom,hogy hamarosan megszűnik a földi sugárzás,de ha másra nem,kávét kavargatni még mindíg jól jöhet az antenna. Valaki kérdezte,hogyan lehet a szoftvert frissíteni. Szoftver letölt,telóra másol,hangerő fel+power gomb folyamatos nyomása mellett recovery menü és update telepítés. Rootolásról már írtam. Szoftvert ígérgetik,de egyenlőre semmi. *#*#3646633#*#* ha ezt tárcsázod,factory menübe jutsz,ahol pld. a beszélgetési hangerő is növelhető. Örülök,hogy egy kicsit beindult a topik. Elég régóta áll. Több tapasztalat,több megoldás. Szép napot!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#467) ufo13 válasza Rabidsnail (#466) üzenetére


ufo13
tag

köszi...ezt a kombinációt nem ismertem, meg is növeltem a beszélgetés hangerejét

(#468) DvP


DvP
tag

Sziasztok. Tegnap vettem egy Phone 5 pluszos telót. Ebben is kell lennie analóg TV-nek? Vagy a régit kaptam?
Kösz

(#469) DvP


DvP
tag

Illetve hol lehet ezt megnézni, hogy melyik készülék ez? Bocs de fontos lenne, hogy még ma visszavihessem. Köszi

(#470) MolnárPéter válasza Rabidsnail (#466) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget! Valóban sokat segítettél egy magamfajta béna újoncnak. :R

(#468) DvP

A Pluszban nincs TV és az antenna sem húzható ki.

(#471) DvP válasza MolnárPéter (#470) üzenetére


DvP
tag

Köszi a gyorsaságot. Akkor most visszaviszem, de ez 100% ugye? Megnéztem a Myaudio oldalát ott meg van TV ikon feltüntetve.
Ezt meg lehet nézni a telefon menüjében valahogy?
Köszi szépen a segítséget!
Péter

(#472) DvP válasza ufo13 (#408) üzenetére


DvP
tag

Szia ufó13!

Meg tudnád írni, hogy milyen teszt progikat futtattál le? Én is meg szeretném nyugtatni magam:-)))

(#473) Rabidsnail válasza DvP (#472) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

A régin egyébként 4.03 android van,a pluszra pedig 4.04-t tettek.
AnTuTu Benchmark letölthető a Play-ról.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#474) klaci89 válasza lalszi (#463) üzenetére


klaci89
tag

AKkor most bocs az agyi-gyengeségemért, de a tisztázás végett: a váci úti tescóban az ATAB5-öt lehet olcsón beszerezni vagy a 5pluszt?

(#475) DvP


DvP
tag

Hali!
Köszi a segítséget.
Most voltam az Edigitálban azt mondták nyugodjak meg mert ez Phone 5 plusz.
Az android 4.0.4 van rajt, de ennek kihúzható az antennája és van a menüben TV alkalmazás is.
Most már tényleg nem tudom mi van. Nincs köztetek esetleg pécsi?
Köszi

(#476) ufo13 válasza DvP (#475) üzenetére


ufo13
tag

A Plus-ból nem húzható ki az antenna...mert olyan antenna nincs benne, mint a sima Series 5-ben. Előtte nekem is sima Series 5 készülékem volt, de hiába volt antenna...akkor sem tudtam soha egy adót befogni rajta, tehát csupán parasztvakítás. 2012. dec 31 után nem lesz földi sugárzás, akkor már azzal elvben sem megyünk semmire.

Az Myaudio ügyfélszolgálata is azt mondta, hogy a Plus esetén "csak a helye van ott". Tehát a "ceruza" nem húzható ki...mert nincs is benne ott antenna.
Az én dobozomon Plus felirat van, imei alapján egyezik, tehát azt is vettem. A sima Series 5-höz képest két eltérés van: proci és antenna.
Tehát ha kihúzható, akkor simád van... dobozodon mi van? Mennyiért vetted?

