Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Integrale válasza bitpork (#876) üzenetére


Integrale
veterán

Abban igaza van, hogy a HA és úgy a PH! lapcsalád maga, elég ismeretlen ilyen téren. Előbb keresnek/hirdetnek jófogáson/vaterán vagy bárhol máshol, mint itt. Előbb olvassák az index/origo/ipon stb cikkeket, mint a jelenlegi oldalt.
Valahogy jobban be kellene kerülni a hétköznapokba, hogy ha az utca embere telefont, számítógép komponenst vagy ezekhez hasonló eszközt akar venni, akkor hol tájékozódjon.
Ehhez kicsit bővíteni kellene a repertoárt, évek óta van tervezve egy TC népítélethez hasonló blokk, ez lehetne telefonos, alkatrészes stb.
Vállalkozó szelleműek, akik értenek bizonyos területhez írhatnának rendszeresen blogot (pl.: aki otthon van autók, kerékpárok stb terén, írhatna karbantartásról, takarításról) ösztönző lehetne számukra pl ingyen premium tagság, gyanítom több pénz folyna be egy-egy jól sikerült cikkből és azok reklámaiból, mint havi 390 ft.
A tesztek lehetnének átfogóbbak, egzaktabbak. Nekem vesszőparipám a mobilok üzemideje, konkurens külföldi oldalon megoldott, hogy lemérik, számszerűsítik, ezáltal összehasonlíthatóvá teszik, nem csak annyiból áll, hogy átlagos használattal ennyi meg annyi.
Évek óta ugyan az a forgatókönyve egy-egy tesztnek, vérfrissítés nem csak a dizájnra fér rá, hanem a tartalomra is.
"Retro" is lehetne, régi pc, laptop, telefon bármi, nem csak nálam van otthon 20 telefon az elmúlt X évből.

Végül: Engedjék a második regisztrációt, aki akar, azzal is vált prémium tagságot. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#902) zenwalk válasza Chaser (#895) üzenetére


zenwalk
senior tag

Én is pont a forum része miatt regisztráltam be, segítséget kértem. A cikkeket csak később kezdtem olvasgatni, de már napi szinten olvasom a lapcsalád szinte összes oldalát.

(#903) Parci válasza pgkn (#900) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elmondtad a véleményed, most viszont megkérlek, hogy húzz el innen sürgősen, te ip-király :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#904) #41133696 válasza HaZse (#891) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért ezt még finomítani kellene szerintem... például úgy, hogy vannak olyanok, akik nem fizetnek, ellenben az adatlapjukra kiírják, hogy 100 K csak az alaplapjuk, és van 44444 hozzászólásuk.

(#905) DS39 válasza Parci (#829) üzenetére


DS39
nagyúr

És ez statisztikailag avagy pénzügyileg hogyan mérhető?
Pl. a Lenovo nem csak a kattintás után fizet nektek?

(#906) nubreed válasza kispx (#877) üzenetére


nubreed
veterán

A JS mindig is engedélyezve volt a PH oldalain. De pl. hiába engedélyezem az adocean.pl -t az sem segít.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#907) gabesz839 válasza HaZse (#881) üzenetére


gabesz839
senior tag

A második bekezdésre reagálnék. Naponta olvasom a PH oldalakat, de attól függetlenül miért kéne kifizetnem 5000 forintot?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#908) Zedz válasza pgkn (#900) üzenetére


Zedz
addikt

De jókat szoktam derülni az ilyen sötét embereken. :C

(#909) Parci válasza gabesz839 (#907) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kell, engedélyezd a reklámokat és kész, ugyanúgy öröm és boldogság :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#910) #93794560 válasza pgkn (#900) üzenetére


#93794560
törölt tag

"Az életben az ilyeneket szarják le magasról!"

