Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) w333


w333
félisten

Várós ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2) feelurself válasza w333 (#1) üzenetére


feelurself
aktív tag

Ugy bizony. Ha valamire lecserelnem az S5-ot, az bizony ez lenne :K

(#3) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Erre vártam! :C

Xr

(#4) batai15


batai15
félisten

erre vártam !

(#5) Luck Dragon válasza feelurself (#2) üzenetére

1-2-3-ahhh nem bírom, várom már :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) atike


atike
nagyúr

Végre!

Akkor holnap ezek szerint jön a "sima" teszt is... ;) :D

(#7) batai15


batai15
félisten

MA! hőmérőt hozzatok!
Sense normálisan legyen bemutatva!

(#8) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Végre. :K

Megyen!

(#9) h4h01 válasza CptAdamica (#8) üzenetére


h4h01
senior tag

Rakjatok mellé egy m8-at, h lássák a kétkedők is, h rohadtul nem ugyanaz a kettő, és az M9-nek eléggé más a formaterve..Vagy egy S6-ot dobjatok mellé, aztán FIGHT!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) vicze


vicze
félisten

Ha jól tippelem az MA fotó tesztjén nagyon csúnyán el fog vérezni. :)

(#11) Halkow.


Halkow.
senior tag

Jöhet :C, kíváncsi leszek hogy mi igaz a korábbi s810-es melegesdés vagy forrósodás m9 pletykákból

lézeres hőmérőt nem árt újra bevetni :)

(#12) BenHans


BenHans
addikt

Huhhúúú, köszi az adást, a fakír már tűkön ül! :D

Egy KÉRDÉS amire a válasz szerintem sokunkat érdekel: Ha lehetséges nézzétek meg, hogy az órajel nem benchmark program, mondjuk játék alatt feljebb megy-e 1.6GHz-nél, és úgy melegszik-e, vagy csak a bench program nyúzza meg a SoC-t annyira hogy azoknál leveszi az órajelet?
Mert erről a leszabályzásról szóltak a hírek, hogy a HTC így oldotta meg a melegedést, csak nagyon nem mindegy hogy csak a bench hozta ki belőle teljes órajelen a melegedést és játékok alatt engedi a teljes órajelet és nem forró, vagy játékok alatt is vissza kell vennie az órajelet...

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#13) M5Norbi válasza h4h01 (#9) üzenetére


M5Norbi
őstag

Erre én is kíváncsi lennék mert a beharangozóban ők maguk is azt írják hogy kiköpött mása az elődöknek.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#14) batai15 válasza BenHans (#12) üzenetére


batai15
félisten

hát sajna gyenge telefon lesz ez epenis huszárok szerint .. akkor már nem is kell..:(

(#15) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Nagyon várjuk :K

(#16) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Jó lesz, várjuk! :C
Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy sikerült megoldani az optimalizációt az S810-re (ez ugye az LG-nem nem sikerült túl jól).

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#17) BarbiH


BarbiH
csendes tag

Kedves Bone!

Letesztelnéd kérlek, hogy milyen minőségben rögzít hangot, és maximum kb hány méterről tud aránylag jól hallhatóan közepes hangerejű hangot rögzíteni?
(A távolságot nem tesztelik sehol!)

Előre is köszönöm!

Szeretem a készülékeimet, de azok "nem mindig szeretnek" engem :) Lehet, hogy nem minden itt zajló dologhoz értek, ezért ha néha "értetlenkedek" kicsit, elnézést kérek.

(#18) M5Norbi válasza BarbiH (#17) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nahát egy kém :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

6 hosszú hónap után ez az 1. mobilarenás adásom, kíváncsi vagyok bone-ra. :D

(#20) BenHans válasza batai15 (#14) üzenetére


BenHans
addikt

Engem pont nem érdekelnek a benchmarkok, ezért is kérdeztem. Ha játékok alatt megy a full órajel (2.0GHz) akkor nagyon nem lényeg hogy egy bench miatt mennyire forrósodik.
Az M7-en kicsit több mint 1 éva alatt 1x volt bench progi, és akkor is csak ismerős kérte...

