Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Amúgy volt már olyan amikor egy moderátor mondott olyat, hogy "Bocsi, ezt el"szeretkeztem"?"

Ez az Edényke-s téma tényleg hatalmas vicc..

[ Szerkesztve ]

(#52) 7 válasza gamek!ller (#51) üzenetére


7
addikt

Hogy ne lett volna... Mi is emberek vagyunk, ennek pedig velejárója, hogy időnként tévedünk. :U

[ Szerkesztve ]

(#53) Apollyon válasza Dany007 (#50) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah, de pont azért is lett tiltva a politika mert a trú barátok is egymás torkának esnek ha különbözik a véleményük, ahogy a fórumban úgy IRL is.. Én fórumon kívül, IRL is letiltottam haveroknál hogy engem hagyjanak a politikával, szerencsére ők sem néznek híradót, sőt tévét sem szal annyira nem szokott ez probléma lenni.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54) gamek!ller válasza 7 (#52) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mutasd. :K

(#55) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#54) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont ma írtak a miért mod topicba egy ilyet, 12 óráról 1 órára csökkentették a bant, fellebezés után.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56) 7 válasza gamek!ller (#54) üzenetére


7
addikt

Egy példa: [link]

[ Szerkesztve ]

(#57) gamek!ller válasza 7 (#56) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Rólad gondoltam is, hogy van ilyen de sok modiról nem gondolnám.

(#58) Huma válasza Apollyon (#53) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem értelmes emberek(barátok) nem esnek egymás torkának a politika miatt mivel nem is nagyon foglalkoznak vele. Tudod "egyik kutya, másik eb".
TV-t én sem nézek amúgy. Még most sem tudom mi az a 27%-os áfa amit itt olvastam valamelyik topicban.
Na persze tudom mi az az áfa. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#59) Apollyon válasza Huma (#58) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gondolom nem esett le hogy képletesen értettem a dolgot, ez relatív, és ha valakinek az igazát kell megvédenie akkor nem mindig van barátság – mint ahogy ha pénzről van szó, akkor még testvériség sem igazán van – és ez független az adott személy értelmiségétől, inkább függ személyiségétől.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#60) Thome


Thome
addikt

Megjöttem. :P
Bezony, az utolsó banom teljesen jogos volt, ha már itt szóba került.

Ja igen. Warez jutott az eszembe ebben a pillanatban, kérek egy 3 órás bant érte. ;]

(#61) Kassadin válasza Dany007 (#50) üzenetére


Kassadin
addikt

Pontosan.

(#62) Sandrew


Sandrew
őstag

caizzz kollégával mi van? eltünt végleg?

(#63) Z86


Z86
őstag

Nem lennék moderátor. Csomót kellene vitatkoznom emberekkel, az meg árt az emésztésemnek. Még az is lehet, hogy ilyen hülye vitázós álmaim lennének :U

(#64) DeFranco válasza Z86 (#63) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyszer kerülne a kezembe a ban gomb. Nem kellene vitatkoznom senkivel többé ;] ;] ;]

(#65) daa-raa : nem hülyeség, úgy is kezdek ráfüggni a PH-ra. Lassan az ivás rovására megy. :U

[ Szerkesztve ]

(#65) #65675776 válasza DeFranco (#64) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kitiltanád önmagad?

(#66) Kassadin válasza DeFranco (#64) üzenetére


Kassadin
addikt

Előtte a procidat küldd majd át. Köszönöm.

(#67) PazsitZ válasza moha21 (#4) üzenetére


PazsitZ
addikt

Miért, kemény a moderálás? :F

Kétes avagy túlkapó moderálás régen is előfordult, csak vagy belebotlottál vagy nem.
Ez van a modik is emberek és 1-2 kivételtől eltekintve, ha nem is mindig, de általában normális és jogos a döntésük.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#68) moha21 válasza PazsitZ (#67) üzenetére


moha21
addikt

Cím félrevezető olvad el :) Nekem nincs problémám.

Persze, hogy emberek. Nem mondtam semmi ilyet.

Volt egy kérdés pro kontra ennyi..

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#69) Jhonny06 válasza Sandrew (#62) üzenetére


Jhonny06
veterán

Reméljük.

(#70) Kassadin válasza Sandrew (#62) üzenetére


Kassadin
addikt

Megkeresed, elolvasod mikor lépett be utoljára, és levonod a következtetést.