Meg az ilyeneket, akik így beszélnek, mint te. :W

[ Szerkesztve ]

(#911) Janaboy


Janaboy
veterán

120 hszig jutottam es szegyen, h egyes magasrangu (ph addikt stb) emberek h eloadjak magukat, h ki nem kapcsolja a reklamblokkolot, meg faj neki meg az eg tudja.
Kesz vicc amit leirtok, de ingyen jarni ide, meg ingyen arulni a portekatokat azt jo, meg jo h kiralyi rangot nem koveteltek.

Szegyen..

Remelem megoldja a ph csapat, h blokkolo eseten nem lesz olvashato a tartalom, mert aki ilyen az meg se erdemli.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#912) morneo.it


morneo.it
senior tag

Kikapcsoltam... Mert imádom a csapatot, veletek nőttem fel az IT világban :))

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#913) Chaser válasza zenwalk (#902) üzenetére


Chaser
titán

tudom, hogy nagyon sokan így vannak ezzel, és közvetve azok akik segítenek látogatókat vonzanak ide és így tovább és így tovább, hiába akarják ezt másképp beállítani, notebookos topikban elég sokáig segítettem, rengeteg " 0 napos 0 hsz-es újonc" volt, persze egy részük megkapta amire kíváncsi volt és lehet többet nem is jött, másik részük pedig kedvet kapott olvasni, vagy talált olyan témát ami viszont neki feküdt és azóta segít másoknak már ő is, ez bizony így épül fel, tesztek feelingje már azért nem akkora vonzerő manapság
meg mint látjuk van aki csak trollkodni regel be:D
élni meg kell valamiből nyilván, azzal a tulajok se sokra mennek ha itt mindenki segít mindenkinek közben meg nem tudnak rendesen berúgni se abból amit az oldal hoz:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#914) Parci válasza DS39 (#905) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem vagyok reklámszakember, úgyhogy nem akarok mélyvízbe menni a témában, de manapság a weben már elég jól mérhető mindenféle. sütiken keresztül egyébként, jellemzően, megjegyzi az adszerver, hogy láttad a reklámot, csomó más site is használja azt az adszervert, így az is kiderül, ha egy héttel később elmentél a lenovo oldalára stb.

mielőtt bárki keresztrefeszítene, hogy de ez és az hogy: a fenti egy elnagyolt példa és még az is lehet, hogy hülyeség is van benne, inkább csak érzékeltetni akartam, hogy jóval komplexebb egy kampány mérése ma már, mint hogy "hány kattintás volt".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#915) Parci válasza Janaboy (#911) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

előbb-utóbb az következik, de azt szeretnénk, hogy az már csak akkor, amikor tényleg csak azok blokkolnak, akik kib.szásiból csinálják.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#916) gabesz839 válasza Parci (#909) üzenetére


gabesz839
senior tag

Nekem azzal nincs bajom. Mint már említettem nálam nincs blockoló , csak a fórumtárs kicsit elment más irányba.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#917) looser


looser
addikt

Úgy tíz éve erről az oldalról frissítem a hosts filet, kb. havonta-kéthavonta. Gondolom ez az oka, hogy nem látok reklámot, mivel egyébként UBlock Origint használok, ahol kivétellistán vannak a lapcsalád lapjai. Mit tehetek az ügyben?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#918) KaiotEch válasza HaZse (#891) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kell fizetni, sajnos nem mindenki teheti meg, lehet, hogy éppen csak kijön a fizetéséből hónap végére. Ezzel nincs baj(vagyis van, de sajnos nem tehetünk mi sokat) Itt csak annyi volt a lényeg, hogy ezen a lapcsaládon kapcsolja ki a blokkolót(ha használ). Nem hiszem, hogy túl nagy érvágás, de a popcorn, már rég bekészítve.

(#919) Mercel


Mercel
senior tag

Az a vicc, hogy konkrétan nem tudom kikapcsolni a blokkolást.. :F

A Kaspersky konkrétan elfogadja a kivételt, újratöltéskor pedig konkrétan továbbra sem jelenik meg a hirdetés.

