Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) kemotox


kemotox
addikt

Én nem értek a dologhoz, de szerintem is kell a mozgás. Lehet, hogy a mérleg nem fog nagy változást mutatni, de attól még fogysz. Csak épp az izmaid is erősödnek. Én is most nyomatom a fogyi hadműveletet. Egy hónapja járok kondiba, habár csak heti 2-3 alkalmat, de ha vége a vizsgaidőszaknak több időm lesz. Mindössze néhány kiló a mínusz, de igen is meglátszik. Az meg, hogy érzem, és tapasztalatom, hogy sokkal de sokkal többet bírok, könnyebben mozgok stb az cáfolhatatlan. Nyomattam én is a 90 naposat régebben, ott a mérleg többet mutatott, de nem éreztem magam ilyen jól.

Kajára, meg mozgásra is oda kell figyelni. Amúgy aki olyan tohonya disznaj, mint amilyen én vagyok, annak meg különösen ajánlom a mozgást: kb 10 éve semmit sem csináltam, soha nem sportoltam, de bicózni szerettem régen, de az már nagyon régen volt. Most így edzések után hulla szoktam lenni, másnap fáj mindenem, de akkor is baromi jó érzés. Sokkal jobban, hamarabb elalszom éjszakánként, így reggel jobban fel tudok ébredni.

Szerk.: Ja és én személyi edzővel nyomattam egy hónapot (most már magamtól próbálkozom), nem volt olcsó, de szerintem megérte. Elmondta hogyan kell a gyakorlatokat csinálni (ha rosszul csinálod csak árt, mint segít, pl sérved lehet stb), kajáról is sokat beszéltünk. Persze rengeteg írás van a neten, és orvossal is lehet beszélni ilyenekről, szóval nem feltétlenül kell erre is költeni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.