Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Cruiserke


Cruiserke
tag

A cikk hatására vettem a fáradságot és a lapcsalág összes oldalán kikapcsoltam a blokkolót.
Elgondolkodtató dolog, ha belegondolok mennyi időt, pénzt és energiát spóroltam meg eddig azoknak a cikkeknek hála amiket itt olvastam. Szóval ez a legkevesebb.
Remélem a kampány eléri a remélt eredményt.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#1402) tatabike válasza szaszlaci (#1391) üzenetére


tatabike
őstag

Írja ezt egy olyan valaki, aki az aláírásában ingyen hirdeti a vaterán licitre bocsátott dolgait... Ne haragudj, de azért ehhez is pofa kell... :U

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#1403) Parci válasza Regi_motoros (#1396) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, más a topik és más a cikk. a topikban nyilván a személyes véleményem is megjelenik, a cikk alapvetően igyekszik tényszerű lenni. a dolog pedig nem annyira személyiség kérdése, hanem, hogy mi lesz. ez lesz:
- tájékoztatunk mindenkit és igyekszünk megértetni a szempontjainkat
- az adblockoló használatát kényelmetlenné tesszük az oldalon
- bevezetünk ilyen-olyan fizetős szolgáltatásokat
- csinálunk saját adszervert

nem lesz kitiltva az oldalról senki, aki épp adblockerrel böngészi. de mondjuk kellemetlenebb élmény lesz, mint a reklámok, amiket letiltott. na most ennek nyilván nem fognak örülni az érintettek, de azt talán már senki sem fogja kihozni még itt a topikban sem, hogy ehhez nincs jogunk és nincs igazságalapja.

full-full ingyen (azaz még reklámok nélkül is) nem tudunk működni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1404) Parci válasza gasparzoltan (#1399) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még egy újonc. remek. olvasd el a szabályzatot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1405) #41133696 válasza boost (#1381) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Flash-t, köszönöm szépen, hogy felhoztad, mert nálam is az a helyzet, hogy Firefox az elsődleges böngészőm, és mivel utálom a sebezhető Flash-t, meg a frissítési kényszert, így Firefox alatt nincs. Viszont van még két másik böngésző a gépemen. A Windows 10 jóvoltából ott van az Edge, amit sosem használok, mert a többi böngészőhöz képest fapad... és a Chrome, ezekben beépítve van a Flash, homokozóban, és előbbi a Windows Update-en keresztül frissül magától, utóbbi még a Chrome által szintén magától - bár volt valami, hogy a Chrome is tiltja már... de Chrome-ot is csak Androidon használok ott meg megint nincs Flash.

Egyébként a cikkben ismertetett adblocker kiegészítőt sem használom:

[ Szerkesztve ]

(#1406) Intruder2k5 válasza Parci (#1404) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Még rosszabb, mert ez már egy 7 éves újonc, akinek illene tudnia ezt.

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

(#1407) Parci válasza Intruder2k5 (#1406) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tudja, csak fordítva ülök a lovon és beszóltam. ja, nem, fordítva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1408) Kal-El


Kal-El
senior tag

(#1398) Snoop-y
Szerintem is túl sok, kéne egy sokkal olcsóbb opció, amit mindenki megengedhetne könnyedén és csak reklámmentesség lenne benne, semmi más, mondjuk 100Ft-ért. Ennél magasabb összeget az én véleményem szerint nem sokan adnak ki, akik egy kicsit is tudatosak a pénzköltés terén.