(#71) dízelracer


dízelracer
senior tag

Mai termés nem semmi... :DD

(#72) albert8 válasza dízelracer (#71) üzenetére


albert8
addikt

Bizony nem
én is nagyot néztem :DD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#73) Dany007 válasza dízelracer (#71) üzenetére


Dany007
veterán

Hű baszki, most, hogy mondjátok, megnéztem én is a mai termést. Tényleg kemény. :)
Egyik érintett topicot se figyeltem, jól lemaradtam mindenről... :D Lehet jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#74) kenwood3 válasza Dany007 (#73) üzenetére


kenwood3
őstag

én kettőt elcsíptem :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#75) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez mind az FB hatása...pereljük be!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76) Kassadin válasza darál0w (#75) üzenetére


Kassadin
addikt

Felbújtás vagy mivel?

(#77) darál0w válasza Kassadin (#76) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

meghülyíti az embereket... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#78) moha21 válasza Dany007 (#73) üzenetére


moha21
addikt

Nem tudom mi van mindenkivel..divat lett ban-oltatni maguk:PD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#79) Kassadin válasza moha21 (#78) üzenetére


Kassadin
addikt

Aztán majd fb-n megy a rinya. :U

(#80) moha21 válasza Kassadin (#79) üzenetére


moha21
addikt

Jaja kicsit paradoxon számomra a dolog.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#81) DeFranco válasza Kassadin (#76) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azzal, hogy ott hergelik egymást, hogy ki mer nagyobbat beszólni, aztán meg megy a rinya.

Nekem sem sok hiányzik már ahhoz hogy lelépjek onnan.

(#82) ArchElf válasza DeFranco (#81) üzenetére


ArchElf
addikt

Dejó, hogy abban a FB csoportban benne sem vagyok :U

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#83) DeFranco válasza ArchElf (#82) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy volna értelme, van is jó pár jó arc, csak több türelem kellene hozzá, mint amennyi most nekem van. Vagy túl öreg vagyok. Nem tudom.

(#84) Huma


Huma
addikt

Melyik is az a FB csoport?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#85) Huma válasza Huma (#84) üzenetére


Huma
addikt

Megtaláltam. Emlékeztem, hogy linkelték valahol.
Ebben a topicban... :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#86) Kassadin válasza DeFranco (#81) üzenetére


Kassadin
addikt

Naná, utána majd meg előadják a hattyú halálát, 567. rész...

[ Szerkesztve ]

(#87) Gergő_


Gergő_
őstag

Edenyke utolsó hsz-ra itt:
Régóta követem a beszélgetést és elvileg nem szólhatnék hozzá a topikban.
Ha te magad nem írtál a saját károdra semmit, akkor a moderátoroknak nincs semmilyen bizonyítéka, egyszerűen rosszhiszeműek veled szemben, kivéve ha valóban segítettél és a modik a pü-k alapján tájokozódnak, de ezt kizárhatjuk. ;]

(#88) Weißturul


Weißturul
senior tag

Szerintem is keményen büntetnek.
Nem szegtem meg az alapelvelet, de mégis bant kaptam :( Folytattam az igazam bizonyítását az ehez tartozó topikban, de mind falra hányt borsó lett belőle. A moderátoroknak az alapelvek szerint kéne eljárniuk, de nem így történt. Ja és minden ban további konstruktív hozzászólásom törölve lett... Sértve érzem magam és elég nyers stílusba válaszolt a T. Moderátor úr.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#89) Szten Márs válasza Weißturul (#88) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Te hány éves vagy?

(#90) Viktor77 válasza Weißturul (#88) üzenetére


Viktor77
titán

Ide is beírom.
Semmibe vettél egy moderátori kérést, ami egy vita abbahagyására szólított fel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91) Weißturul válasza Viktor77 (#90) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ez még nem is lenne akkora gond (de az, mert nem volt vita, emberi hangnemben folyt a konstruktív eszmecsere, elején volt egy kis félreértés amit privátban tisztáztunk közben - nem látom az alapelvekbe se azt, hogy a vita tiltott lenne se azt, hogy a moderátor szava szent és sérthetetlen)
továbbá ami szerintem tényleg igazságtalan az a további hozzászólásaim törlése! nem is kapcsolódott az előző "vitához" és szintén nem sértett alapelveket...

