Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) BomiBoogie válasza CactuS (#448) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak azt remélem, ezt még tudják szoftveresen javítani...

(#452) CactuS válasza BomiBoogie (#451) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglátjuk, szerintem elsőre odaadom a kollégának, hogy használja, aztán ha panaszkodik, akkor megy a Microsoft Care-hez panelcserére. (az olvastam, hogy az újabb gyártásúakban már nem vehető észre, ezt mondjuk annyiban cáfolnám,hogy ez a telefon se régi, kevesebb, mint egy hónapja jött le a szalagról)

Viszont azt is írták, hogy az MS-Care-ben kicserélik a panelt (vagy a kijelzőt?) és utána már nincs vele gond.

Fancy-boy: Hát igen, anno ezért is választottam azt, beáldozva a vakut (amivel igazából világítanék, nem fényképeznék), illetve vállaltam a kicsit egyedi szögletes/vastagabb vonalat.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#453) BomiBoogie válasza CactuS (#452) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért aggódok ennyire, mert nekem (pontosabban asszonynak) jövő héten megjön, de nem akarom visszamondani, mert egyébként bízom a telefonban, és a WP-t is ismerem, tudom, hogy megfelelő lesz, de nem szeretném, ha annyira észrevehetően akadozna a panelhiba miatt.

Amiről az asszony nem tud, az nem fáj jeligére. :D

(#454) CactuS válasza BomiBoogie (#453) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a főnökömnek adom, az csak egy fokkal jobb. :DDD (Döglődik a Régi Symbianos öreg nagy nokiája, vett anno magának valami samsung androidos telefont, amire 2 évig nem szokott át. 1 hete sikerült neki, egyből össze is fosta magát a rendszer (2.x droid, 512 ram...) és én inkább a WPt javasoltam, mivel agy igényei nincsenek, csak működjön. A panelről nem beszéltem neki, ha zavarja, akkor majd viszem MS-Care-be javításra.

Szerintem ne mond vissza, gyakorlatban inkább olyan, mintha néha melléütne. Ha meg nem javítják szoftveresen, akkor panelcsere megoldja majd.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#455) BomiBoogie válasza CactuS (#454) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nálunk egy WayteQ androidos okosság volt, de sajnos nem jött be, kamerahiba, fagyások, stb., ezért most úgy döntöttem, megpróbálom a WP-t neki, én már a 925-ből ismerem, eleinte fura volt, de megszokható, sőt, egyre jobb lesz.

Igen, így van, ha nagyon hibás, akkor úgyis cserélik, ha meg nem lehet észrevenni, akkor nincs gond. :)

(#456) bagkri01 válasza BomiBoogie (#455) üzenetére


bagkri01
őstag

Nálam teljesen rendben van az érintő, rendeld meg bátran. Én adroidról váltottam és így pár nap után úgy érzem, hogy jó barátok leszünk a wp-vel. Ennek a telefonnak gyengébb a hardvere, de mégis nyorsabb, mint az előző androidos telefonom, valamint kisebb akuval ez elmegy kettő napot, az meg csak egy napot tudott abszolválni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#457) BomiBoogie válasza bagkri01 (#456) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm szépen, már megrendeltem hétfőn, még várok rá, de cserébe remélhetőleg már egy friss példányt kapok. :)

A hardver nem szempont, játék nem lesz rajta, a dualos funkció fontos, meg az általános felhasználás, megbízhatóság. :K

(#458) bagkri01 válasza BomiBoogie (#457) üzenetére


bagkri01
őstag

Én is így vagyok ezzel, nem szoktam telefonon játszani, arra ott a tablet, csak azért jegyeztem meg, hogy szemléltessem mennyivel +igénytelenebb" a rendszer és mégis stabilabbnak tűnik.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#459) BomiBoogie válasza bagkri01 (#458) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, eleinte neki sem tetszett a WP (nekem sem), de be kellett látnom, egyszerű és átlátható.

A menü és a beállítások elrendezésének logikájával és sorrendjével mondjuk nem vagyok elégedett, dehát, ugye, egyszer ki kell rakni a csempéket, utána meg nem kell bejlebb menni. :)

(#460) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#457) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, megjött a fehér 535, asszony nem panaszkodott semmilyen érintési problémára, úgyhogy egyelőre lekopogom, hogy jó...

(#461) D4ni


D4ni
őstag

Észre vettem ,ha lehúzom az állapot sávot és rányomok a kamera ikonra valami teljesen más kamerát hoz be mint a lumia camera. Mi lehet az?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#462) bagkri01 válasza D4ni (#461) üzenetére


bagkri01
őstag

Valószínűleg a micrisoft camera, kettő féle kamera soft van rajta, a wp gyárija és a lumia camera.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#463) D4ni válasza bagkri01 (#462) üzenetére


D4ni
őstag

Viszont akkor csak a lumia camera van benne a listában

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#464) Zolly444 válasza D4ni (#463) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Belemész a kepekbe, 3potty, beállítások, és ott ki választhatod az alap kamera szoftvert

(#465) yetir


yetir
tag

Headset gond:

Van esetleg tippetek arra, hogy a telefon miért nem működik headsettel? Legalábbis nekem. Két (Nokia) headsettel is próbálkoztam de semmi, meg se mukkannak. Nemhogy telefonálás közben nem működik, de semmilyen hanganyag nem akar megszólalni.