Marcel

(#920) Regi_motoros válasza bitpork (#876) üzenetére


Regi_motoros
újonc

bitpork írta: "csak annyit kérnék, hogy ki lehessen vote-olni az ilyen jóindulatú embereket mint Te IP alapján úgy h olvasni se tudd többé"

Pontosan az ilyen mentalítás az ami miatt fórumok és szakmai oldalak lassan kiszenvednek.
A nem konform véleményeknek és embereknek nincs itt helye. A középszer válik uralkodóvá és az egymást kölcsönösen megerősítő lojális megnyilatkozások. Ami ettől eltér azt az önkéntes moderáció lenyisszantja, ha nem is önszántából, akkor közösségi nyomásra.

Parci viszontválaszain is látszik, hogy már kicsit elvált a talajtól, olyan közegben mozoghat ahol az itt megjelenő hozzászólásainak stílusa elfogadott vagy elvárt. Kiérződik belőle a felsőbbrendűség, a lekezelés.
A PH! regisztrált felhasználói vevők, ügyfelek, stb. lettek mióta a "közösségi-szakmai" jelleg helyett a PH! üzleti vállalkozás irányba indult el. Szerintem ennek megfelelően kéne velük kommunikálni.

Többen leírták: Aki nem fizet és reklámot blokkol az is lehet közvetve hasznos az oldal szempontjából, sőt akár hasznosabb mint egy reklámfogyasztó lojális tag. Lehet, hogy a megalapozott szakmai véleménye vagy a tanácsadási szándéka vonz ide sokakat, vagy esetleg az "ingyen" megírt címlapos cikkei.

(#921) #02683648


#02683648
törölt tag

Amikor régebben azt hallottam h "Mo-n az emberek jó részének kritikátlanul alacsony az általános gazdasági, pénzügyi tájékozottsága", azt gondoltam, h ez vmi szokásos értelmiségi közhelybonbon. Amióta az ilyen és hasonló topicokat olvasom, rájöttem h k---vára nem az :)
Örülök, h itt is van azért jó pár józan gondolkodású figura.

Ami nem világos h ha bevezetnék h holnaptól blokkolják az adblockereseket ahogy tudják, és ha vki ezt fórumban szóvá teszi akkor azonnal törlés/ban, azt is megtehetnék az oldal üzemeltetői, helyette normálisan el akarják magyarázni h miért nem jó nekik az adblock. A rohadékok! :D :D
Szóval mi is a probléma?

Immunis vagyok már a reklámokra de az idegesítő reklámoknál is jobban zavarnak az idegesítő kommentek, ezért is örültem h van hide funkció, amiért azonnal elő is fizettem a prémiumra amikor kijött.

Az oldalt érő kritikák kapcsán én az IT Cafén folyamatosan növekvő politikai áthallásos vagy direktben politikai tartalom miatt aggódok: eddig ennek a fórumnak a fő értéke volt számomra h 1 topicon kívül nem volt benne politika. Ha az lesz a "new normal" mint egy énekes dolgairól megjelent IT cafés cikk topicja az :( :( :(

Drukkolok a lapcsaládnak mert 1-2 sportoldalon meg az időjárás jelentésen kívül ez az egyetlen magyar nyelvű híroldal amit rendszeresen nézek (tudatosan izolálom magamat a magyar politika minden formájától), és kár lenne ha eltűnne...

PS: ami meg a közösség vs híroldal viszonyát illeti, tyúk-tojás kérdés. Ha kisebb lenne a közösség lehet h vmivel kevesebben néznék a híreket a főoldalon (az üzemeltetők tudják pontosan mennyivel), de ha nem lenne oldal akkor a közösség kulcs magja akármennyire penge és hozzáértő, mehetne máshová, vagy dobhatná össze a hostingdíjat egy saját szerverre ahol üzemeltetik a saját fórumukat.

