Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Hát igen... ez egy kemény téma de legalább vettétek a fáradtságot és elmagyaráztátok, hogy mi merre miért. Szerintem sokan ki fogják kapcsolni ezen az oldalon az adblock-ot.

Thanos was right.

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Értem, és megértem a problémát.

De: " Elmagyarázzuk, hogy mi a helyzet és igyekszünk korrekt alternatívákat kínálni, ingyen is, extraként is."

Mik a korrekt alternatívák ingyen?

Illetve a másik gondom: tény, hogy havi 390 forintra jön ki a használat, de nem havi 390 forintot fizetnék, hanem egyszeri ötezret (mínusz a kedvezmény). Nekem fáj egy ekkora egyszeri összeg, egy ilyen szolgáltatásért.

És igen, én is adblockert használok, bár nem kifejezetten PH/MA miatt, és igen, lusta vagyok átállítani, bár a kiscicaszemek elég meggyőzőek, mindjárt ránézek :)

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én elég régóta itt vagyok, DE nem a kezdetek óta.

Sose használtam semmiféle reklámblokkolót, még ha csak EDGE mobilnetem volt akkor se...

Mert kb észre se vettem, hisz javarészt az oldal tematikájába illő háttér jelent meg, egy Mobilarénán egy mobilreklám nem kirívó, mint ahogy egy PH-n se mondjuk egy Corsair táp reklám.

Prémiumot se azért váltottam, hogy bannoljak bárkit is / de amúgy akad... / , hanem mert nekem rengeteg pluszt adott az oldal, amit máshol nem tudnék elérni. /

És igen, néha , sokszor Hardveraprón adtam el a cuccaimat, a Ti erőforrásotokat nyúzva, emeltem ki hirdetéseket, és vitték el azonnal... Mondhatni, ha másnak is vastagon hozott, tőletek se sajnálja az ember..

Nálam nem lesz Adblocker.. se most, se holnap.. nem érzem a szükségét...

Ja, hozzáteszem, más hasonló tematikájú oldalon jönnek felfelé a bosszantó reklámok, egy sportoldalon pl felugró ablakban fogadási oldal reklámja... Az tényleg bosszantó...

Szerintem aki teheti, kivételnek beállítja a PH/MA oldalakt és ennyi... Aki meg úgy hagyja, szíve joga, mi se fogjuk tudni, ő meg azt csinál amit akar

@kcsa: Ingyen: kikapcsolod, vagy nem lesz hol fórumozni... :) Nekem se lenne túl jó, persze a család lehet üdvözölné... csak azért itt is van egy komoly szakmai réteg kialakulóban, netán kialakulva... Nem lenne jó elveszíteni...

Plusz, én igaz nem kapcsolom ki, de mondjuk aki prémium user, és gyenge mobilnete van, esetleg rengeteget mobilarénázik, annak a kikapcsolt állapotban nem keveset spórol a nettel ez az opció.

Végig kell ezeket pörgetni mindenkinek. Én azt számolom mennyit hozott évek alatt a PH-zás, akkor a prémium nekem aprópénz...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

érdekes dolog
kb 2 hete az Operaminiben amikor feljöttem a PH!lapcsalád bármely oldalára...volt ilyen hogy mobilhirdetés...aztán 3-4 nap múlva eltünt...pedig nem zavart és nem is blokkoltam...ilyen esetben mégis mi a teendő?

(#5) TOROKIM


TOROKIM
újonc

Én csak olyan oldalakon használom az AdBlock-ert, ami tényleg tele van töménytelen reklámmal.
Pl., fent, lent, oldalt, ahol csak lehet, és számomra az már zavaró, mert nem tudom nyugodtan végigolvasni az adott cikket, hírt, stb., hogy ne tolja az arcomba a reklámot az adott weboldal.
Itt nem zavaró, bár az is igaz, hogy nem is kattintgatok rájuk, mert a többsége logikusan mobiltelefon reklám, azok meg nem érdekelnek.