A kinézet meg nekem nagyon bejövős, pláne hogy én azok közé tartozom akiknek az M8 jobban tetszik az M7-nél a finomabb és aprólékosabb megmunkálás miatt, és ezen elvileg még tovább csiszoltak az M) esetében.

A samsung meg nagyon jól sikerült, de szoft és a kinézet miatt nem kell, az edge-re meg nem adnék ki annyival többet. Így most az van hogy kihagyom és jövőre tuti vásár van, vagy M9.... Kamerától is függ.

-----------

Még 1 kérdés: Kamera milyen gyors? Első benyomások a minőségről? M8-hoz képest összességében előrelépés? Videózásnál mikrofon milyen (HQ mic)?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#21) Garada


Garada
őstag

Kíváncsi leszek!:D

(#22) batai15 válasza BenHans (#20) üzenetére


batai15
félisten

ez olyan szarkazmus akart volna lenni . :) kutyát nem érdekli, legalábbis engem hogy mennyi pontot dob.
CSak gyors legyen , híresen mint az m8!

(#23) vicze válasza BenHans (#20) üzenetére


vicze
félisten

Na igen a kamera sebesség egy elég sarkalatos pont sajnos, amennyire a videó teszteket láttam nem túl jó sajnos, legalábbis az S6-hoz képest.

(#24) BenHans válasza batai15 (#22) üzenetére


BenHans
addikt

Értettem, csak én is leírtam a benchmarkokról a véleményem,meg hogy min múlik nálam a vásár. :) Remélem ez is legalább 45perces adás lesz. :D

#25: Én a vodát várom, üzletiben 1 év törlesztéssel. Egyszerre túl nagy kiadás és nem is menne. Részletre meg okés.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#25) batai15 válasza BenHans (#24) üzenetére


batai15
félisten

igazából nálam csak egy dolgon: pénz, ami nincs. amugy már meg vettem volna.

(#26) Márko88


Márko88
aktív tag

100%-ban nézős. Újra remélhetőleg egy jól optimalizált lagg és fagyásmentes rendszer pont ahogy az M8-nál. :)
A külsejében változtattam volna egy két dolgot de majd az M10-nél, hogy más legyen mint az előző széria. Kíváncsi vagyok az új fejlesztésekre, de hála az égnek még egy darabig nem kell cserélnem :). Biztos ezt venném mint a Samsungot ha most kéne és ilyen magas árakon. Hosszútávon élvezhetőbb telefonok.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#27) BarbiH válasza M5Norbi (#18) üzenetére


BarbiH
csendes tag

Ó, lebuktam! :)

Szeretem a készülékeimet, de azok "nem mindig szeretnek" engem :) Lehet, hogy nem minden itt zajló dologhoz értek, ezért ha néha "értetlenkedek" kicsit, elnézést kérek.

(#28) Nazara


Nazara
őstag

Ajaj, ha ezt most megnézem, akkor tuti nem birom ki, és megrendelem a telefont... :B

Márpedig megfogom nézni, ez tuti. :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#29) M5Norbi válasza BarbiH (#27) üzenetére


M5Norbi
őstag

Semmi baj! Én tudok titkot tartani :DDD

A többi pár fórumozó meg megőrzi a kettőnk titkát és már minden rendben is.
Köztudott hogy ami a neten van az ott is marad :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#30) Bone123 válasza BarbiH (#17) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szia! Elég nehéz volna ezt pontosan tesztelni számos okból (külső zaj, visszhang, akadályok), de eddig tisztának és érzékenynek tűnik a mikrofon ahhoz, hogy normális beszédhangot egy nagyobb szoba bármely pontjáról hallani lehessen, ám attól tartok, hogy ennél tudományosabb válaszhoz már olyan eszközök kellenének, amilyenekkel nem rendelkezünk.

