Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reinkz


Reinkz
senior tag

Mozogni kell, aki ezt nem fogja fel az soha nem fog lefogyni, maximum az izomzatát bontja le a szervezete mert nem eszik, az okos meg azt hiszi hogy fogyott.., és amikor abba hagyja voálá vissza is szedte.

(#2) lugosi válasza Reinkz (#1) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annyival kiegészítve, hogy amit leadott izomban, azt visszaszedi zsírban.

(#3) kemotox


kemotox
addikt

"Fogyásnál veszítünk az izomszövetből, de még a csontozatból és az agyból is veszíthetünk"
Most már mindent értek :D

(#4) kmisi99 válasza Reinkz (#1) üzenetére


kmisi99
addikt

Én mikor fogyni akartam pár hétig minden nap futottam semmi eredménye volt. Később váltottam kevesebbet ettem és figyeltem hogy alacsony kalóriájú dolgokat egyek, egész nap otthon rohadtam kisujjam nem mozdítottam 20kg ment le. Izomból nem veszítettem látszatra semennyit de nagyon meglátszott a hasamon a súlyvesztés. Persze a futás nagyon jót tett sokkal jobb kondiba voltam miatta de az istenért nem fogytam.

[ Szerkesztve ]

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

remélek komolyan gondoltad ezt a postot, mert poénnak azért elég erős lenne ;]

(#6) #56573440 válasza kmisi99 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

futhatsz maratont is ha nincs kalóriadeficit (tehát még mindig többet eszel mint amennyit elégetsz) még nőni is fog a tömeged.

(#7) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nem mozogtam semmit, 90napos diéta --> ehettem bőven, csak kivalogatva. -15kg :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) Klaus Duran válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Agyból? :DDD ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én 2 hét alatt adtam le 9 kilót. (100kg -> 91 kg) Nem nagy truváj csak a szénhidrátot és a cukrot kell minimumra csökkenteni.

Egy napi étkezésem:

- Reggeli: 2 szelet puffasztott rizs, sovány pulyka sonkával és egy szelet sajttal

- Ebéd: egy csepp oliván kisütött csirkemell, sovány sertés vagy marhahús + vízben kifőzött zöldségek (brokkoli, s.répa, zöldbab etc.)

- Vacsora max 2 alma

Plusz naponta megiszom minimum 3 liter vizet.

Éhes nem vagyok, cserébe már kapok levegőt lépcsőzősnél, plusz a belem is eltűnt. Cél a 84 kg.

(#10) eclipse92 válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


eclipse92
tag

Pacsi! :) én is -15kg-nál tartok. úgy hogy odafigyelek miből,mikor, és mennyit eszek :U

(#11) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Az írást inkább nem minősítem, de én is beállok a dicsekvők sorába:
-19 kiló január közepe óta

Atkins diéta... :R

Rip and tear

(#12) eclipse92 válasza Zolaash (#11) üzenetére


eclipse92
tag

Azigen..szép eredmény :D gratula.

(#13) Zolaash válasza eclipse92 (#12) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:R

Rip and tear

(#14) ncc1701 válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Az sajna úgy néz ki, h -10kg izom, -5kg zsír. Tényleg érdemes mozogni vmit, heti 1-2 konditerem segíthet a minőségi fogyásban. Mert ha az ember izmot veszít, azt igazából sorvadásnak hívják.

A bevitt kalóriát is érdemes úgy felosztani, h sok fehérje, maradék szénhidrát, és a lehető legkevesebb zsír legyen.

[ Szerkesztve ]

(#15) kemotox


kemotox
addikt

Én nem értek a dologhoz, de szerintem is kell a mozgás. Lehet, hogy a mérleg nem fog nagy változást mutatni, de attól még fogysz. Csak épp az izmaid is erősödnek. Én is most nyomatom a fogyi hadműveletet. Egy hónapja járok kondiba, habár csak heti 2-3 alkalmat, de ha vége a vizsgaidőszaknak több időm lesz. Mindössze néhány kiló a mínusz, de igen is meglátszik. Az meg, hogy érzem, és tapasztalatom, hogy sokkal de sokkal többet bírok, könnyebben mozgok stb az cáfolhatatlan. Nyomattam én is a 90 naposat régebben, ott a mérleg többet mutatott, de nem éreztem magam ilyen jól.