(#6) kcsa válasza Graphics (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Az nem "korrekt alternatíva" a szó klasszikus értelmében, hogy kizárnak az oldalról :) Ahogy az sem "korrekt alternatíva" hogy kikapcsoltatják az adblockert, ez esetleg egy kérés lehet, ahogy a cikkben meg is fogalmazódott. (kikapcsoltam amúgy)

(#7) Graphics válasza kcsa (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kizárnak, hanem mondjuk bezár a bazár... megszűnik... Ez elég szar alternatíva..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Narxis válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az opera nem rég beépített reklámblokkolót kapott. Lehet, hogy az már szervernél amikor tömöríti az adatot akkor blokkolja a reklámot. Mondjuk logikus, nem akarod pazarolni az adatforgalmad mobilneten.

Thanos was right.

(#9) kcsa válasza Graphics (#7) üzenetére


kcsa
veterán

az sem korrekt alternatíva :D

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

AdBlock Plus-t használok, de most a PH! oldalaira kikapcsoltam, viszont tervezem a Prémium tagságba belépést.

Köszi a figyelemfelhívást!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Mister_X válasza kcsa (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig elég egyértelműen van megírva. Semmi sincs ingyen, de neked péznedbe nem kerül az oldal használata - cserébe ne blokkold azt a kevés és nem zavaró reklámot, mert egyéb esetben megszűnik az oldal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Graphics válasza Narxis (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Operázok, mobilon, nekem eddig minden reklám megjelent.

Most pl nincs reklám egyik lapon se, de majd megnézem.

@AxBattler: Kivételnek be tudod állítani azt, hogy pl két oldalon megjelenhessen, az amúgy se zavaró reklám..

Az hogy tervezed még kevés, én is tervezek venni egy Porsche-t :D

@Chrys_: Ezt csinálja a google, az ebay, a facebook... Gyűjti az infókat és az alapján dob be találati/reklámelemeket

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Chrys_


Chrys_
addikt

Lehet tolni a reklámokat, de sokszor olyasmit próbálnak így "eladni", ami az olvasót rohadtul nem érdekli, és ezt minden megnyitáskor kénytelen látni.
Ami még elég hülye megoldás, az az Amazon gyakorlata. Rendelek tőlük egy terméket, erre a következő oldalfrissítéstől kezdve ugyanabba a kategóriába tartozó termékeket jelenít meg, amire már nincs szükségem, mert megvettem, amit akartam.
Mindennek 2 oldala van.

Online videóoldalak megoldották, hogy amíg ABP megy, addig nincs kép.

Az meg, hogy látható a hirdetés, még nem üzlet a hirdetőnek, csak a vásárláskor válik azzá. Igazából hirdetés alapján még sosem vettem terméket. Ez meg egy tech-oldal esetén hatványozottan igaz, a vevő itt nem marketing, hanem terméktulajdonság alapján vásárol (legalábbis legtöbben).

[ Szerkesztve ]

(#14) kcsa válasza Mister_X (#11) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy mondtam értem a cikk mondanivalóját. De az idézett mondat akkor nem helytálló. Szerintem. És most be is fejeztem a téma boncolgatását :)

(#15) plus44 válasza kcsa (#2) üzenetére


plus44
veterán

Kikapcsolni adott oldalakon 2 kattintás (Chrome alatt). Kifejezetten pofátlanság egyébként számon kérni egy oldal üzemeltetőjén adott esetben, miért nem nyújt alternatívát, ingyeneset, szépet, korrektet, miért nem nyalja fényesre a popónkat a mellett, hogy gyártja a kontentot, híréket közöl, nyereményjátékokat szervez, évről évre fejleszti a motort, az oldalt, új kinézet, plusz funkciók minden szar. Mindezt úgy, hogy megkérdezi az olvasókat, hogy hé te paraszt, szerinted ez így jó, vagy legyen másképp. Erre jönnek azok, akik vicceskednek, hogy esetleg ránéznek az adblockra, vagy ingyenes korrekt alternatíva hol van. Instaban.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hol lehet a ph lapcsaládot likvidálni az adblockból?
Mondjuk én előfizettem, de akkor is érdekel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) sagem


sagem
addikt

Én tökéletesen megértem a dolgot, sokan azt hiszik, hogy ha majd nem lesz PH, lesz más, kit érdekel. Biztos lenne más..csak nem úgy, nem olyan, és valószínűleg valami multi által támogatott (értsd: azt írtok és úgy ahogy mondjuk, pont) borzadály, amin mindenki tenné a dolgát (mert fizetést kapnak, nyilván itt is pénzért dolgoznak az emberek, de akkor is családiasabb a légkör) úgy ahogy, de baromira nem érdekelne senkit különösebben (lejárt a munkaidő, kit érdekel). Kellenek a független, multi mentes hazai vállalkozások :K