[ Szerkesztve ]

(#922) qanic válasza Parci (#896) üzenetére


qanic
tag

Nézd, minden jó szándékom meg volt, hogy kikapcsoljam a szűrőt, de visszakapcsoltam, mert a termék, amit a hirdetővel közösen elkészítettetek, az abban a formában számomra nem fogyasztható. Több villogó izé zavarja meg a nyugalmamat. Ha pl. a háttérben lenne egy bazi nagy statikus AMD VGA kártya az pl. nem zavarna. Ha te ezt úgy értelmezed, hogy az olvasó "szarik ránk", akkor nem gondolkodsz megfelelően. Ha el akarsz adni egy terméket, és azt úgy nem veszik meg, akkor nem a vevőben van a hiba.

Marco Pantani - Momenti Di Gloria

(#923) #93794560


#93794560
törölt tag

Regi motoros:

Ezt a hatalmas mennyiségű felhasználót, regisztrált tagot kiszolgálni, az oldalt üzemeltetni nem lehet csupán csak jófejségből. Neked is pénzt kell keresned, hogy élni tudj.

[ Szerkesztve ]

(#924) Fiery válasza #02683648 (#921) üzenetére


Fiery
veterán

"Az oldalt érő kritikák kapcsán én az IT Cafén folyamatosan növekvő politikai áthallásos vagy direktben politikai tartalom miatt aggódok"

Azt en sem csipem egy szakmai portalon, de nem is a portal tehet rola. Sajnos a politika sok olyan teruletre beteszi a bakancsat, ahol semmi keresnivaloja nem lenne. Ha pedig emiatt felemeli a hangjat egy szakmai portal, hangsulyozottan szakmai szempontok szerint megkozelitve a kerdest, az me'g oke. Az igazi habzo szaju anyazas az ilyen hirekhez kapcsolodo topikokban szokott elindulni nagyon hamar. Erre az lehet a megoldas, ha az ilyen hireket nem lehet kommentelni, vagy nagyon szigoruan vegzik a moderatorok a munkat az ilyen topikokban.

(#925) razzorr


razzorr
őstag

Át kell alakulni részvénytársasággá srácok, fel a tőzsdére, veszünk, adunk, shortolunk, mennek majd a bennfentes infók a fórumon, természetesen 1000dolcsi lesz egy reg., aztán ha jók a számok, mindannyian megyünk a szakkiállításokra, ingyen telefon, ingyen buli, ingyen p.nci :DD

(#926) Parci válasza Regi_motoros (#920) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne haragudj, de nem. nem váltam el a talajtól, egyszerűen csak nem vagyok hajlandó nyájas kussban végighallgatni, hogy valaki megmagyarázza nekem, hogy nem, annyit sem hajlandó megtenni, hogy megnézzen pár reklámot és én vagyok a helikopter.

a véleménnyel az van, hogy nekem is lehet és jogom is van elmondani. az pedig az, hogy nem, az ilyen userrel mi is "bunkók" vagyunk, mert ő is az velünk. szó sincs hasznosságról, és egyébként légy erős, akikre te célzol, azok nem sutyiban blokkolnak, hanem simán engedik a reklámokat.

mert megértik, hogy vagy az vagy az oldal lesz így vagy úgy, de sokkal szarabb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#927) #79335424 válasza Parci (#896) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem blokkolok, mert nem tartom fair -nek. Enélkül is tudok szarni rátok. Nyugodt a lelkiismeretem, mert a segítség adási/kapási arányom szerintem gazdagon plusszos. Ha nem lennének problémáim a moderációkkal és egy házigazda anno nem lett volna pökhendi és lekezelő, akkor biztos elfogadtam volna legalább egy topikgazdai posztot a háromból, amikre eddig felkértek. Talán még írtam is volna ezt-azt, ha az említett okokon kívül, nem riaszt el a cikkek átfutási ideje. De, ez van, én tudok a helyzethez alkalmazkodni. Maradok "mezei" user. Nem kérek a prémium tagságból, nem kérek olyan egyedi avatar -t, ami itt visszavonható kegy és egy szalmaszálat sem teszek arrébb azért, hogy annak a bizonyos házigazdának bármiben jobb, könnyebb legyen. Ha pedig szankcionálnak, akkor azzal nem én leszek hátrébb, hiszen többnyire itt nem kapok, hanem adok. Talán el kéne gondolkodni azon, hogy hol is kéne elkezdeni az oldallal kapcsolatos változásokat. Mondjuk, a hozzáálláson, mert mint ahogy a témaadó szituból látható, hosszú távon nem a felhasználók húzzák a rövidebbet. Nektek már az is rossz, ha egyszerűen csak szarnak rátok.

