Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) animatrix11


animatrix11
őstag

engem is rohadtul érdekelne hogy mi ez a nagy moderálás, jött egy negatív kritika részemre, hasonló stílusban ment is a válasz erre kitiltottak 60 percre és törölték a hszt :W

Csak gratulálni szeretek a moderátor uraknak :C "nagyon jól végzik a munkájukat" hiába akinek van "hatalma" kényszert érez, hogy kihasználja, nem kicsit gáz, de örüljenek neki :C

jah ez nem a normális modiknak szól, hanem nem bírnak magukkal

ui: töröljétek ki ezt is ha nem tetszik szarom le magasról

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#102) Viktor77 válasza animatrix11 (#101) üzenetére


Viktor77
titán

A problémádat ebben a topicban jelezheted.

(Egyéni véleményem, hogy olcsón megúsztad.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#103) Lauda válasza animatrix11 (#101) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nem tartod be a szabalyokat, akkor moderalni fognak. Ez esetben is ez tortent valoszinuleg, bar en nem ismerem a reszleteket.

Latom szemelyeskedes volt az ok. Ha legkozelebb valaki piszkal, jelezd a modkerben, ne is szolj vissza neki.

[ Szerkesztve ]

(#104) Huma válasza Cucuska2 (#100) üzenetére


Huma
addikt

De milyen áron?

Sajnos kevés ember alkalmas moderátornak. A legtöbb ugyanis nem képes mindig objektív ítéletet hozni ami elengedhetetlen egy ilyen poszthoz.

Nagyon gyakori, hogy elég durva beszólásokért nem kap az illető semmilyen büntit, csak törlik a kérdéses részt. Máskor pedig egy ártatlan, tréfás megjegyzésért, amiben semmi sértő sincs, az illető kap egy 12 órás bant.
Ezt nem nevezném jó rendszernek.
Aki szubjektív alapon moderál az nem alkalmas moderátornak.

Pl ha az egyik modi megrögzött androidos és ezért mindenkinek szórja a bant aki az androidos topicban beszól valamit, az nem helyes. Főleg ha az Iphones topicban pont ellenkezőleg viselkedik és szemet huny a dolgok felett.

Mondjuk a PH-n nagyjából elmegy a moderálás, de nem sok olyan modit tudnék felsorolni aki ne lenne elfogult ilyen-olyan témában.

És ami az ősi igazság. Akinek hatalma van az használja is. Nem egyszer találkoztam már olyan esettel (itt is) mikor egy-egy modinak a fejébe szállt a hatalom. Elkezd felsőbbségesen beszélni, megkérdőjelezhetetlennek hiszi a döntését, nem tekinti egyenrangú partnernek az egyszeri fórumozót és képes erősen szubjektív döntéseket hozni. Ezt az alapvető emberi jellemvonást csak kevesen tudják levetkőzni.
Az egyik legerősebb jellemvonásnak a szerénységnek kéne lenni valamint a következetes gondolkodásmódnak és a hidegvérnek. Ez a három dolog csak kevés embernek adatik meg.

Kéne valami rendszeres felülvizsgálat, hogy ki felel meg moderátornak és ki nem.

Én pl tuti jó moderátor lennék. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#105) Lauda válasza Huma (#104) üzenetére


Lauda
félisten

A moderacio mindig is szubjektiv volt es az is lesz, hiszen emberek vegzik. Mivel minden eset mas, keptelenseg meghuzni a hatarokat. Csak azert irod ezeket, mert meg nem voltal a masik oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#106) Huma válasza Lauda (#105) üzenetére


Huma
addikt

Tévedsz. Voltam már modi. Sőt egy egész oldal adminja. Persze az egy elég kis kaliberű oldal volt szóval nemigazán hasonlítható össze egy PH méretű fórummal.
Viszont tudom, hogy jó modi lennék mert maximalista vagyok munka terén és azokat a hibákat amiket fentebb felvázoltam nem valószínű, hogy elkövetném. Persze biztos becsúszna egy-egy kisebb malőr, de ha így is lenne akkor sem próbálnám meg elkenni a dolgot hanem beismerném, hogy tévedtem.

Na de nem erről szól ez a topic.

Mindenkinek van heppje. Minden esetben objektívnak lenni szinte lehetetlen. De azért vannak határok amiket átlépve már nem alkalmas az illető moderátornak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#107) Lauda válasza Huma (#106) üzenetére


Lauda
félisten

Na latod, erre celoztam, hatha kicsit elgondolkodsz. ;) Nem lehet konnyu itt moderalni akkora a forgalom es hat emberek vagyunk, dontunk jol is meg rosszul is, de ugy nem lehet csinalni, hogy mindenkinek jo legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#108) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Érdekes engem is büntettek meg olyanért amiért 1 másokat nem 2 rosszabb esetben törölték hozzászólást 3 estben nem is foglalkoztak vele..... Én meg kaptam a büntetést és jogtalanul mert nem azt tettem mint amit a moderátor állított de hát bizonyítani,hogy tudtam volna mikor mondtam,h nem ő meg de lehetett mert érthettem úgy stb.... Másik meg megbüntettek mert állítólag 30 napon belül ugyan azt a terméket raktam föl mire mondtam és mutattam,hogy ugyan olyan termékről van szó az igaz de 2 külön termék nem ugyan az erre a modi azt válaszolta akkor meg helytelen sormintákért vagy miért büntet meg.... A lényeg minden esetben az volt,hogy mind1 mit mondok ők nem változtatnak a döntéseiken és megvagyok büntetve ezt nevezem viccnek..... Nagyon sok esetben igen is elfogultak és úgy büntetnek meg,hogy tojnak arra amit vissza írsz.....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.