[ Szerkesztve ]

(#1409) GSPLR válasza Regi_motoros (#1368) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nem tudom ki vagy, de elég jól leírtad a lényeget. Vendégem vagy egy sörre.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#1410) #02683648 válasza Regi_motoros (#1396) üzenetére


#02683648
törölt tag

Hát szerintem a gránitszilárdságú felosztás inkább a te hsz-edben van.
Mi az h "lojális felhasználók" meg a "te környezeteddel egy véleményen"? Ez nem a Szovjet Kommunista Párt, h mindenféle frakcióharcok legyenek ahol Parci elvtársnak a hozzá hű lojális felhasználókat kell mozgósítani h a Központi Bizottságban leszavazzák a reklámellenes frakciót ;] :DDD :(

Nekem a PH se kutyám, se macskám, IRL nem is ismerek innen senkit, van elég problémám bizonyos részeivel az oldalnak (IT Café mindenekelőtt) de amit leírnak az a józan ész alapján világos és méltányolható
Mindez úgy h rühellem a marketinget, az egyetemen is legszívesebben leöntöttem volna benzinnel és meggyújtottam volna a marketing tankönyvet már az 1. óra után. ;]
Ebből következően a reklámokért se rajongok

Akkor én most kinek a frakciójában vagyok, vagy kihez vagyok lojális?

[ Szerkesztve ]

(#1411) iomiom


iomiom
újonc

Alkalmi read-onlyként: én akkor fogok látni reklámot, ha a következők egyszerre teljesülnek:

- natúr kép vagy szöveg (JS nélkül) - NoScript miatt csak különösen indokolt esetben fut nálam JS
- domain-en belülről jön - RequestPolicy nem enged cross domain requesteket
- nincs tracker cookie

Azaz: ha a reklámok saját szerverről statikus képként jönnek - jó eséllyel így egyébként az adblockerek sem fogják meg.

Egyébként technikailag nem állja meg a helyét, hogy az adblock valaminek a kikerülése lenne, pl lézerblokkolós párhuzam. A user agentem azt kér el egy szervertől és úgy rendereli, ahogy neki jólesik, és olyan hivatkozásokat tölt be/nem tölt be, amit akar. Ez mind kliens oldal, a szervernek addig van bármiféle fennhatósága, amíg a request alapján megcsinálja a html-t, ahogy jónak látja.

(#1412) Intruder2k5 válasza Kal-El (#1408) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

100Ft-ért már semmit sem kapsz, még egy gombóc fagyit sem, reklám témában pedig pláne. :(

iomiom, [link]
"Ez tök jól hangzik, csak megvalósíthatatlan, mivel statikus hirdetéssel nem foglalkozik kb senki."

[ Szerkesztve ]

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

(#1413) gbors válasza Permet Elek (#1373) üzenetére


gbors
nagyúr

A hozzászólásodban tettél egy javaslatot, ami egy messzemenően irreális feltételezésre épül.

Amúgy előbb-utóbb oda fogunk jutni, csak nem abban a formában, hogy minden weblapnak külön fizetünk, mert azt senki nem fogja csinálni. Ami a zeneiparban a Spotify & co., hasonló modellt tudok elképzelni a webes tartalmakra is. Nagyon fájós folyamat lesz addig eljutni.

(#1398) Snoop-y: szerinted 300FT-ért mennyivel lennének többen? 200-ért? 100-ért? Én úgy saccolom, hogy 100-ért kb. duplaennyi lenne, talán kicsit kevesebb. Azaz a szumma bevétel kevesebb lenne, a megmaradó pénz meg még kevesebb, mert minél kisebb összeget kérsz, a pénzmozgatás költsége annál magasabb fajlagosan. Pont ezért életképtelen a havi előfizetéses gondolat, de még a negyedévest is meg kell gondolni (az talán már értelmes).

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1414) Snoop-y válasza Kal-El (#1408) üzenetére


Snoop-y
veterán

En kiegyeznek 1000 HUF /ev -el elore fizetve 10 evre is...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1415) tatabike válasza Kal-El (#1408) üzenetére


tatabike
őstag

Ezen az árszinten már tényleg nem ezen múlik. Példa: mindenki hisztizik, hogy magas a BKV-jegy ára. Fele annyi lenne, akkor is lenne, aki sokallná, ha negyed annyi lenne, akkor meg már miért nincs ingyen? Hagyjuk ezt inkább. Aki a "minek fizessek azért, ami átfér két szál dróton"-elv szerint él, annak a 10 forint is drága. Magyar ember ilyen, itt is kiütközik, ha olvasod a hozzászólásokat... :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#1416) Keeperv85 válasza Kal-El (#1408) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én csak azokhoz csatlakoznék,akik a havi fizetésért rimánkodnak. Akár egy picit magasabb áron is. Egyben nem engedhetem meg magamnak a mostani éves összeget sem, de havi szinten boldogan kifizetnék ~500Ft-ot... :U