Adblockot nem használok, itt a PH-n nem is szoktak zavarni a reklámok, nem úgy mint némely oldalon..Azokat vagy ignorálom vagy bekapcsolt blokkal nézem (ezért is öngól az egyre agresszívabb reklámozás, én aztán tényleg "jámbor" vagyok, de némely hirdetéstípus konkrétan csak arra jó, ha megutáljam azt a terméket amit reklámoznak:) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18) aprokaroka87 válasza Graphics (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

de opera miniben
és az m. kezdetű oldalakon?

mert pl hvg vagy hwsw,index esetén ott van a hirdetés

(#19) deadbody


deadbody
tag

Én nem használok Adblockert, de az itt megjelenő reklámok szerintem abszolút elviselhetőek, személy szerint nekem sosem volt PH-n gondom reklámokkal. Viszont (#2) kcsa egyetértek, ez a prémium tagság akkor kicsit jobb lenne, ha lenne mondjuk 3-6 havi előfizetés is, szívesebben adok ki mondjuk 3 havonta ~1200-t mint egyszerre ~5-öt.

(#20) #96349952


#96349952
törölt tag

Inkább fizetnék havi 390 forintot, semmint reklámokat nézegessek. Ki használ reklámblokkolót? Akit nem érdekelnek a reklámok. Akit nem érdekelnek a reklámok, azokat nem fogják tudni elcsábítani a hirdetések, mert céltudatosabbak, és a saját igényei szerint vásárolnak, nem reklámok hatására. Vagyis nekik hiába jelennének meg a hirdetések, akkor sem érnének célt és hatásuk a nullával egyenlő. Tehát csupán megjelenésben érvényesül egy-egy reklám, a hirdető ettől nem fog nagyobb forgalmat realizálni.

Az a baj a havi 390 forinttal, hogy nincs lehetőség a havi előfizetésre. Én nem adok előre 12 hónapnyi pénzt, mert ki tudja, hogy hol leszek teszem azt fél év múlva és akkor további fél évnyi összeget miért is tolnék be oda, ahol nem vagyok jelen? Tegyétek lehetővé a havi befizetést és akkor szó nélkül, minden hónapban nyomatom ezt az összeget, miközben továbbra is blokkolom az összes reklámot az összes oldalon, amit az internet előfizetésemmel elérek.

(#21) Narxis válasza Graphics (#12) üzenetére


Narxis
nagyúr

Időközben megnéztem és a 37-es developer asztali kiadás kapott beépített blokkolót de akkor is logikusnak tartanám, hogy a nagyrészt mobilnet miatt használt Mini ne jelenítse meg a reklámot. :F

Thanos was right.

(#22) kcsa válasza plus44 (#15) üzenetére


kcsa
veterán

Nem kell hisztizni, én csak bemásoltam ami oda van írva. Akkor van, vagy nincs? Nincs. Értem, semmi gond, kikapcsoltam az adblockert PH-n.

(#23) Gford


Gford
tag

'amiről nem tudjuk előre, amikor engedélyezzük, de zabálja a procit. Nagy patáliát is szoktunk csapni egyébként."

Ez a telenoros reklam sem az igazi. A Tech Days az oke mondjuk.

"You can hide a semi truck in 300 lines of code"

(#24) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

A prémium funkcióval csak annyi a bajom, hogy csak mivel ritkán használom az oldalt, és a szolgáltatások közül csak a reklámmentesség jelent valamit számomra, így nem éri meg az évi 5000-ret.