(#928) Bird


Bird
addikt

A firefox nem veletek van... Alapból nem tartja az oldalt biztonságosnak, sokan akik felületesen neteznek talán észre se veszik, hogy a reklámok tiltva vannak default értéken a lapcsalád oldalain. Szóval szerintem a blokkoló userek 30%-ának a fele nem is tudja, hogy mi a helyzet. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#929) Parci válasza qanic (#922) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, én ezt úgy értelmezem, hogy neked nagyon alacsonyan van az ingerküszöböd a témában. ami nem baj, mindenkinek máshol van, téged esetleg zavar egy mezei banner, mást meg nem. viszont soha, sehol sem foglalta még törvénybe senki, hogy kötelesek vagyunk neked úgy is tartalmat szolgáltatni, hogy az azzal kötelezően együtt járó reklámot letiltod. és idővel nem is fogunk.

mert szemétkedésből, nem dafke, hanem azért, mert vagy van reklám és vagyunk mi is, vagy úgy is minden mindegy számunkra. tényleg nem tudom már ezt világosabban elmagyarázni, egy egész cikket írtam a témáról, az alatt vitatkozunk épp.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#930) bitpork válasza Integrale (#901) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez nem igaz így. Aki it vonalon keres ide jön először ha nem nulla az előélete :K
Az meg hogy szakik teljesen lemeztelenítsék a megélhetésüket, irreális elvárás. Persz mindig akad 1-2 lökött (mint pl Mágus2) aki maga ellen dolgozik és akkor is segít ha közben beletörlik a lábukat sokan azzal a felkiáltással h nekik ez jár.
Abban igazad van, h lehetne valamivel ösztönözni az embereket a több és tartalmasabb blogolásra. Ugyanakkor a napi egy videót belinkelő blogokat valahogy szűrni kellene, mert a minőség rovására megy a mennyiség bizonyos szám felett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#931) Parci válasza #79335424 (#927) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, itt nyilván valami régi ügyed van valamivel kapcsolatban, ehhez én most a téma keretein belül nem tudok hozzászólni, nem ide való. értem, hogy ne kérjünk, amíg nem vagyunk hibátlanok, de tényleg összekeveredik itt több dolog. ha a reklámok nem érnek célba, megszűnünk. és nyilván akkor is, ha szarul moderálunk és itthagynak minket a userek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#932) Hallosz


Hallosz
senior tag

Rengeteg tesztet olvastam, olvasok, addig nem veszek semmit, míg itt körül nem néztem.
Kultúrált tárgyilagos tesztek, hardverapró stb. Hálás vagyok érte. :R
Engem meggyőztek. Hogyan tovább?
Ez olyan mint a megye matria. Háborgás, meg nem használom stb. De. Annak az autósnak, akinek évi 5.000 Ft, nem ér meg az a plusz amit kap, az ne üljön autóba. (szerintem)
Én nem használok adblockot, és előfizetek a prémium tagságra.
Azért mert nekem ez az oldal, ezzel a háttérrel megéri, több tucat adás-vételt kötöttem, és nem csak én,
ezért szeretném ha nem tűnnének el!
Gondolom, vagyunk így pár 100 ezren.

Mert lakni, muszáj.