Normál fülhallgatóval semmi gond, szól, tehát nem a jack csatoval van bibi. Gyári headset nem volt a dobozban, honnan tudjam, hogy akkor most milyet vegyek, hogy az jó is legyen...?

(#466) kimi101 válasza yetir (#465) üzenetére


kimi101
csendes tag

Jó erősen belenyomtad a csatlakozót?

LUMIA 630-WP8.1, HUAWEI G300 CM11, Navon Mizu M450, Lumia535.

(#467) yetir válasza kimi101 (#466) üzenetére


yetir
tag

Bizony be, ettől jobban nem tud belemenni... :D

(#468) zorzy4 válasza yetir (#465) üzenetére


zorzy4
őstag

Olyan headset ami symbianhoz vagy s40hez volt? Az nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#469) yetir válasza zorzy4 (#468) üzenetére


yetir
tag

Aham...Az esélyes... :W Pedig tök full fain 0 km-es headseteim vannak... :O
De ez miért van? Mert pl. iphonne-al tök rendben működik a headset, még a hívásmegszakító gomb is.

[ Szerkesztve ]

(#470) bagkri01 válasza yetir (#469) üzenetére


bagkri01
őstag

Más a szabvány, de ezt ne itt tárgyaljuk ki, a google-n keress rá

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#471) D4ni válasza Zolly444 (#464) üzenetére


D4ni
őstag

Megtaláltam, viszont ha a kezdőképernyőből oldalra lapozok nincs Microsoft camera alkalmazás. Ez elég zavaró főleg mert elég tré a lumia camera a frissítés óta .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#472) yetir válasza bagkri01 (#470) üzenetére


yetir
tag

Értem a szabványt, bár elfogadni nehezebb, hülye húzás, mert most próbáltam egy androidos S3-al is gond nélkül "kompatibilis" volt...

Egyébként googlen nem találtam magyar infót, és szerintem ez az a fórum, ahol a telefonnal kapcsolatos dolgokat ki lehet tárgyalni, mert ez éppen a Lumia 535 mobilhoz vág témába és ezzel volt gondom.

Köszi az infókat, nem megy hát nem megy. De mondjuk akkor ha tudtok, mondhatnátok pár példát, hogy akkor mégis milyen headsetet vegyen az ember ami tuti kompatibilis lesz ezzel a csodával? Mert nagyon kéne, aktívan használom.

(#473) Zolly444 válasza D4ni (#471) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Azt ott nem fogod :) Szerintem csak onnan lehet :)

(#474) D4ni válasza Zolly444 (#473) üzenetére


D4ni
őstag

Hát rendben :) nektek is recsegős a hátlap?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#475) bagkri01 válasza D4ni (#474) üzenetére


bagkri01
őstag

Nekem is recseg kicsit a hátlap az aksi felett, de majd egy s-line tok megoldja, ha lehet majd kapni hozzá.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#476) D4ni válasza bagkri01 (#475) üzenetére


D4ni
őstag

Én a dugipénzt oda rakom , az megoldja :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#477) kerti008 válasza D4ni (#474) üzenetére


kerti008
aktív tag

Recseg a hátlap Nálam is.
A kijelzővel kapcsolatos kijelentésemet visszavonom. Használható emailre és internetezésre de a mullti touch teszten sajnos Nálam is elbukott. Megismerve a limitációit felül kell bírálnom az eddigi elgondolásaimat. 4 évig N900-at hardveres billentyűzettel használtam. A Samsung 6500-asnak (ezt adták a cégnél) is ilyen nehézkes volt a képernyőbillentyűzete de azon csak fogadtam a hívásokat arra meg jó volt. Eddig meg voltam arról győződve, hogy bennem van a hiba. (mint a konzolok kontrollerjénél amit a mai napig nem tudtam megszokni inkább nem is játszom az xbox360-assal) Javult is sokat a billentyűkezelésem 3 hét alatt. De tegnap este a Lumia Cinemagraf-fal nem tudtam a rajzterületet normálisan kijelölni. Odarakom az ujjam és 1 cm-el arrébb pucolja a hátteret. Mivel láttam a multitouch tesztet egyből kapcsoltam miért kell szenvednem.
Használni persze tudom, internetre, emailre, telefonálásra tökéletes. Egy töltéssel az Én használatom mellett kibir minimum 2 napot. :C
Voip-ra egy kalap szamóca :W de ez a Windows Phone 8.1 bűne mert Symbianon vagy Maemo Linux-on natív a Voip egy Arm Cortex 8-as 600 Mhz-en működő processzoron tökéletes volt. (igaz az egy gyári Nokia Voip kliens volt nem egy utólagosan összetákolt program) A snapi 200-as meg erősebb hardver mint a 600 MHz-es arm.
Valakinek fut a Moliplayer hardveres dekodolással, Nálam azt írja "hardware decoding not supported", meg néha szétesik a kép is.
Volt már valaki Magyarországon a Nokia Care-ban?