Kajára, meg mozgásra is oda kell figyelni. Amúgy aki olyan tohonya disznaj, mint amilyen én vagyok, annak meg különösen ajánlom a mozgást: kb 10 éve semmit sem csináltam, soha nem sportoltam, de bicózni szerettem régen, de az már nagyon régen volt. Most így edzések után hulla szoktam lenni, másnap fáj mindenem, de akkor is baromi jó érzés. Sokkal jobban, hamarabb elalszom éjszakánként, így reggel jobban fel tudok ébredni.

Szerk.: Ja és én személyi edzővel nyomattam egy hónapot (most már magamtól próbálkozom), nem volt olcsó, de szerintem megérte. Elmondta hogyan kell a gyakorlatokat csinálni (ha rosszul csinálod csak árt, mint segít, pl sérved lehet stb), kajáról is sokat beszéltünk. Persze rengeteg írás van a neten, és orvossal is lehet beszélni ilyenekről, szóval nem feltétlenül kell erre is költeni.

[ Szerkesztve ]

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Sárga kapszula.
Ez egyik legjobb amit a témában olvastam és teljesen ingyenes.

(#17) mqm válasza D1Rect (#16) üzenetére


mqm
senior tag

+1!!
-25 kg.. És lassan izmaim is vannak! :D
Érdemes a profiktól tanulni ,és azok bizony a testépítők.. ;)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#18) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

poszt jó, mindent pontosan leír, hogy hogyan ne diétázzunk. a negatív iránymutatás is iránymutatás.

egyébként pedig 100 kiló alatt sem ember, sem hízó nincs. girhesek menjetek legelni :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) Klaus Duran válasza bambano (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A főnök nem nevetett mikor kolléga ezt mondta neki.
" 100kg alatt nincs férfi, csak páratartalom." :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) eclipse92 válasza bambano (#18) üzenetére


eclipse92
tag

Igen, csak nem mindegy szvsz hogy valaki azért 100 kiló mert tiszta izom (az izom köztudottan nehezebb mint a zsír) , vagy azért mert lusta disznó és tiszta háj.. :D de hát ha valaki dagadtan is jól érzi magát.. ő dolga.. de nem túl egészséges.. (szégyenlem..de én is voltam 100 kiló..és nem izomban....)

[ Szerkesztve ]

(#21) bambano válasza eclipse92 (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én is voltam régebben 100 kiló, nagy dolog...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) eclipse92 válasza bambano (#21) üzenetére


eclipse92
tag

Ki hogy... én nem éreztem magam jól a bőrömben 100kilósan... bár még most se

(#23) Kiki18


Kiki18
őstag

A kevesebb evéshez annyi tanácsot adnék,hogy legyen kisebb a tányér. Így a kisebb tányért ha tele pakolod is,akkor is kevesebb kaját viszel be,de az agyadat megnyugtatja hogy megettél egy tányér kaját. Fontos a pszichológia is. Anyám egy év alatt így jött le 90 felettről most 58-ra.Teljes kiörlésű kenyér+ kisebb kajaadagok...mozogni nem mozgott semmit mert meg van sántulva.

(#24) Cthulhu Dawn válasza #56573440 (#5) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Én is remélem, hogy ez valami ironikus poszt.

(#16) D1Rect.: Hagyjuk már, abban a könyvben azt írják le, hogy az eredményért meg kell dolgozni, meg kompromisszumokat kell kötni, micsoda hülyeség. Minek fogynál a testépítők módszerével, akik csak a fél életüket töltik diétával, ha lefogyhatsz plöttyedt szarrá is, mert edzeni, mozogni azt nem muszáj. Főleg nem normálisan táplálkozni.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#25) PCSX válasza Cthulhu Dawn (#24) üzenetére


PCSX
csendes tag

nem nem az, minden ami benne van a tudomány és több milliónyi tapasztalat 100%-osan igazolta, te nem értesz hozzá

(#26) kemotox válasza PCSX (#25) üzenetére


kemotox
addikt

Successful troll is successful :D

(#27) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ennyi baromsagot osszehordva regen olvastam. Kicsit jarj utana a temanak. Remelem senki nem gondolja komolyan a leirtakat.
Fentebb linkeltek a sarga kapszulat, elsosorban gyurosoknak szol, de jo kiindulasi alap annak aki csak most ismerkedik a temaval.