Szten Márs: nem mindegy?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#92) Weißturul válasza Viktor77 (#90) üzenetére


Weißturul
senior tag

Amúgy hova írtad máshova?.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#93) BITBOYS válasza Viktor77 (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

"nyafog a facebook-on."
:DDD tiszta óvoda

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#94) Viktor77 válasza Weißturul (#91) üzenetére


Viktor77
titán

Ha mindent beleírnánk az Alapelvekbe (aminek amúgy evidensnek kéne lennie), akkor nem lenne fórum, mert az egész tárhelyet elvinné a szabályzat.

Semmibe vettél egy kérést? Igen. Lett volna millió+1 topic, ahol megbeszélhetted volna a témát? Lett volna. Vannak, akik általában ennek ellenére szeretik megmutatni, hogy "ki ha én nem". Aztán a szankciónál meg sírnak. Esetleg mennek az erre szolgáló FB groupba.

Azért az érdekes, hogy 1 hónapos ittléted alatt, már két bejegyzés van az adatlapodon (persze, tudom, egyik sem indokolt, mi vagyunk a köcsögök, pikkelünk rád), miközben más lassan évtizedes ittléte alatt nem szedett össze ennyit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#95) Szten Márs válasza Weißturul (#91) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Dehogynem. Csak kíváncsi ember vagyok :) Ilyen szintű értetlenséggel meg már rég találkoztam, mint amilyet te az elmúlt két napba prezentálsz nekünk, szóval érdekelt volna, puszta kíváncsiságból, hogy ezt hány évesen sikerül :)

(#96) BITBOYS válasza Viktor77 (#94) üzenetére


BITBOYS
addikt

Több mint 7 éve leledzek a porondon és még semmi gond nem volt velem:B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#97) Weißturul válasza Viktor77 (#94) üzenetére


Weißturul
senior tag

szeretnék a millió+1 topikból legalább egy linket ahol megbeszélhetem.

egy figyelmeztetés, egy ban hű... a figyelmeztetést elismerem, hogy az én vétkem, de a bant nem.

de arra nem válaszoltál, hogy a hozzászólásaim az említett ügy után miért kerültek törlésre...

az alapelvekkel kapcsolatban: hogyha nincs benne minden akkor honnan tudja az egyszeri júzer, hogy miként kell eljárnia?

Szten Márs: fiatalkorú vagyok még

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#98) Viktor77 válasza Weißturul (#97) üzenetére


Viktor77
titán

Ha már SJ-ról szeretnél beszélgetni, akkor például beírod a keresőbe, hogy Steve. Ha a halálhírével kapcsolatos topicokat nem nézzük, akkor is marad bőven, ahol ajnározhatod.

Az első hsz-ed a moderátori döntést vitatta, ami aztán végképp off volt abban a topicban. A másodikat nem tudom, de ha úgy állt hozzá Yetike a hsz-edhez, mint te az övéhez, akkor még ez is teljesen érthető.

Honnan tudd, hogy kell eljárnod? Ezt magyarázzuk neked már 2 napja. Úgy kell eljárnod, ahogy a moderátor megkér. Világos iránymutatás volt Yetike hsz-e a topic elkövetkezendő részére.

(De már megint én vagyok a hülye, hogy magyarázkodok, pedig nem tisztem, ráadásul szétoffolok miattad egy írást. Na, részemről be is fejeztem, ha további problémád van, akkor a "szokásos" topicba írhatsz (azaz már megtetted, az az irányadó, ami ott van).
Az írás szerzőjétől elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#99) Weißturul válasza Viktor77 (#98) üzenetére


Weißturul
senior tag

megteszem, de nem is akartam ajnározni, egyszerűen szúrja a szemem, hogyha valaki le kapitalista f*szoz egy frissen elhunyt embert - halottró vagy jót vagy semmit, ahogyan a jómagyar közmondás tartja.
tévedés ne essék, tisztelem a munkásságotokat, de én az alapelvek szerint jártam el, meg lettem büntetve és utána meg már könnyű beszélni a magas lóról (már bocs a kifejezésért)

Az utolsó bekezdésre: nem vagyok a moderátorok ellensége, nem állítottam hogy hülye vagy (a szarmazmus áttjött, ne aggódj) és a szerző direkt e célból hozta létre az írást

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#100) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Egy szó mint száz: az egyén szenvedése viszi előre a közösséget.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.