(#1417) Snoop-y válasza gbors (#1413) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem fillerbaszasra gondoltam de ha megnezel mas forumokat ahol van ilyen opcio akkor £12 korul nem csak a reklamot nem latod hanem kapsz egy rahedli kedvezmenyt az oldal temajaba vago partnereknel.
Itt meg kikapcsolhatom a reklamot. Koszi :D
A mai vilagban ahol csillio ingyen tarhely van szerintem az nem feature hogy kapsz meg 2mb-ot plusszba kepek feltoltesehez.

Az egyetlen valamire hasznalhato feature a csomagban a reklammentessegen kivul az ignore funkcio es ezzel reszeltek is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1418) Intruder2k5 válasza Keeperv85 (#1416) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Haviról egyelőre nem esett szó, de azt fentebb írta már Parci, hogy negyed és fél éves lesz.

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

(#1419) Parci válasza iomiom (#1411) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

erre lesz részben válasz a saját reklámkiszolgáló. semmi külső domén, tracker kuki is csak a beszúrt reklámon felül, utólag.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1420) Parci válasza Snoop-y (#1414) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megfontoljuk, hogy legyen 5 éves előfizu szuper akciósan, de akkor szavadon foglak! :DDD

lesznek még egyébként új feature-ök a csomagban, csak előbb meg kéne próbálnunk középtávon életben maradni......... ;)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1421) tatabike válasza Snoop-y (#1417) üzenetére


tatabike
őstag

Neked lehet, hogy csak ez a kettő használható, de sok embert ismerek, akinek jól jön a hosszabb szerkesztési idő, az 5x tárhely, a 8x nagyobb felbontású képek, stb. Ne csak a saját szemszögedből nézd a dolgot, sikerült kicsit bulvárosan kiragadni a neked tetsző részeket, a többi, szintén hasznos előnyt meg jól elhallgatni. Ez nem valami korrekt.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#1422) Snoop-y válasza Parci (#1420) üzenetére


Snoop-y
veterán

Allok elebe. Domain regnel is egyik helyen miattam vezettek be a 10 eves csomagot mert mondtam hogy nem lehetne ha nem nyaggatnank egymast 1-2 evenkent? :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1423) CactuS válasza CactuS (#1361) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát bocsánat Parci, de én feladom, sehogy nem bírom rávenni a Chrome-ot, hogy a cikkben mutassa a hirdetéseket. A többi viszont látszik. Ez viszont így patthelyzet, így én akkor most szürke zónában vagyok? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1424) Robi86 válasza #32839680 (#1385) üzenetére


Robi86
senior tag

Vagy inkább Ps-es ;]

(#1425) Regi_motoros válasza #02683648 (#1410) üzenetére


Regi_motoros
újonc

Nyugi... én csak egy újonc felhasználó vagyok. Írhatok bármilyen butaságot vagy fals dolgot, az nincs mérhető hatással a PH! megítélésre. Ugye tudsz a sorok között olvasni?

(#1426) gasparzoltan válasza Parci (#1404) üzenetére


gasparzoltan
csendes tag

remek, de ettől még nem világos, mi az összefüggés a regisztrációm státusza és a között hogy hülyeségeket jelentesz ki?

(#1427) Snoop-y válasza tatabike (#1421) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tarhely ingyen van mindenhol dogivel. Nagyfelbontasu kepek, nos igen hat kulonosen szeretjuk azokat a usereket a forumon akik kepet beillesztve raknak a hozzaszolasba (lehetoleg mindel nagyobb felbontasban ) mikor azoknak linkelve van a helye.