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#478) zorzy4


zorzy4
őstag

Nálam kijelzővel az is volt gondom, hogy nem érzékelte a dupla koppintást. Más is tapasztalta ezt?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#479) Zolly444 válasza D4ni (#474) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Tipp: Ha az oldala recseg a hátának akkor leveszitek, és kicsit össze kell hogy nyomorgassátok(azért el ne törd :DDD ) Utána lazán visszarakod rá

(#480) koztomi válasza bagkri01 (#475) üzenetére


koztomi
csendes tag

Ebay-en lehet kapni hozzá, én vettem is egyet.

(#481) Zolly444 válasza bagkri01 (#475) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Itt nézelődhetsz :)
Edit: Vagy itt
Az oldalak megbízhatóságát nem garantálom :)

[ Szerkesztve ]

(#482) ferke72


ferke72
aktív tag

talán olcsóbb

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#483) kimi101 válasza yetir (#467) üzenetére


kimi101
csendes tag

Csak azért,mert a 630-asba, és ebbe is az utolsó része a csatlakozónak nehezen megy bele. Előszőr én is azt hittem, hogy rossz a headset.

LUMIA 630-WP8.1, HUAWEI G300 CM11, Navon Mizu M450, Lumia535.

(#484) kimi101 válasza yetir (#472) üzenetére


kimi101
csendes tag

Én a régi Huawei G300 headsetet használom.

LUMIA 630-WP8.1, HUAWEI G300 CM11, Navon Mizu M450, Lumia535.

(#485) kimi101 válasza zorzy4 (#478) üzenetére


kimi101
csendes tag

Be van kapcsolva a duplakopp? Nekem működik.

LUMIA 630-WP8.1, HUAWEI G300 CM11, Navon Mizu M450, Lumia535.

(#486) zorzy4 válasza kimi101 (#485) üzenetére


zorzy4
őstag

Be, hol megy, hol nem. De már szervízbe van.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#487) yetir


yetir
tag

Kérdésem lenne a kijelzőgonddal kapcsolatosan.

Azt hiszem, hogy az én készülékemnél is fenn áll a probléma. Nem olyan sokszor, de azért gyakran melléüt gépeléskor, térkép nagyításakor meg elég furcsa, olyan mintha akadozna? Ezek a jelenségek már erre utalnak?

Letöltöttem egy Multitouch test appot, azt elindítva ha már 3 ujjam rárakom, eléggé ugrál, a negyediket meg nem is akarja érzékelni...

Edigitalos a teló, 14 napba még bőven beférnék, hogy cseréljék másikra. Vagy inkább vigyem ezt Nokia szervizbe? Melyik megoldás a jobb?

(#488) D4ni válasza kimi101 (#485) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem sem megy mindig a duplakopp, bezzeg zsebben felold...

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#489) AngeloDivina válasza D4ni (#488) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Kikapcsoltam, mert lefotóztam és videóra vettem a zsebem és közben felhívtam fatert ... :D a többiek szóltak h világít a zsebem, fater meg visszahívott h nem kíváncsi a csajozásomra... :D

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#490) D4ni válasza AngeloDivina (#489) üzenetére


D4ni
őstag

Az igen:D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#491) Steelers


Steelers
senior tag

(#492) D4ni válasza Steelers (#491) üzenetére


D4ni
őstag

Igen. Van már valaki aki nyilatkozni tudna, hogy a kijelzőcsere után milyen?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#493) yetir válasza Steelers (#491) üzenetére


yetir
tag

Igen, ugyanez a progi, ugyanezeket produkálja a készülék.

(#494) ppp-debr válasza Steelers (#491) üzenetére


ppp-debr
csendes tag

Ez valami űber brutál rossz. Most töltöttem le én is...

(#495) D4ni


D4ni
őstag

Ha kijelző csere után is ilyen akkor inkább be sem adom.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#496) Steelers válasza ppp-debr (#494) üzenetére


Steelers
senior tag

Gondolkoztam egy ilyen készüléken,de így...inkább nem,ez azért gáz!

(#497) dkpisti


dkpisti
tag

Hellosztok ZTE Bladet készülök váltani erre a készülékre gondoltam,ez a kijelző mizéria gondolom 100% szoftveres baki lesz,tapasztalatot a telefonnal kapcsolatba valaki tudna írni?

(#498) zorzy4 válasza dkpisti (#497) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem biztos, hogy szoftveres. Álltalában nem javítja a frissítés.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#499) dkpisti válasza zorzy4 (#498) üzenetére


dkpisti
tag

Akkor megvárom milesz a vége ennek..

(#500) bagkri01 válasza dkpisti (#499) üzenetére


bagkri01
őstag

Hát mittudomén, ha itt nem linkeli be senki ém ki nem próbálom a multitoucht tesztet, a hétköznapokban engem nem zavar.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.