Ps: olyan mintha egy ~13 eves irta volna a bejegyzest

[ Szerkesztve ]

(#28) #56573440 válasza Cthulhu Dawn (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

nézd meg ezzel tudtak mindig is gennyesen sok lóvét lehúzni az emberekről. nem kell mozogni nem kell dolgozni érte, nem kell semmit csinálni, ülj a tv előtt és simán kocka hasad lesz, napi 5 perc semmitől vagy elektromos izomstimulációs nasa kutatás most akciósan módszerrel. minden más átverés ;]

(#29) PCSX válasza koxx (#27) üzenetére


PCSX
csendes tag

legalább vegyél magyar billentyűzetet, a csili-vili gémer billek között is van magyar

(#30) koxx válasza PCSX (#29) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mobilrol irok, van otthon billentyuzetem, de ez most hogy kapcsolodik a tudatlansagodhoz temahoz?

[ Szerkesztve ]

(#31) PCSX válasza koxx (#30) üzenetére


PCSX
csendes tag

majd nőj fel, akkor felfogod hogy nem csak agyatlan tornázással és koplalással lehet lefogyni

(#32) kemotox válasza PCSX (#31) üzenetére


kemotox
addikt

Zseniális ez a gyerek, mostantól Ő az új troll-példaképem :D

(#33) #56573440 válasza kemotox (#32) üzenetére


#56573440
törölt tag

így elég rövid életű lesz ;]

(#34) kemotox válasza #56573440 (#33) üzenetére


kemotox
addikt

Live fast, die young :D

(#35) koxx válasza PCSX (#31) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hol írtam, hogy agyatlan tornázással és koplalással lehet lefogyni? :DDD

Nyugtass meg, hogy nem dietetikusnak tanulsz és/vagy személyi edzőnek.

[ Szerkesztve ]

(#36) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ide már csak ez hiányzik. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#37) D1Rect válasza koxx (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Már az. ;]

(#38) #56573440 válasza Klaus Duran (#36) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez sokkal jobb és biztos be fog válni ;]

(#39) Klaus Duran válasza #56573440 (#38) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Napsztmek. :C

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#40) bambano válasza Kiki18 (#23) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szeretném megérni azt a korszakot, amikor felfogják, hogy a teljes kiőrlésű kenyér káros...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#41) alkatraz3000 válasza bambano (#40) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Es miért az? Ritkán veszek, de nincs vele igazan bajom.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#42) bambano válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

teljes kiőrlésű, tehát beledarálnak mindent. a magok külsején levő mérgeket, koszt, gombát, stb. mindent.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43) kemotox válasza bambano (#42) üzenetére


kemotox
addikt

Gondolom te még a gyümölcslevet is megmosod ivás előtt:D

[ Szerkesztve ]

(#44) Klaus Duran válasza bambano (#42) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Tudtommal a gombás (fuzárium) búzát be sem engedik a normális tsz-ekbe. De én csak selyemparaszt vagyok.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#45) bambano válasza Klaus Duran (#44) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hogy érted, hogy be sem engedik?
a fuzárium növekedés közben szaporodik el rajta...

egyébként meg láttunk már ólommal pirosított paprikát, stb. stb. szóval én pesszimistább vagyok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#46) Klaus Duran válasza bambano (#45) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Külön tsz-be kell szállítani ahol kezelik. Azt nem tudom mi lesz belőle, de biztos nem étkezési búza lesz.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#47) bambano válasza Klaus Duran (#46) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

semmi ilyesmi sem történik. megmossák, megszárítják és kész.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#48) alkatraz3000 válasza bambano (#47) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha megmossak, mégsem retkes, nem? :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#49) Klaus Duran válasza bambano (#47) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Láttad?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#50) bambano válasza alkatraz3000 (#48) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

próbálom finoman jelezni, hogy lehet eltérés a hivatalos technológia meg a napi gyakorlat között...

a másik módszer, hogy hígítják. vagyis ha van egy nagyobb adag fuzáriumos búza, akkor vesznek hozzá megfelelő mennyiségű nem fertőzöttet, és összekeverik, hogy az átlagos szint beleférjen a hivatalos határértékbe.

de itt is az a gond, hogy egy szállítmány minőségét mintavétellel ellenőrzik, amit lehet ígyis meg úgyis csinálni. szóval előfordulhat, hogy ráborul egy kamionnyi tiszta búza egy nagy kupac fuzáriumos sarkára, és akkor pont véletlenül onnan vesznek mintát...

na ez az egész nincs, ha tisztességesen megőrlik és fehér lisztet csinálnak belőle.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.