Én ma visszavittem a MMarktba a rendszeres hálózat eldobálás miatt, igazgatottam várom mennyi idő lesz a service.

[ Szerkesztve ]

(#477) DvP válasza ufo13 (#476) üzenetére


DvP
tag

Hali.
A dobozon plusz van, és 59.990Ft volt.
Én is ezen csodálkozom. Megpróbálom letölteni az Antutu-t az elvileg megadja a válaszokat.
Remélem!

(#478) lalszi válasza klaci89 (#474) üzenetére


lalszi
aktív tag

Az ATAB5-ből az újabb MTK6577-es változat. Csak azért ide írtam, mert annak a telefonnak nem találtam a fórumát (szerintem nincs is), meg elvileg ugyanaz a két készülék.

(#479) DvP válasza ufo13 (#476) üzenetére


DvP
tag

Na sikerült lefuttatnom az Antutu-t.
Az eredmény: CPU hardvare : MT 6577
CPU modell: Dual-Core ARMv7
Akkor ezek szerint ez a plusszos!
UGYE???

(#480) szaki04 válasza DvP (#479) üzenetére


szaki04
senior tag

Igen az lesz...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#481) Rabidsnail válasza DvP (#479) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Na csókolom! Meglepi hátán meglepi!! Van tv és mégis plusz!!! Úgy tűnik,van pár féle forgalomban. Amúgy az analóg tv nem parasztvakítás. Be kell állítani nyugat európára,rákeresni a csatornákra és ha elfogadható vételi helyen él az ember,akkor egészen jó a minőség. Kicsit közelebb az adókhoz,pedig kifogástalan. Az általad leírt adatok és teszteredmények alapján lazulj el és élvezd a sebességet. Biztos lehetsz benne,hogy pluszt vásároltál!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#482) DvP válasza Rabidsnail (#481) üzenetére


DvP
tag

Köszi:-)))
Rajta vagyok a témán.....

(#483) MolnárPéter válasza DvP (#482) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

NA ez nem semmi, grat!. :C

(#484) ufo13 válasza DvP (#482) üzenetére


ufo13
tag

Nyugi...jot vettel...lazulj el egy kicsit :) Kezd éledni a forum vegre...

[ Szerkesztve ]

(#485) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Kíváncsiságból nemrég megvettem a GTA3-at, és mivel emlékeim szerint megszakadt a letöltés, nem is foglalkoztam vele. Viszont az előbb tökvéletlen elindítottam, és totál le is hidaltam a grafikától meg a játszhatóságtól. A hang nem működött ugyan (valószínűleg a fenti okok miatt), viszont így is hihetetlen volt a játékélmény. Nem gondoltam volna, hogy játékkonzolnak is jó lesz ez a munkaeszköznek vett készülék.
Amúgy a munkaeszköz kapcsán fontos tényező a jó billentyűzet; nálam az anysoft lett a nyerő. Ennél nemcsak ki lehet kapcsolni az idétlen szójavaslatokat, hanem ékezetes használatra is nagyon beállítható. Javaslom ezt is bátran. Amúgy tudja valaki véletlen, hogy lehet-e a hátsó led feszültségét növelni egy kicsit a factory settings menüben?

[ Szerkesztve ]

(#486) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ja, amúgy annyi progit telepítgettem, hogy végül mégiscsak belassítottam a menürendszert, viszont a Nova Launcher nemcsak orvosolta, hanem hihetelen "lagmentessé" tette a menümet. Így ránézésre tényleg senki sem mondaná meg, hogy csak 512 Mb RAM van a telóban.