Ok revidialok ott a hosszabb szerkesztesi ido (bar a helyesirasi hibakat ki lehet javitani utana hogy postoltad ahhoz nem kell 15 perc)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1428) hcl válasza vadkörte (#1400) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amikor minden ok nélkül egyszer megdícsért a főnököm, egyből az jutott eszembe, hogy a srác valami vezetői tréningen járhatott :D

A többire +1.

Mutogatni való hater díszpinty

(#1429) Parci válasza Regi_motoros (#1425) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, elhiszem, hogy jól érzed magad a szerepedben épp, de ha elmondtad a mondanivalód, akkor fölösleges tovább fürdeni a dologban és habosítani az egészet. meghallgattattál, ez a lényeg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1430) Parci válasza gasparzoltan (#1426) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a véleményed nem tény, ha bekakilsz, akkor sem. a szabályzatot pedig csak hasznos lenne elolvasnod, az világosan leírja, hogy engedjük-e a blokkolást vagy sem. az egy másik kérdés, nem tudjuk kényszeríteni. gondolom jegyet sem váltasz a bkv-re, ha nincs ellenőr és adót sem fizetsz, ha nem jön a nav.

de egyébként meg inkább ne is írj, mert az egyértelmű beszóláson kívül nem volt mondanivalód. ki is raklak innen, ha mégis folytatod.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1431) Gford


Gford
tag

Valamilyen szinten mindket oldalnak igaza van.

Egyebkent szerintem a legtobben csak feltettek az adblockert, es hagytak defaulton, nem foglalkoznak whitelistekkel. Ilyenkor sokkal hatasosabb szimplan csak megkerni oket szep szoval. (Kesobb lehet persze komolyabbra venni a hangnemet, de ha kapasbol ezzel indit valaki abbol sok jo nem szokott kisulni. )

Ha meg mar tul sok lesz a reklam itt is, valtok lynx-re :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"You can hide a semi truck in 300 lines of code"

(#1432) tatabike válasza Snoop-y (#1427) üzenetére


tatabike
őstag

Tudod, van aki esetleg hirdetne is, nem csak a fórumokat lehet teleszórni nagy felbontású képekkel... kicsit egysíkúan fogod fel.

A szerkesztési idő megnövelésében sem a helyesírási hibák kijavítása az elsődleges, hanem ha pl. valaki reagál rá, akkor még esetleg bele tudod szerkeszteni a választ ugyanabba a hsz-be... Vagy ha eszedbe jut valami, ami az íráskor éppen nem, akkor azt még beszúrhatod.

Mindegy, gondolom ezekre is van valami jó kis érv, a lényeg, hogy neked nem jó. Viszont nem kötelez rá senki, ez is mellette szól, nem...?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#1433) Regi_motoros válasza Parci (#1429) üzenetére


Regi_motoros
újonc

Értem. Törölhettek.

(#1435) Parci válasza Gford (#1431) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

épp ezért csináljuk pont ezt, írtunk egy cikket az egészről, amiben szépen kérünk. a hangunkat csak a topikban emeltük fel párszor és azt is csak akkor, amikor valaki nekiállt a kis mikrohatalmi pozíciójából kiosztani minket. nyitottak vagyunk az érvekre, sosem mondtuk például a ráúszó/előugró reklámokra, hogy "ez van és kész", senki sem vádolhat minket azzal, hogy nem kommunikálunk a userekkel. most is ezt tesszük.

de full ingyen, full reklámok nélkül nem tudunk működni, akkor sem, ha páran igazából ezt várnák el tőlünk, amikor ilyen-olyan irreális feltételeket szabnak, hogy esetleg kilőjék az adblockert.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1436) szaszlaci válasza tatabike (#1402) üzenetére


szaszlaci
addikt

Próbálok egy másik nézőpontot megértetni az illetékessel. Közvetlenül ebből ő profitál, nem én.