Miért nincs egy premium-lite verzió ami csak az adblockerre lenne alternatíva, tegyük azt évi 1000 Forintért?
Ha minden igaz, még ez az összeg is bőven több mint amit egy átlagos user generál reklámbevételből (és biztosan több mint amit egy adblockeres).
Szerintem sokan vannak úgy vele hogy nem akarnak havidíjas szolgáltatást, vagy egy összegben egy oldalnak 5k körüli összeget kifizetni, viszont mikrokifizetésekre sokkal könnyebben rávehetők.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#25) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Az a ti legnagyobb bajotok, hogy pont az a techbuzi réteg a célközönségetek, akik veszik a fáradságot az adblocker telepítésére. Külföldi techportálok hogyan védekeznek ez ellen?

Az überes hasonlat inkább a 10-15 évvel ezelőtti állapotokra jó példa, amikor kezdett elhalni a print media.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#26) Narasim válasza Graphics (#3) üzenetére


Narasim
aktív tag

+1!!

gyakorlatilag én is itt élek. és nem azért vettem prémiumot, hogy akkor kilőjem a reklámokat. itt tényleg nem olyanok a hirdetések, hogy zavarna, szerencsére.

el kell dönteni, hogy kell ph!, vagy nem kell ph!
nekem kell ph! nagyon is. ezért mehetnek a reklámok. rászántam azt a 25 másodpercet a beállításra. :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#27) oriic válasza Sirandrish (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bevéded magad duplán? :D

(#28) Sirandrish

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) Sirandrish válasza oriic (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bevédeném, de nem tudom hogy kell :DDD
Az oké hogy 1-1 oldalon ráklikkelek hogy "ne fusson ezen az oldalon", de attól amint belépek egy topikba megint kéne nyomni aztán az nem jó :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Tyer


Tyer
őstag

Ezen az oldalon kifejezetten hasznosak szoktak a reklámok lenni... egyáltalán nem zavarnak...
Utána is nézek, hogy mennyire tltja az itteni reklámokat, és hogy ki tudom-e kapcsolni csak erre az oldalra...
Arrol ne is beszéljünk, hogy itt böven kapok ellenszolgáltatást a reklámért, és nem liko-lgatni kell ossz vissza, hgoy egy cikket elolvassak.
Uh igen, a PH-MA család támogatando!!!
Hajrá!!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30) sagem válasza oszkarfincs (#25) üzenetére


sagem
addikt

Nemzetközi oldalakon azért más a helyzet, nyilván Magyarul viszonylag kevesen olvasnak, míg Angolul sokkal többen->sokkal több a bevétel (kb. ugyanakkora munkával) :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31) Keem1


Keem1
addikt

Ez szép írás volt, Parci.
De tudjátok, mi a gáz? Az, hogy csak a PH oldalain engedélyeztem a reklámokat. Mindenhol máshol überbrutál tolakodóak. Nyit egy új ablakot és úgy mozog, hogy a szemed kifordul, szöveg elé mászik, elsötétül a tartalom, erőforrászabáló, flash, és sorolhatnám. Ez a baj. Nem lenne adblocker, ha a hirdetések az oldal tartalmával azonos módon jelennének meg, esetleg egy guszta háttérkép is belefér, és esetleg egy kiemelés lenne a fejlécében, hogy "reklám". Kicsit máshogy állna a mezei felhasználó is a hirdetésekhez. De nem, ez egy öngerjesztő folyamat, mert egyre agresszívebb a hirdetés, mindenki blokkolja ezért, de elmarad a bevétel, így még agresszívebbé válnak a reklámok. A csaló, a felhasználó jóhiszeműségét kihasználó spam-ekről meg ne is beszéljünk.
Tudom, Parci, ezt nem ti kezdtétek el, és rátok a fentiek nem is igazak, de sajnos rajtatok ugyanúgy csattan az ostor vége, még csak azt se tudom mondani, hogy képesek vagytok megváltani a világot. De tényleg szinte csak a PH lapcsalád oldalait engedtem át az ABP-n. Szomorú...