(#933) Parci válasza Bird (#928) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezért is született ez a cikk, mert sokkal többen nincsenek tisztában vele, nem is gondolták végig, mint ahányan most épp büntetnek minket, mert csak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#934) #02683648 válasza Fiery (#924) üzenetére


#02683648
törölt tag

Igen de nem mindegy, h közvetlenül az IT világot érintő politikai döntésről van szó (pl az internetadó), vagy egy run-of-the-mill politikai botrány amiben pont epizódszerepet kap egy tech cég (X énekessel szerződést bont a telekomcég, ha teszem azt energiaital cég bont szerződést az el se jut ide)
A második típusú hírek/cikkek azok amik nélkül talán lehetne élni.
És igen, a topicokat amik az ilyen hírekhez tartoznak, 999999x-es erővel kellene moderálni.

(#935) Bird válasza Parci (#933) üzenetére


Bird
addikt

Én is tettem ellene, már látom a hirdetéseiteket. :R

Nem szeretném, ha megszűnne az oldal, nagyon nem.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#936) Chaser válasza Hallosz (#932) üzenetére


Chaser
titán

megye matrica azért enyhén nem jó hasonlat:D az egy plusz bőr indokolatlan lehúzása, itt azért teljesen másról van szó
egyébként úgy gondolom, az autósokról már x éve is bőven annyit lehúztak, hogy a minimum az lenne, legalább a pályák legyenek rendben, ha a főutak és másodrendű utak nem is, deeeee nagyon nincsenek, szóval ez nem jó hasonlat egyáltalán

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#937) Parci válasza Bird (#935) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#938) Winner_hun válasza Parci (#846) üzenetére


Winner_hun
félisten

Meg van örökítve:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#939) Parci válasza Chaser (#936) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

inkább a lézerblokkoló a jó hasonlat. az egész onnan indult, hogy oké, van autód, de be kell tartani a sebességkorlátozásokat. aztán jött egy módszer, amivel a user ki tudja vonni magát alóla és büntetlenül száguldozhat (a többiek kárára egyébként, valahol...). most pedig megkéri a gonosz útkezelő, hogy ugyan már ne lézerezzen, ne potyázzon.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#940) moleculez


moleculez
veterán

Végigolvastam a hsz-ket, ez annyira magyar volt...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#941) dinnje


dinnje
aktív tag

Ad. block. kapcs. ford. Egy kollégámat idézve: Eltörött a kápcsuló. Viccet félretéve, adblock blockolva.

(#942) #93794560 válasza moleculez (#940) üzenetére


#93794560
törölt tag

:D

(#943) KaiotEch válasza moleculez (#940) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kolbász vagy szalonna ízű? :DD

(#944) bitpork válasza Regi_motoros (#920) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az a helyzet, hogy aki kulturálatlan , annak nincs keresnivalója egy értelmes közegben. Ha normális hangnemben le lehet írni a nemtetszését akkor nem kell erőltetni a konvergens viselkedést.

Az h neked pl Parci válaszaiból mi marad meg, nem őt jellemzi. Nem tisztem megvédeni. De végtelenül egysíkú gondolkodásra utal ha meg sem próbálod megérteni a viselkedését. Mert ugye nem vágunk ki azonnal potenciális bevételt generáló felhasználót, még akkor sem ha alpári vagy szimplán csak intellektuális téren kihívásokkal küzd, hanem felveszi a pléhpofát és megpróbál vele érdemi vitát folytatni a meggyőzés reményében. Szerintem sokan nem bírnák ilyen jól mint ő.