Mégis miért baj az, ha a máshol licitre fix áron árult, megunt dolgaim linkjét kirakom? Ki is van írva, hogy eladó, nem zsákbamacska. :U

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1437) Bird válasza Regi_motoros (#1433) üzenetére


Bird
addikt

0 napos reg aha persze.... Korábban kitiltott felhasználó vagy masodreg?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1438) Kal-El válasza tatabike (#1415) üzenetére


Kal-El
senior tag

Én tudom milyenek, mert sajnos nekem is elég nagy rálátásom van a szolgáltatás terén milyenek. Ha igazi és minőségi értéket kapnak, akkor rinyálnak, hogy túl drága (megjegyzem: kicsit a piaci ár alatt is adjuk, hogy versenyképesek legyünk), de egyiknek sincs fogalma, hogy mi a piaci ára annak az értéknek amit kap, még utána nézni is lusta, ha az ő szolgáltatását próbálja eladni, akkor meg irreálisan magas árat kérnek és olyan hitvány/trágya minőségben csinálja, amit én szégyellnék kiadni a kezeim közül. És ez minimum az emberek 50-60%-ára igaz. Ez az én tapasztalati valóságom. De nem ez a lényeg, az átlagember számára "szerintem" akkor is sok ennyi pénz, csak azért, hogy reklámmentességet kapjon egy fórumon. Nagy tömegek számára az én általam ajánlott árkategória lehet csak opció. Nem tudom mennyi folyik be az oldalnak a reklámokból személyenként egy hónapban, mert csak akkor derülne ki lehetséges lenne-e ilyen áron reklámmentességet adni. De én mindenesetre maradok az AdBlock kikapcsolása mellett, én ezzel támogatom az oldalt, ha nem lesz jobb opció.

(#1439) gasparzoltan válasza Parci (#1430) üzenetére


gasparzoltan
csendes tag

milyen "korrekt" vagy, nem szereted az ellenvéleményt, nem megvitatod, hanem erkölcsi fölényt gyakorolsz, azért mert leírod oda is hogy kötelező, attól még nem lesz az, nem tud az lenni...nem érted, ezt sajnálom.

És most dölyfös nagyúrként tiltsál is ki, téged jellemez! :P

(#1440) szaszlaci válasza Kal-El (#1438) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nagy tömegek számára az én általam ajánlott árkategória lehet csak opció.
Így van. Pozitívan csalódnék, ha ezt meglépnék.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1441) azbest válasza #32839680 (#1295) üzenetére


azbest
félisten

"A külföldiek Magyarországon 3x annyit keresnek ugyan azért a melóért, ugyan azzal a nyelvtudással mint a magyarok"
mert szakszervezetük van, ami megakadályozza, hogy egymás alá ígérjenek a hülye melósok. A németeknél már a minimálbér bevezetése előtt is voltak ágazati minimum bérek, amelyek a szakszervezeti tagokra vonatkoztak. 90% feletti tagsággal jól tud ez működni, bár lehet a kereleurópaiak maitt kellett bevezetni mégis minimálbért, mert vitték magukkal a hülyeségüket, hogy szakszervezeti hozzájárulás helyett harmad áron dolgoznának, csak hogy őket válasszák, aztán meg sírtnak a kevés pénz miatt.

"Miért más egy magyar account-al egy magyar IP-ről feltöltött videó, mint egy USA béli?"
Mert gondolom nem csak a feltöltők, de a megnézők is magyarok. Akiknél magyar hirdetők jelennek meg. Ha csóró a magyar hirdető, akkor filléreket kap a tartalom szolgáltatója is. A google elvileg a lehető megdrágább hirdetéseket teszi ki a hirdető és tartalmat adó által megadott paramétereken belül. Már csak azért is, mert azt hiszem fix százalékkal dolgozik a google, tehát, ha a drágább hirdetés jelenik meg nálad, akkor ő is többet keres vele.