(#487) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Létezik olyan zip,amivel át lehet íratni az sd2-t sd-re,a külső sd-t pedig usb tárra, így alapból a két gigára és nem az 500 Mb-ra teszi a progikat. Ehhez azonban olyan cwm recowery kell,ami tud zip fájlt telepíteni. A lenti topikban van is erről info,de eddig nem sikerült megoldanom a cwm telepítését. Angolból nagyon gyengusz vagyok,így ha valaki érzi magában az "erőt" a lenti topikban lehet infohoz jutni és azt itt közzé tenni. :K :K
[link]
Itt pedig még több info.
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#488) mcsaba64 válasza ufo13 (#408) üzenetére


mcsaba64
csendes tag

én akkarnák venni egyet tenyleg jó a plusz-nak a kijelzöje milyen? :C

(#489) MolnárPéter válasza turbulencia8 (#486) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Köszönöm ezeket a tippeket, a Nova Launcher és az anysoft is nagyon szuper! Most tanulom az Androidos telefonok működését, minden ilyen segítség jól jön. :K

(#490) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Megvan a kiterjesztett recovery telepítése. Root után a lenti linken letöltött recovery.img fájlt töltsd le az sd kártyára. Ezután a Mobileuncle_Tools__20121113v2.7.4.apk fájlt is töltsd le a telóra és futtasd. Miután feltelepült,nyisd meg és válaszd a Recovery Update menüpontot. Tallózd be a letöltött recovery.img fájlt és go. A létrejött kiterjesztett recovery irányítása abban tér el a gyáritól,hogy a hang fe-le gombokkal kiválasztott menüpont,nem a középső home gombbal,hanem a készülék tetején lévő power gombal aktiválható. Indítása ugyanúgy lehetséges kikapcsolt készüléknél hangerő fel+power gomb egyidejű nyomása mellett.
Recovery.img:
[link]
Mobileuncle_Tools__20121113v2.7.4.apk:
[link]
Sok sikert!
A rootolásról fentebb már írtam.
MolnárPéter! GoLauncherEx!!! Feltétlenül próbáld ki!!!!!!!!! GooglePlay-ról ingyen letölthető.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#491) Rabidsnail válasza szaki04 (#437) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Szaki! Neked melyik Android verzió van fent? Szinte mindenben eltérnek a specifikációid az enyémtől,pedig az enyém szintén series 5 sima. :F :F

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#492) szaki04 válasza Rabidsnail (#491) üzenetére


szaki04
senior tag

Az enyém:

Android verzió: 4.0.4
Kernel: 3.0.13

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#493) turbulencia8 válasza mcsaba64 (#488) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nézd meg élőben a kijelzőt, és valószínűleg tetszeni fog, ahogy nekünk is, és mindenkinek akinek eddig megmutattam!

Off: MolnárPéternek javaslok pár progit, bár ez nem tartozik a topikhoz azt hiszem. Ha jó naptár widget kombót akarsz, szedd le a Calendar Pad-ot (4x4 widget nagyon jó havi nézet, csak az "hour splitter"-t érdemes két órás osztásra állítani), és mellé a Smooth Calendart (4x1 widget), így gyakorlatilag ingyen helyettesítetted a Business Calendar javát. Próbáld ki a Viber-t, telepíts offline Angol szótárt (Tinyappworks), és pl. egy Realcalc számológépet. (Ezeken kívül persze rengeteg jó progi létezik (pl. TV24), nem folytatom a sort.)
Szerkesztőprogramok terén a Quickoffice Pro most akciós (kb. 230Ft?), és azért is megéri, mert ebben pl. el lehet forgatni a pdf-et (és szerkesztheted is), ami egyetemi jegyzeteknél nagyon hasznos.
Alapvető védelmi javaslat, hogy kapcsold be a Beállítások-Biztonság-Képernyőzár menüpontnál a mintázatot, különben nagyon megszívhatod, ha illetéktelenek kezdenének szórakozni a telódon.

(#494) turbulencia8 válasza Rabidsnail (#487) üzenetére


turbulencia8
őstag

Tehát a sima Myaudio Phone 5 nezetközi neve: Star N8000 (MTK 6575 CPU-val).
A PLUS verzió pedig Star N9770 (MTK6577 kétmagos procival). Valakitől megerősítést kérnék, mielőtt elkezdek én is főzött romokkal szórakozni, ill. felhívnám a kezdők figyelmét, hogy figyeljenek oda, hogy melyik SG Note klón firmware-rel kezdenek játszani!