Már csak egy dolgot válaszolj meg. Ha ennyire nem találod a saját közegedet itt, miért jössz vissza feszt új reggel? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#945) #96349952 válasza Parci (#915) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ha ezt meglépitek, úgy gondolom, hogy végetek lesz úgy kajakra. Egyszerűen zuhanásszerű módon elapad a látogatószám, ami egyik feltétele annak hogy a befektető részéről egyébként haszontalan és ráfizetéses reklámokat megkapjátok. (Én soha nem költenék ilyen reklámokra egy fillért sem, hol jön már vissza a befektetett összeg...) Ha bármit ki akartok erőszakolni, annak rossz vége lesz szerintem, elvégre a PH nem létszükséglet, le lehet mondani róla. Korábban már írtam és mások is feldobták: Optimalizáljátok a támogatási rendszert, csináljátok meg havi előfizetésesre és azonnal nyomom a zsetont. Egy évre meg fél évre nem fizetek ki előre semmit. Csináljatok negyedéves modellt. Még abban is benne vagyok, és akkor fizetek, plusz még olvasom a PR cikkeket is ugyebár. De a reklámblokkolót nem fogom sehol kikapcsolni, mert nem érdekel egyetlen ajánlat sem, ha valami kell, akkor célirányosan utána nézek pár kattintással, és kész. És tartok attól, hogy ezzel tömegek vannak így, tehát ha nekiálltok blokkolni ezeket az embereket, akkor ezzel magatokat állítjátok a bré rossz végére... Már bocs.

(#946) WynNyback


WynNyback
tag

"láttam egy fickót az interneten. se reklám, se követő. csak ült és olvasta a tiszta tartalmat. mint egy pszichopata."

miért nincs prémium tagság havi előfizetésben? Annó a Linuxvilágért, meg az 576-ért is havonta fizettem. Ez az éves előfizetés olyan odaláncolós dolognak tűnik. Manapság nem köteleződnek el az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#947) Chaser válasza Parci (#939) üzenetére


Chaser
titán

ha nem lenne kismillió adó meg eleve nem lenne qrta drága az üzemanyag - jó, más eu-s országokban is hasonló, csak ott ugye a fizuk egy kicsit mintha fentebb lennének:) - akkor azt mondom ok, de így azt mondom bekaphassák':)

egyébként kikaccsótam' amíg nem fizetek előa prémiumra, lehet már utalni?

én sokáig c2d gépen voltam, ott azért eléggé megfogta a dolgokat felesleges flash, örültem ha anélkül megyegetnek a dolgok:) meg egyébként se szeretek a reklámokat:D

egyik lokáltopikban van egy mondásunk..kérem kacccsojjaki',..ez kellene ide címnek:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#948) Bird válasza Parci (#937) üzenetére


Bird
addikt

Még annyit, hogy végigolvasva a hozzászólásokat lesújtó a véleményem. Egyesek úgy fröcsögtek itt, hogy rossz volt olvasni. Pattanásig feszült a magyarok többsége, a legkisebb szikra is lángra tud borítani mindent. Rengeteg a személyeskedő, másokon ércelődő megnyilvánulás. Ennek az okait nagyjából tudjuk/ sejtjük, elszomorító, hogy a magyar társadalomból mennyire kihalt a lojalitás, az együttérzés. Kár értünk.... :o

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#949) Tomi_Ohl válasza looser (#917) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hasonló cipőben járok. Ha jól látom, nem érkezett még válasz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#950) qanic válasza Parci (#929) üzenetére


qanic
tag

Kettő hozzászólást tettem és szerintem már az elsőben is érthetően leírtam, hogy mi lenne a megoldás. Úgy látszik számodra értelmezhetetlen a gondolatmenetem. Ha én el szeretnék adni valamit a piacon és a vevőnek nem tetszik, akkor nem az a megoldás, hogy dögöljön meg a vevő, mert "szarik ránk". Ilyenkor inkább azt a kérdést kellene feltenni, hogy min javíthatnánk. Pl. meg kellene kérdezni, hogy milyen reklámokat szeretnének látni az oldalon. Ha bekapcsolom a blokkolást, akkor a hirdető 0db reklámját fogom látni, ami nem hiszem, hogy jó neki. Ha olyan reklámot készít, ami nem zavar, akkor meg fogom nézni mindet... Ha ezt nem értitek meg már pedig úgy látszik, hogy nem fogjátok, akkor csalódni fogsz és jöhet a reklámblokkolók letiltása. Olvasókat fogtok veszíteni és az aki képtelen változni, az elhullik.

Marco Pantani - Momenti Di Gloria

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.