[ Szerkesztve ]

(#1442) Parci válasza gasparzoltan (#1439) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

véleményed pont nem volt még, csak lehülyéztél. utoljára figyelmeztetlek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1443) #41133696


#41133696
törölt tag

Most tényleg csak viszonyítási alapként írom: Magyarországon, az én városomban is sok-sok milliós EU támogatást kapnak, vidéki turizmusra, szállítmányozásra vállakozók. Vissza NEM térítendő támogatásként. Csak azért, hogy mindenki értse... nem mindenki akiből vállalkozó lett, hanem csak a szerencsések. Ők viszont sorozatosan évről évre.Kvázi ajándékként kapják a munkagépeket, mert igaz, hogy csak arra költheti el, de ki az aki így nem tudna vállalkozni? Nagyon szívesen én is nyitnék fuvarozó céget például, ha minden évben kapnék egy-két kamiont ajándékba. Érdekes, hogy itt olyan dologért vannak páran kiakadva, ami nem kerül nekik semmibe, de az Uniós lóvé, amit kap xy milliárdos, ami végső soron az adóforintjainkból jön - meg úgy eleve egy diszkriminatív dolog szerintem - azért nem egy a csörtetés. Itt egy olyan cég kért annyit, hogy az Adblock Plust az oldalon kapcsoljátok ki, amelyik tudtommal nem szakít uniós százmilliókat, de már majdnem forradalmi hangulatot csinálnak páran, meg az is gyanús - újoncok -, hogy egyesek kamureggel osztják az erkölcsöt.

(#1444) gbors válasza Snoop-y (#1417) üzenetére


gbors
nagyúr

Ez pl. egy teljesen jó ötlet - ám kellenek hozzá partnerek. Őszintén szólva nem tudom, ilyesmire van-e hajlandóság itthon - ha van, akkor idő és meló felépíteni, de tényleg előremutató.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1445) noorbertt


noorbertt
őstag

Én ki is kapcsolnam csak volt néhány hete vagy hónapja hogy android Chrome esetén állandóan pofamba villant a "nem zavaró" reklám és görgetni kellet le hogy tudjam elérni amit akartam.

[ Szerkesztve ]

(#1446) Parci válasza gbors (#1444) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz ilyen, de nem tudunk egyszerre és azonnal mindent. de már eredetileg is része volt a koncepciónak. igazából egy csomó extra lesz a prémium csomagban még, szép lassan, ahogy elkészülünk velük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1447) Parci válasza noorbertt (#1445) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azt azért vegye mindenki figyelembe, hogy mindenkinek más a zavaró. de közben valahol egzakt módon kell meghúznunk a határt, nem tudunk mindenkihez alkalmazkodni. mozgó reklámok és nagyméretű reklámok lesznek. felugró, ráúszó, ordító meg nem lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1448) br.rak


br.rak
őstag

Nem gondoltatok arra, hogy "proakítvan" lépjetek fel a google/FB páros ellen?
Gondolok itt arra, hogy lenne, egy cikk/leírás, ami szájbarágósan elmagyarázná miért jó, ha az ember letilt kb minden google/fb scriptet ill. ezt hogyan tegye (és így nincs se statisztika, se adwords a g felé, se a fb felé) és ezt a leírást az oldalakon jól látható módon reklámoznátok.

Tudom, a nagyok játékába nem tudtok belerondítani, de talán elindulna valami

[ Szerkesztve ]

(#1449) gyurkikrisz válasza tatabike (#1432) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hirdetésbe beszúrok egy dropboxos linket, aztán csókolom, nagyfelbontású képek. És ott nem kell szórakozni a beillesztéssel, nem szívja le az egyszeri hirdetésre kattintó mobilnetje felét, stb.

Az meg azért jó, hogy ha ugyanabban a hozzászólásban válaszolsz egy másikra, aki már utánad írt, mert értesítést azt nem kap, így majd keresheti, hogy hátha valaki visszaírt neki.

Illetve az oldal szabályzatából idéznék: "Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál."

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1450) Parci válasza br.rak (#1448) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a fáccse lájk le van tiltva alapból, külön kell engedélyezni, épp azért, hogy ne trackeljen. google analytics-et mondjuk használunk, mert kell és hasznos is. adwords viszont csak a hardveraprón van, minden más tartalomból száműztük már.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.