(#32) Graphics válasza oszkarfincs (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerinted a kulfoldi oldalaknak kik az olvasoi?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) _Atesz


_Atesz
addikt

Kirakhatnátok egy útmutatót, hogy lehet kikapcsolni a 2 nagy adblockernél (adblock, adblock plus) az oldal szűrését.
Amúgy egyetértek, az oldalon levő reklámok elviselhetőek, nem másznak az ember arcába.

(#34) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Ha nem lenne ennyi PR szagú cikk, meg nyilvánvaló bérkommentelő, talán nagyobb lenne a kapcsoló kedv az embereknél. Az is már milyen jó, hogy PP-vel a tagság drágább (szvsz jobban jötettek volna ki ha a bankkártyás is ugyan annyi, a pluszt meg elteszitek). És akkor most fizessünk elő 1 évre? Kibírja még addig a lap?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#35) Dave1984


Dave1984
őstag

12 éve olvasom a mobilarenat,nagyon sokat tanultam itteni userektol,szerkesztoktol!Itteni reklamok soha nem voltak zavaroak,es tudom hogy ebbol el a ph csalad,tehat eszembe se jutott soha hogy blokkoljam a reklamokat,sot sokszor rakattintok,mert tudom,hogy ezt is nezik a hirdetok!
Szerintem aki szamara picit is fontos ez a lapcsalad,az eddig sem blokkolt,ha igen ez a cikk talan felebreszt mindenkit hogy miert ne szurje a reklamokat!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#36) insido válasza Sirandrish (#16) üzenetére


insido
tag

Az hogy nem vettem észre, hogy eltűntek a reklámok Porhardverről mutatja azt, hogy mennyire nem voltak tolakodóak. Ezért is kapcsoltam ki, meg azért mert ez az oldal egyik nagy kedvencem. Ezen a földön ebben az életben minden pénzbe kerül, miért baj az ha az ember gyereke internetes oldalt indít és esetleg meg szeretne élni belőle?

Kikapcsolás: ABP beépülőre katt/Beállítások/engedélyezett domain-ek/beírod prohardver.hu/ domain hozzáadásra katt. Bekerül a listába frissíted az oldalt és kész.

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#37) Fiery


Fiery
veterán

Hosszutavon szerintem az lesz a dolgok kifutasa, hogy a bongeszoket a platform tulajdonosok sajat kezukbe veszik, a reklam lehetosegekkel egyutt. Azaz, az Edge, Chrome es Safari is _alapbol_, minden kulonosebb beallitgatas nelkul mindent blokkolni fognak, kiveve a Microsoft, Google es Apple altal hazon belul menedzselt reklamokat. Ez pedig egyuttal azt fogja jelenteni, hogy a PH es hasonlo uzleti strukturaju lapok vagy atallnak AdMob es tarsaira, vagy keszitenek sajat appo(ka)t, es azon belul jelenitik meg a reklamokat, sajat megoldasokkal. A weblap meg megmarad egyszeruen az app reklamjanak, vagy esetleg a tartalom egyfajta izelitojenek.

Alternativ megoldas lenne, ha egy adott szakmai vonalon mozgo minden lap osszefogna, es fizetosse tennenek minden altaluk menedzselt weboldalt. Ez viszont sosem fog megtortenni, hiszen mindig lesz olyan lap, aki a szellel szemben akar h*gyozni, es inkabb arra bazirozna, hogy ha o lesz az egyetlen ingyenes lap, akkor majd hozza mennek az olvasok.

Megjegyzem, a nyilvanosan is elerheto adatokbol kiindulva, 2014 vegeig nem latszodik, hogy komoly visszaeses lenne a PH csoport reklam beveteleiben. A problema ezek szerint 2015-ben kezdett igazan komoly merteket olteni.

[ Szerkesztve ]

(#38) davidsone


davidsone
addikt

Kérünk, hogy ne blokkold a hirdetéseket.
Ez az üzenet azért jelent meg automatikusan, mert észleltük, hogy a hirdetések nem jelentek meg a böngésződben. Kérünk, hogy az oldal működése érdekében ne használj reklámblokkolót az oldalon, add a kivételek közé vagy inaktiváld. Már a hirdetések megjelenésével is támogatsz minket, egy kicsit más témájú PC játékos oldalt, remek közösséggel, amelynek te is részese vagy és ahol szívesen látunk! ♥
:DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#39) Graphics válasza sad_Vamp (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne haragudj meg, de itt nincs berkommentelo...