(#31) Sebestyen01 válasza Bone123 (#30) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kedves Uram/Tesztelo!
Az orajel visszavetelt is megneznek majd, mert ha csak benchmarkok alatt throttingol akkor nincs mirrt aggodni az soc szempontjabol!
Koszonom elore is! :R

(#32) babkukta


babkukta
senior tag

háhhh.. dejó!!!! Tetszik ez a hét, meg a múlt hét is :D

Üdvözlettel, Tibi

(#33) Bone123 válasza Sebestyen01 (#31) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ha az időbe belefér, megpróbálunk minden igényt kielégíteni. :)

(#34) Hunt3r22 válasza Bone123 (#33) üzenetére


Hunt3r22
őstag

M8-t esetleg tudtok mellé tenni? :U

#9 már kérte, most nézem, sebaj. :P

[ Szerkesztve ]

Xr

(#35) BarbiH válasza Bone123 (#30) üzenetére


BarbiH
csendes tag

Köszönöm a választ! :)

Szeretem a készülékeimet, de azok "nem mindig szeretnek" engem :) Lehet, hogy nem minden itt zajló dologhoz értek, ezért ha néha "értetlenkedek" kicsit, elnézést kérek.

(#36) csizi90


csizi90
aktív tag

Win10-zel jöhetne. :)) :DDD :DDD

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#37) pengwin válasza BenHans (#20) üzenetére


pengwin
addikt

A GSMArenás tesztjében azt írták, hogy a tesztelést még egy nem végleges szoftverrel kezdték meg, de tesztidőszak alatt érkezett egy OTA frissítés, ami után újra nekiálltak bencsmárkolni... és a készülék jóval kevésbé melegedett, de kevesebb pontot is hozott össze a tesztekben (tavalyi QHD-s flagshipekkel volt kb. egy szinten).
Vagyis a HTC valószínűleg agresszívabb throttlinggal próbálta javítani azt, amit a Qualcomm elszúrt (mert a monopolhelyzete miatt most elszúrhatta)...
Egyébként meg a rendszer (és a játékok) folyamatosságára nem panaszkodtak, viszont a melegedést hangsúlyozták.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#38) macii97


macii97
senior tag

Jou kis álámínium! Kíváncsi vagyok mit hoztak ki belőle, azért ha nagyon durva a leszabályozás az nem túl szép... Nyilván ne érje el a 90 fokot, de 70-75 fokos cpu simán összehozható normál használattal, ha már ott 1.5 ghz alá süllyed az megakaszthatja a használatot...

(#39) Sebestyen01 válasza Bone123 (#33) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Koszonom Uram!

(#40) muratomi1


muratomi1
senior tag

Kicsit off de hol vannak az alapítóatyák? Dr. Kind, Bog, Bocha..tudom, hogy jó ha besegítenek de ne már hogy ilyen gyorsan ellepik az újoncok a mobilarénát is. Leggend-el tavaly békültem meg, tényleg egy tök szimpatikus srác és már hozzájuk tartozik. De ők most kik? vagy jött egy vérfrissítés? meséljetek már erről is egy kicsit a videóban ha lehet. :)

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#41) batai15


batai15
félisten

apa kezdődik! popconr bent!

(#42) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#43) Sebestyen01 válasza muratomi1 (#40) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Becsulni kene azokat az embereket fuggetlenul attol hogy milyen reg vannak a stabban, akik a draga szabadidot aldozzak be INGYEN ertunk a kozosegert! :W

(#44) ToZo85


ToZo85
tag

Kép,hang OK! :))

(#45) batai15


batai15
félisten

copy that sir! signal is live!

(#46) Burt1793 válasza muratomi1 (#40) üzenetére


Burt1793
veterán

Bone már egy ideje itt van, sőt ez már a sokadik TV adása lesz. Nekem Legendd nem annyira szimpatikus, mint Bone, persze nincs vele bajom.

(#47) muratomi1: Nem én mondtam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) muratomi1 válasza Sebestyen01 (#43) üzenetére


muratomi1
senior tag

Senki nem szarozta őket le. :U :U csak megkérdeztem, hogy mi történt velük. Bocs, ha hiányoznak nekem a cikkeik, az élő videók.. nem most kezdtem mobilarénán olvasni ergo érdekelhet mi van velük. :W :W Becsülöm őket természetesen.

Burt1793: Leggend pedig egy állat sztem ;] :C

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#48) Kasya


Kasya
nagyúr

A dupla kopp kepernyo kikapcsolasra is hasznalhato?

(#49) Crydan


Crydan
senior tag

Van érezhető különbség az M8 és M9 kijelzője között?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#50) gerii


gerii
addikt

Tényleg csak 69,7mm széles?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.