Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#477) kerti008 válasza D4ni (#474) üzenetére


kerti008
aktív tag

Recseg a hátlap Nálam is.
A kijelzővel kapcsolatos kijelentésemet visszavonom. Használható emailre és internetezésre de a mullti touch teszten sajnos Nálam is elbukott. Megismerve a limitációit felül kell bírálnom az eddigi elgondolásaimat. 4 évig N900-at hardveres billentyűzettel használtam. A Samsung 6500-asnak (ezt adták a cégnél) is ilyen nehézkes volt a képernyőbillentyűzete de azon csak fogadtam a hívásokat arra meg jó volt. Eddig meg voltam arról győződve, hogy bennem van a hiba. (mint a konzolok kontrollerjénél amit a mai napig nem tudtam megszokni inkább nem is játszom az xbox360-assal) Javult is sokat a billentyűkezelésem 3 hét alatt. De tegnap este a Lumia Cinemagraf-fal nem tudtam a rajzterületet normálisan kijelölni. Odarakom az ujjam és 1 cm-el arrébb pucolja a hátteret. Mivel láttam a multitouch tesztet egyből kapcsoltam miért kell szenvednem.
Használni persze tudom, internetre, emailre, telefonálásra tökéletes. Egy töltéssel az Én használatom mellett kibir minimum 2 napot. :C
Voip-ra egy kalap szamóca :W de ez a Windows Phone 8.1 bűne mert Symbianon vagy Maemo Linux-on natív a Voip egy Arm Cortex 8-as 600 Mhz-en működő processzoron tökéletes volt. (igaz az egy gyári Nokia Voip kliens volt nem egy utólagosan összetákolt program) A snapi 200-as meg erősebb hardver mint a 600 MHz-es arm.
Valakinek fut a Moliplayer hardveres dekodolással, Nálam azt írja "hardware decoding not supported", meg néha szétesik a kép is.
Volt már valaki Magyarországon a Nokia Care-ban?

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.