Alapbol is serto az ilyen, meg feltetelezes szintjen is...

A PP-vel nem azert dragabb mert ok tobbet kernek...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) batai15


batai15
félisten

Reklámok? engem ne bombázzanak az oldalak azzal a szeméttel ami amúgy sem érdekel .
Rá keresek valamire a googlebe és napokig a kapcsolódó reklámokat látom.

(#41) sagem válasza sad_Vamp (#34) üzenetére


sagem
addikt

Bérkommentelő? :D:D Jesszus.. :) Az egyszerű trollokról kicsit túl sokat gondolsz (nem mellesleg, ilyen trollok mindenhol vannak. De bérkommentelők tudok hol vannak? Pl. a politikai tartalmú Indexes blogok alatt, na, az a bérkommentelés, nem az, ami itt van..)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#42) mustang08 válasza MeszarosB. (#24) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Támogatom. 1000-1500 Ft-ot a maximum, amit szívesen kifizetnék a reklámmentességért. Egyébként a logouton pár hónapja, a prohardveren pedig most kapcsoltam ki az adblockot és a ghostery-t.
A blokkolók ellen a legjobb megoldás szerintem az oldal újratöltésekor felugró ablak, amiben szépen megkéritek az usert, hogy legyen szíves kapcsolja ki az adblockert, ha nem, akkor következő újratöltéskor megint szépen megkéritek. Előbb-utóbb a nagy többség ki fogja kapcsolni.

(#43) Narxis válasza Fiery (#37) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szóval akkor hosszú távon a PH-nak befellegzett? Csak idő kérdése? Elég sötét jövő.

Thanos was right.

(#44) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt írás, csak remélni tudom, hogy ennek hatására sokan kilövik az adblockert. Sosem használtam, mert alapból kerülöm azokat az oldalakat, amik tele vannak szeméttel meg 67 bármirekattintaszfarokhosszabításos szarokkal. Szóval rajtam ilyen szempontból nem múlik, remeljük a többiek is kikapcsolják, ha most éppen használják.

(#45) _Atesz válasza insido (#36) üzenetére


_Atesz
addikt

Így csináltam, ahogy írtad és nem került a listába.
szerk: ha úgy írom, hogy www.prohardver.hu , akkor bekerül a listába, de továbbra is blokkol.

[ Szerkesztve ]

(#46) lexter00 válasza TOROKIM (#5) üzenetére


lexter00
őstag

Maxthon böngészőt használok és abban is alap az adblock és használom is,én kimondottan utálom a reklámokat,ezért szoktam le a tv nézésről is már 3 éve.De meggyőzött az aranyos kiscicaszem és ez a mondjuk úgy kétségbeesett írás úgyhogy kikapcsoltam az oldalon.

(#47) Graphics válasza batai15 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem erted akkor mirol van szó....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Fiery válasza Narxis (#43) üzenetére


Fiery
veterán

Nem, semmikepp. Leirtam konkret megoldasi javaslatot is. Az a borzalmas mennyisegu energia, amit a RIOS fejlesztesebe fektet Parci es a tobbiek, boven elegendo lenne arra is, hogy a 3 nagy mobil platformra f*sza PH-s appot fejlesszenek. Csak amig nem latszik, hogy pontosan mi lesz ennek a mostani problemanak a kifutasa, addig egyszerubb es celszerubb is ragaszkodni a bevalt uzleti modellhez. Ha mar latszodik a szakadek szele, akkor lehet iranyt valtani.

(#49) Borisz76


Borisz76
veterán

AdBlock-ot használok.

De most kikapcsoltam a szűrést...itt lehet :

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50) batai15 válasza Graphics (#47) üzenetére


batai15
félisten

De értem, de nem kérek belőlük. Eleve mindenért fizetni kell , így jogos hogyha valamire nincs igényem akkor ne pofátlankodjanak vele a képembe.
PErsze a phn nem sok reklám van (még)
De más oldalak pofátlan módon tolják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.