Furcsa is volt, hogy a Myaudio nem tűnt nemzetközi márkának, hanem csak egy ún. Private Label Manufacturing brand, ami természetesen nem zavar. Hiszen ha megnézitek a linkelt árat, és rárakjátok az áfát meg a vámot, egész baráti árréssel vásároltuk meg a terméket, viszont így van rendes garancia.

(#495) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Amúgy nagyon szurkolok a Myaudio miskolci forgalmazójának, az én cégem is hasonló kereskedelmi stratégiát képvisel csak nem elektronikai szegmensben.
Íme a Plus verzió XDA fóruma, ahol rootolástól kezdve minden ki van vesézve, és pl. 4.09-es firmware-t is látni.
Ha lesz időm keresek egy frissebb, stabil romot, aminél a középső fizikai gomb is felébreszti a kijelzőt, de természetesen előbb megvárom a holnapi napot, akkorra ígérte a szerviz, hogy küldenek ők egy módosított firmware-t.

(#496) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Bakker, sejtettem, hogy kib. egyszerű a megoldás, szóval rootolok.

Originally Posted by sarundalf View Post
"I've installed the rom from this post and all works fine except a thing: the changelog says: ./ disable the home button wake up display function but it doesn't works, when I click home button in stand by mode the screen wakes up... how I can disable that function? Thanks!"

Erre pedig sas007 válasza:
"Must be rooted in file explore or the like navigate to system/user/keys/and next to home I think it's 112 delete wake on that line and save"

Lol.

(#497) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A sima Myaudio Phone 5 rootolása nem működik a Plus-nál.
A PLUS rootolása itt:
[link]

Nem volt nehéz:
- USB hibakeresés bekapcsol,
- csatlakozáskor átváltás Médiatár, azaz MTP módba,
- a PC-re letöltött runme.bat-ot rendszergazdaként indítottam (win8),
- és 1-es azaz normál módban elindítottam a progit.
- A telón engedélyeztem az adatok helyreállítását.
Aztán újraindulás, némi villogás, majd bejött a gyári alapértelmezett háttér (viszont minden más beállítás megmaradt :)) ), és a menüben pedig megjelent a SuperSU ikon! Eddig minden ok, és megjegyzem, hogy az unroot is működik, ha szervizbe kellene vinni a telót, csak nem 1-es parancsot adsz, hanem x-et.

Aztán vettem egy Root Explorert (emlékeim szerint egy régi verzió ingyen is leszedhető valahonnan), amivel (SuperUser-t engedélyezve persze) beléptem a gyökérbe. A felső ikonnal szokás szerint a Mount R/W-t bekapcsoltam, és keresem, hogy hol kell a wake up-ot a középső gombnál aktiválni. Egyelőre még nem találtam meg, nem pontos az előbb idézett leírás, de a Root Explorer mindenképp a barátom lesz, és végre működni fog a Titanium Backup Pro is.

[ Szerkesztve ]

(#498) Depression


Depression
veterán

Rászántam egy negyed órát erre a telefonra. MM-ban kirakott plus-nak kihúzható az antennája.

De a kijelző betekintési szöge siralmas.

A mérete is túllépte a nálam elfogadható keretet.

Pedig jó cucc lehetne. Mindenesetre megvárom a 4-et, hátha az megfelel nekem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#499) b0bcat válasza turbulencia8 (#494) üzenetére


b0bcat
addikt

A testvérmodellként aposztrofált M-Tech aTab5 pedig valójában egy DaPeng i9230+. Ha esetleg érdekelne valakit. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#500) turbulencia8 válasza Depression (#498) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kár, hogy a Plus- kijelzőjével nem tudtad összehasonlítani, mert a Plus betekintési szöge szerintem teljesen korrekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.